Jump to content

Asus P535 - WM6 + un -


Recommended Posts

Nu tad sveiki , lūk info priekš tiem, kam slinkums meklēt :)

tātad -

asus p535 - ir pieejams pamatā ar wm5 un dažās valstīs arī jau ar wm6 (krievija)!

bet pastāv arī iespēja pašam uzlikt wm6, bet jautājums ko tas dod ?

Te arī būs atbildes (nu ko tur liegties, pāris black jim bim double ribās :) )

Tātad - pašlaik oficiāljā saitā pieejama taivānas wm6 versija angliskā (skat.faila nosaukums wwe - nedo dievs` novilks un uzliks cht - herioglifi garanteti :) ) :

1. glītāks interfeiss,

2. ātrāks,

3. ar papildus extrahēto paču suportē sd mini hc (high capacity) up to 32 GB;

4. stabilāka GSM darbība.

 

bet protams ir arī bagi ( viens no iemesliem kapēc kavējas oficiālās WM6 versijas priekš pārējām valstīm)":

1. bags : reizēm foto ir ar pelēku svītru vai artifaktiem.....(par to runā gan .ru gan taivānas forumos, wm5 tā nebija);

2. reizēm sdhc karti neatpazīst - palīdz iņemšana un ielikšana, bet runā ka .ru saiatos jau šis bags novērsts, kaut gan oficiāli no asus nekur nav apstiprināts sdhc karšu suports, pašam arī tagad ir 4GB sdhc no neastore.lv :)

3, runā ka I-go GPSneuzturot sdhc - hardware error, bet tomtom 6 strada.

tātad - gaidam pačus bagiem :)

bet principā asus p535 ir labakais kas ir šodien, IMHO.

P.s. Nevajag lai obligāti galda dators suportētu SDHC kartes - caur acive sync var kopēt no pC uz asusu !

Ceru ka vēl ir kāds asus lietotājs LV, citādi jau zb tie ru furomi :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

Asus man nav ir cits wm telefons,bet Latvija forumu par windows mobile laikam veel ilgi nebuus,ja nepatiik krievu forumi skaties modaco vai xda-developers

Vieniigi pashiem taisiit savu forumu

Labots - jonyz
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Daži skrīni ar defaulto WM6 elegant gray skinu + spb weathers:

 

CapScr0001.jpg

 

CapScr00011.jpg

 

CapScr0002-1.jpg

 

CapScr0004.jpg

 

CapScr0005.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pats citigi gaidu WM6 upgreidu shim(Latvijas) regjionam. Asus pats neiesaka likt to Thailand versiju. Bet tatad drikst? Asus P535(baltais) tika iepirkts pirms nepilna menesha. Ieksha naca WM5. Bet draugs taja pasha reize nopirka to pashu telefonu tikai melno versiju - ieksha bija jau WM6 un vel pie tam shim regjionam. :o Kaitinoshi gaidit - it sevishkji ka Asus visu laiku parliek izlaishanas datumu. Shorit shija lapa bija raxtits ka upgreids iznaks julija beigas tad tagad raxtits ka tikai augusta beigas. Un Krievijas regjions vispar pazudis. :(

 

P.S. Man jau nu shkjiet svarigi lai dators lasitu SD karti - caur USB daudz lenak raxtas informacija.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām gļuku nav - foto defektus arī vēl neesmu manījis, vienīgi SDHC gan reizēm "izkrīt" - jāieliek pa jaunu un atkal viss iet. Jā USB nav tas ātrākais, jāiepērk SDHC readeris (jaunie readeri supportee HC ). Kads tad ir šis rģions ? pat ASUS mājas lapā tas ko es uzliku (taivanas) - arī skaitās english world wide.

pagaidām viss strādā normāli.

Link to comment
Share on other sites

Nu draugam ir virsu V4712_WWE_EE00 (jeb kaut kas uz to pusi). Pats regjions varetu but Baltijas valstis vai ari esam ka vienmer pieskaititi Krievijai. Nu nav jau svarigi. Katra zinja varbut japamegjina ta Thailand versija. Tikai slinkums instalet.

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

Manam HTC touch drusku smukaaks today,kaut gan kraasas jau taas pashas.

 

Pameeginiet uzlikt Happy Tapping Keyboard,sev uzliku irbuliiti vispaar reti izvelku lietot.

 

Patiik ka wm6 saliidzinot ar vecaakaam wm versijaam beidzot normaali darbojas bluetooth steks,viss sareguleejas ar pirmo reizi.

Link to comment
Share on other sites

man negribējās visus tos skinu tūļus likt virsū :) defaultie skini visi ir principā smuki :) šis pelēkais piestāv pie korpusa krāsas :) wwe - laikam arī nozīmē to ww english, baltijas valstim diez vai būs sava versija :( tā instalēšana prasa pāris minūtes. Vajag tik failinju ar kuru novākt reģiona aizsardzību...:) bet nu gaidīsim kas būs jauns no asusa. Žēl ka nepiefiksēju versiju ar kuru aparāts bija cauršūts kad nopirku :( divaini ka krivijai balto versiju nepiedāvājot , tā sapratu no ru forumiem. Pie mums mistiski - pelēkais ir par pāris desmitiem latu dārgāks..:(

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par failinju ar to regjionu aizsardzibu? Taisos likt virsu to Thailand versiju bail tik kaut ko nenograuju...

Link to comment
Share on other sites

faili reku

 

novelc to instalaciju,

 

tad atarhive uz kartes (kartei jabut fresh formatetai);

autorunu zem foldera 2557 (vai kaut ka ta ) aizvieto ar jauno novilkto autorunu;nokope velrez failu asusp535.cap un parsauc par galaxy.cap ( tatad uz kartes jabut gan asusp535.cap, gan galaxy.cap gan galaxyII.

tapat uz kartes pamatfolderi uzkope to unlock failu - ieliec aparata un palaid - vispirms unlock, pec tam autorun

viss buss kartībā :)

pēc tam ari no asus lapas uzinstale radio (gsm) jaunako updietu 4.7 - esot stabilaki sakari.

Link to comment
Share on other sites

Nenocietos un pamegjinaju pirms tava ieteikuma... Parsaucu asusp535.cap par galaxy.cap bet neierakstiju velreiz asusp535.cap. Instalacijas otraja dalja vinjsh uzdroshinajas pajautat man to failu un man nebija ko piedavat. Labi ka portativais bija pie rokas - SD karti ieksha, parsaucu galaxy.cap par asusp535.cap un viss maize... Tagad fishkoju WM6. :)

Link to comment
Share on other sites

uzliec ari to telefona modulja update !

Link to comment
Share on other sites

ja neliksi sdhc draiveri un lietosi parasto sdmini - gljuku nebus. vienigi paskaties vai fochuks reizem negljuko !

 

 

tā - izskatās, ka WM 6 sdhc kartes "neredzēšanas" problēma pēc aparāta "pamošanās" ir atrisināta -

 

reģistros pie drivers, high capacity - jāieraksta tas pats jas pie SD card - DisablePowerManagement=1, un viss kārtībā :) Gaidam 8Gb mini kartes ( Japānā jau tirgo ) !

Link to comment
Share on other sites

Guest nosaukums

hmm, vi tieshaam ir veerts taa steigties un kraameet to wm6? vai ir ieguvums performancee? vizuaalais jau nav tik ljoti svariigs un no kameras ar negribaas atteikties ...

Link to comment
Share on other sites

dreambox500

Vai kāds man nevarētu paskaidrot kā tad galu galā ir ar to WM6 apdeitu? Vai man ir jāgaida speciāli Baltijai vai Latvijai paredzēta versija? Kā var uzzināt kāda reģiona versija man patlaban ir iekšā?

Link to comment
Share on other sites

settings - system info un about :)

domaju ka nekada baltijas versija nebuus - bus krievu un bispareja english

skat asus majas lapu !

ir jau oficialas wm 6 wwe anglju - lasi forumus!

Link to comment
Share on other sites

dreambox500

settings - system info un about :)

domaju ka nekada baltijas versija nebuus - bus krievu un bispareja english

skat asus majas lapu !

ir jau oficialas wm 6 wwe anglju - lasi forumus!

 

setingos nav norādīta valsts vai reģions. Vienīgā lieta, kurā varētu būt ieslēpts reģions vai valsts ir šī: OS 5.1.422 (build 15633.3.2.0). Diemžēl es no tiem numuriem nekādus secinājumus izdarīt nevaru.

Asus lapā nekādu oficiālo angļu versiju neredzu (vai man tiešām vajag angļu? varbūt amerikāņu? un kāda vispār atšķirība starp angļu valodā runājošo zemju versijām?). Redzu portugāļu, franču, taizemes, ķīniešu un citu dzelteno vai krāsaino tautu versijas. Kaktu serveros meklēt negribs, vēlos ielādēt vienīgi no oficiālās asus lapas.

Varbūt es vienkārši nemāku tur atrast un tu varētu atsūtīt man linku?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

es instaleju - P535_V4712_WWE_TH00 no asus majas lapas

instalācijas kārtibu jau rakstiju augstāk.

 

 

 

zem system info - version

 

man ir rom version - v4.7.12 wwe_au00

 

p.s. ja neesi parliecināts - labāk nekeries pie parshusanas :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

dreambox500

wm6 uzstādīts! viss funkcionē labi! tikai ir viens gļuks ar pulksteni (tas man bija arī wm5). Es uzstādu pareizo laiku, piem, 18:00. pēc kāda laika paskatos un tad jau man rāda piem, 4:00. pietam minūtes viņš skaita pareizi. kļūda notiek tikai ar stundām. Varbūt kāds var pateikt kā šo lietu izārstēt?

Link to comment
Share on other sites

hmm...pat nezinu ko ieteikt - ja jau gljukoja pirms tam ar wm 5 clocks....nav pat ideju - varbut kads defekts ? bet tad jashuj wm5 atpakaļ un jastiep uz garantiju :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar pasūtīju savu pirmo PDA - asus 535.

 

tiklīdz nonāk manās rokās, tā noteikti būs daži jautājumu ko uzdot jau esošiem lietotājiem.

Link to comment
Share on other sites

tā - ir oficiāla WM 6 anglju versija - sdhc jau ir iekļauts. instalet ka asus majas lapaa rakstits !

links uz failu wm6_english

es jau uzliku :)

Link to comment
Share on other sites

dreambox500

iesaku visiem asus p535 lietotajiem veikt wm6 apdeitu. pats lietoju to jau 2 nedēļas. līdz šim gļuki nav novēroti.ievērojami uzlabota funkcionalitāte salīdzinot ar wm5. arī gps saderība ar dažādām programmām (tomtom) ievērojami uzlabojusies.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

vēl piebildīšu ka ir iznacis jauns radio apdteits v 4.8. - jutami atrak atpazist sim karti pec restarta un zonu ari atraak atrod.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Labs vakars puisi. Sen jau ir doma par kada ASUS vai citas firmas razoto PDA/PocketPC. Varbut,ka kadam ir doma pardot savu asus'u par jauku cenu?

Link to comment
Share on other sites

Ja nevajag GSM, tad iesaku Fujitsu-Siemens LOOX N560. Ekrāns ir exelents (praktiski vienīgais ar VGA 640X480), GPS, WiFi, Bluetooth, visas pārējā fīčas.

Link to comment
Share on other sites

nu nevajag - tas fujitsu ir par lielu :) ir ari mazaki ar vga ekraniem - ari asusam bus jauns modelis ar vegu :)

ta ir shabrizha tendence - spiest uz vegu :) eten fish 500+ ir ar Vga + gps + gsm. vel ari Gyga bite ari ir modelis ar VGA. tagad jagaida grafiskie paatrinataji - jo vga jau ar proci vien par iisu :) to apliecina fakts ka VGA ekraniem krasu gamma ir mazaka.

Link to comment
Share on other sites

ja - izradas indieshu :mrgreen: bet viss iet - gljuku nav ! ( to asus ielika vakaraa bez paskaidrojumiem)

tas ee - ir iistais - easterneurope!

kads ir uzlicis ? kadas atsauksmes ?

Link to comment
Share on other sites

Šeit bija bezjēdzīgs citāts.

 

Viss ok, vis griežas, kačājam un likam virsū. Tā arī nēsu ieraudzījis atšķirības starp tām Taivānas un Indijas un utt.. versijām.

 

Paklau OSSCAR, padalaies lūdzu ar infu par to laika prognozi kas ir uz tava Today screena, kur nokačāji un kā palaidi. Es mēģināju no 4pda.ru, bet man rāda ka ''This is not a PocketPC aplication.''

Link to comment
Share on other sites

(labots)

iedod meilu - varu aizsutit to progu!

Kodols visam shim jaunajam OS veinada.

Vienigais + kas ir labaks indijas neka taiwanas versija -

nemainas vairs vietam tas apakshejas ikonas - asus status, Bt, wifi, ekrans. + bishku ari vizualais savadaks vinjam.

Screen001-1.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Skat PZ.

 

Paldies.

 

 

 

Nu nezinu, ar tavu variantu ir tas pats. Mēģināju arī no oficiālā saita to Spb Weather, bet kad palaiž instalāciju, izmet logu ar ''is not a valid Posket PC application" un viss!?

 

Ā , vēl gribēju uzprasīt, man arī iekšā ir TomToms, bet jau uzkrakots, respektīvi viņš nav jāinstalē, vienkārši jāpalaiž proga no Sd kartes un viss strādā. Bet es skatos ka tev stāv skaits lanchers uz Today screena, vai tā tev ir instalēta versija, vai arī ir kāds veids kā uztaisīt shortcutu progai no tās atrašanās vietas uz Today screen.

 

PS: Lietoju P535 tikai nepilnu nedēļu, super aparāts, tikai daudz kur jāiebrauc :) .

Link to comment
Share on other sites

(labots)

taa proga jalaizh no datora kuram ar usb pieslegts PDA !par krakiem te neruna :)

 

iegaumē :

no sd kartes instalē tikai ***.CAB failus

pārējos ***.exe no datora (ja nav noradits ka jainstale no kartes , jo tad parasti ir fails autorun.exe)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Viss griežas :) Respect to Osscars :cool:

 

PS: Kas tā tev par eglīti uz augšējās joslas?

Labots - Edza1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

ārzemēs - GSM ruumings :), LV tada nav :)

 

p.s.labs saits PDA

tikai jāreģistrējas. ir arī filmas jau priekš PDA + softi.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Paldies par linku :)

Izskatās, ka tu jau labu laiku lieto P535, vai nēsi atradis gadījumā kādu risinājumu, lai normāli varētu rakstīt ar garumzīmēm, mīkstinājumiem utt..?

Ltvijas internetā informācijas par PDA vispār ir ļoti skaudra, nemaz nerunājo par konkrētiem modeļiem :-(

Link to comment
Share on other sites

(labots)

ir divi sofiti - paragon interkey klaviatura!

pats lietoju sho - danatype keyboard links

pats vēl reģistros nomainiju lai datumu rāda dd.mm.yy.:)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ar JY.lv palīdzību atradu sekojošu forumu pocketpc.tunt.lv šis tas tur notiek. bet notiekti ne tuvu RU apmēriem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...