Jump to content

VIASAT sliktā uztveramība


janiz
 Share

Recommended Posts

Saules stāvokli katrā ģeogrāfiskajā vietā var noteikt ar šo kalkulātoru http://www.satellite-calculations.com/SUNcalc/SUNcalc.htm

Tas ir paradzēts priekš saules interferences noteikšanas, bet tā pat var aprēķināt arī laiku, kad saule tieš stāv aiz satelita. Sīkāk te http://www.satpro.ru/support/faqs/professional/quest7.shtml

Mastu gan nevajag pagarināt, drīzāk gan otrādi, jo praktiski nav iespējams uz atsaitēm noturēt mastu ar vajadzīgo precizitāti. Labāk nostiprini normāli antenu uz kārtīga kronšteina un problēmu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • guntis5

    16

  • janiz

    10

  • Pirkss

    15

  • Dexs

    19

Top Posters In This Topic

Nu jau uzstelēju, bet ir problēma, help.

Ja visu daru pēc manuāļa (polarizācija ,,vertikāle,, - signāla kvalitāte 100%, bet kanālus nevaru atrast, izlec paziņojums-,,kanālu instalēšana neizdevās,,.

Pārlieku uz ,,horizontāle,, pagrozu bļodu dabonu ,,signāla kvalitāte 94%,, tad kanālus atrod- (kvalitāte tiešām nav izcila) kas nav pareizi"?

Link to comment
Share on other sites

guntis5

Izskatas ka neesi siriusu nokeris.Iespejams ka ir astra vai hotbird.Griez pa labi.

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko atradu, tikai nezinu ko. Viss kodēts- pro sieben austria u.t.t

Kā lai zin, kurš ir sirius?

Link to comment
Share on other sites

astra19,2

pa labi griez

un ievadi tv5 latvija koordinātes(signāls spēcīgāks tv 5)

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

guntis5

Uzlieci uz rupnicas rezimu un saci visu no sakuma.Atstaji rezimu kur paradas siriusa signala skala .Griezi skivi pa labi(uz rietumiem)un pa paris gradiem uz leju,kamer paradas signals.

Link to comment
Share on other sites

Ļaikam izdevās, ja jau piedāvāja upgreidot viasatu! Thanks, tikai, kas tagad jādara, dekoderis mirgo un nekas nenotiek?

 

Jē, viss izdevās! Thanks

 

Varbūt klāt pie šitā kāds var pakomentēt!

Signāls ir 75%, nekas neraustās, it kā jau O.K., bet nu nepatīk man bildes kvalitāte, biju gaidījis ko vairāk- uz LCD atgādina DIVX filmas.

Es esmu kaprīzs vai varbūt kabelis, varbūt vēl kas???

Labots - sunde
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nē, vairāk nekas. Tikai tas, ka esi kaprīzs.

Saproti - tas ir digitāls signāls, te iespējami tikai 3 varianti: vai nu max kvalitāte, vai kvadrātiņi, vai arī - nekas.

Link to comment
Share on other sites

guntis5

Paris stundas atpaksl pa explorer bija raidijums kur nolika sitos visus plakanos un skidros kristalus attela kvalitates zina.Pagaidam bildes kvalitate labaks pa kineskopu neesot izgudrots. :-D Vajadzeja atrak regulet to blodu, pats butu redzejis. :-D

Link to comment
Share on other sites

sviesckaukaac

Es nez tiko kaa panjeemo to viasat arii bij probleemas shad un tad pa briidim raustiijaas..bet uzliku lielaaku skjiivi,jo tas kas naaca komplektaa bij baig mazais un viss bija ok vair nav raustiijies!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

Nu pats vainīgs.Tas šķīvis(kas nāk komplektā) nav par mazu.Vienkārši nebiji precīzi noregulējis šķīvi.

Ja būtu cītīgāk lasījis fooruma postus,tad noteikti būtu izlasījis guntis5 teikto:

"GALVIŅA IR JASAGRIEŽ NEDAUDZ IESLĪPI!"(Sirius 5*E)

Link to comment
Share on other sites

Nez... man VIASAT ir jau kopš Ziemassvētkiem... problēmu līdz šim nav bijis nekādu... signāla traucējumi ir bijuši vien pāris reizes, kad bija ļoti stiprs negaiss.. uz kādām 5min.. citādi viss ir ok.. kvalitāte attēlam ir ļoti ok.. tiesa gan... skatāmi kanāli tik ~50 sanāk.. jāliek būs vēl klāt galviņas..

Link to comment
Share on other sites

kernell

Sunde taisnība, Latvijas kanāliem un TV1000 bildes kvlitāte tiešām atgādina DIVX filmas. Paskatieties TV1000 nordic variantu, tur attēla kvalitāte pavisam cita. Vēl labāk var salīdzināt ar Luxe TV.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad satelitu kompānijām imteresē bildes kvalitāte? Sabāž vienā raidītājā entos kanālus un tad tāda "plakana" bilde sanāk. Ar Viasatu jau ir tā pat. Latvijas programas ir kā bonuss klāt pie viņu pamatpaketes. Tauta jau nesūdzas, bet gan kā traki uzķeras uz visādām akcijām un pēc tam tikai apskatās bildes kvalitāti. Tā pat, akcijā jau neviens nesaka, ka vajadzēs to šķīvi uzstādīt. No Viasat attieksme ir tāda, ka šķīvi var uzstādīt katra mājkalpotāja. Tā nu viss sanāk kā šī ziņojuma autoram. Par latu, Viasat akcijas laikā, jau var tikai sieru dabūt peļu slazdā!

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Kāda vaina Viasat attieksmei? Tā šķīvja uzstādīšana nu gan nav nekas sarežģīts - pat savā ziņā vienkāršāk nekā parastās TV antenas uzstādīšana, jo šeit nav svarīgs uzstādīšanas augstums. Visi mani paziņas ir ar šo uzdevumu veiksmīgi tikuši galā paši saviem spēkiem, vienu es pats uzstādīju un pārliecinājos, ka tas tiešām nav sarežģīti. Daudz sliktāk būtu ja Viasats piedāvātu šo komplektu tikai kopā ar uzstādīšanu, par ko pēc tam tāpat nokāstu piķi.

Link to comment
Share on other sites

Sunde taisnība, Latvijas kanāliem un TV1000 bildes kvlitāte tiešām atgādina DIVX filmas. Paskatieties TV1000 nordic variantu, tur attēla kvalitāte pavisam cita. Vēl labāk var salīdzināt ar Luxe TV.

Labāk paskaties vācu kanālus - Pro 7, RTL vai Premiere vai Taquila pakas. Kvalitāte kā ļoooti labam DVD, citi kanāli ij blakus nestāv.

Link to comment
Share on other sites

Njā, Pro Sieben, RTL, Super RTL un visiem vācu kanāliem - kvalitāte vienkārši fantastiska...

Prieks skatīties! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc piemēram latvijas kanāliem uz īsu brīdi pazūd skaņa? Filmā to nevar ievērot, bet dziesmā gan

Link to comment
Share on other sites

Hmm, neesmu ievērojis..nekad kas tāds man personīgi nav bijis...

Link to comment
Share on other sites

Uz sekundes trešdaļu aptuveni pazūd. piem Eirovīziju skatoties- vairākas reizes pamanīju. Neesmu daudz skatījies citus Viasat kanālus, bet citur tas nav novērots.

Labots - punkts
Link to comment
Share on other sites

punkts!

 

Domājams ka vaina būs uztvērējā.

Ja ir garantija,tad maini pret citu.

 

Var jau mēģināt pieslēgt pie cita šķīvja.Taču droši vien būs tie paši gļuki.

Link to comment
Share on other sites

it kā nav bieži, bet vienalga nepatīkami reizēm. Pirms tam bija antenai ceļā zars, kā tas salapoja un pavasarī samirka, nolaizdamies uz leju, tā vienubrīd viss pazuda.Bet tagad šķīvis pārlikts stipri pāri pa augšu visam, nevajadzētu būt problēmām.

Labots - punkts
Link to comment
Share on other sites

guntis5

LTV1 jau ir izcelies ar skanu jau ieprieks,apmeram kadu nedelu bija dzirdama dobja skana ar bass kroplojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Viasats kārtējo reizi izceļas.

Nevienam LV kanālam nav EPG. Vispār uz Viasat pakām EPG ir luksus. Vairāk par 2 raidījumiem vienkārši nav. Aprakstu nav.

Ja salīdzina kādi EPG ir uz Astras un Eutelsata, Viasats vienkārši iet gulēt. Lētā gala skandināvu kantoris. Kāpēc tieši ar viņiem tika noslēgts līgums? Uz Astras nevarēja likt?

Link to comment
Share on other sites

Tas gan...

Uz Astras latvijas kanāls?

Kāpēc gan ne, iespējams dārgāk, iespējams pat lētāk jāmaksā, bet nu protams iesmērēja sejā - vislabāk uztverams, ņemiet mūsu piedāvājumu utt...

Link to comment
Share on other sites

LTV1 jau ir izcelies ar skanu jau ieprieks,apmeram kadu nedelu bija dzirdama dobja skana ar bass kroplojumiem.

 

Ar ko šitas ir izskaidrojams?

Link to comment
Share on other sites

guntis5

Ka izskaidrojams!?Ka lai es to zinu kas viniem bija noticis.Skanas traucejumi bija uz ltv1 skatoties ar thomson,pace uztverejiem.Ar parasto antenas uztverto signalu,skanas kvalitati bija ok.Domaju ka bija vaina viasat tehniskaja dala,analoga-ciparu parveidotaja :-)

Link to comment
Share on other sites

Tas gan...

Uz Astras latvijas kanāls?

Kāpēc gan ne, iespējams dārgāk, iespējams pat lētāk jāmaksā, bet nu protams iesmērēja sejā - vislabāk uztverams, ņemiet mūsu piedāvājumu utt...

Nu nezinu. Astra visā Latvijā uztveras ne sliktāk kā Sīriuss. Neredzu problēmu. Nemitēšos atkārtot ka Viasats ir šaraškina kantoris. Kāpēc Latvijas televīzijas parakstījās tieši uz šo variantu - būtu interesanti uzzināt. Un kāpēc nepaņēma Astru kā alternatīvo variantu.

Link to comment
Share on other sites

guntis5!

Jautāju tāpēc,ka šo kanālu man piedāvā kabelis.LTV1 skaņas traucējumi nav novēroti.(domājams,signāls no Viasata)

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

Nē, kabelis signālu no satelīta ņem iespējams tikai TV5 un ārzemju kanāliem...

 

MarcisB: protams ka uztver, bet noteikti tika "sasmērētas" smadzenes. Iespējams Viasat arī piedāvāja apmaksāt apraidi uz Sirius satelīta (par ko tomēr ir jāmaksā)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Es dzīvoju pie Ādažiem. Man ar jumta antenu (Hinke), antenas pastiprinātāju un dalītāju uz 3 televizoriem, Latvijas TV rāda daudz labāk nekā no Sīriusa. Izņēmums ir TV5 kurš abos variantos ir vienādi derdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

strjoms

bet jus nesat meginajusi viasatu skatities uz cita uztvereja .tur vis notiek .viasata uztvereji thomson,pace ir pedejais suds!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

Ar Thomson man nav nekādu probzu, savukārt draugam Samsung vispār vienu dienu neslēdzās iekšā - tagad jāgaida garantija, jo mūsu pilsētā var tikai nomainīt THOMSON!

 

Manā pislētā LTV-1 un TV3 ir raidītājs, tā nav problēma.

TV5 gan nevar redzēt pilnīgi nekādīgi!

LNT, LTV7 gan rāda ar sniedziņu!

 

Atliek gaidīt Viasatā LTV-7! Tas atļauju izplatīt ārpus valsts robežām savu programmu ir saņēmis - tikai, kurā satelītā?

Viasat nekādu informāciju nesniedz...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

strjoms: man ir DM-500S. Un tad jau sliktai bildei jābut bija visos kanālos. Es par Premiere, HTB+ vai Taquila paku kvalitāti nesūdzos. :)

Principā Viasatam visi kanāli iet so-so... ja salīdzina teiksim, Disney channel no Sīriusa ar Disney Channel no Astras (vācu), skandināvi kāš bez variantiem. Plus vāciem ir normāls EPG.

Link to comment
Share on other sites

Vāciem VISIEM kanāliem ir TELETEXT funkcija + EPG!

Plus kvalitāte ir vienkārši fantastiska!

Arī par Viasat kvalitāti nesūdzos, tāpat neskatos pusmetru no teļļuka kur var saredzēt kvadrātus asākās vietās...

Link to comment
Share on other sites

strjoms

viasats pats par sevi ir loti sudiks prieks baltijas valstim .pat salidzinot skandinavu paketi ir loti liela starpiba kvalitate un atrodas uz viena pavadona .pec manam domam viasats ir vispar suds.es domaju ja tur nebutu to latvijas kanalu vinu vispar neviens nenemtu. 8)

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Kaut ko atradu, tikai nezinu ko. Viss kodēts- pro sieben austria u.t.t

Kā lai zin, kurš ir sirius?

man arī tā bija. Rāda, ka uztveru Siriuss 5E, bet varu dabūt kanālus skenējot, tad ir ap 200, un parasti meklējot- ap 100. Ir CNN, Euronews, kaudze, kas saka, ka nezināms operators. Kasi biju aiznesis pie izplatītaja, tas ar savu antenu , pirms tam izdzēšot ieprieksējos uzstādījumus, saķera tos LNT, TV# utt paketi, bet , atnesot kasati mājas nu nekādi nevarēju dabūt atpakaļ. Mēģināju atkla dzest uzstādījumus, bet atkal atriezos pie tiem bezmaksas vacu kanāliem nevis zelta paketes. Meistars nav sazvanāms, paslepies laikam (smaids)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...