Jump to content

grafikas kartes draiveris.


Guest b-d
 Share

Recommended Posts

chau , tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos sodien izdomaju beidzot sataisit savu jau menesi ievilkushos probleminju - uzlikt vidio kartes draiveri ( lidz sim biju uzlicis tikai displeja draiveri lai neraustas , bet video jau negaaja :( ) .

nu ko panjemu uzlieku uz diska force wire 93 ( to kas boot ) un meginu pielikt , bet man paradas ka man nav video controler draiveris , bet vinsh man nenjem gforce draiveri , kaut gan pie displeya draiveriem man stav nvidia gforvce ..

tad nu es nesaprotu , ko lai es tgdf pasaku. es emsu licis no mates plates intigretas draiveri , no gforce orginala diska draiverus ( kkadi 83 forci ) , bet nekas nelidz.

 

p.s. karte - gforce 6600le @ 256 mb :/

es tos bitus un frekvenci neatminos.

Link to comment
Share on other sites

Ja izmanto integrēto (ne GeForce) videokarti, draiveri nekad ar šādām metodēm neuzliksi. Atarhivē NVidia draivera instalācijas saturu mapē, ieej iekš Device Manager un paņem konkrētajam GeForce video adapterim driver update. Un izskaidro vēlreiz: kas par video kas tev neiet??

Link to comment
Share on other sites

Guest b-d

nu tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos ir taa , ka pirms menesha kkur 2viem uzliku winu pa jaunu. saliku draiverus , bet par video draiveri piemirsu ... un tagad savajdzejas video pastities , bet vienkārši iesledzot video kompis pakaras. :(

un es lietoju savu gforce

 

p.s.

http://img215.imageshack.us/img215/5398/213421hw7.jpg

 

[bilde ārzemēs! Lasi noteikumus!]

 

Shot at 2007-06-28

 

ta viss izskatas device manager m bet video vng nejiet

Link to comment
Share on other sites

Ar ko tavuprāt atšķiras video kartes draiveri no displeja draiveriem?? :? Paskaidro dundukam...

Link to comment
Share on other sites

Guest b-d

nu ar to , ka man paradas , ka tads man ir . bet tahgad vinsh man prasa instalet "video controler"

kas tas tads vidspar ir ?

Link to comment
Share on other sites

Guest b-d

A moš video kodekus ar neesi uzlicis?

ne man K-Lite Codec Pack staav.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nu ar to , ka man paradas , ka tads man ir . bet tahgad vinsh man prasa instalet "video controler"

kas tas tads vidspar ir ?

vispaari jau maatesplates draiverus paprieksju uzlikt vajadzeeja.....

Link to comment
Share on other sites

Guest b-d

vispaari jau maatesplates draiverus paprieksju uzlikt vajadzeeja.....

es jau uzliku visus( kas gaja , jo disks ir vienkārši unreal saskrepeets un tagad jau vinsh ir miskaste . )

 

ka lai es uzzinu kada man matene un kur lai novelku tur tos visus matenes draiverus ? :neutral:

Link to comment
Share on other sites

Guest b-d

Lauks Vērtība

Sistēmas plates nosaukums ASRock P4i65GV (3 PCI, 1 AMR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

 

 

bet nu kad lieku - download bios man vinsh neatrod lapu :@:@

ieniisu ka neko no pc nerubiju

Link to comment
Share on other sites

Guest b-d

nu .. :@

es novilku to vga kas der xp. uzliku.

tagad visam butu jabut labi , bet man video akal nejiet.

iesledzot no winamp - nerada video bet ir skanja . uz media player clasic ( kas nak lidzi k lite ) man vienkārši pc uzkaras.

bet za to man tgd var izveleties kuru video karti - intigreto , kas no agrakajiem 64 mb ( pirms gada ) tagad ir 0 mb un savu gforce.

esmu nesaprashana.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

visu, ko var - esi jau sajaajis un pats saviem speekiem galaa netiksi...

maksaa kaadam, kursj zina, ko dara, seedi blakus un maacies

 

gribi pats cjakareeties?

aizmirsti un atsleedz integreetu, nones visus draiverus, kurus liiki saliki(sjo tu nez vai izdariisi), nones visus kodekus, paarstarteejies un uzliec videokartes draiveri un tikai klite codecspaku vai tikai ffdshow

btw - winamp izmantot video ir perversi.......

Link to comment
Share on other sites

Guest b-d

forshi. akal 2-3h aiziet pie kastes . :(.

es njemu nost tikai kodekus utt un video draiverus . visus tad panjemt un uzlikt visu pa jaunu tikai pirmo likt mates plates draiveri un tad video?

 

p.s. tu esi parka negativs. nav brinums , ka tautas dzirdam kadi buut dazi nepieklajigi

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

p.s. tu esi parka negativs. nav brinums , ka tautas dzirdam kadi buut dazi nepieklajigi

es neesmu negatiivs - esmu pragmatisks reaalists, mhhhh

Link to comment
Share on other sites

Guest b-d

lai nu ta butu , bet man njemt nost video draiverus un tad likt vispirms matenes video draivu virsu un tad force wire?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...