Jump to content

kur dabūt DOMĒNU par brīvu


Alexejs
 Share

Recommended Posts

Nu *.lv tu par brīvu vari dabūt otrā līmeņa domēnu blablabla.id.lv, ja der - labi, ja nē - nāksies vien maksāt un pirkt *.lv.

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu tajā .TK es itkā piereģistrējos bet es vairākkārt mēģināju

nosūtīt uz e-mailu apstiprināšanu bet neizdevās,nav kādi citi ieteikumi kuri būtu līdzīgi .TK ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest widzga

klausies mazais puisiti

tu daudz esi redzeejis latvijas saitus (gan komerciaalus gan priekapeec) kuri buutu ar ar ko citu kaa .lv beigaas ?

beidz vijobivatsa - un vainu peerc normaalu domainu vai vispaar nebaksties gar netu ...

 

 

ja tu esi bagats kverplis tad sprega vien , bet cilvekiem interese sakuma vai nav ispeja bez maksas , un tad tikai vinjs doma par pirksanu... un ja tu telo baigo vepri tad mos man atsuti kadus paris latus ?

 

cik stulbi ir cilveki neto lai palidzetu bet tuksi stāsti...

 

atvainojos par rupjibam

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi bezmaksas, tad sākumā pilnīgi pietiek ar localhost (wikipēdijā pasklatīsies kas tas tāds) un ja sapratīsi, ka iet tā lieta, tad atradīsi arī 16 latus domēnam.

Link to comment
Share on other sites

.LV var dabūt vienīgi NIC.LV, un tas maksā 16Ls. Kurus, vispār, var pat no kabatsnaudas divu nedēļu laikā sakasīt, ja gribas. :p

Link to comment
Share on other sites

(labots)

a kā tajā nic.lv ir jāapmaksā tas viss?un no cik gadiem tur var piereģistrēties?

 

P.S. man tikaj 14 gadi :lol::D

 

ai da labi nost ar to domēnu,es kā iesācējs paņēmu sev subdomainu kuru protams vel taisu!

Labots - mazais-alex
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

veel viens vadosjais webmasters!

nav nekaadas nojeegas un nesaskata atskjiriibu starp hostingu, domeinu un serveri....

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs moderātori un administrātori,visos fōrumos (taj skaitā datuve.lv un fizmati.lv) esat tik rupji?

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs moderātori un administrātori,visos fōrumos (taj skaitā datuve.lv un fizmati.lv) esat tik rupji?

 

Viņiem prosta ir sakāpis galvā un iedomājas ka var uz visiem kā vien grib d***t virsū jo redz viņi ir tie krutie s*da MODERATORI vai ADMINI! Es tik izteicu savas domas kas notiek ar visiem moderatoriem un adminiem untā ir patiesība :-(

Link to comment
Share on other sites

eurotriper

starp mums poke runājot

pokeriem.lv domēns ir brīvs

fiksi sagrabinam saldējuma naudu [16ls]

Link to comment
Share on other sites

Par brīvu tu vari dabūt tos .lv, kuri ir apnikuši to īpašniekiem.

 

p.s. Piekrītu fire :) Bieži vien viņi neaizdomājās, ka notiek paaudžu maiņa, 'gudrie' iet prom un 'jauniņie' (neko nezinošie) nāk šurpu.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini .tk, bet reģistrācijai izmanto, piemēram, yahoo emailu vai kautko tamlīdzīgu, visam vajadzētu sanākt.

Var jau arī .com bez maksas dabūt, bija viens tāds forums, kur bija postojot un sakarīgus topikus veidojot jāsakrāj kautkādi tur punkti, un kad sakrāj, tad tev piešķir .com domēna vārdu bez maksas.

Link to comment
Share on other sites

ja tu esi bagats kverplis tad sprega vien , bet cilvekiem interese sakuma vai nav ispeja bez maksas , un tad tikai vinjs doma par pirksanu... un ja tu telo baigo vepri tad mos man atsuti kadus paris latus ?

 

cik stulbi ir cilveki neto lai palidzetu bet tuksi stāsti...

 

atvainojos par rupjibam

Apturiet pasauli, es izkāpšu...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Bieži vien viņi neaizdomājās, ka notiek paaudžu maiņa, 'gudrie' iet prom un 'jauniņie' (neko nezinošie) nāk šurpu.

Pofig tā paaudžu maiņa. Jaunība neattaisno stulbumu. Cilvēks var būt jauns un dumjš, un tas nekas, tas pāries. Pāries gan jaunība, gan dumjības.

Bett, ja cilvēks ir jauns un stulbs, tad tas pāries tikai tad, kad viņš būs vecs un stulbs.

Link to comment
Share on other sites

Copyright mazais-alex © 2007

- :D

mazais-alex subdomens ir vards, kas atrodas pa kreisi no otra punkta, ja skaiti no kreisas puses...

subdomens.domens.lv... paskaidro ka TU vinju "uztaisiji"??? :)

Vertiga padome tev - aizej uz http://wikipedia.org vai uz http://rus.wikipedia.org un palasi tur kas ir "domain", "subdomain", "dns" u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

subdomens ir vards, kas atrodas pa kreisi no otra punkta, ja skaiti no kreisas puses...

http://mazais-alex.ucoz.net/
			  1	2
pa tavam => ucoz

Link to comment
Share on other sites

domain or subdomein for free

 

tad bišku neiebraucu tas Copyright mazais-alex © 2007 ir pareizi vai nepareizi vai tomēr vajag uzlikt Copyright mazais-alex.ucoz.net © 2007 ?

Link to comment
Share on other sites

muuuu aaa jebu i plachu gospada vi nepoveritje JEBU i plachu ...

KOPIIRAITS MUAHAHAHAHAHHAaaaaaaaaaaaaaaaa

oooo jeeer siikais duriks ko n no tevis kopeet ?

kaa drachiit kameer memiites nav ?

vai kaa 5ciiti no sencha somas nozpert ?

KOPIIRAITS pizdjec - buutu ko kopeet ....

da labi nu nevajag jau to visu tik traki izteikt :neutral: :? :-? :(

Link to comment
Share on other sites

Man reāli patīk tavs saits..

 

 

Tur ir daudz interesanta NOT

 

 

 

Tikai vārdos kļūdas gan tev daudz :D:)

Labots - Lopelis
Link to comment
Share on other sites

jap moš esu biš p0k3 bet man po*** jo drīz tāds nebūšu,ceru

Link to comment
Share on other sites

Guest Sandy

Par briivu nekaa laba nav:) ja gribi nopietni darboties, tad samakaa 9$ godaddy un bus domains uz gadu. Varu dereet ka chipshos un kolaa nedeeljaa vairaak noeed:P

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Sandy, varu dereet, ka tu par spamu izlidosi no sjejienes veel sjodien....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...