Jump to content

UV insektu nobeidzējs


Armijs
 Share

Recommended Posts

Labs vakars boot'istiem !

 

Ir vajadzībā pēc UV insektu slepkavotājā, vai kāds nezin kur var iegādāties izņemot tevalo, jo tur 2 nedeļas jāgaida jo nav uz vietas. Ebay are neder angļiem visi tikai ar 3 piniem ! No ASV sutit negribas ceņiks liels un ilgi jāgaida. Kāds zin kur varētu vēl dabūt ?

 

Paldies !

 

P.S. nebutu problema pasutit no anglijas bet nav izdevies atrast 3 pin to normals sprauzhamais parveidotaju, ja tads vispar eksiste !

Labots - Armijs
Link to comment
Share on other sites

ghmm butiba ne jau odi ta problema, logs stav valja ir normali karsts, visadi monstri lien pa logu ieksha, nakts taurinji kadas mini mušas, zb jau !

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

loseklis Sasa tirgojaas ar gaisa plinteem

pameegjini moskjus atsjaut......

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Offtopic: Tas Sasa nav nu nemaz tads loseklis, diezgan sakarigs chalis ar ko shodien paris stundas papljapajam, tas ta starp citu ...

 

Pasham bliezhamie ir :mrgreen:, bet nopietni kāds ko zin ?

 

Laurix tu par cenu mazliet parspile, uv lampa un elektro rezgjis...

Labots - Armijs
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Tas Sasa nav nu nemaz tads loseklis, diezgan sakarigs chalis

pasaki man, kas ir tavi draugi un es pateiksju, kas esi tu.....

Link to comment
Share on other sites

Angļiem takš arī 220v, tikai kontaktdakša savādāka. Kas tev liedz to nomainīt?

Es pēdējā laikā pārsvarā visu, ko tevalo var dabūt pēc 2 nedēļām, pēku iekš ebay un dabonu vismaz par 30% lētāk un tikai nedēļas laikā..

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu kadelj novirzamies no tēmas, ar Sasu biznesa iespejas apspriedām... Jo no boot'a shamais tika izbanots.

 

Bet nu tomēr par tēmu !

 

pareizi Jetij, savām istabas eksterjera lampām to ne vien reiz vien esmu darijis, THX var slēgt ciet ;)

Labots - Armijs
Link to comment
Share on other sites

Guest Laurix

normāla uv lampa bez startera vien maksa 10ls starteris 5ls un tas režģis 5ls ja taisa pats tāda varētu būt pašizmaksa

Link to comment
Share on other sites

Ir vajadzībā pēc UV insektu slepkavotājā,

UV vai tomēr UltraSkaņas?

Šitos verķus var dabūt, pasūtot tos no Select katalogiem. Pašam mājās viens tāds ir. Saucas Pest Repeller. Pirku pa 5 latiem Selectā. Ir 2 modeļi, lētāks un dārgāks. Jaunajā katlaogā ir tikai dārgais models pa 16.99.

Pasūtīt var pa telefonu 7 27 00 00 vai e-pastu: select@select.lv. Lētā modeļa kods ir 40634-25 Pest Repeller, dārgā modeļa: 31120-71 Attack Ultrasonic. Pirmais, kas ir man, izskatās šitāds. Otrais - šitāds.

Labots - Orion7
Link to comment
Share on other sites

paldies, bet biju domajis ultra violetos, tagad problema ir atrisinata ka jau teicu var slēgt, paldies visiem ;)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

man i tāds sūds kā NC minēja.

Uz sildelementa uzmet pa smirdīgai (tipa smaržigai, zilai) kartona plāksnītei.

 

Istabā jau nekas iekšā nelido, bet arī pašam nav labi, čainiks sāk sāpēt ar laiku man un divām sievietēm, tas tik tā... gulēt ar to sūdu ierubītu nereāli.

 

Man nakstraureņi psc... tagad istabā vismaz 50 gabali, kaķim jau zajebala ķerstīt - atlūza. Nu tik visu nakti klausīšos kā šamie sitās pret visām iespējamajām malām...

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

i tāds sūds kā NC minēja.

Divdomīgs teksts, jāsaka.

Nesaprotu, kur jūs raujat tos kukaiņus. Tip laukos dzīvoju, bet maksimums pāris odi pa visu vakaru ielido pie vaļēja loga vislaik.

Link to comment
Share on other sites

marciss

nesaprotu, a kur ir mani lidojoshie darudzinji? logs staav valjaa 24/7, un nav neviena nakts taurinja ne oda. Dziivoju turpat riigas centraa. ieprieksheejaa dziives vietaa vasaraas tika izmantots taads mazs verkjiitis ko iesprauz rozetee un shis ljoti klusaam izdala taadu ruucoshu skanju, un moskiiti tieshaam bija ieveerojami mazaak. tik taga taadus dabuut....tika iegaadaati honkongaa pirms ~12 gadiem

Link to comment
Share on other sites

Rīgā visām mājām savulaik aiznagloja pagrabos visus caurumus, lai a) kaķiem nebūtu kur līst, b) bomžine līstu iekšā pa tiem logiem. Nu un arī siltuma ekonomijai laikam ar

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Kaibinjsh

T/C Azur veikalā NOvalux bij atā zilā latern ar augstspriegumu insektu nīdēšanai, pat Ls 10 nemaksāja. Manā kantorī ražo industrial mušu bendētājus, bet tie Ls 10 nemaksā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...