Jump to content

Kas ir labāks spēlēšanai?


Guest Beatiful_Stranger
 Share

Kas ir labāks priekšs spēlēm?  

130 members have voted

  1. 1. Kas ir lab?ks priek?s speleeshanas?

    • Dators (PC, Mac)
      62
    • Playstation (1,2,3)
      18
    • Xbox
      27
    • Cits (uzraksti)
      8


Recommended Posts

Definetly PC, jo ultimate gadžets, geimu ir jūra kādu tik gribās, vieno klāt ko gribi, upgreido/modo spēli cik gribi/un ir iespējams ( ehh.. kad gta jau izspēlēts, kurš gan nav jautrojies ar handling.cfg ?, vai pamainījis resursu daudzumu CIV3/4 ar artmoney ? (wasntme) :D )

+ Negribi negeimo, uz pc drukā wordu, kodē, montē video, audio un ko vien tik spēj iedomāties..

+ Nav jāpērk konsoles un big screen tv - nopērc moni, jaunu videokarti (nav obligāti hi-end, mid-end man liekas atliku likām)

+ Nav nekas jāmet miskastē pēc 2 gadiem, visu var notirgot tālāk kā rakstāmmašīnu - kopā vai pa detaļām un atgūt daļēju piķi

+ NOTHING, NOTHING BEATS PC MOUSE :) visi tie jūtīgie puļķi ir muļķības.. :p Jauka sajūta notēmejot ar peli UT galvā, vai starcraftā klikojot pa unitiem :)

+ Vēl tā lieliskā sajūta kad tu pats saliec savu kompi, uzinstalē un nokonfigurē...

Lai gan tas prieks ir visai rets, parastam lietotājam, bet nu tomēr. Savukārt ja PC salikšana būtu ikdiena, tad tas vairs nebūtu prieks:)

 

Nu bet par konsolēm...

Jaudīgi dzelži (PS3 8-kdolu CPU) un nav vajadzības kaut ko upgreidot, jo viss ir izstrādāts tieši šiem dzelžiem; nevar būt kādas draiveru nesaderības, neoptimizēts softs...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sn1per

    7

  • Fxforce

    3

  • Vis

    6

  • Pirkss

    5

vispaar jau es teiktu, ka NES un SNES konsoles ir ideaalaas gaamju speeleeshanai, tachu tur vajag televizoru ar attieciigu ieeju, taapeec leetaak un vieglaak to ir uzsetupot uz PC ar emu. aatrums un kvalitaate no taa neciesh, kaa arii paraadaas jauka iespeeja speeleet over-IP.

 

tamdeelj mana izveele ir PC.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

NC, piemēram tāds svētdienas spēlīšu spēlētājs kā es - reizēm svētdienās uzspēlēju 3o Gothic.

Nah man tā konsole? Ko es no viņas iegūšu?

Pat ja es ikdienā 24/7 rubītu savu 3o Gothic, ko man tā konsole dota.

 

Ir PC ekskluzīvas spēlītes, ir XBOX ekskluzīvas spēlītes ir PS3 ekskluzīvas spēlītes utt.

 

Visu atšķir geimera spēlīšu gaume.

 

Nevar vispārīgā gadījumā pateikt - jā, konsole rullzz.

 

Brutto, vienu brīdi man piespiedu kārtā bija jāsaliek ap 5ām kastēm dienā. Nekāda gandarījuma. Itin.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Haljava

Pirms ~pusgada bija man trīs varianti: jauns pc, x360 un ps3. Paņēmu x360, neesmu savu izvēli nožēlojis nevienu brīdi. :happy:

Paņemot rokās kontrolieri jau vien var redzēt ar kuru vietu izstrādātāji domā. Xbox gadījumā tā ir galva.

A sony sačkotāji prosta paņēmuši 1994.gada ps1 pulti, norāvuši vadi, pielodējuši shēmai pāris sūdus klāt un lūdzu teH n3w uub3r pr0 51X4X15. Tjipa "oo mēs afigennie čuvaki, mums jau nevajag neko jaunu taisīt, davaj prosta pārkrāsojam šito sūdu un sakam, ka 4 gadus strādājām, lai uztaisītu, neviens tač nepamanīs" :evil:

Tjipa tas pats, kas Žigulī iegrūst V12 motoru un pārdot trīsreiz dārgāk par Ferrari.

 

 

P.S. aptaujā mac ar savām 39 spēlēm tā kā būtu nedaudz nevietā :wink:

Link to comment
Share on other sites

laikam jau Sheesh nav skatiijies cik ideaali izskataas gan 1080p filmas, gan 1080i speeles caur xbox360 laizhot uz liela izmeera tv. d***t jau visi maak, bet konsoles ir domaatas speeleem, dators ir tikai alternatiivs variants..

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Man ir gan HD(nevis HD ready) televizors un esmu laidis HDTV caur HDMI uz televizora.

Apskaties puis, kas tajās konsolēs iekšā. Tās pašas daļas, ko bieži vien vari sastapt galddatoros. Un nav tai konsolei ūberspējas, lai padarītu šīs komponentes ātrākas tikai tāpēc, ka tās ir iebūvētas smukā korpusā ar nosaukumu xbox vai ps.

Link to comment
Share on other sites

piilaadzis

Man ir gan HD(nevis HD ready) televizors un esmu laidis HDTV caur HDMI uz televizora.

Apskaties puis, kas tajās konsolēs iekšā. Tās pašas daļas, ko bieži vien vari sastapt galddatoros. Un nav tai konsolei ūberspējas, lai padarītu šīs komponentes ātrākas tikai tāpēc, ka tās ir iebūvētas smukā korpusā ar nosaukumu xbox vai ps.

Vecī neņem ļaunā (tu tāds agresīvs), bet nezinu nevienu galddatoru procesoru, kuram būtu kaut līdzīga veiktspēja kā konsoļu cell procesoriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Vecī neņem ļaunā (tu tāds agresīvs), bet nezinu nevienu galddatoru procesoru, kuram būtu kaut līdzīga veiktspēja kā konsoļu cell procesoriem.

Iekš PS3 ir 7900GS videokarte. Neesmu skatijies kāds procis/video ir xbox360, bet fakts ir fakts, 7900GS iekš galddatora būs tāda pati kā iekš PS3. No sūda konfekti nedabūsi, ja arī sūds atradīsies iekš PS3.

Žilitonos tika izmantoti Motorola proči, kādi savulaik bija arī pirmajos Apple datoros. Par pārējām konsolēm nemāku teikt, jo konsoles nav tā lieta kas mani interesētu.

PS3 der vienīgi folding@home :)

Link to comment
Share on other sites

Cell ir tikai PS3 , xkastei nav tik stipra HW? Sheesh , vai tad tas RSX nvidia GPU ir tā pati 7900GS???

Kāpēc konsoles ar tādu pašu HW ir ātrakas par PC? Kamēr mūsu datoros ienāk 64-bit CPU ,tikmer PS2 jau bija 128bit... un arī OS viņie pielāgota šīm vajadzībām! PS3 sanāk uzspēlēt diezgan bieži, pašam nav , kā arī Xbox 360 - man patik vini abi, tikai PS3 ir vieglak pieslegt netu - vadu iebaz i svjo! un karst viņš mazāk kā xbox , un OS ir labāka! Ja kompim ir zilie logi ,tad xkastei Zaļi :DDD un te paklīda raksts ,ka visas xbox konsoles ir brāķētas ! :( Bet ja es pirktu tagad tad nemtu xbox 360 , vairak spēļu var atkodēt utml! Nākotne pieder PS3, drīz iznāks 380 spēles!

 

Par to folding@home! Kad LV komandai piebiedrojas PS3 , mēs tikām par pāris vietām augstāk...

Bils tagad domā arī savu 360'to iesaistīt...:D

Labots - Fxforce
Link to comment
Share on other sites

piilaadzis

Iekš PS3 ir 7900GS videokarte. Neesmu skatijies kāds procis/video ir xbox360, bet fakts ir fakts, 7900GS iekš galddatora būs tāda pati kā iekš PS3. No sūda konfekti nedabūsi, ja arī sūds atradīsies iekš PS3.

Žilitonos tika izmantoti Motorola proči, kādi savulaik bija arī pirmajos Apple datoros. Par pārējām konsolēm nemāku teikt, jo konsoles nav tā lieta kas mani interesētu.

PS3 der vienīgi folding@home :)

Klau, kā tev ar redzi/uztveri? Es neko nerakstīju par videokarti, bet gan par procesoru. Pats vairāk nosliecos uz xbox360, jo cena ir pieņemamāka. Un jā. arī GTA4 būs foršāks uz xbox360.

Link to comment
Share on other sites

bet vai tad jaunajām kosolēm ar naw diezgan komplicēta OS, naw jau vairs tik jāspēj palaist spēli un viss, tak tagad kosoles kā xbox un ps3 var aizvietot datoru multimēdiju iespēju zinjā, atskaņo mp3, filmas, var apskatīt un rediģēt bildes, netu pieslēgt un vēl miljons citu lietu...

Ja esi tīrs geimeris tad kosole labāka, tikai kāda, tas jau ir jautājums vairāk jau finanšu zinjā...+ WII itkā lētākā bet nu vinja naw ieklaujama vienā ringā ar ps xbox un pc...

Link to comment
Share on other sites

nu jā... bet vienalga es domāj ka ps3 OS vaidzētu būt diezgan sarežģitai....

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Populaaraakaa konsoli ir wii, varbuut ne Latvijaa, bet kopumaa njemot.

Deelj savas zemaas cenas, lielisko kontrolieri un daudz labaam speeleem.

 

PC vs Console, hmm jautaajums labs. Protams PS3 ir jaudiiga manta, bet uz kompja ar High end dzelzhiem sabaaziisi ka nefig PS2... Par PS3 fig vinj zin.

 

Neesmu peetiijis par iskirtspeejaam, kaadas uztur X Box 360 un PS3, bet visas iepriekshmineetaas suukaa ledu PC priekshaa, jo kaadas ir izskirtspeejas TV kuriem taas ieprieksheejaas domaatas un uz kaadaa PC speej piegaadaat skaistu bildi.

 

Xbox 360 vai tajaa PS3 bija labs ATI chips iekshaa ar embedded RAM kuru sauc par Xenos, kas ir kaut kas starp R580 un R600 liimenja kodoliem, tik pielaagots konsolei.

Consolju arhitektuura stipri atskjiras no PC arhitektuuras, tur vinju videokarteem nevajag 512MB VRAM.

 

Ja breec pa naudu, tad protams, console iistais celsh...

Labots - Sifozais
Link to comment
Share on other sites

Es izvēlos PC, jo viņs ir universāls , un spēles spēlēju reti!

Palaid uz uber-kopmja PS2 spēli , ar emulātoru! ~10fps varbūt būs!

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Loti gudri, emuleet kaut ko...

 

Mjaa...

 

Bet speeles kuras tiek porteetas, vinjaam ir lielaaka textuuru rezoluucija kaa consolei.

 

Emuleeshana nav nopietna padariishana, jo kaa jau teicu platformas ir loti dazhaadas.

 

Un tie 10 fps , neatspoguljo reaalo kompja jaudu, to nu tev droshi varu apgalvot.

 

Interesanti buus redzeet kaa ies Crysis un tam liidziigi shedevri uz consoleem.

 

Iebraukt tad kaadu rezoluuciju izmanto consoles un vai taa ir mainaama nesanaaca iebraukt.

"As the next-gen parade continues at E3, many people have stopped by to comment on their opinion of Sony's upcoming console after it was revealed that at least two of the upcoming titles would definitely be running at 720p, not the 1080p Sony has been touting as the true definition of HD. Just to clarify, no one has suggested that PS3 would not be able to output games at 1080p (well, no one suggested it until Sony revealed the $499 model would be without HDMI anyway).

 

After all that, IGN took a look around and has only found two games on display targeting 1080p. The upscaled-GT4 demo Gran Turismo HD, and Wardevil, showing a real-time tech demo but non-playable. It is likely that if you have a TV that can accept a 1080p input the PS3 will be able to upscale games rendered at 720p or 1080i to match, just like the Xbox 360 does. How soon until the first major native 1920x1080 game hits? That still remains to be seen."

 

Nu? PC savas speeles speej ar kaartiigu karti rendereet arii pie 1920x1080... un ari renderees taas, kas buus iznaakushas uz abaam platformaam :D

"If you're a gamer, then there is a difference, as 1080p/60 from a computer can be 60 different frames per second (instead of 24 different frames per second doubled and tripled, as with movie content). It is unlikely that native 1080p/60 content will ever be broadcast or distributed in wide numbers. The reasons for this are too numerous to get into here, but I list them in my follow-up blog."

 

Hmm, viela paardomaam. Sanaak Console renderee reaali 24fps tikai, tad jau vinai arii slodze ir stipri mazaaka kaa PC, kas renderee katru kadru atseviskji.

Labots - Sifozais
Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

gāmes uz konzuļēm vienmēr skries ātrāk, jo konsolei NAV jādarbina tik smaga OS, kā pīslim.

Redz konzuļes izmanto pietjūnētu OS, kam nav jāatbild par visu to, par ko PC. OS, kas pilda 1-5 uzdevumus un viss. Gāmes ir radītas tā, lai izmantotu tieši tos resursus, kas ir pieejami. Un viss - āmen baznīcā.

uz PC problēmas rodas izstrādājot. Pēc tam atkal palaižot.

A kur problēma? Uzliec XS-OS2 - paredzēts spēlēm un benchmarking. Principā XP bez visa liekā, ko spēlēm un benchmarking nevajag.
Link to comment
Share on other sites

Neesmu konsoles īpašnieks, bet gribēju bilst:

Visas viena tipa konsoles ir vienādas, piem. VISI PS2 ir absolūti vienādi - tāds pat procis, tāda pati videokarte, tāds pats RAM apjoms visām konsolēm. Visādi memory cardi, gamepadi, stūrītes utml ir sīkums.

Un tad programmeris var rakstīt spēli uz pilnu klapi un nespringt ka tā kādam PS2 īpašniekam spēli nepavilks.

Uz PC ir gemorojs - jāorientējas uz kaut kādu "vidējo aritmētisko" hardware. ja uztaisīs spēli, kura iet, teiksim tikai uz GF8800 vai krutākas kartes, uzreiz ražotājs riskē zaudēt lielu daļu no tirgus, visiem tak nav tik krutas kartes. Jāpielāgojas. Un tad vēl n-tās draiveru un OS versijas - kuram geimerim Win2K stāv, kuram XP, kuram Vista, ar to visu tak jārēķinās. Cik kuram RAMs utt utjpr. Tāpēc ir tā, ka PC spēļu autoriem ir vairāk problēmu, kuras jārisina, ļoti daudz no teorētiski pieejamā potenciāla nevar izmantot jo var pazaudēt tirgu.

Savukārt konsoļu spēlēm šādu ierobežojumu nav, vienmēr var rakstīt uz "pilnu klapi". Plus vēl, kā jau tika minēts, konsoles griež "apgraizītu" OS versiju, nevis visus servisus, kuri griežas un tipiskas PC OS. Konsole ir maksimāli optimizēts PC.

Vēl piebilde par to emulēšanu - vai tad kāds ir atcēlis emulācijas pamaprincipu - proti, lai emulētu hardwari ar jaudu X mums vajag hardwari ar jaudu vismaz X*1.5

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Neesmu peetiijis par iskirtspeejaam, kaadas uztur X Box 360 un PS3, bet visas iepriekshmineetaas suukaa ledu PC priekshaa, jo kaadas ir izskirtspeejas TV kuriem taas ieprieksheejaas domaatas un uz kaadaa PC speej piegaadaat skaistu bildi.

Par to es saku ntās reizes, konsolei ir jārāda salīdzinoši zemas izšķirtspējas bildi ja salīdzina kādu izķirtspēju uztur datora monitors. Tāpēc arī nelago, uzspēlē jebkuru jebkuru spēli ar 1024x768, būs tas pats, ko tava konsole rāda HD 720p veidolā. Gribu redzēt kā konsole norenderētu spēli 2560x1600 izšķirtspējā.

Neesmu lietojis wii, vai xbox360, bet PS3 ir crap. Varbūt tu samaksā tos 500Ls par nekam nederīgu Blu-Ray kurš izmirs pēc pāris gadiem.

Labots - Sheesh
Link to comment
Share on other sites

Sheesh: jūtams, tu esi pārliecināts par savu krutumu, viedokļi tādi, kā ar cirvi skalda, skaidas vien lec...

Kad DVD parādījās, tev līdzīgie arī mauroja, ka izmirs pēc pāris gadiem :)

Par Blu-Ray - dzīvosim, redzēsim.

Un patrreiz Blu-Ray atbalsta nedaudz vairāk dzelžu un satura piedāvātāju nekā HD-DVD. Blu-Ray nav tikai Sony vien. Man personīgi šis formātu karš derdzas, labāk būtu bijis 1 formāts, bet nu redzēsim...

Link to comment
Share on other sites

gintons

Pats to reto spēļu reizei lietoju savu PC. Vēl aizvien neredzu jēgu pirkt priekš sevis konsoli.

Pateikšu savu viedokli par konsoli PS3.

Čoms ir PS fanāts. Izaudzis līdz visām PS paaudzēm sākot no pirmā. Tagad paņēma arī 3. PS. Trešā versija ir jau krietni sakarīgāka par otro - var samērā ērti iet internetā, skatīties filmas un spēlēt spēles. Ar netu ir tikai dažas problēmas, ka tas aparāts nesaprot latviešu mīkstinātos burtus un nestrādā atsevišķas lapas un opcijas. Laba lieta ir cietais disks - var sabāzt iekšā kaudzi ar filmām.

Par disku lasītāju viena lieta gan jāsaka - tikai oriģināls - gan spēles gan filmas. Pārrakstītu DVD filmu nelasīja, un arī pašrakstītas 2. PS spēles pretī neņēma! Savu iepriekšējo PS viņš aiznesa kaut kādam ķēmam lai uzlauž. Pašrakstītās spēles gāja, tikai sākās citi murgi - reizēm to kasti vajadzēja vairākas reizes slēgt iekšā un ārā, nolikt citā pozā lai spēle ietu. Pašreizējo pleisi viņš nedomā nest uz čipošanu, jo finansiālais risks ir pārāk liels.

Spēļu izvēle ir tīri normāla, bet viņas arī maksā ap 50 LS.

PS 3 nav jēgas pirtk, ja nav HD TV. To arī čoms paņēma, lai varētu baudīt grafiku. Jāsaka, ka grafika tiešām ir patīkama un arī filmas ir jauki skatīties, bet te laikam vairāk visu piedod paša TV kvalitāte. Tas maksāja vēl vienu spēļu kastes cenu. Ja tur vēl rēķina iekšā, ka vajdzētu nopikt arī klaviatūru internetam, bija jāpēk HD vads, vajadzētu arī foršu audio... Var nopirkt arī stūri ar pedāļiem un kloķi...

Beigās sanāk ļoti labs cipars, pa kuru var paņemt arī ļoti labu PC. Un konsolei ir kapitāls naudas vērtības kritums pēc pāris gadiem. Ar datoru tik traki nav.

Visu savelkot kopā sanāk pat ļoti laba izvēle cilvēkam, kas datoru izmanto tikai priekš traukiem.lv un safotografēto bilžu skatīšanas. Ar PS3 ir vienkārši apieties, neaizņem daudz vietas, ir vienmēr pie rokas - zem TV. Draugos ieiet var, DVD filmu nolūrēt var, formulu uzbraukt var, foto pieslēgt var. Pilns komplekts.

Link to comment
Share on other sites

bezjeedziiga spriedeleeshana, paprovee DOD2 paspeeleet uz xbox360 un uz PC.

taa teikt iecep cepuree ar snaiperi. un saliidzini...

Link to comment
Share on other sites

Lietainā laikā, kad vilkties nekur negribas un nekas nav jādara, interesanti uzgriezt pleisi un pasūkt aliņu.

Link to comment
Share on other sites

Krishius
MP3 arī viņi izdomaja ja nemaldos.

Maldies gan. Sony ar mp3 izgudroshanu nav nekaads sakars.

Pie mp3 radiishanas straadaaja Fraunhofnera instituuts, Philips un veel paaris franchu un vaacu instituuti.

Sony te njeprechom...

Link to comment
Share on other sites

Guest X-B-O-X-E-R

Nevar pateikt, kas labāks spēlēm. Viss atkarīgs no tā, cik naudas ir un kādas spēles spēlēs. Varbūt PS3 + Pioneer 60" vai Quad Core + 2x8800GTX @ Sli. Vienam labs ir tas, otram šitas.

Link to comment
Share on other sites

ventolin

tagad es domaaju `kaapeec lai es sho speeleetu uz PC un meegjinaatu ar peli braukaat pa galdu, ja es varu kustinaat vienu iikshkji, izdarot to pashu kustiibu`.

 

Tipo nafig jāmin pedāļi, ja var LĒNĪTĒM stumt velosipēdu?! :mrgreen:

Ar joysticku FLICKSHOT nespīd, čalīt!

Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

Uzliec XS-OS2 - paredzēts spēlēm un benchmarking. Principā XP bez visa liekā, ko spēlēm un benchmarking nevajag.

 

Kur tādu brīnumu var dabūt ?

Link to comment
Share on other sites

Par to es saku ntās reizes, konsolei ir jārāda salīdzinoši zemas izšķirtspējas bildi ja salīdzina kādu izķirtspēju uztur datora monitors. Tāpēc arī nelago, uzspēlē jebkuru jebkuru spēli ar 1024x768, būs tas pats, ko tava konsole rāda HD 720p veidolā. Gribu redzēt kā konsole norenderētu spēli 2560x1600 izšķirtspējā.

Neesmu lietojis wii, vai xbox360, bet PS3 ir crap. Varbūt tu samaksā tos 500Ls par nekam nederīgu Blu-Ray kurš izmirs pēc pāris gadiem.

 

es speeles uz xbox speeleeju uz 1080i (1920x1080), un tie ir reaalie pikselji nevis izstaipiita 640x480 bilde. konsole speej norendereet speeles shaadaa izskirspeejaa un ne reizi man nav kkas nolagojis, kaa tas meedz buut uz pc. konsolees varbuut ir dzelzhi, kas saliidzinaami ar vidusmeera PC dzelzhiem, bet speeles taisa taa, lai vinjas vareetu perfekti speeleet uz attieciigaas konsoles, bet PC galvenaa funkcija nav speeles, taapeec arii uz katriem PC dzelzhiem speeles iet savaadaak un reizeem taas meedz ielagot. shaubos, ka uz vidusmeera PC speele taadaa izskirtspeejaa ies tikpat labi kaa uz konsoles. iesaku no saakuma pieseesties pie konsoles, paspeeleet paaris speeles shaadaa izskirtspeejaa un tad spriest par to, ka uz PC shiis speeles tev iet labaak.

 

PC iipashnieki meedz suudzeeties, ka uz vinja uuber kastes speele iet suudiigaak nekaa uz drauga `parastaa` PC. bet uz visaam konsoleem visas speeles iet vienaadi.

Link to comment
Share on other sites

1. Ir spēles kas raustās uz PS3!

2. Sony izlaida PSP firmwari ar palielinātu CPU frekvenci, jo vienkārši PSP nespēja norenderēt spēles. Sākotnēji frekvenci samazināja, lai aķi nerītu, bet fakts ir fakts.

3. Grafika ir sūdaina, vienkārši uz HDTV tu to neredzi.

4. gan tas, ka tu sēdi tuvu monitoram

5. Tagad uz sava HD televizora palaid divx un HDTV video. Starpība būs, bet stipri mazāka.

 

Atvainojos par pārveidotu postu, bet nu... tēzes un komentāri pēc numuriņiem ;)

 

1. Spēli studijā!!! Vai vienkāršāk sakot, kuras ir tās spēles???

2. Par aķi taisnība, bet pēdējās firmvares galvenā doma ir - atraisīt rokas spēļu veidotājiem, kuri patreiz bija spiesti spēles veidot priekš downclockota PSP. Tātad - līdz šim spēles tika veidotas priekš "vājāka" PSP un vis renderējās tā kā tam jābūt. Lieto nemodificētu PSP, oficiālu softu un viss būs bumbās.

3. vienkārši PĒRLE :) tieši otrādi HDTV parāda, cik "sūnains" vai tieši otrādi, cik labs ir tavs signāls

4. nekad šito neesmu sapratis, diena paiet 80 %, vai pat vairāk, strādājot pie datora, lai es vēl arī vakarus vai brīvdienas (ja nu sagribās uzgeimot) pavadītu monitora tiešā tuvumā, bet nu katrs jau dara kā grib un kā, kuram ērtāk

5. OMG :)

 

Runājot vispārīgi par topika tēmu, nez cik reizes dzirdēta lasīta utt.

Šeit vietā būt APPLE šefa teiciens (varbūt mazliet neprecīzs, bet galvenais ir doma) par iPhone, ja tevi tas neuzrunā, tad tas nav priekš tevis.

Konsoles tak nav obligātā literatūra vai auzu tume bērnudārzā, kura tev obligāti jāēd, ja patīk spēles, apmierina vadība utt, tad ņem un spēlē, kāda starpība, kāds procesors, karte utt.

Vienmēr, kad notiek strīdi, kas labāks PC vai konsoles, tad nezinu kāpēc, bet no PC aizstāvju puses jūtamas tā kā bailes, aizvainojums vai kaut kas tamlīdzīgs. Arguments par PC universālumu arī tikai daļēji iztur kritiku, konsole ir F1 formula, kas neko citu nedara kā ātri brauc pa dažādām trasēm (spēlē spēles, skaties filmas, klausies mūziku un nu jau arī sērfo netā), PC ir kārtīgs bezceļnieks, ar kuru var gandrīz visur izbraukt, šo to aizvest, ja vajag, ātrums arī ir pietiekoši liels utt. Jautājums tikai, vai šos braucamos tiešām var salīdzināt?!

Link to comment
Share on other sites

Neesmu konsoļu fans, nedz arī nīdējs, bet ir viena lieta:

Kāpēc, neskatoties ne uz ko, no 80-to gadu sākuma līdz pat šodienai, konsoles ir, bija un turpina pastāvēt?

Pretargumentus sheesh stilā "tāpēc ka visi, izņemot mani, ir muļķi" lūdzu neminēt :)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Atbildes būtu daudz maz objektīvas, ja katram būtu iespēja ievērtēt pēc iespējas visas videospēļu sistēmas.

Tā kā pašam ir gan PC, gan PS2, tad jāsaka, ka katrai no tām ir gan savi plusi, gan mīnusi. PS2 der platformeriem, actioniem, reiseriem, faitingiem, bet PC izmantoju turn-based strategy spēlēm (CivIII, Merchant Prince u.c.). Neesmu RTS (Starcraft, Warcraft, AoE) fans, tāpēc šis žanrs neuztrauc. RPG pietiek uz PS2. Jāpiebilst, ka spēlēju samērā maz - pāris stundas mēnesī.

 

Konsolei nav vajadzīga spēļu instalācija, tas taupa laiku. Par ielādes laikiem var diskutēt: tie ne vienmēr arī apmierina uz PC sistēmām, jo daudz kas atkarīgs no datora jaudas u.tml. Grafikas padarīšana arī tīri subjektīva lieta, jo labas spēles nekad nav ar to īpaši izcēlušās imo, un, kā zināms, gameplay tomēr dominē - bez tā grafika un skaņa neko nenozīmē.

 

Par stabilitāti: atšķirībā no PC, konsoļu spēlēm nav vajadzīgi ne ielāpi, ne diska defragmentācija, ne jaunas videokartes vai atmiņas iegāde. Šeit viss optimizēts - grafika un kadri sekundē ir līdzsvarā, atšķirībā no PC, kur dažkārt ir jāčakarējas ar grafikas setingiem, lai panāktu optimālu ātrdarbību. Konsole nepārstartējas, nepakaras kā to dažkārt dara dators. Konsolei ir viena pults ar zināmu pogu skaitu, kuras pēc noklusējuma pilda apmēram vienas un tās pašas funkcijas spēlēs, bet datoram ir tastatūra ar 101 taustiņiem... Toties datorspēlēm nav problēmu ar seiviem - cietnis liels atšķirībā no konsoles atmiņas kartes.

Vairāk sliecos par labu konsolēm, jo tur viss ir vienkāršāk - nav jāčakarējas ar dziņiem, dzelžiem, ātrdarbības optimizāciju. Pie tam, kā zināms, vecākās spēles slikti strādā vai nestrādā vispār uz jaunajiem datoriem (DOS, Win95 - > WinXP, Vista, 3Dfx, Direct3d utt.), bet uz konsolēm ar to ir mazāk problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Toties datorspēlēm nav problēmu ar seiviem - cietnis liels atšķirībā no konsoles atmiņas kartes.

 

hmm.. 20 gigas ir par maz priekš seiviem? :) zinu, zinu, ka PS2 ir tikai 16MB, ja pareizi atceros

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Sheesh: jūtams, tu esi pārliecināts par savu krutumu, viedokļi tādi, kā ar cirvi skalda, skaidas vien lec...

Kad DVD parādījās, tev līdzīgie arī mauroja, ka izmirs pēc pāris gadiem :)

Par Blu-Ray - dzīvosim, redzēsim.

Un patrreiz Blu-Ray atbalsta nedaudz vairāk dzelžu un satura piedāvātāju nekā HD-DVD. Blu-Ray nav tikai Sony vien. Man personīgi šis formātu karš derdzas, labāk būtu bijis 1 formāts, bet nu redzēsim...

HD-DVD pārņem 75% tirgu šobrīd. Blu-Ray tikai 25%. Un tie 25% ir TIKAI PS3 nopelns.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

hmm.. 20 gigas ir par maz priekš seiviem? :) zinu, zinu, ka PS2 ir tikai 16MB, ja pareizi atceros

 

Mhm, runa tieši par PS2. Man konkrēti 8 Mb :)

Link to comment
Share on other sites

Tiešām tikai ? cik tad bija pirmajam PS? ja pareizi atceros, tad man bija pat kaut kāds ķīniešu brīnums ar 64.

Bet, ja saki, ka ir tad gan jau, ka ir :)

Link to comment
Share on other sites

Fxforce

Kamēr Blue ray ar 2 slāņiem dabon 50GB , HD-DVD to spēj tikai ar 3slāņiem Ietilpiba, ietilpiba...

P.S es ari varu dir** tā kā to dari tu , kaspar(sheesh).

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Kamēr Blue ray ar 2 slāņiem dabon 50GB , HD-DVD to spēj tikai ar 3slāņiem Ietilpiba, ietilpiba...

Cena, izmērs, pieejamība, savietojamība, un tikai tad skatīsimies cik slāņu diskam.

Link to comment
Share on other sites

Shesh: faktus šādam bezapelācijas apgalvojumam VARI minēt?

Tu vispār esi spējīgs da kaut vienu savu apgalvojumu ar faktiem pamatot, m?

Pēc ASV Videotirgotāju asociācijas datiem HD-DVD un Blu-Ray materiālu un hardwares attiecība ir apm. 50/50. Ieskaitot PS3. Taču PS3 neveido lauvas tiesu no Blu-Ray pleijeru skaita.

Par Japānu nezinu, Eiropu vēl par agru ņemt vērā.

Nedz XBox360 ar HD-DVD nedz PS3 nenoteiks uzvarētāju HD formātu karā. To noteiks lētu, universālu, abus formātus spēlējošu pleijeru masa un tas, kuru no abiem formātiem būs lētāk štancēt/replicēt.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...