Jump to content

Jauns PC


daedalus
 Share

Recommended Posts

Gatavojos pirkt jaunu pc, un noderētu profesionāļu padoms,

meta leks.lv saliku sev pieņemamu (un cenas ziņā daudzmaz pieejamu) PC, un gribētu uzzināt vai neesmu salicis kko neiespējamu, nelietojamu, vai pārlieku uzcenotu. :)

To be specific, man interesē tas vai baroklis un pamatplate nav par vāju, un vai nav vajadzīga kkāda papildus dzesēšana, ja pc stāv ieslēgts 24/7

 

 

Pamatplate:

Giga Byte GA-945GCMX-S2

 

Procesors:

Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz FSB1066MHz 2MB L2

 

RAM:

2x A-Data 1024MB, DDRII800, CL5, PC6400

 

Video karte:

Sapphire Radeon X1950 PRO, 512MB, 256bit, HDTV, CrossFire

 

HDD:

Samsung SpinPoint T, 320GB, 16MB, SATAII

 

Barošanas bloks:

Trust PW-5550, 520W PRO, LOW NOISE, 12cm Fan

 

479Ls (ieskaitot korpusu, dvd lasītāju)

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

Ram firma nevisai laba

cieto nennem samsung sliktas atsauksmes

barossanas bloku arii labak kaadu FSP HEC

Link to comment
Share on other sites

Guest spainis666

A-Data man liekas visi ir ar Elpida čipiem tā kā labs value rams.

Mātesplate gan gavno. 945 drusku tā kā novecojis :)

Link to comment
Share on other sites

pēdējiem Samsung HDD nav ne vaianas - tie silst minimāli, arī ir diezgan klusi. Tā ka nav tik traki.

 

Bet vispār, bez īpašām zināšanām es nekompketētu pats datoru. Kāpēc? Starp katru komponeti ir noteikta saderība vai nu tās vispār nav. Vajadzētu kādās nopietnākās firmās skatīties uz gatvām komplektācijām, kur parasti šīs sastāvdaļas pēc iespējas ir saskaņotas.

 

Šitādu komplketāciju veidošana ir viens no iemesliem, kāpēc MS Windows ir tika slikta slava, jo redz zilie logi lec ārā utml. Loģiski, ja cilvēks salasa kaut ko, nestetējot, kā tas iet kopā, ka tik lētāk un jaudīgāk, tad tur arī nekas prātīgs nesanāk. Darbā, uz kārtigām HP darbasatcijām es nekad neesmu redzējis zilos logus, nez kāpēc.

 

Paskatities uz Maciem. Viņi taisa konkrētas konfigurācijas datorus, piedāvājot tikai variācijas ar RAM un HDD, pie tam tikai to izmēros, ne pēc ražotāja. Netiek tur piedāvāts pielitk ša'du kārti vai tādu, vai proci vēl nez kādu. Tur viss ir notestēsts un saskaņots.

 

It kā nolasi baigo jaudīgo konfigurāciju, bet pēc tam testējot tās ātrumu, var izrādīties, ka tā ir lēnāka par kādu tehniski vājāku konfigurāciju.

Link to comment
Share on other sites

nu nevajag jau uzreiz HP, DELL vai tml., vismaz kādu vietējā kantora, kas tai lietai pieiet kaut cik nopietni.

Vai nu tiešām paņemt kādu, kurš sakomplketē, kurma ir kaut kāda pieredze šajā jomā. Ir taču tādi cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

wellstar

Par Gigabyte MB vispār saka "viengadnieces", pēc pieredzes arī saku, ka visvairāk no ierindas izgājušās un "gļukainākās" ir tieši šīs MB.

Otrkārt, ja Tev nebūs pareizās BIOSa revīzijas MB(ver.6.6), tad procis vispār nenostartēsies un pērkot revīziju neviens Tev nepateiks!

 

paskaties šeit

 

Tavā gadījumā vislabāk ņemt,tādu, kam konkrēti jau no dzimšanas ir Core 2 Duo suports nevis tikai no kaut kādas revīzijas!!!!

Link to comment
Share on other sites

eurotriper

lakam jau asrock un biostar muah

citas 40ls robežas neredzu

domājat ka jamie vekalā ar kaut kādu livecd nepārbauda to kasti?

Labots - eurotriper
Link to comment
Share on other sites

wellstar

wellstar kādas firmas tad tu iesaki?

 

Ja lēti, tad ECS(pats tirgoju un tāpēc zinu ko saku, arī lietoju pats), bet ja stabilāk, un dārgāk tad ASUS; Abit; Albatron; MSI

 

domājat ka jamie vekalā ar kaut kādu livecd nepārbauda to kasti?

 

Pārbauda jau gan, bet ja tas gadīsies, kā ne, tad ir redzēti fakti, ka no firmām atnāk savāktas kastes BEZ PROČA :mrgreen: ir bijis konkrēts gadījums!!!!

Link to comment
Share on other sites

daedalus
Par Gigabyte MB vispār saka "viengadnieces", pēc pieredzes arī saku, ka visvairāk no ierindas izgājušās un "gļukainākās" ir tieši šīs MB.
Ja lēti, tad ECS(pats tirgoju un tāpēc zinu ko saku, arī lietoju pats), bet ja stabilāk, un dārgāk tad ASUS; Abit; Albatron; MSI

Nākamais PC upgrade tiek plānots pēc gadiem 3-4, so viengadniece nederēs :p

lētākie ASUS uzsit cenu līdz 500, bet ja saki ka ir vērts, tad ņemšu P5B (ASUS mājaslapā rakstīts ka ir core 2 duo ready)

Link to comment
Share on other sites

corrupt

Vispār jau tā mātene neatbalsta DDR2 800, izskatās ka m.e.t.a.l.e.k.s.ā ir kļūda. paskaties pats.

 

http://www.giga-byte.com.tw/Products/Mothe...e=GA-945GCMX-S2

 

Un ja gribi lai Tev kāds pasaka ko Tu pārmaksā un ko nē, tad uzrādi cenu katrai komponentei atsevišķi. Man piemēram slinkums visu meklēt un summēt kopā. :p

Labots - corrupt
Link to comment
Share on other sites

wellstar

Skatoties šeit arī cerams ka Tava lolotā proča BIOSa revīzija būs uz MB :)

 

 

Intel E6300 Core 2 Duo LGA775 1.86/1066FSB/2MB BX80557E6300 - 120,-

A-DATA 1GB DDRII PC6400 DDR800 (Lifetime warr.) - 29.75*2=59.5

Samsung HD321KJ, 320GB, 7200rpm, 16MB, SATA II 300Mb/s - 49.80

Sapphire X1950PRO PCI-E 512MB DDR3, 128bit, Memory Clock 1400MHz, Core Feq. 580MHz, TV-OUT, Dual DVI, Lite retail - 134,-

Asus P5B iP965, Core2/FSB1066/PCI-E x16/3xPCI-E x1/3xPCI/4xDUAL DDR2-800, 2xATA/5xSATAII/1xESATA, 8-ch Sound/SPDIF, Raid 0.1,JBOD, Gb-e LAN, ATX - 77.45

Nu te sanāk - 440.75

 

Korpuss bez PSU un navarotiem 15-20 Ls, DVD_RW LiteOn -19,- Ls Baroklis 25-30 Ls(vidējas kvalitātes) ~ 509.75 Ls

Labots - wellstar
Link to comment
Share on other sites

nu mateni obligaati ar p965 cipsetu!

to pashu giga-butigo s3

un to trust don't trust ;-)

Labots - Moon
Link to comment
Share on other sites

Guest spainis666

Skatoties šeit arī cerams ka Tava lolotā proča BIOSa revīzija būs uz MB :)

 

Kāds te grib bīdīt savu produkciju.

 

Kas vai ta grūti noflashot BIOS'u no winduļa.

Griezīsies uz nebēdu tāpat tikai neatpazīs nosaukumu un viss :)

Link to comment
Share on other sites

wellstar

Kāds te grib bīdīt savu produkciju.

 

 

Diezin vai uz Liepāju kāds brauks pakaļ, bet cilvēks lūdza palīdzību un tāpēc arī atbildu, un atbildu par to ko zinu :-D

Link to comment
Share on other sites

corrupt

Nesaprotu tikai vienu, kāpēc ņemt E6300 kuram ir 2MB cache, ja var paņemt E6320 ar 4MB cache un viņš pat ir lētāks pa kādiem 5Ls :?:

Link to comment
Share on other sites

wellstar

Nesaprotu tikai vienu, kāpēc ņemt E6300 kuram ir 2MB cache, ja var paņemt E6320 ar 4MB cache un viņš pat ir lētāks pa kādiem 5Ls :?:

 

Nu vispār CPU Core 2 Duo E6320BOX 1860/1066/4Mb LGA775 - 117,- tur Tev pilnīga taisnība:)

Link to comment
Share on other sites

wellstar

Ja Tev system non stop 24/7 tad kādu no HEC , Antec vai ko tamlīdzīgu !

Link to comment
Share on other sites

Anzis123

Case w/out PSU MiddleTower SPIRE ATX SP-7062B+USB,Audio,full black

Power Supply 500W SPIRE RockeTeer III, PFC,12cm,Silent,LED(SP-ATX-500W)

DVD+/-RW PIONEER DVR-112DBK (DVDR+/-18x, DVD-RAM 8x) DL, Black OEM

CPU Core 2 Duo E6320BOX 1860/1066/4Mb LGA775

HDD SATAII 250Gb Seagate 7200/16Mb Sata/3Gb ST3250620AS

DDRII 2GB KIT (2x1GB) 800Mhz BUFFALO CL5 D2U800C-1GAx2KIT RETAIL

MB ALBATRON s775 PX650i-ULTRA nF650iULTRA(supp Duo1333)DDRII, PCI-E, SATA RAID SB7.1 LAN1Gb ATX

PCI-E Club3D RADEON X1950PRO 256MB GDDR3 VIVO,2xDVI CGAX-P1956

500ls

Link to comment
Share on other sites

wellstar

daedalus=ja lasi "po russki"

 

=Anzis123 bet tā jau ir citu ražotāju komponenšu komplektācija, ja salīdzina, tad identiskus ražotājus:)

Labots - wellstar
Link to comment
Share on other sites

daedalus

Asus P5B

Ls 68,77

Intel Core 2 Duo E6320 1.86GHz FSB1066MHz, 4MB L2

Ls 113,32

A-Data 1024MB, DDRII800, CL5, PC6400

Ls 31,31

A-Data 1024MB, DDRII800, CL5, PC6400

Ls 31,31

Sapphire Radeon X1950 PRO, 512MB, 256bit, HDTV, CrossFire

Ls 132,67

Seagate Barracuda 7200.10, 250GB, 8MB, SATAII

Ls 44,43

LG Electronics DVD+/-RW DL, RAM, Black, SATA

Ls 21,78

Modecom MODE MIDI TOWER BLACK,USB,TAC

Ls 19,86

Antec SP-500PEC, 500W, v2.0

Ls 48,55

Cena: Ls 512,00

 

Izskatās ka šādu arī ņemšu, paldies visiem par palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lycan

lakam jau asrock un biostar muah

citas 40ls robežas neredzu

domājat ka jamie vekalā ar kaut kādu livecd nepārbauda to kasti?

 

nja leetaa gala maates ar kuraam probleemas takabiezs, vien no maneejiem pazinjaam vinjas sameeraa biezi ved uz gnt lai nomaina

 

barokli iesaku: HEC 480W POWER SUPPLY RETAIL HEC480TDPTX/R

Link to comment
Share on other sites

Guest spainis666

No 1950 dual tak jēgas nav.

"Cepeškrāsns" par tādu pašu ciparu iet

:)

Link to comment
Share on other sites

wellstar

No 1950 dual tak jēgas nav.

"Cepeškrāsns" par tādu pašu ciparu iet

:)

 

Linku iedevu tāpēc, ka bija apraksts arī par min barokļa jaudu parastajam 1950:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Ja lēti, tad ECS(pats tirgoju un tāpēc zinu ko saku, arī lietoju pats), bet ja stabilāk, un dārgāk tad ASUS; Abit; Albatron; MSI

/paskatos uz baigtām ECS platēm, kas domātas izmešanai, un pasmīnu par kārtējo cirvi kurš iesaka ECS.

May the forces be with you!

Link to comment
Share on other sites

wellstar

/paskatos uz baigtām ECS platēm, kas domātas izmešanai, un pasmīnu par kārtējo cirvi kurš iesaka ECS.

May the forces be with you!

 

Nu par cirvi vari saukt sevi:))

Un ECS tirgoju jau gadus 5 , un zinu ko runāju, un nevajag ECS pirkt "po ļevomu", tad būs o.k. un vienam otram jūzeram iztaisnot rokas, kas mēdz kaut ko klokot uz budžetklases mātenēm:))

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Nu par cirvi vari saukt sevi:))

Un ECS tirgoju jau gadus 5 , un zinu ko runāju, un nevajag ECS pirkt "po ļevomu", tad būs o.k. un vienam otram jūzeram iztaisnot rokas, kas mēdz kaut ko klokot uz budžetklases mātenēm:))

Ogo, iepazīstini mani ar sekretāri klokotāju! Skaista vismaz?

Kādēļ beidzas nost, prasi jūzeriem, mans darbs ir savest kasti kārtībā, un vai zini, beigtas plates esmu redzējis pietiekami daudz. ECS plašu testēšana rūpnīcā vien ir ierēkšanas vērta :D

Nu tad pastrādā vēl 15 gadus un izdari secinājumus.

Link to comment
Share on other sites

wellstar

Ogo, iepazīstini mani ar sekretāri klokotāju! Skaista vismaz?

Kādēļ beidzas nost, prasi jūzeriem, mans darbs ir savest kasti kārtībā, un vai zini, beigtas plates esmu redzējis pietiekami daudz. ECS plašu testēšana rūpnīcā vien ir ierēkšanas vērta :D

Nu tad pastrādā vēl 15 gadus un izdari secinājumus.

 

Strādāju un tirgoju es pietiekami ilgi, vienīgi ar ECS tirgojam īsaku laiku, tā kā es arī savu darbu zinu un nevajag gudrot ko teikt :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Strādāju un tirgoju es pietiekami ilgi, vienīgi ar ECS tirgojam īsaku laiku, tā kā es arī savu darbu zinu un nevajag gudrot ko teikt :evil:

Nu kad patirgosi ECS plates gadus 15, un ieraudzīsi, kā viņas ražo un testē rūpnīcā, tad sāc ar mani runāt.

PCChips ir vecais ECS nosaukums, un tāda plate man arī viena beigta stāv kastē :)

Ir arī "lieli" brendi sprāguši, bet nu visi šitie lētā gala biostar, ecs un assrock ir sūda līmenī.

Link to comment
Share on other sites

wellstar

Nu kad patirgosi ECS plates gadus 15, un ieraudzīsi, kā viņas ražo un testē rūpnīcā, tad sāc ar mani runāt.

PCChips ir vecais ECS nosaukums, un tāda plate man arī viena beigta stāv kastē :)

Ir arī "lieli" brendi sprāguši, bet nu visi šitie lētā gala biostar, ecs un assrock ir sūda līmenī.

 

Vispār jau PCChips ir ECS mazbudžeta meitas firma, kas tik tiesām ražo ļoti lielus s.....us, bet ECS nav ne vainas - no gadā notirgotām ~ 250-300 tieši ECS MB atgriežas 2-5 gab - tas domājams nav īpaši slikts rādītājs?? Un tie ir fakti par ECS, par pārējiem nerunājam!

Link to comment
Share on other sites

wellstar

Vismaz Gigabyte savas plates testē speciālās iekārtās, nevis dod ķīniešu visstrādniecēm palaist kautkādu programmu uz pāris minūtēm :D

 

taču tici vai netici bet nosprāgušas Gigabyte ir krietni vairāk redzētas nekā ECS un Gigabyte parasti (smejies un raudi) nosprāgst tūliņ pēc garantijas beigām un neko nepadarīsi:)

Labots - wellstar
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Tādēļ, ka uz piecām pārdotām Gigabyte iet viena pārdota ECS. ECS ir viens no vadošajiem OEM mātesplašu ražotājiem, bet gigabyte OEM kompjos sastopamas ļoti reti. Tikpatlabi entuziastu plates sprāgst daudz vairāk nekā OEM, jo dārgās plates jūzeri spīdzina daudz smagāk, nekā lētos krapus, pie kuriem 8 gadīga meitenīte vakarā uz 15min uzspēlē inbox spēļukus. Neviens normāls cilvēks nepirkt pliku ECS plati. ECS var iesmērēt tikai kompī jūzeriem, kuri NEKO nejēdz.

Link to comment
Share on other sites

wellstar

....., bet gigabyte OEM kompjos sastopamas ļoti reti.

 

Nu nu, mums te kaimiņos ir viens kantoris, kuri paši liek PC OEM kopā ( liekot Gigabaitus iekšā )un pēc garantijas neliekas par saviem ražojumiem nezinis un tad tie visi jūzeri nāk ar saviem mirušiem Gigabaitiem pie mums un tad var redzēt kas sprāgst vairāk, jo mēs tos netirgojam un apgrozījumi tiem ir pat nedaudz lielāki. Vot tā

Un vispār beidzam strīdu, jo katram ir daļa taisnības 8-)

Labots - wellstar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...