Jump to content

RS232 to USB


Beck
 Share

Recommended Posts

Sveiki, bootieši!

Ir nu tā sagadījies, ka ir nepieciešams adapteris rs232 to USB. Vēlams ar diodi, lai būtu redzams vai notiek datu plūsma. Izskaraidīju visu Rīgu un nevienā veikalā neatradu! Adapteris vajadzīgs kā ēst, tādēļ varbūt kādam no jums mājās ir aizķēries un grasaties to nopārdot!!! Vai arī zinat konkrētu vietu kur tāds ir!!!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

636 bodē apjautājies? Bieži gan šis verķis tiek izpirkts.

 

Tevalo viens noliktavā arī vēl mētājās (pirms iet, der pazvanīt un pajautāt vai ir).

 

Vispār dārgāk, bet lielā skaitā var dabūt argus bodē.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Kas tieshi autoram ir vajadziigs? Ja taa kaa rakstiits (rs232 -> usb), tad pie rs232 pievienjojams adapteris, lai ieguutu usb hostu, kuram var sleegt klaat citas usb ieriices, kas jau ir neatrodamaaka lieta.

 

Ja parastais usb -> rs232, tad derees arii mezhavecis mineetais, kam buutu jaabuut katraa otrajaa bodee.

Labots - janiz
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

janiz, katrā otrā bodē nemaz nav - izpērk šitos verķus - pats esmu skraidījis un meklējis kā muļķis.

Link to comment
Share on other sites

ok, varjaubuut, bet i-net veikalos papilnam.

 

atceros, ka mekleeju preteejo variantu (ruuterim, kam ir seriaalais, lai dabuutu usb), vot tie gan ir deficiits un ehh, beigaas atmetu domu deelj jau idejas vien, kaads buutu aatrums taadam linkam, jo gribeeju tur hdd sleegt klaat:)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

636 biju gan uz Brīvības ielas gan uz Barona ielas, visur pārdevēji raustīja plecus! Tas Tevalo variants nebūtu tas ideālākais variants, jo tas nāk bez gaismas indikācijas, kas bieži vien man ir nepieciešams! Nepieciešams tāds:A0601903.jpg

Labots - Beck
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kam tev indikatori - tā teikt bling-bling vai praktiskākam nolūkam? Vismaz pie mums neesmu tādus manījis pārdodamies.

Link to comment
Share on other sites

Šis adapteris ir vajadzīgs, lai programmētu kontrolierus, bieži vien ar pārkačāšanu no pc vai otrādi ir tā, ka it kā kaut ko velk it kā nē... Šī diodīte baigi noderētu, lai noteiktu vai kaut kas reāli ar notiek! Ar to rs 232 ir tā kā ir - nekad neko nevar zināt!

Link to comment
Share on other sites

Es tev ieteiktu apskatiities, vai tavs programmators ir vispaar saderiigs ar konvektoru.

 

Buutiibaa LEDi buus manupraat FTDI chipou baazeetiem konvertoriem. Kaadi ir kontrolieri? Mikroprocesori? Vai kkas cits?

Link to comment
Share on other sites

Paldies, janiz, jālec tik mašīnā un jālido pakaļ! Esmu Tavs parādnieks! :)

 

Ir saderīgi!!! Par iekšām neesmu spēcīgs bet viss darbojas arī ar diožu advancētajiem adapteriem! kontrolieri ir daž ne dažādie, sākot no GE Fanuc un beidzot ar T.A.C

Link to comment
Share on other sites

Nu bet es briidinu, ka tikai teorijaa vinji straadaa :D Praktiski 80% no visiem konvertoriem USB->Serial nestraadaa ar taadaam iekaartaam, kas.. hmm nu no leetaa gala. Teiksim, mikrochipu programmatori utt, utt. Takaa apdomaa pirms peerc.. mosh veikalaa var notesteet, bet diezvai to tev ljaus.

 

Edit: nu ok, ja normaalas seriaalaas iekaartas, tad jau laikam buus ok.

Labots - janiz
Link to comment
Share on other sites

Es esmu strādājis ar tādiem, viss darbojas! Pašam ir sweex adapteris, bet tas mani galīgi neapmierina: vads 3 m garš (krietni par garu) un nav jau iepriekš pieminētās diodes! Un industriālos GE Fanuc un Siemens kontrolierus es nenosauktu par lētajiem! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, bootieši!

Ir nu tā sagadījies, ka ir nepieciešams adapteris rs232 to USB. Vēlams ar diodi, lai būtu redzams vai notiek datu plūsma. Izskaraidīju visu Rīgu un nevienā veikalā neatradu! Adapteris vajadzīgs kā ēst, tādēļ varbūt kādam no jums mājās ir aizķēries un grasaties to nopārdot!!! Vai arī zinat konkrētu vietu kur tāds ir!!!

Elizabetes 45/47 - tur ir tāds rakstāmlietu/datorveikaliņš. Ednet ražojums, tiesa diodes gan nav. Iet ar svičiem - pārbaudīts.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

janiz, katrā otrā bodē nemaz nav - izpērk šitos verķus - pats esmu skraidījis un meklējis kā muļķis.

 

Nu ja reiz skraidiiji tad tieshaam esi mulkjis :)

Var tak vienkaarshi ieiet vienaa bodee un pasuutiit. Peec paaris dienaam aizejam pakalj.

Otrs variants lai nebuutu jaaskraida ir apzvaniit.

Bet nu ko padariis, ka muljkjiem patiik skraidiit :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu ja reiz skraidiiji tad tieshaam esi mulkjis :)

Var tak vienkaarshi ieiet vienaa bodee un pasuutiit. Peec paaris dienaam aizejam pakalj.

Otrs variants lai nebuutu jaaskraida ir apzvaniit.

Bet nu ko padariis, ka muljkjiem patiik skraidiit :D

Nu ko Tu gudram padarīsi??? Laikam Tu mums esi tik gudrs, ka nemaz neapjēdz, ka tas nebija domāts burtiskā nozīmē!!! Gudrs jau Tu esi, bet nedaudz vēl pietrūkst! :D

Labots - Beck
Link to comment
Share on other sites

Tikko iegādājos māti ar P35 čipsetu, bet pat tai uz korpusa bija seriālās adatiņas. JA arī Tavai mātei tādas ir, varbūt nemaz nevajag meklēt pāreju uz USB uz COM, bet gan piespraust COM porta kontaktu pie mātes?

Link to comment
Share on other sites

Nu es skraidu ar Toshiba vai HP laptopiem, nedomāju, ka tur varētu kaut ko iespraust!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...