Jump to content

WEB: Kur var uzlikt mājas lapu?


atikons
 Share

Recommended Posts

Pieņemsim, ka man ir uztaisīta mājas lapa! Kur es varu viņu izvietot, lai tā strādātu! Paša kompim ir Local IP un ārējo dabūt ir problemātiski, tāpēc vajag citu resursu! Kur es varu izvietot to lapu? Protams, maksāt es neko negribu! Man vispār nav nekādas sajēgas par šīm lietām!

Link to comment
Share on other sites

Times.lv rakstija lapu par web izvietoshanu. Vari pameginaat pamekleet, varbut atradiisi www.times.lv

 

Tur bija pieminetas nianses - 2 limenja domeni (x.hosts.lv) nav labi, hostingu labak izveleties uz stabila servera ...

 

 

 

P.S. Un maksaat Tev vienalga bus jamaksaa (halavchiks atradies) - par kompja naktii patereto elektriibu.

Link to comment
Share on other sites

eclub.lv (10MB, ir PHP un HTML un FTP pieeja), Times.lv (10MB, HTML, struntigs, man nestradaja). Ja gribi MySQL likt virsu tad ir tikai maksas serveri.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu kas tas par izmēru - 10MB, ja grib kaut ko nopietnu realizēt, tur jau puse sastāda dizaina attēli, par dokumentiem var aizmirst utt. Varbūt mans viedoklis ir aplams, jo es nodarbojos ar lietišķu labu taisīšanu (PHP) priekš universitātēm, kur vidēji kopējais lapas apjoms grozās ap 30MB, kur lielo daļu sastāda .pdf faili. par velti ir tikai apgraizīti piedāvājumi. Protams parastiem cilvēkiem, kurš grib pakarināt savu bildi, autobiogrāfiju un vēl kādus citus niekus likt iekšā - pilnīgi ar to pietiek.

Link to comment
Share on other sites

Brix 5 MB bildes tjipa lapaa dizainam?!

Nu ja man kaads taa lapu uztaisiitu es vinju nosistu nafig icon_smile.gif)

Lapas apjoms 30MB tas ir kas atveras paarluukaa jeb ar visiem linkiem utt?!?!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Brix 5 MB bildes tjipa lapaa dizainam?!

Nu ja man kaads taa lapu uztaisiitu es vinju nosistu nafig :))

Lapas apjoms 30MB tas ir kas atveras paarluukaa jeb ar visiem linkiem utt?!?!

 

Lielaakaa dalja apjoma ir pdf un bildes fotograafijas, kuras nevar likt sliktas kvalitātes. Paša dizaina (menu, bakground), man vienaa lapaa sasniedza 2 MB, bet lapa ir 2(3) valodaas ar grafiskiem menu (horizontālo un vertikālo). Skripts jau arii sasniedz 200 kb ja taisa unikodā (ap 20-30 apakšlapu), bet zināms ka krievu val un latviešu vienā lapā tikai ar UTF-8 var realizēt, kas aizņem 2x vairāk vietas.

 

Bet, viss atkarīgs no prasībām un informācijas apjoma, grafiskā noformējuma. Ja grib mākslinieciski, tad jāupurē MB. Ir iespēja dalīt lapu sīkās šūnās un vienkrāsainos laukumus aizstāt ar background krāsu, taču tur pietiekami liels darbs jāiegulda veidojot dizainu, bet ja maksā ne sevišķi daudz, tad tas nav tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Guest Udzzis

brix, vai tu intereses pēc neiedotu linku uz kādu no savām lapām, kur...

...Paša dizaina (menu, bakground), man vienaa lapaa sasniedza 2 MB, bet lapa ir 2(3) valodaas ar grafiskiem menu (horizontālo un vertikālo)...
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
brix' date=' vai tu intereses pēc neiedotu linku uz kādu no savām lapām, kur...
...Paša dizaina (menu, bakground), man vienaa lapaa sasniedza 2 MB, bet lapa ir 2(3) valodaas ar grafiskiem menu (horizontālo un vertikālo)...

 

www.bf.rtu.lv/~bmm, www.bf.rtu.lv/~sgut, www.bf.rtu.lv/~sgut/conf, dazhas pagaidaam ir tiekai lokaali datoraa.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
...taču tur pietiekami liels darbs jāiegulda veidojot dizainu' date=' bet ja maksā ne sevišķi daudz, tad tas nav tā vērts.[/quote']

Par brīvu hostēšana... un maksā?... kautkas neiet krastā...

 

No kaut kā taču jāpārtiek un par velti neviens neko nekur netaisa. Hosts pa velti, taču web lapu neuzbur aladins.

Link to comment
Share on other sites

Guest Udzzis

brix, viss jau ir labi, tikai tās fotogrāfijas kā arī citu grafiku kas tev tais lapās vajadzētu labāk optimizēt, samazinot to lielumu baitos vismaz par 1/3.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau grib likt failus virsū uz lapas, tad, protams vajag vismaz 50MB. Bet tīra lapa ar kompresētām bildēm(logo u.t.t) aizņems ap 1 - 3 MB.

 

Jebkurā gadījumā mājas lapas kādai firmai/skolai tak neviens neliks uz subdomēna...

Link to comment
Share on other sites

pulkvedis

...bezmaksas ..times vai e-club..10mb par maz ..kaada probleema pieregjistreet 10 lapas buus 100mb sameetaa tik linkus

Link to comment
Share on other sites

www.bf.rtu.lv/~bmm, www.bf.rtu.lv/~sgut, www.bf.rtu.lv/~sgut/conf, dazhas pagaidaam ir tiekai lokaali datoraa.

 

 

shvaki patiesiibaa.

 

piem kaa es ieraugu javascript taa zosaada uzmetas.var tak lietot css lai pamainiitu linku bildiites un kods buus uz pusi vieglaaks.

Pa lielu tev taa lapa, scripti nevajadziigi un bildes shausmiigi lielas..

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

o, šitas pa ilgiem laikiem varens cirvis trāpījies. Skaties uz datumiem, nedomāju, ka no 2004 gada kāds tev ies kaut ko rakstīt :D miroņu spārdītājs joptvai...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es domāju, ka pēc 7 gadiem iepriekšminētās problēmas vairs sen nav aktuālas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...