Jump to content

shii gada "the most conflicting IRQ setting"


Guest m4n!ac
 Share

Recommended Posts

es BIOSaa uzliku, lai raada testu rezultaatus - uzreiz peec POST - kur raada fan RPM, voltaazhas, irq, u.t.t....

un es biju paAarsteigts ieraugot, ka lielaakaa dalja detalju no irq saraksta dala IRQ 5 - usb controlieri, pci kartes, vkarte, u.t.t... un man radaas 2 jautaajumi: kaa to var noveerst un cik (ne)labi tas ir?

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

tur katram irq var izveeleeties vai nu "PCI device", vai nu "Reserved"! mozh panjemt reserved un tad visi, kas to irq lietoja, saies pa vietaam?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tev tas traucee???

jaa, baksti tik

vislabaak visiem saliec reserved - kaadu briidi buus miers.....

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

nu uzliku "IRQ 5" - Reserved, un, zini ko? tie pashi maitas, kas seedeeja uz 5taa, paarleeca VISI uz 10to! blin, tur veel ir iespeeja uzlikt reset configuration data uz enabled... vienreiz sho iesleegshu un visam buutu taakaa jaamainaas... bet mozh probleemas taapeec, ka agraak man vinjsh visu laiku bija iesleegts... nu meeginu!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

pameegjini biosaa ps2 un usb portiem irq nonjemt

tas tev paliidzees viennoziimiigi

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

pameegjini biosaa ps2 un usb portiem irq nonjemt

tas tev paliidzees viennoziimiigi

man jau nav ne usb peles, ne klaviatuuras, ja tas ir tas, ko domaaji :mrgreen: psc tik trulu piemaaniishanas meeginaajumu jauu sen nebiju redzeejis

 

nu davai kjeraas klaat pie manas probleemas:

"reset settings" uz "enabled" nepaliidzeeja, taakaa jaameklee kaads cits variants, piemeeram bios'a fla$$oshana, jo tur pie reizes var visus settingus nomest un vinji atkal uzliekas!

Link to comment
Share on other sites

Rodas jautaajums, vai tev kaut kas lago? ja lago, tad kas? je viss ok, tad ko tu tur chakareejies, liec mieru un dziivo taalaak! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Vai kaut kas nestrādā? Nē? Nu tad miers mājās... :)

 

Tie laiki, kad katrai iekārtai vajadzēja savu IRQ/IO Range bija nu jau gadus 10 atpakaļ, šķiet... :)

Tagad jau par to var nedomāt, bet tad tiešām gadījās, ka vajadzēja LPT1 atslēgt, vai kā savādāk to vienu trūkstošo IRQ iegūt.

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

Vai kaut kas nestrādā? Nē? Nu tad miers mājās... :)

 

Tie laiki, kad katrai iekārtai vajadzēja savu IRQ/IO Range bija nu jau gadus 10 atpakaļ, šķiet... :)

Tagad jau par to var nedomāt, bet tad tiešām gadījās, ka vajadzēja LPT1 atslēgt, vai kā savādāk to vienu trūkstošo IRQ iegūt.

nu nav normaali, ja nezinaamu iemeslu peec straadaa winvista un nestraadaa winxp!!!!!!!!!!!!!!

man irq netruukst, bet lielaakaa dalja ieriichu dala vienu irq!! atstaajot kaadus 6 briivus! kaadaa jeegaa tas taa var buut? spekjuki, visu zina, tikai es idinjsh un neko nezinu tikai nezkapee viss notiek, bet lielai daljai nav ne mazaakaas saprashanas kaapeec! ja irq dala dazhi usb kontrolieri, skanjas karte, viedokarte, veel shis tas... eh, ko tur daudz, meeginaashu bios flasshh moz kautkas sanaaks...

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Visam ir jābūt tā kā ir pēc noklusējuma un visādiem durakiem nav jābāž savs glupais purns tur kur viņiem nav ko meklēt.

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

nu, tach iedali ar roku, katram savu irq un miers, nevajag iespringt, bet meegjinata,meegjinat un veelreiz meegjinat, kaut ko dariit lietas, labaa nevis raudaat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

NAFIG kaut kas tur jādala no rokas ?

Kaut kāds **** kaut ko nesaprata.. tagad viņs konfigurēs pa savam.

.. ja cilvēks nezin neko pa tiem sūda IRQ.. kakova X viņš tur tagad kaut ko bakstīs manuāli?

Vēl jo vairāk.. kur ir problēma, ka vairākas iekārtas ir uz viena IRQ?

Kaut kas nestrādā?

Kas tā pa debīlu tieksmi pašiem sev radīt problēmas?

Gribi padarīt dzīvi interesantāku, p**ies sienā ar galvu.

Vismaz uz kādu brīdi forumā būs viena lāmes mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

blj... nevar tur neko nomainiit! prieksh xp tieshi draiveri ir, vistai bija taa gruutaak atrast, bet arii ir! un kaa jau rakstiiju: NE JAU WINDOWS'aa IRQ probleemas, bet gan biosaa!

Piekāst kaut kas tur jādala no rokas ?

Kaut kāds idiots kaut ko nesaprata.. tagad viņs konfigurēs pa savam.

Bled.. ja cilvēks nezin neko pa tiem sūda IRQ.. kakova huja viņš tur tagad kaut ko bakstīs manuāli?

Vēl jo vairāk.. kur ir problēma, ka vairākas iekārtas ir uz viena IRQ?

Kaut kas nestrādā?

Kas tā pa debīlu tieksmi pašiem sev radīt problēmas?

Gribi padarīt dzīvi interesantāku, p**ies sienā ar galvu.

Vismaz uz kādu brīdi forumā būs viena lāmes mazāk.

probleema ir tur, ka, jaa gan, kaut kas arii nestraadaa! vsp es probleemas nemekleeju, un man taas nesuuda nevajag bet ko lai iesaak ar biostar maatesplati + nforce 3 chipsetu ar visaam no taa izrietoshajaam sekaam?

un veelreiz atkaartoju, prieksh izcilajiem: NEKO TUR (BIOSAA) NEVAR N O M A I N I I T ! ! !! !!! !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

"probleema ir tur, ka, jaa gan, kaut kas arii nestraadaa!"

 

.. KAS NESTRĀDĀ (neskaitot pelēko substanci tavā tējkannā)?

Link to comment
Share on other sites

Tici man, Tev nevajag mainīt nekādus IRQ ar rokām! Plug&Play tehnoloģijas tika kārtīgi atstrādātas jau pirms 10 gadiem, un tagad vairs par to nav ko domāt. Visi IRQ tiek izdalīti pēc piederības tā, kā tam pienākas būt. Un nemaz nemēģini kaut ko ar roku tur mainīt - tikai sačakarēsi. IRQ ar roku vajadzēja likt vecās sistēmās, kur bija ISA kartes un vēl visvisādi aizvēsturiski brīnumi. Uz tādām sistēmām Tu WinXP nemaz nepalaistu.

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

nu uz shiis sisteemas winxp es arii nevaru normaali palaist, taakaa vainai kautkur jabuut...

un pietam: winxp kad uzkaras, tad bluescreenu nav, eventlogaa nekas neraadaas! taakaa vainu nav tik viegli atrast!

kuriozi, ha, neenjugaan psc...

 

nju tad taa: atkal uzinstaleeju xp, tagad rakaajoties pa nvidia controlpaneli mekleeju kaadu atbildi zinot, ka pirms viss karaas paraujot liidzi veselu RAM'a gabalu, ekraans uz iisu briidi paliek melns un tad atkal paraadaas bilde...

 

esmu meeginaajis nu jau: noflashot biosu (sisteemai, ne kartei, varbuut kartei arii buus jaameegina...) ar un bez 4ipseta draiveriem palaist, rezultaataa palaizhot karti un dabuujot to pashu kljuudu gan AGP modee, gan PCI modee...

 

un taa nu iespeejamie uzstaadiijumi, kuri vareetu novest pie kljuudas: Display Mode Timing...

izshkirtspeeja, refresh rate neko vareetu arii neizmainiit...

skaidri zinu tikai to, ka vaina nav directx'aa ne kartei, ne winxp'am

 

vieniigi peec biosa flashoshanas: paraadiijaas sarakstaa acpi controlleris uz irq 9, kura pirmstam tur nebija...

Labots - m4n!ac
Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

tu lieto taas smarzhas? gribi ieteikt arii man? nu paldies, bet es labaak veeleetos atbildi uz jautaajumiem un topiku citaa vietaa ina4e peles rulliiti veel nobeigshu scrolleejoties uz leju...

izskataas, ka piesaistnju sisteema ir salabota.. nu laabi... ew bet ja reiz patiik tev te posteet, tad izbljaujies un atnaac pasaki, kas ir pa probleemu, jo man liekas, ka vai nu tu zini, vai arii domaa, ka es te meloju

Link to comment
Share on other sites

Jaa, tas vairs nav normaalu, ir nepiecieshamas darba nometnes, lai vismaz kautkaada jeega buutu no chuuskuleeniem 3dgaamu taisiitaaiem un apaksheejo liimenju programeetaajiem, ai ibitiit, kur ir alus. PS snake, es tevi nozhmiegshu.

Link to comment
Share on other sites

15Ls un savedīšu Tev to kasti darba kārtībā.

Lāčplēša 87, gaidu ciemos :)

 

Btw XP ļoti nepatīk ja IRQ maina pēc uzinastalēšanas ;)

win98 šamos varēja mainīt, bet sākot no w2k MS piegrieza šīs izklaides, kā rezultātā ir redzētas pāris P3 kārbas ar nestrādājošu skaņu Windows 2000 =]

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

diemzheel liidz riigai netieku tuvaakajaa laikaa...

 

irq (interrupt request) man liekas bija taads taakaa signaals, kuru ieriices suuta procesoram, lai pazinjotu par kaadu notikumu... nu preciizi neatceros.. un taadaa gadiijumaa, ja viens irq un ieriice uzkaras, vai tad neuzkaras arii visas paareejaas ieriices uz taa pasha irq?

 

Kloons: ko tu dariitu, ja man izdotos kasti atvest? pats liktu irq vai ir kaada cita vainiiga lieta padomaa?

 

man nav naudas, lai mainiitu MB... ja normaalu (sen m79 skatiijos) vareetu dabuut par 40 Ls, tad man ir 3shaa dalja no vajadziigaas summas pashlaik...

Labots - m4n!ac
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši savestu kasti kārtībā.

Iemeslu varbūt daudz un dikti.

Aiztamdēļ jāredz dzīvajā dotais eksemplārs.

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

njaa... bet ko tieshi kompim tu testeetu? mozh pats varu pameeginaat, jo, kaa jau teicu, naudas maz un uz riigu braucu krietni veelaak, bet kompi vajag darbam tagad!

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

Tu un pamēģināt :D ka tad , atceries savu atgadījumu kur tev kulers stājas , pusdienu tev stāstīju ko ar ko savienot un vel strīdējies ka nav pareizi :mrgreen: Un tad pats aplauzās un gāja mammītei atļauju prasīt lai varētu atvērt sistēmbloku :mrgreen:

labs cilvēks ibio :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...