Jump to content

Kā uzlikt mājas lapu uz sava datora?


Guest
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Kaa pareizi nokonfigureet datoru, lai maajas lapu vareetu tureet uz sava maajas datora ar mdsl piesleegumu. Jaaliek ir kaads web servera softs ? Jeb uz mdsl to nevar izdariit mainiigo IP adreshu deel ??? Ja ir kaads zinosh cilveeks kas saskaaries ar sho lietu, iesakat luudzu kaut ko. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Principaa ja dators netiek rubiits aaraa... tad taa IP var buut sameeraa statiska :O)))

Vai ja uzliek kaadu edimax tipa ruteri :)

Link to comment
Share on other sites

Pats maajaas lietoju to kakaino mDSL, jo citu vienkaarshi tehniski piesleegt nevaru pagaidaam. [vai arii nenormali daargi].

Lai testeetu lapu uz localhost biju uzlicis Apache ar PHP un MySQL. Vobshem serveri jau tu vari taisiit - IP adreses mDSL nemainaas nemaz tik biezhi. Man ir mainiijusies reizes 3 gada laikaa (cik esmu piefikseejis). Iipashi jau nesekoju adreshu mainjai. Bet ir vietas, ko apmekleejot man skaitaas, no kaadaasm IP ierodos - tur man 3 adreses gada laikaa, ja neskaida darba IP.

Pēc IP adreses tavu webu atveert varees elementaari, bet mDSL ir vienkaarshi graujoshi suukaajoshs ienaakoshais aatrums - izejoshais ir veel 4x suukaajoshaaks. Lapu no aarienes verot valjaa buus nenormaalaakais torkjis.

Hostee savu lapu kaadaa labaakaa vietaa - rekomendeeju.

Link to comment
Share on other sites

Pats maajaas lietoju to kakaino mDSL' date=' jo citu vienkaarshi tehniski piesleegt nevaru pagaidaam. [vai arii nenormali daargi'].

Lai testeetu lapu uz localhost biju uzlicis Apache ar PHP un MySQL. Vobshem serveri jau tu vari taisiit - IP adreses mDSL nemainaas nemaz tik biezhi. Man ir mainiijusies reizes 3 gada laikaa (cik esmu piefikseejis). Iipashi jau nesekoju adreshu mainjai. Bet ir vietas, ko apmekleejot man skaitaas, no kaadaasm IP ierodos - tur man 3 adreses gada laikaa, ja neskaida darba IP.

Pēc IP adreses tavu webu atveert varees elementaari, bet mDSL ir vienkaarshi graujoshi suukaajoshs ienaakoshais aatrums - izejoshais ir veel 4x suukaajoshaaks. Lapu no aarienes verot valjaa buus nenormaalaakais torkjis.

Hostee savu lapu kaadaa labaakaa vietaa - rekomendeeju.

 

Paldies, par atbildi. Situaacija ir gauzhaam prasta - gribu uzlikt vienkaarshu lapeli index.html failu uz savas mdsl IP adreses, kaa lai tai lapai piesaista to IP ??? ar kaadu softu to var izdariit. Paldies

Link to comment
Share on other sites

Paldies, par atbildi. Situaacija ir gauzhaam prasta - gribu uzlikt vienkaarshu lapeli index.html failu uz savas mdsl IP adreses, kaa lai tai lapai piesaista to IP ??? ar kaadu softu to var izdariit. Paldies

 

Pats vienkaarshaakais - uzliec defaulto IIS serveri (ja tev ir XP)

Un ieliec to savu lapu index.html wwwroot folderī

Link to comment
Share on other sites

Pats vienkaarshaakais - uzliec defaulto IIS serveri (ja tev ir XP)

Un ieliec to savu lapu index.html wwwroot folderī

 

uz datora staav win2k. Varbuut vari ieteikt veel kaadu softu ... Paldies

Link to comment
Share on other sites

uz datora staav win2k. Varbuut vari ieteikt veel kaadu softu ... Paldies

 

Arī W2K ir Internet Information Services (IIS)

Paņem un pieliec Control panelī -> Add Remove Programs -> Windows Components

Link to comment
Share on other sites

Alternatiiva un pie tam stipri labaaka ir uzlikt Apache. Tur konfigojot hostus vareesi ari piesiet savai ip to majaslapu.

Ja interesee kas siikaak aiziej uz www.pods.lv un paseercho uz apachi - tur viss bij siiki un skaidri uzrakstiits

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu likt uz IIS, viegli konfigurējams, arii no droshiibas viedoklla. Kaa arii vari aiziet uz times.lv un tur nopubliceet savu lapeli, bet tur nebuus iespeejas darbinaat SQL & PHP.

Link to comment
Share on other sites

Kashelz

Ta nezinu kur probleema, man arii staav maajaslapa uz mDSL un iet tiiri normaali! Uzmauc Apache + PHP + MySQL un visam vajadzeetu aiziet, vieniigi jaamaak nokonfigureet grin.gif Peec tam iebrien http://freedns.afraid.org un dabuun subdomenu grin.gif Man iet http://oc.a.la/ grin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ljudis juus ko... Tiko no koka nokaapushi???? IIS likt??? Slimi esat?????!!!!

Sliktaaku variantu nemaz nevar iedomaaties. Logu integreetais IIS notureesies nedeelju max 2vas un tika 100% izdraasc.

Apachis i jaaliek un miers.

IIS.. he.. njirga naak.

Kursh pie pilnas apzinjas homo sapiensis liks uz savas kastes IIS??? Tur tak ir jaabuut totaali stulbam lai ko taadu instaletu.

Link to comment
Share on other sites

Piekritu kuminsh. Ja pilsonim negribas no 00-24 x7 setet un vaktet savu serveri, tad vajag likt Apache un ar to konfiguraciju ir taa - ja neesi lomaks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...