Jump to content

Ieteikumi,atsauksmes,+&-mob.modeļiem,- kādu mobilo telefonu pirkt?


Recommended Posts

Saņēmos iepirkt E65, pagaidām pasūtīju, 5dien būs klāt :) 6120 liekas parasta truba, nekā kruta, apmēram kā uzlabots 6610i

Link to comment
Share on other sites

andzha, es ar vakar paņēmu jaunu trubu, vispār apmierina, lai gan esmu ļoti piekasīgs!

Link to comment
Share on other sites

Nav baigais klucis tas n95? Kaut ko vari uzrakstīt par viņu? Draugs grib iegādāties!

Link to comment
Share on other sites

Nav neko lielāks par NOKIA 6233 (Mans vecais tel.). Platāks ir gan, bet garumā līdzīgi.

 

 

LIELS pluss man ir pārbūvētais modinātājs, taustiņu automātiskais aizslēgs.

 

WIFI atrod, iet labi, iebūvētais browseris strādā labi.

 

GPS kaut ko mēģināju, bet īsti nesapratu.

 

Mūzika skan labi. Te es salīdzinu ar 6233 un 6630. klausos ar nokias 3250 austiņām.

 

Ekrāns liels, tiešām liels, bet nav diez ko pasargāts, meklēju tagad plēvīti ko uzlikt.

 

 

n95 ir tikai otro dienu.. Vēlāk vēl ko piemetīšu.

Link to comment
Share on other sites

bide, protams ka tas ir ļoti labs mobis, tikai stipri padārgs...es tomēr paņēmu N73, tiesa gan, nav tam automātiskais tausyiņslēgs, bet to es ar laiku ielikšu!

Link to comment
Share on other sites

rapt0r da vajag dabūt adresi no tām bāzēm no kurienes tie visi internetveikalnieki un citi tirgotāji to preci iepērk- vot ta būtu vislētākais! :-D

 

Un tas, ka šim modelim nav automātiskais taustiņslēgs vai arī modinātājs ir jāuzliek katru dienu no jauna, ir sīkums- to jau atrisināju, nokačājot attiecīgi dažus softus- tā ka tagad tādi sīkumi arī ir! :)

 

He, varbūt kāds zin kādu drošu saitu no kura var droši sakarīgas progas priekš smartiem nokačāt?!

Link to comment
Share on other sites

TokRa, paldiesiņš! Šos te jau zināju, bet vai ir arī kādi citi vel, izņemot ru saitus? Smart60 ir labs saits, bet, cik ir droši kačāt progas priekš smarta, vai tā tomēr nevar ievazāt kādu vīruseli???? Ir jau dzirdēti visādi brīnumi...iekačā kādu spēlīti sis un hana! :shock:

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

da muljkjiibas, esmu pat visaadus aizdomiigos instaleejis no taam Torkas lapaam, un nav ne reizi veel ievazaajies ieksh N70 vairaak kaa pusotra gada laikaa neviena zaraza

otrkaart - nav jaabaidaas no zarazaam uz smaarta, nav vinju tik daudz un prieksh tam ir antiviirusi, un protams smaarts ir liidziigs datoram, taatad visa svariigaa infa ar attieciigaam progaam saglabaajas atminjas kartee, un pashai OS var taisiit formatu

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Ziedonis

Areim, pērkot maksas softus varēsi būt stipri pārliecinātāks, ka vīrusu tur nav :-D

HVZ, ilgu laiku kačājot softus un spēlītes no smart60 nekādu triperi mobiļņiks veel nav saķēris!

Link to comment
Share on other sites

Ziedonis, nu bet smart60 daudzām progām pie instalācijas mobī parādās uzraksts ka proga nav droša un var kaitēt mobilajam, kaut kā raustīgi tomēr tādas turpināt instalēt...nezinu.

Kādu antivīrusa progu labāk likt?

Vai vispār ir vērts likt ja ar mobi no neta failus nekačāju, bet ja ko lieku ta tikai no PC, tikai apskatu lapas, e-pastu.

 

Nu šo to jau tajā saitā var atrast http://smart60.ru

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

un tu bide esi nokaaris kaut reizi?

ja jaa tas liecina tikai par liikiem pirkstiem nevis vainu kalnos :D

Link to comment
Share on other sites

par curve_hands.dll

 

Ne to vien esmu sakāris, pakāris, bet arī tagad esmu iemācijies, nevis uzdot muļķīgus jaut.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

to bide

nu ja, tur vajadziigs cilveeka ar "iipashaam" vajadziibaam talants :D

kaa vienmeer probleema ir lietotaajaa nevis aparaataa ;)

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

ja vajag telefonu ar uzsvaru uz fotoaparātu un media pllejeri, tad SE K80i; K810i; K850-būs drīzumā;

foto kvalotātei konkurentu nav

 

ja vajag telefonu ar uzsavru uz wiskas un gribās arī video - kāds no nokia...

 

es gaidu SE k850i...

sievai ir SE k800i - ļoti labs fotoaparāts ar īstu zibspuldzi, bet nekam nederīgu video :)

labs plaejeris

telefons fotogrāfēšanai un zvanīšanai

Link to comment
Share on other sites

jaa pa mobu (N-95) izgaazt 400Ls ... nu nee :)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

M@R$$ nu jā ka tas ir par dārgu cik maksā N95...bet pilnīgi visiem mobikiem katru nedēļu cenas krītas. :D

 

Skatījos i-veikalos, Nokia 6300 diezgan lēta tagad palikusi! :)

 

Skatos i-veikalos un rēcu- ak Dievs kā mobiem cenas katru dienu krītas!!!! :D

 

:?:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

TokRa, nu skaidrs. Klau, Nokia N73 ME standartproga uz skaņas ierakstu skaņas klipa ieraksts ir tikai 1min. un ieraksta skaņas kvalitāte ir galīgi garām- vai ir iespējams nokačāt un uzinstalēt ko normālāku?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Jau vairāk kā pus gadu lietoju savu N73, pagaidām nekādi dižie gļuki nav manīti, lai gan esmu to pārtaisījis līdz nepazīšanai no standartkomplektācijas...bet nekas nav nokurējies! dažas mazas nianses ir- ja reti lieto skaļruņus, var novērot nedaudz kā skaņas kropļojumu, kas gan pēc īsa laika pāriet, ja uzgriež kādu Mp3 uz pilnu katušku, bača tur apmēram četras dienas, kamera- labā apgaismojumā sanāk normālas bildes aplūkojamas datorekrānā pieņemamā kvalitātē, liela atšķirība no 2Mpx kamerām.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

He- joprojām lietoju savu N73 un tas jau sāk apnikt!!!! Ja godīgi- ta neapmierina tā izmēri- liels tomēr!!!! Tā citādi nav ne vainas!

Link to comment
Share on other sites

Man pēc mēneša lietošanas arī n73 piegriezās.Liels, lēns un kamera ar saviem 3.2 MPix ar autofukusu neattaisno uz sevi liktās cerības (se w801i ar 2 mpix un autofukusu bija DAUDZ labāka) . Tagad lūkojos motorola v8 virzienā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...