Jump to content

Neatpaziist video formaatu


eko
 Share

Recommended Posts

Vaardusakot ir orgjinaala Pinnacle studio 10 Plus, bet konverteejot vob to avi man studio neatpaziist mpeg-4 formaatu kas laikam sanaak avi, varbuut ir kaads labs risinaajums, un iespeejams dabuut papildinaajumus?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ir labs risinājums - AutoGK. Mūsu BUJā pat linku uz LV manuāli var atrast.

Link to comment
Share on other sites

AutoGK ir konverteeshana cik saprotu? Vienkaarshi labaakais buutu ja kaadam buutu kaads risinaajums kaa piepaliidzet Pinnacle atpaziit manis atkodeeto no vob jau, savaadaak man te staav chupa ar DVD diskiem kas aatri jaapstraada un jaasamontee

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu AutoGK ir vob to avi (DivX vai XviD) risinājums. Ar Pinacle nav bijusi darīšana.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Par ko Tu to vob pārkonvertē, galu galā? Kādā formātā? Kodeks inetresē, tobiš - fourcc, ne faila formāts, protams :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

AVI ir faila paplašinājums nevis formāts. Kāds kodeks - Tev prasīja.

Link to comment
Share on other sites

Parakaajos progaa un izmainiiju, izraadas piedaavaa pat Pinnacle MPEG2 kodeku...paarkonverteeshu, ceru ka ies, likaat man slinkajam pakustinaat smadzenes

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Konverteeju ar WinAVI Video Converter uz AVI

Nu vot, ja Tu tur uz dullo kaut ko konvertē, varbūt tiešām kāds sevišķi eksotiskais kodeks uzlicies un Pinacle šķauda virsū. AVI, tā prasti runājot, ir vienkārši kastīte, svarīgi jau, kas kastītē iekšā :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Sapriecaajos jau, bet man programma met aaraa ka Failure ir ar to Pinnacle codeku

 

Kaads ir labaakais kodeks ko izveeleeties, bet der tikai MPEG 2 laikam, jo MPEG 4 Pinnacle atpaziist, bet par maksu tikai

 

Probleema probleemas galaa, Video Pinnacle atpaziist, atradu kodeku, bet ar audio tagad ir probleemas...skanja Media player ir, a Pinnacle nav

Labots - eko
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, tas pats, kas ar video - skaties, kādus audio kodekus Pinacle atbalsta un tādā arī pārkonvertē.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Un vai ta Pinaklei nekur dokumentācijā nav rakstīts, kādus audio/video kodekus viņa atbalsta? Metodom tika jau var gadiem bakstīties :)

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

MPEG2 Pinnacle atbalsta, cik atceros.

 

Līdz ar to - nekodē neko.

Pārsauc *.vob failus par *.mpg failiem un iebaro Pinnaclei. Visam vajadzētu strādāt.. :roll:

 

DVD standartā audio ir vai nu MPEG1 Layer 2 vai arī AC3 [PAL sistēmai]. Cik es atceros, Pinnaclei varētu būt problēmas ar AC3 (bet varbūt arī kļūdos). Bet ja nu kas - sadali video pa sastāvdaļām un pārkodē audio! ;)

Link to comment
Share on other sites

taa starp citu AVI ir AVI un MPEG ir MPEG, taa ir taa kaa mazliet atskjiriiba, ja vinja prasa MPEG failus, tad arii konvertee uz MPEG failiem, nevis AVI... .

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

eem

visu laiku uzskatiiju locekli "grisha" par advanceetu.....

diemzjeel soho gaiss ir dariijis savu

nu bet kaa tas ir noticies?

geenu mutaacija nevareetu buut, varbuut neironu atmirsjana?

iisaak - jamo neklausi...

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Kaa es dariitu:

Njemtu Virtualdub-MPEG2, veertu tos VOB failus pa vienam valjaa un kodeetu uz PicVideo MJPEG (galaa arii sanaaks AVI fails, tiesa, sveers vinsh krietni vairaak par MPEG4 - 1h buus uz 10+ Gb (atkariibaa no kompresijas liimenja)).

Ar to Pinnaclei nevajadzeetu buut probleemaam (galvenais, lai tik PicVideo MJPEG kodeks (gan enkoderis, gan dekoderis) ieinstaleets.

Bet vispaar - tak noteikti jaabuut kaut kaadaam programmaam, ar ko eertaak kodeet no DVD MPEG2 video un iesuukt uz cietnja montaazhai - tjipa programma tiem, kas filmee ar DVD kameraam un safilmeeto arii grib monteet.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Krishius, atkārtošos - Pinnacle 10 (nesen ievēroju, ka versija norādīta) atbalsta MPEG2!!! Tas ir tieši tāpēc, lai tie, kas filmē uz DVD matricām, arī var montāžu veikt. Līdz ar to nekas nav jākodē! Un es neredzu iemeslu, kāpē failus vajag nevajadzīgi uzblīdināt - ja MPEG2 atbalsta, tad ar to pašu arī jārukā! ;)

 

Par audio man radās šaubas, vai Pinnacle gremo AC3 vai nē, bet par to - lasīt augstāk! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ai nociiniijies esmu, bet Audio kaa nav taa nav, nezinu vairs kaa iesaakt un ko dariit, parasti ja atskanjo skan, a Pinnacle nav...

 

Varbuut ir kaads cits freeware dekoderis , es izmantoju WinAVI Video Converter

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Tu beigbeigās pamēģināji to, ko es ieteicu, vai nē? Pateikt ta vismaz varēji. :|

Link to comment
Share on other sites

Tie DVD nav filmeeti, bet taas ir sarakstiitas basiisha speeles, kuras man ir jaapstraadaa...viss ir vob, un pinnacle to neatpaziist

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Eko, Tu esi nelabojams :) vob faili ir parasti mpeg formāta faili ar mpeg2 kodētu video. Ta Tu izdarīji vai nē, ko Tev Tehnomānis ieteica - pārsauc vob par mpg un paprovē iesūknēt Pinaclē?

Link to comment
Share on other sites

DVD ir DVD, lai kā iegūti. Iespējams, tev nav īstā Pinnacle versija, jo:

You can use Pinnacle Studio Plus 10 to... You can also import the video object (VOB) files of DVD movies, as long as they aren't copy-protected, even preserving chapters. The application has the ability to import MPEG footage from DVD-based camcorders, as well.
Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pinnacle versija ir iistaa shaubu nav

 

Meegjinu te paarsaukt failus, bet nevaru vairs atrast kur vareeja uzlikt lai raada faila paplashinaajumu, nav mans kompis, un saimniekam taadas izvirtiibas laikam nepatiik

Link to comment
Share on other sites

atljaushos lamaaties un atljaushu Jums mani lamaat...laba sajuuta kad viss aizgaaja, PALDIES visiem kas neatsaka savu viedokli un paliidziibu..tieshaam paarsaucu, sainstaleejaas pinnacle papildinaajumi dekodeeshanas un iet....

 

Varu saakt straadaat

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...