Jump to content

gribu pirkt kompi....palīdziet!


skuja
 Share

Recommended Posts

ko jūs sakat par šādu kompi? normāls? NDD Procesors Intel Core2 Duo 2000 2.0GHz USB porti 6 Operatīvā atmiņa MB 2048 Video karte Asus EAX1600PRO SILENT/TD/ 512MB Operētājsistēma No OS Cietais disks GB 400 Mātes plate Asrock S775 1945PL DDR SATA2 GBL 8CH HD Korpuss ATRIX 120FAN LCD Citas funkcijas Card Reader 7 in 1

Link to comment
Share on other sites

ļoti slikts, jo asrock māte u.t.t.

Ja tu vēlies, lai mēs tev palīdzam, tad:

 

1) cik tev money

2) ko uz PC darīsi

3) kur domā pirkt (veikals, no bāzes u.t.t.)

 

 

jo ir te cilvēki, kuri saliks gan labu, gan lētu....

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

''Labs un lets'' hahahahahahha :mrgreen: lol ta nemedz but

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

AsRock,ar to arī viss izteikts. Tak nodefinē beidzot prasības un cenu,lai varam sākt darboties.

Link to comment
Share on other sites

man galvenais, lai kompis būtu ātras darbības. nekādu milzīgu darbu neesmu pagaidām ar to plānojis darīt. kāds rādītājs nosaka kompim ātrumu?

Link to comment
Share on other sites

kāds rādītājs nosaka kompim ātrumu?

 

tu nu gan gudrs:D, ātrs??? kur speles????? izsakies precizak!!!

Link to comment
Share on other sites

nu protams,ka arī spēles.....muzika,....filmas....i-nets.....kaut ko parakstīt....bildes paskatīt....nu ko tad vēl dara? saprotiet,esmu iesācējs šai jomā- gribu ātras darbības kompi- tagad man tād lēns divplāksnis, ka ir noriebies tā lēnums. šis maksā Ls 444. nezinu,vai tas priekš manis būtu noderīgs. HELP!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mļin... konkrēts tu gan esi.Monitoru es ceru,ka nevajag tajā cenā arī iekļaut?

Link to comment
Share on other sites

monitoru meklēšu pēc tam- tad jau jutīsiet..... bet tagad....ko man darīt??????.kas ir ātrs? doma ir pirkt i-veikalā...220.lv

Link to comment
Share on other sites

labs bus, vilkties ar 2 gb nevelka jo pasam ir 2 gb operativa, ka jau velaks saks vilkties piebazisi vel 2 gb operativas.

Link to comment
Share on other sites

hmzz, tev vajadzes Q6700 @ 3.6 Ghz, 4 GB DDR3-1600 atmiņa, 2 x 74 GB Raptor Raid 0 + 750 GB HDD, 2x 8800 Ultra SLI, Enermax 1200W barokliti. es domaju tev pietiks.

Labots - Lapelis
Link to comment
Share on other sites

hmzz, tev vajadzes Q6700 @ 3.6 Ghz, 4 GB DDR3-1600 atmiņa, 2 x 74 GB Raptor Raid 0 + 750 GB HDD, 2x 8800 Ultra SLI, Enermax 1200W barokliti. es domaju tev pietiks.

doma vins to sapratis ka iesacejs???? ka nezina kas nosaka kopja jaudu. DDR3 pietiks ar DDR2

Labots - morch
Link to comment
Share on other sites

Intel E6320, Gigabyte S3, 2 x 1 GB DDR2-800 RAM, FSP 500W, 8600GTS, SATA2 HDD atkaribā cik lielu gribi. sanaks uz 500LS. vilks visu kaa nemetas.

Alternatiivas, ko var uzlabot - 6320 vietā nemt Q6600. tas butu +60LS apmeram. 8600GTS vietaa nemt 8800GTS 320MB, tas butu + 50LS.

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

vsp reaaali ar kompi ir taa - kuraa gadaa peerc - taa/ieprieksheejaa gada speeles labi iet! taakaa - ja grib lai gadu visas speeles uz max - muusdienaas ar 1000+ Ls jaareekinaas...

Link to comment
Share on other sites

vsp reaaali ar kompi ir taa - kuraa gadaa peerc - taa/ieprieksheejaa gada speeles labi iet! taakaa - ja grib lai gadu visas speeles uz max - muusdienaas ar 1000+ Ls jaareekinaas...

HA HA HA ES SVEJO KOMPI PIRKU PIRMS 1 GADA UN VEL NAV TADAS GEIMES KURA UZ MAX NEIET!!!!! UN TAS MAN IZMAKSAJA 600 ls

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

HA HA HA ES SVEJO KOMPI PIRKU PIRMS 1 GADA UN VEL NAV TADAS GEIMES KURA UZ MAX NEIET!!!!! UN TAS MAN IZMAKSAJA 600 ls

saki? un kaa ar dx10 speeleem?

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Morch, ir tādas DX10 jau, darbināt gan var tikai, ja ir windows Vista, kuru pieņemu tu arī nelieto, bet ar to jau ir 20% bremze un vairāk, kad pārēj no Windows XP.

Link to comment
Share on other sites

Morch, ir tādas DX10 jau, darbināt gan var tikai, ja ir windows Vista, kuru pieņemu tu arī nelieto,

par tadu DX 10 jau sen zinu, bet geimi vel nevienu nezinu kura prasa 10 direksu, vista paslaik?? tolks likt??? tad kad novembri izies pack 2 tad liksu.

Link to comment
Share on other sites

eurotriper

par tadu DX 10 jau sen zinu, bet geimi vel nevienu nezinu kura prasa 10 direksu, vista paslaik?? tolks likt??? tad kad novembri izies pack 2 tad liksu.

 

pack 2?

Link to comment
Share on other sites

eurotriper

iespaidīgi

saki ka divas pakas gadā kā minimums?

Labots - eurotriper
Link to comment
Share on other sites

eurotriper

hmmm

esi tik laipns un iemet linku par sp1 kā arī sp2 iznākšanas datumiem vistai

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...