Jump to content

vajag reaali straadaajoshu USB to Serial Bridge software


Guest Nagla Pakalaaa
 Share

Recommended Posts

nu bet truly. ja vajag, tad novelc. ko Tev no mums vajag? mees tak Tev neprogrammeesim IMHO.

vai arii vajag tieshi Tev un esi gatavs maksaat?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

blins es nenormaals vai kaa , bet peec 2st mekleeshanas neko neatradu , laikam nezinu kur iisti jaarok un kas jaarok

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

man vajag softu nevis draiverus kabelim

 

 

apmeeram taa kaa nokia DKU-5 kabelim , softiksh kas usb virtuaali paarmet uz com

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Pag, pag, bet šie draiveri jau to arī dara. Kompim nav COMa, pieslēdzu kabeli pie USB,ieinstalēju draiveri, un man ir virtuāls COM, tad slēdzos pie s7 kontroliera ar SIMATIC softu caur šo virtuālo COM, piemēram.

Jebšu galīgi neiebraucu, ko Tev vajag?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

tu tieshaam nesaprati

 

man vajag lai kompja USB virtuaali paartaisa par COM

 

vobshem kompii iesprauzu USB kabeli un lai device managerii vinsh buutu kaa COM

Link to comment
Share on other sites

Man SE K700i pie datora ir caur USB kabeli.

 

Kad kabeli piesprauž pirmo reizi, W2k/XP to atpazīst kā jaunu ierīci un prasa draiverus.

Pēc draiveru iebarošanas Device manager zem Ports (COM & LPT) ir USB Data Cable (COM3).

Pēc tam MyPhoneExplorer jāuzstāda, uz kura COM porta K700i atrodas, un var rakāties pa telefonu...

 

Tad nu nav tā, ka vajag tomēr draiveri?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Bet man viņš devaisu menedžerī arī uzrādās kā COM ar to numuru, ar kuru nokonfigurēts, piemēram pašlaik man viņš ir COM2.

Pie Ports(COM&LPT) man ir:

Communications Port (COM1)

ECP Printer Port (LPT1)

Profilic USB-to-Serial Comm Port (COM2).

Link to comment
Share on other sites

Cik pašam datoram ir fizisku COM portu? Nav 2?

Ja ir, tad pamēgini tam draiverim pateikt, ka gribi, lai emulē kādu citu, ne COM2, bet, teiksim, COM3, ja tas ir iespējams.

Savādāk var gadīties, ka ir konflikts.

Sen, sen, senos laikos... :)

 

EDIT: Ak jā - vēl ir būtiski kurā USB pieslēgvietā tiek devaiss sprausts - tie arī kaut kā tiek šķiroti, un ne tikai pēc atbalstītās USB versijas...

Labots - Xirx
Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Nē. Tu pats nesaprati! To jau arī dara attiecīgais draiveris.

 

Uzkrauj uz kastes, un parādīsies Tev COM ports. Teiksim, COM6. Daries ar šo portu kā ar jebkuru parastu com portu un viss, ko Tu daries, tiek pārsūtīts tavam USB devaisam.

 

Iesūkt var kaut no šejienes.

http://www.ftdichip.com/Drivers/VCP.htm

 

nu blins laikam toka stuulbs esmu , uzinstaleeju shito dranki un nekas neparaadiijaas

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

aolikaacijai ports jaanoraada config failaa taakaa nekas nekur neparaadaas es neko nevaru noraadiit

 

pasakiet vismaz kas ir draiveru providers , meeginaashu ar roku piebakstiit

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ja tev vajag tam, kam es nojausju, tad nokia suite, ibio......

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nee ne tam un ar nokia suite tur nekaads sakars ;-) ja tu domaa par dku-5 tad tie draiveri nav suitei komplektaa ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nee tu laikam nesaprati taa arii ko man vajag

 

man vajag softu kas izveido device managerii com portu un softiskaa liimenii savienojas ar USB portu

 

 

device managerii ir tikai mani vecie com porti un nekaa tur jauna nav

 

 

nu baa kads nevar paskatiities kas ir shitam Profilic USB-to-Serial Comm Port (COM2) draiverim providers , tad listaa atradiishu kur ir un biebakstiishu ar roki

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

Mhm, man priekš laptopa ir Ednet USB to serial adapter, viņam device managerī var smuki pateikt, lai šis lieto, teiksim COM2.

Devaiss saucas PL-2303.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Tu cik alus esi izņēmis? Liekas, ka tur zem Tava nika kāds cits pieslēdzies :p

 

Saku vēlreiz! Tev izveidojas virtuāls com ports, kurš softiskā līmenī savienots ar USB! Parādas arī devais menedzērī un tur arī konfigurējas porta numurs!

 

 

tur jau taa lieta ka peec taas drazas uzinstaleshanas nekas neizveidojas , mosh liika winda mosh kas cits , pasakat draivera provideru un atradiishu listaa un ar roku piebakstiishu jaunu devaisu un basta

 

Mhm, man priekš laptopa ir Ednet USB to serial adapter, viņam device managerī var smuki pateikt, lai šis lieto, teiksim COM2.

Devaiss saucas PL-2303.

 

saproti man nav nekaada devaisa nekaadas paarejas m man to visu vajag softiski noorganizeet

Link to comment
Share on other sites

Un kā autors iedomājas USB pārtaisīt par COM portu? USB nav com ports. Pie USB porta var pieslēgt iekārtas, kuru draiveri izveido virtuālu com portu.

Autoram var piedāvāt 2 variantus:

 

A)Korekti nosaukt iekārtu, kurai ir nepieciešami draiveri, kā arī programmatūru, kura slēgsies pie virtuālā

com porta;

B)Pašam atvērt www.google.lv un pašam meklēt risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nu vot te jau tuvaak taisniibai , laikam jaasak ar to vai tas vispaar reaali ir iespeejams

 

google par to klusee taakaa iespeeja pat ir ka tas nav iespeejams , a juus man te staastat velnsvinzin ko ;-)

 

labi po :mrgreen:

 

 

jaa tas ir tad ja ir paareja com>usb un tad softiski vinsh tiek noemuleets par com atpakal , bet man nav nekaadas paarejas man ir citijs usb devais kuru vajadzeetu piedaabuut lai softs saprot kaa com devaisu

Link to comment
Share on other sites

Ufff... tad jau tam devaisam vajag spec. softu. Es stipri šaubos vai ir tāds generic softs, parasti kaut ko tādu ražotājs dod līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nu vo es ar saaku shaubiities ka taads ir ;-)

Link to comment
Share on other sites

 

 

labi po :mrgreen:

jaa tas ir tad ja ir paareja com>usb un tad softiski vinsh tiek noemuleets par com atpakal , bet man nav nekaadas paarejas man ir citijs usb devais kuru vajadzeetu piedaabuut lai softs saprot kaa com devaisu

 

Tai iekārtai draiveri arī izveido virtuālu com protu. Ļoti iespējams, ka tajā iekārtā ir iebūvēts kāds FTDI USB to serial adapters. Vai autors strādā aizsardzības ministrijā, ka nedrīkst nosaukt iekārtas nosaukumu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nekas tur neko neizveido , nav tas devais taadaa veidaa paredzeets lietot , labi fsjo teema sleedzama

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai tas ko iespaido, bet varbūt biosā COM porti diseibloti, tādēļ tev nekas neiet?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

es tak teicu miers un basta lokojam shito penteri

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...