Jump to content

sata2 particiju iebarosana


analgins
 Share

Recommended Posts

tatad pirms paris dienam nobira kaste, no riita iesledzu vis gaja, aizgaju uztaisit paiku atnacu atpakal skatos rebutojas visu laiku, iemetu windas disku spiezu repair saka ka nav particijas... pirms kada laika bija tas pats, tad kads labs dzeks atnaca centas ieskaidrot un izdarija - problema - pusi aceros un zinu kas jadara, otru pusi es atradu tipa ka caur windas disku tur jabaro ieksa.. tatad talak pie lietas

 

no matenes diska izvilku flopika sata2 draivu, iemetu nepieciesamos failus floppy'aa, iemetu windas disku f6 3d party raid drivers, s-specific ..., noradiju x32, itka vis ir tolitas jamegina palaist repairs, bet vienalga saka ka nav particijas instaletas, kads zin kur varetu but problema ?

 

ps razhotajs ASRock

Link to comment
Share on other sites

analgins

ja to piemirsu pierakst, vai var darit ta ka es aiznesu to cietni pie citas kastes un instaleju no matenes diska to draiveri ? jo pie pc kura pashlaik sezu tas cietnis ruka :)

 

iemetu to savu sata2 hdd kaste no kuras drukaju pasreiz, matenes disku, un saka ka nav atpazistams hardware un neko instalet nepiedava..

 

vieniga izeja - floppy, bet nesaprotu ko daru nepareizi..

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ok

tu esi draiverus iebarojis, win instalaacija redz to satu, bet neredz partiicijas?

ja taa, tad smuciite diezgan liela

iesaku standarta chkdsk no repair konsoles un tad zinjo par rezultaatu...

Link to comment
Share on other sites

neatrod disku vai partiiciju. Ja disku - chakareejies ar draiveriem. Ja partiiciju, tad iespeejams wind partiicija palidojusi. Atgriezt dziivee ar kaadiem partition recovery tooljiem no taa pasha "Hirens Boot cd".

Link to comment
Share on other sites

analgins

iesakuma lugsu runat mazliet saprotamak, jo neesu uberpro shajos jautajumos, tik sho to zinu..

 

iemetot windas disku un spiezot repair vinjs parada ka nav atrodami hdd draiveri, too meginaju iebarot no matenes diska, zinu 2us veidus, 1) brutali ar peli kopejot failus no matenes diska flopikaa 2) bootojot matenes disku un tadejadi caur (laikam sauc DOS) ierakstot to draivu flopika..

katra zinja abos gadijumos es cietu neveiksmi un nezinu ko darit talak :(

 

un ja es sapratu pareizi tad ir ari nolidojusi windas particija, es ta domaju ka sapratu

 

ps kas ir "Hirens Boot cd" ?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nja.....

draiveri jaamet pasjaa saakumaa pie ramdiska veidosjanas

lasi apaksjaa un skaties, kad win instalaacija F6 prasiis...

un jaa, uz disketes noteikti vajag ATARHIVEETUS draiverus

Link to comment
Share on other sites

analgins

bleg nu es taks neesu idiots, es draiveri njemu no matenes diska, caur laikam dos ta to varetu saukt, tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos konsole tur uzspiedu taisit draivu flopika, tad lieku ieksa windas disku (peec rebuuta) spiezu f6 tad s (specific aditional kkas) liekas tipa vis notiek, a pectam spiezot r vinjs saka ka tomer nav nekadi draivi instaleri :(

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nav man tev ticiibas, nu nav...

tu tik advanceeti raksti, ka vieniigais vaards, ko es saprotu, ir - idiots....

Link to comment
Share on other sites

analgins
(labots)

nu ja jau tev ta liekas tad pasaki ak gudrais lizard, vienk rakstu to ko es daru pie tas kastes, un vis..

butu loti jauki ja kads tomer varetu pateikt kur ir problema, tatad uzrakstisu velreiz ko daru un ko vaig...

 

Ko man vaig: iebarot windai HDD particijas lai varu uzbootot kasti!

 

Ko es daru: 1)piesledzu floppy draivu un iemetu stradajosu flopy 2) iemetu matenes disku un uzstarteju kasti ar to, tur sakuma paradas freeDOS un citi uzraksti kurus nepaspeju izlasit

3) prasa vai gribu uzaist disketi (Y/N) (tikai vienu opciju piedava)

4) spiezu Y vinjs prasa ko tur ierakstit ieksa (flopika) te bus uzskaitits tas ko vinjs raksta ieksa

5) rebutoju kasti iemetu win xp (october06) iebutoju

6) spiezu F6 pecaak S tad izvelos vienu no

*82801 GR / GH SATA RAID controler

*82801 GR / GH SATA AHCI controler

*82801 FR SATA RAID controler

*82801 FR SATA AHCI controler

izmeginaju pirmos 2us tad sapratu ka tomer kkas nav ritigi

7)kad ieraksta tipa to draivu spiedu enter un vinjs turpinaja ladet failus no cd

8> spiezu R un vinjs pasaka ka nav instaleti hdd draivi

 

9) HELP!! plx

Labots - analgins
Link to comment
Share on other sites

что такое "plx"?

 

:arrow: mātesplate atbalsta sata2? kādā pozīcijā džampers uz diska?

Labots - Val
Link to comment
Share on other sites

analgins

plx etto pls aka please :D

 

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos ludzu bez offtopic palidziet risinat lietu un dabusiet cepumu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Atbildēt uz jautājumiem:

:arrow: mātesplate atbalsta sata2? kādā pozīcijā džampers uz diska?

Link to comment
Share on other sites

analgins

sori nepamaniju to tekstu aiz tas smiekligas bultinjas

 

un ja matene atbalsta sata2 jau gandriz nepilnu gadu, ka lai ta peksni to vairs nebalstitu ? o.O

atieciba uz jumer tas man vispar nav, [::::] un vis ..

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

iesaku standarta chkdsk no repair konsoles un tad zinjo par rezultaatu...

Link to comment
Share on other sites

analgins
(labots)

pie citas kastes tas cietnis ruka, kam ir savadaks hardware, bet pie manas matenes vinjs neiet, varat neteikt par bios restartu/mainju vai ka matene aizgajusi pa pieskari, shi lieta notiek man jau 2o reizi bet lidz shim neesu iemacijies pasa spekiem to salabot..

 

tik tiesam neviens nemak palidzet ?

 

vai bios'a restarts (izraujot bacheni) liidzetu atrisinat sho sasapejuso probzu ?

 

iesaku standarta chkdsk no repair konsoles un tad zinjo par rezultaatu...

sho teikummu nesaprotu, ka tas ir no repair konsules ? tipa kad iemochi windas cd un spiez repair ? ja ta tad saka ka nav hdd particijas kuras es visu laiku censos iebarot..

Labots - analgins
Link to comment
Share on other sites

ir bijis shitads brinums,ja negribas ljurbaties,panem bios-a nomaini no sata-mode uz ide un aiziet bez sata draiva iebaroshanas;)Protams ja lietosi diksus raid-aa,bet sata draivu iebaroshanas neiztikt

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

6) spiezu F6 pecaak S tad izvelos vienu no

*82801 GR / GH SATA RAID controler

*82801 GR / GH SATA AHCI controler

*82801 FR SATA RAID controler

*82801 FR SATA AHCI controler

izmeginaju pirmos 2us tad sapratu ka tomer kkas nav ritigi

 

a) pamēģini izvēlieties pirmos divus vienā reizē un ja nenostrādā, tad trešo un ceturto vienā reizē.

t.i. lai redzētu disku windozei vajag abus driverus - gan RAID gan AHCI, ja iekš BIOS ir uzstādīts, ka RAID ir enablots

 

b) vēl pamēģini tikai ar vienu pašu ceturto driveri, ja iekš BIOS nav uzstādīts RAID enable un ar otro neaizgāja.

 

c) vēl pamēģini izlasīt mātesplates HELP failu, lai uzzinātu kas tieši ir jādara, lai uzinstalētu XP.

Link to comment
Share on other sites

analgins
(labots)

biosaa tur ir sata enhansed vai vkas tads, ir iespeja diseiblot un completable uzlikt

tas taka butu skaidrs, ka tur ir kartiba (liku pec help manualla)

 

bet par to ka 2us reize uzlikt gan nesapratu

jo kad spiezu pirmo, ok vis kartiba spiezu atkal S noradu otro, un vinjs saka ka windai tads chernis jau ir iebarots un nekaa, tad spiedu enter tad R atveras ASR konsule, kura man prasija administratora pw kuru es par nelaimi esu piemirsis;/

 

ja uzlieku IDE tad draivu neprasa, bet ari caur disku iebarot nevaru jo iebutojos caur safe mode, ir iespeja tur uzinat adm pw ?

Labots - analgins
Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

nu ja jau tu esi ticis līdz admina passwordam, tad i partīciju i veco instalāciju redz un tātad ar disku drivakiem viss ir ok.

admina passwordaa pamēģini tukšumu. ja nestrādā, tad ej uz šejieni:

http://www.petri.co.il/forgot_administrator_password.htm#1

uztaisi bootablu flopy vai CD disku ar vienu no šīm programām, uzbūtojies no tiem un reseto administratora passwordu. pirms tam gan iekš BIOS norādi, lai būtu compatible modē vai kā tev tur rakstīts, t.i. atslēdz RAID u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

analgins

hmm bet pectam kad rebutoju kasti vienalga pie lodinga (tipa ielodingoja) un momenta nozibsni bluescreen kuru nepaspeju pat jedzigi apskatit, vienigais ko no ta ieveroju garu rindu ar 0eem un pus ekrana ar tekstu..

nu labi pachakaresos vel cerams ka aizies

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

pārāk saputrots viss te ir. ja gribi palīdzību, tad nosauc datora specifikāciju un BIOS uzstādījumus, kuri attiecas uz diskiem.

Link to comment
Share on other sites

analgins

ja butu tik advancets taisn rocis tad ari sniegtu shada tipa infu, parcik to nemaku atrast nevaru pateikt...

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

sorry, neesmu gaišreģis. nu ja navari celt, tad pats arī nevari nest. atdod kādam datorspeciālistam uz labošanu. televizoru tu tak pats arī nelien labot?

Link to comment
Share on other sites

analgins

tv es nelaboju vispar :D

 

bet ja runa par temu tad izdariju sekojoso:

1) iebaroju sho te

*82801 GR / GH SATA RAID controler

2) spiedu enter uz format C:\ :)

3) ierakstiju windu un draivus

4) paldies par atsacibu lai jums veicas un nav shadu kibelu :)

 

ps jutos ka no akmens laikmeta alas iznacis :D

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

nu tad jau tu esi pa jaunam ieinstalējis windozi. apsveicu!

Labots - r.5
Link to comment
Share on other sites

Ja problēmas ir ar partīcijām, kur zirnis mēģināt iebarot RAID draiverus?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...