Jump to content

DTV uz 3 TV


marciss
 Share

Recommended Posts

Labs rīts!

Aizdomājos par Izzi piedāvāto digitālo tv. Šie piedāvā nākamos 2 gadus nemainot abonēšanas maksu pāriet uz DTV. Protams zinu, ka ir klaat veel dekodera iire 3ls. Taatad lieta sekojosha, ir 3 tv, gribu DTV, negribu pie reekjina 9ls par tiek dekoderiem. Kaa vareetu apiet? Mosh kaads zin kaadus dekoderus izzi dod? Vareetu pa leeto iegaadaat lietotus un viss. Pats izzi servisa centrs, kuru var sazvaniit tikai ar kaadu 7 reizi ir pilniigs chau, dzeks seezh sauc man kautkaadus briinumus, nepareizas cenas utt. kur nu veel dekodera modelu pie vinjiem noskaidrot. Taatad, kaa esat tikushi galaa ar dtv uz vairaakiem tv?

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka nekā! Vajadzēs vien ņemt orģinālo dekoderu, jo kreisos diez vai kāds taisīs priekš kabeļu televizijas- pārāk mazs tirgus un viegli noķert taisītāju.

Link to comment
Share on other sites

nu ne jau kreisos, bet analogjiskus. pats izzi atbildeeja, ka ja jums nav vajadziigs dekoders (tjipa ja man iebuuveetais vai vienkaarshi ir) tad nav obligaati no vinjiem pirkt. Shaubos arii ka vinji izmanto kautkaadus iipashi retos dekoderus. ir te kaads DTV lietotaajs vispaar?

Link to comment
Share on other sites

vienalga kāds dekoders,bet vajag tādu kas strādā ar noteiktu kodēšanas sistēmu,tādu kādu izmanto pakalpojumu sniedzējs.(vismaz tāda bija baltkom DTV)

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

Ja neņem to *ūdu no Baltkom-a, tad viņi pasaka, ka par kvalitāti negarantē... Kakši.

Link to comment
Share on other sites

Baltkoms man laikam nemaz neder, jautaajums par izzi, kaadu vinji izmanto? Ko veel varat pastaastiit par DTV? Ir arii kaads panjeemis Voom HD kanaalu?

Link to comment
Share on other sites

Ir pieejami DTV uztvērēji. Taču viņi nav pārāk lēti.

UN - katram uzstvērējam vajadzēs savu kartiņu (jo kodēti tie kanāli - līdzīgi kā sat tv) . Tā kā 3 uztvērēji = 3 abonēšnas maksas...

 

Kas attiecas uz to hdtv kanālu - es nejauši atradu internetā viņa programmu. Nu pilnīgs sviests - nav tur ko skatīties. Dabas skati un fasion šhovi 5x pa dienu atkārtojas....

http://manstv.delfi.lv/

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Tā kā 3 uztvērēji = 3 abonēšnas maksas...

Kad man izdevaas sazvaniit to izzi servisa centru, tad dzheks skaidroja, ka var arii 3 tv, vieniigi tad sanaak iireet 3 uztveereejus, aboneeshanas maksa nemainoties, lai gan 100% vinjam ticeet nevar, jo pirms tam man visaadus briinumus staastiija...

Link to comment
Share on other sites

Diezin vai būs tā. Tad jau nopērk trīs dekoderus (laikam 59 Ls ) un izīrē kaimiņam pa 6 Ls. Skat, pēc gada nāks pašam tīrā peļņa :) . Nezin kā IZZI, bet Baltkom skaties ar vienu (oficiālo) dekoderi ciparu TV un tas nemaz netraucē skatīties no tā paša kabeļa analogo TV uz cita (nu jā mazāk kanālu , bet tomēr bez papildsamaksas)

Link to comment
Share on other sites

vovo, tikko sazvaniiju gan baltkomu gan izzi. baltkoms pilniigi oficiaali piedaavaa DTV un ja negrib uz maxaat par dekoderi otram tv, tad skataas analogo. Izzi atkal pleesh tad i par dtv i par analogu. A man debiilais izzi, un ieriikot baltkomu gemarojs, saskanjoshana ar namu paarvaldi, jaabuut kaadam kas uzlaizh uz jumta, jaaliek antena utt...

Klau, mosh kaads var pameegjinaat, tam kam izzi digitaalaa, piesleegt pie kabelja tv, vai raada analogo? nu balkomam taa tak ir. Sanaak, ka pa vienu kabeli iet gan digitaala, gan analogaa. Ceru domu saprataat, mosh didzis var ko vairaak pastaastiit

Link to comment
Share on other sites

A tam izzi nāk dekodera kartiņa vai nenāk?

DTV nav obligāti jābūt kodētam, varbūt izzi nekodē, tad der jebkurš DTV uztvērējs, tikai jānoskaidro kādā diapazonā šie translē, jo ir free air uztvērēji, un cable, atšķirība ir diapazonā.

Link to comment
Share on other sites

Itkā , ja mājā kabeļsistēma, tad tam analogajam arī būtu jābūt, bet.... cik saprotu , to ciparu laiž pa hiperdiapazonu (kabeļ, starp metru un DM diapazonu) , tad viņiem nav nekādu grūtību ielikt filtru , kas nogriež gan augšu gan leju un no analogā maz kas paliks pāri . Vismaz man , kad slēdza analogo , meistars kautko bija saputrojis un bija uzlikts nepareizs filtrs, kad bija nogrieztas augšas. Joza kaut kur mājas kāpņu telpā mainīt ( tur viņiem stāv individuāla kaste). Vispār IZZI izceļas ar to , ka dabūt kadu inf ir vesels pasākums. Savajadzējas , piemēram , kādā frekvencē kāds kanāls .... un tikai pēc ilgāka laika atsūtija pa meilu sūdīgi noskanētu papīra lapeli. Baltkomam ieej mājas lapā un dabū visu inf ko vajag....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...