Jump to content

Draivera ati2dvag.dll problēma


AcId
 Share

Recommended Posts

Ir tāda lieta, ka nevar palaist spēles - gluži vienkārši izmet ārā bez nekāda errora. Dixdiag uztaisīju Test Direct3D. Pie Step 8 izmeta sekojošo:

 

The file ati2dvag.dll is not digitally signed, which means that it has not been tested by Microsoft's Windows Hardware Quality Labs (WHQL). You may be able to get a WHQL logo'd driver from the hardware manufacturer.

Direct3D 7 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x887602eb (error code) Direct3D 8 test results: The tests were cancelled before completing.

Direct3D 9 test results: The tests were cancelled before completing.

 

Pēc errora koda neko sakarīgu neizdevās saguugleet. Vai var darīt sekojošo: iemest pc attiecīgo cd ar mātes plates draiveriem un izlabot šo problēmu? Kas notiek, ja uzinstalē jaunāku DirectX versiju attiecīgajā direktorijā?

 

Paldies

 

Sorry, ne tur iepostoju :-(

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Ja uzzinstalē jaunāku, nekas nenotiks

 

 

par to mātesplates cd, iespējams ka nostrādā.

Link to comment
Share on other sites

Eraserz

Man kādreiz ar veco video karti bija Ati 9250. Nodzēsu to DLL failu (ati2dvag.dll) un viss bija ok.

Windows>System32>ati2dvag.dll

Link to comment
Share on other sites

Artanis
iemest pc attiecīgo cd ar mātes plates draiveriem un izlabot šo problēmu?
Kāda velna pēc videokartei likt mātesplates draiverus?!..
Link to comment
Share on other sites

(labots)

:mrgreen: Tev taisnība Artani....samurgojos kaut ko :mrgreen:

 

bet kā tad labot šo kļūdu? Bet ko tad šitais īsti nozīmē (..) is not digitally signed?

 

bide - tieši tā :mrgreen:

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

emm, šaubos vai varēšu savā bardakā atrast videokartes cd ar draiveriem :mrgreen: varbuut kāds cits variants? Ak jā, es jau zinu kāds - www.google.lv....

Link to comment
Share on other sites

nunu, ati2dvag taisaas dzeest... forshi... btw visus tos pashus draiverus VAR atrast netaa - http://downloads.guru3d.com un tie digitally signed iipashi svariigi nav kautgan paarsvaraa draiveriem jaabuut ar WHQL apstiprinaajumu... ir izneemumi, reti, tikpat reti kaa ieriice vai maajaslapu daudzums kuraas draiveris ir bijis... ar beta versijaam daudz nelielaas... bet vispaar ashi spied uz linka un meklee vecu draiveri nu piemeeram kaadu 5to versiju... un skaties pie originaalajiem jo nav jeegas ar omegaam experimenteet

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

snjaga, tev memorijas dampeesjanas leekme beigusies un tagad tu gvelziisi visu par draiveriem?

vai savaa speeliitee trijstuuri jau uzrendereeji?

es tev peedeejo reizi, tiesjaam peedeejo, atkaartoju - BEIDZ GVELZT IDIOTISMU!!!

Link to comment
Share on other sites

snjaga, tev memorijas dampeesjanas leekme beigusies un tagad tu gvelziisi visu par draiveriem?

vai savaa speeliitee trijstuuri jau uzrendereeji?

es tev peedeejo reizi, tiesjaam peedeejo, atkaartoju - BEIDZ GVELZT IDIOTISMU!!!

tu te taads vieniigais... neliekas diivaini? jaa trijstuuri uzreendereeju, projekciju uzstaadiiju... pasaki tu kautko noderiigu... :lol:

 

Bedri - tur buus tikai jauni draiveri... prieksh 9250 nebuus iisti domaati... vecaakie laikam 6.6 kurus tur var dabuut...

Link to comment
Share on other sites

OffSide

A kas tev pa videokarti?

Cik atceros P4 laikos man bija R9200 SE, tad vinnam tie jaunaakie ATI draiveri nevisai garshoja. Bet ieksh WinXP SP2 shkkiet jau bija iebuuveets VGA draiveris, ar kuru straadaaja labi. Veel arii straadaaja labi ar draiveriem, kas naaca no VGA maajaslapas, nevis no ATI...

Bet iisteniibaa, ja atminna nevill, ati2dvag.ddl probleemu izraisiija Network Framework, jo Catalyst Control Center bez taa nav straadaataajs. Pie tam vinnam tur ir dafiga SP un patchi, kaa arii 3 versijas.

Link to comment
Share on other sites

cieminjsh

tu te taads vieniigais... neliekas diivaini? jaa trijstuuri uzreendereeju, projekciju uzstaadiiju... pasaki tu kautko noderiigu... :lol:

 

Bedri - tur buus tikai jauni draiveri... prieksh 9250 nebuus iisti domaati... vecaakie laikam 6.6 kurus tur var dabuut...

 

Kurā vietā autors ir minējis, ka viņam ir Radeon 9250 video karte ? Un kā oficiālā ražotāja mājaslapā nevar būt produktam domāti draiveri ? Ja ieskatītos uzmanīgāk tur skaisti videokaršu draiveru sarakstā stāv 9250

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

cieminjsh, snjaka zina visu par visiem!

vinjsj zina pat tavu fekaaliju sastaavu!!

sargies

Link to comment
Share on other sites

fuu sajaucu.. bet varbuut nemaz nav draiveri jaapaarinstalee?

 

jaunie draiveri ne vienmeer tikuntaa ir labaaki... es biju notesteejis no 6.6 liidz 7.3 un man likaas ka 7.2, 6.7 labaaki; 7.3, 6.10 sliktaaki par visiem...

 

vienai kartei draiveri ies ideaali, citai knapi vilks

 

kas vienaa pusee idinjsh, citaa ciema gudrais (tas par tevi, d_l, jo tu labi paarzini fekaalijas... nabadzinjsh veel joprojaam domaa ka taas ir pukjes....)

 

vispaar labi ir tie draiveri kuri par vairaakiem meeneshiem veelaak izlaisti nekaa pati karte...

 

es te nevienam neesmu snjaka vai snjaka... pats vari snjakaat snjaukt naasii... es esmu Snake5 gan tev, gan jebkuram citam!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

snjaka, tu pelnies

sjogad veel neesmu eergljos bijis

atvaljinaajums augustaa

padazdjom, tvajumatj....

eem - un jaa, kaa jau soliiju, tavam gjeenijam no manis vaarnu nebuus, mhhhhh

lai arii citi papriecaajas

tu esi labaakais, kas buutaa bijis peec joymanz nozusjanas....

ps - nezinaaju, ka eerglju miikstais uudensvada uudens sjitaa speej ietekmeet embrija attiistiibu. kaadam prieksj doktora disertaacijas teema....

Link to comment
Share on other sites

paldies, tauta par padomiem, ar draiveriem tagad viss ok, vienīgais pāris reizes bsod izblieza pēc instalācijas. Cik nopratu pēc koda, tā laikam tāda standarta parādiba šinī gadījumā :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...