Jump to content

World of Warcarft


Guest erict
 Share

Recommended Posts

Es esmu izveidojis sev akauntu un tagad mēģinu nopirkt spēles atslēgu no saita (Buy key online), bet nekas nesanāk - visu laiku ka rāda, ka ir bijusi kāda kļūda pieprasījumā, kaut gan labi zinu, ka visu izdarīju pareizi. Varbūt vaina manā kredītkartē - vai kāds cits šeit ir mēģinājis nopirkt spēles atslēgu vai arī vismaz samaksāt abonēšanas maksu ar Visa Electron karti no Hansabankas?

 

Vai arī varbūt kādam ir kādas citas idejas kas pa vainu??

Labots - erict
Link to comment
Share on other sites

Lauraiss

Visa electron nav kredītkarte, ar to nevar norēķināties internetā.

Nu ok, dažās EU valstīs pieņem, bet par WoW pilnīgi noteikti nevar samaksāt.

Ja tev nav iespējas sagādāt kredītkarti vai speciāli norēķiniem internetā paredzētu karti, ir iespēja veikalos iegādāties WoW abonēšanas/priekšapmaksas kartes. Zinu ka elkorā kādreiz tādas bija.

Link to comment
Share on other sites

Ar Visa Electron NEVAR samaksaat par precem un pakalpojumiem internetaa, ja karte ir izdota Latvijaa.

Tev vajadzees parasto VISA karti Links šeit

 

Ar Visa Electron varesi pieregistret acc, bet apmakasai bus jadabu karte kaa manis dotajaa linkaa, vai japer Game Card, ieksh Elkor un 636 vinjas parasti ir un maksaa ap 19ls par 2 menesiem

 

[edit]njaa Lauraiss pasteidzaas pa priekshu ;)

Labots - kafka joy
Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

pirmkārt, kādu laiku apakaļ nevarēja ar visa elektronu maksāt, imho, dēļ vājās drošības (vismaz ar unibankas karti tā bija) tāt šamie ir bikīt pilnveidojuši e-maksājumu drošību. Pats es ar masterkarti maksāju visur, unipankā šamā 6ls gadā izmaksā.

otrkārt, esmu pieredzējis wow servera gļukus nelabus, deļ kuriem nav bijis iespējams samaksāt.

treškārt, ar Operas pārlūku mēdz maksājumi nobrukt kaučkādas apstiprinājuma gaidīšanas procesā.

ceturtkārt, ej uz Hellscream realmu, tur ir neliela letiņu ģilde

Link to comment
Share on other sites

Hellscream'aa ir neliela, aber Aszunee Aliance pusee ir liela jo liela gjilde un hordes pusee arii paliela gjilde Links

 

Par ego karti nezinu.. :p iespejams, ka vareja :)

Labots - kafka joy
Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

ego der internetsa pirkumiem.

aszune šķiet, ka bija pārbāzta, kad pēdējo reizi tur iegriezos, tā lv gilde bija izmirusi.

Vēl kas, tikai sisīši spēlē aliances pusē!

Link to comment
Share on other sites

Vislabākais variants ir nopirkt oriģinālo wow+burning crusade bus tev cd-key tad katru mēnesi doties uz ALFU un iegādāties talonu kurā būs kods, kuru ievadot tev attiecīgi pagarinās wow accounta online termiņu(online termiņš nozīmē, ka vari spēlēt cik ilgi gribi mēneša laikā) uz mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

Guest erict

Tad kāds varbūt varētu ieteikt kādu veikalu kur nopirkt pašu spēli, jo interneta veikalos nekur neatradu - bija tikai Xnet'ā un tur man skaidri un gaiši pateica, ka vēl kādas 2-3 nedēļas spēles noliktavā nebūs.

 

P.S. Biju jau visu laiku plānojis ik pēc 2 mēnešiem iegādāties 60 day pre paid game card. Izdevīgi un nav jāķēpājas ar kredītkarti.

Labots - erict
Link to comment
Share on other sites

Neesmu WOW spēlējis, bet nesaprotu, kas tur tik sevišķs, lai katrus divus mēnešus piķotu gandrīz 20 Ls :?:

Labots - rt25
Link to comment
Share on other sites

Nelasot visas tās stulbības pa vidu... teikšu ka ar VISA Electron var samaksāt, jo pats par WoW maksāju ar VISA Electron, nekad nav bijušas nekādas problemas maksajot un parliecinies vai tu tiešām visu info pareizi ieraksti tajas ailītēs...

Link to comment
Share on other sites

Guest erict

Nu problēmu atrisināju...aizskrēju uz tuvāko 636 un nopirku pašu spēli, tā ka ar kredītkarti krāmeties vairs nevajag un akauntu esmu piereģistrējis :mrgreen:

 

Ja tagad kāds varētu ieteikt kādu labu realmu (vēlams PvE), kur būtu kādi latvieši... 8-)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...