Jump to content

HELP! Jaunais PC čakarējas!


Latvianzz
 Share

Recommended Posts

Tātad es nopirku jaunu Plati, CPU, v-karti, RAM un PSU.

MSI K9VGM-V plate

AMD Athlon 64 X2 5000+ CPU 2000Mhz FSB

DDRII-800mhz 2x512 RAM

Radeon x1950 pro v-karte

Chieftec 450W baroklis.

 

Lieta tāda ka visu saslēdzot kopā un ieslēdzot PC monitors neieslēdzas un PC stāv un pīkst, mēģināju spraust video kabeli gan x1950 gan integrētajā v-kartē. Tagad saliku kopā atkal veco PC un pirmajās divās ieslēgšanas reizēs PC atkal pīkst un bilde nav, bet 3 reizē kad bik pabakstiju video kabeli bilde parādījās un šams nepīkstēja...

 

HELP!!! Ko man tagad darīt???? Es gribu sēdēt pie jaunā PC nevis vecā atbaidošā lūžņa!!!

 

PS

Vai tas varētu būt tapēc ka man HDD stāv vecie Nvidia draiveri un no ATI draiveriem nav ne smakas?

Labots - Latvianzz
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Izskatās, ka neesi kaut ko iespraudis līdz galam - videokarti, atmiņu vai kādu papildus barošanas vadu vai hvz.

 

Ar skrūvgriezi neesi iebraucis ne tur?

 

Draiverus čakarē, tad kad ieraudzīsi bildi.

Link to comment
Share on other sites

To HDD nonem nost vispār, norauj nost visu, izņemot vitāli svarīgās komponentes, atstāj māte+CPU+PSU+RAM+VIDEO, pārbaudi vai viss ir kārtīgi sasprausts...Kad būs bilde, spraudīsi pārējo..

P.S Proci uz mātenes kārtīgi uzbāzi?

Link to comment
Share on other sites

Guest aixon

Cik piikstienu vinsh teu izdod?

 

piemeeram, ja 3, tad pameeggini ramu paarspreust.....

 

vai arii izmeeggini iznnemt videokarti un tad caur integreeto, lai notesteetu vai kas nav ccupaa ar karti...

 

 

.....aaa, jaa vo proci, pannem un vienkaarshi paarspraud....ar var liidzeet....vai vienkārši....pilniig visu slaiec pa jaunam....ganjau kaac kontakts....

Labots - aixon
Link to comment
Share on other sites

PC neprārtraukti pīkst, ja CPU temp. ir par augstu. Karlisonu pats līmēji pie CPU?

Ir bijusi pieredze komponenšu pareizā salikšanā pa vietām un pēc instrukcijām, lai nekas nekur netorčī, viss iesprausts līdz atdurei?

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz
(labots)

Atmiņas es ieliku abas kopā, ar skrūvgriezi es biju ļoti uzmanīgs tākā domāju ka nekur neiebraucu, v-karti bija nedaudz pagrūti pieskrūvēt bet tomēr pieskrūvēju. Man tāds aizdomīgs liekas 6-pin PCI-E connector jo platei ir PCI-E slots bet nav kur spraust.

 

PS

Proci uz mātenes domāju ka uzliku perfekti jo kā uzliku tā viņš momentāli pat iegūla iekšā, un bik paspiežot uz viņa dziļāk negāja.

 

Karlisonu pats liku viņam jau bija kaut kāda pasta virsū un tagad es viņu nevaru dabūt nost maybe kāds līme uzziedis pastas vietā. Testēju gan Integrēto gan Parasto tas pats... Vot novērojums kamēr nav iesprausts CPU paredzētais 4-pin vads Karlisoni griežās bet nekas nepīkst arī tīkla kartei lampiņa nedeg.

 

PPS

 

Pīkst viņš pa vienam pīkstienam ~1.5 sekunžu laikā maybe ilgāk, Tētis teica ka viņam labojot kaut kādus raidītājus un ģeneratorus kad šamos atslēdz no tīkla tad šamējie pīkst tā pat.

Labots - Latvianzz
Link to comment
Share on other sites

Guest aixon

a zin kas ir....

 

tavai videokartei nav vajadziiga papildus baroshana.....???

 

liidz nenaacaa taads vada paarveidotaajs?

Labots - aixon
Link to comment
Share on other sites

Te jau pareizi teica, sākumā izmanto savu integrēto VGA, ņem to Radeonu pagaidām nost.

Vienu RAMa moduli arī rauj ārā, atstāj tikai DIMM1.

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz

A baroklis nevar būt par švaku? tas lielais 24-pin tā mazliet ir izbīdīts, bet ārā nenāk, bet nedomāju ka tas ir vainīgs jo HDD un Karlisoni 4 sāk griesties. Pagaidām uzklausīšu vēl ieteikumus jo nav prieka visu laiku skrūvēt klāt un nost visu MB ar visām figņām.

Link to comment
Share on other sites

Guest spainis666

Tagad saliku kopā atkal veco PC un pirmajās divās ieslēgšanas reizēs PC atkal pīkst un bilde nav, bet 3 reizē kad bik pabakstiju video kabeli bilde parādījās un šams nepīkstēja...

 

 

Hmm par monitoru esi pārliecināts. Videokarte ir kārtīgi ielikta. izņem ieliec vēlreiz. :)

Link to comment
Share on other sites

Pameklē mātenei manuāli netā pie izgatavotāja un paskaties ko tie pīkstieni nozīmē. Tur 100% būs rakstīts.

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz

Man kopā ar barokli nāca kaut kāds SILICA GEL... DO NOT EAT (no shit?) es viņu nekur neizmantoju un tā arī tās granulas stāv paciņā jo man nav ne jausmas kur viņas bāst...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

taas granulas ir lai mitrumu reduceetu....

maates manuaalii bios beep code skaties...

Link to comment
Share on other sites

Man kopā ar barokli nāca kaut kāds SILICA GEL... DO NOT EAT (no shit?) es viņu nekur neizmantoju un tā arī tās granulas stāv paciņā jo man nav ne jausmas kur viņas bāst...

 

 

dooh, tas nekur nav jāliek, tas vienkārši lai pie barokļa mitrums neietu, kamēr tas stāv kastē. dafiga mantām tāds nāk līdzi. vari droši mest ārā. vai apēst.

Link to comment
Share on other sites

Guest spainis666

Ai huijņa tie beep'i.

Viņi bieži nemaz neattaino pareizu situāciju.

 

Vienreiz arī saliku kompi. Slēdzu iekšā. tas pats. izņemu ram tie paši beep'i

Nu ko izņēmu procesoru un ieliku vēlreiz. Slikts kontakts un mem contra īsti nestrādā un problēmas ar ram'u uzrāda.

Uz vecajiem P2 un K-6 vispār tie kodi nebija ar neko saistīti. :)

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz
(labots)

Ar taisnām rokām pēc "MSI K9VGM-V beep" ņemam pirmo linku un tālāk ir norāde par pīkstienu nozīmi.

Noderēs visu BIOSu veidiem.

 

http://www.xmission.com/~comphope/beep.htm

 

Man tik patika šis: Any other beep(s): RAM problem. :???:

 

 

http://www.msicomputer.com/support/sup_tshoot.asp šis man labāk patika 8)

 

Itkā bija rakstīts ka pirmais jāieinstalē DIMM 1 bet es viņus ieliku abus reizē... Hmm un tie rami kad bija iepakojumā nokrita no ~20cm augstuma...

 

PS

 

Esmu gatavs zvērēt ka CPU nav problēmu jo es viņu ieliku perfekti viņš uzreiz iegūla tajās bedrītēs un arī

Karlisons viņu kārtīgi piespieda.

 

PSS

 

A pa tiem beep tas viens 1 short nozīmē ka būs tikai viens beeb kautvai PC būs ieslēgts stundu?

Labots - Latvianzz
Link to comment
Share on other sites

DIMM1 RAMu izrāvi, iespraudi atpakaļ kā vienīgo?

Starpcitu, apsveicu ar drosmi salikt PC no "0", ja nekad nekas tāds nav redzēts/darīts :).

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz
(labots)

Meh ie atradis vainu!!!! RAM kaut kas nav... Izņēmu vecajam PC ram ārā un tieši tas pats monitors neieslēdzas un pīkst ^^ interesanti kas par vainu ir ar RAM... :?: Diskusija turpinās....

 

PS

 

A tas poh kurš no RAM stick būs ielikts DIMM1?

Labots - Latvianzz
Link to comment
Share on other sites

tu meiginaaji ar vienu ram moduli ?

pirms sleedz iekshaa datoru uztaisi clear CMOS.

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

Jā mēģināju jau vakar.

 

Varētu padomāt ka zinu kas ir CMOS. Sīkāk pasaki plz!

Link to comment
Share on other sites

ehh... čali,kur tu tur atrodies? ja Rīgā,tad varu aizšaut,pārlikt pa jaunu.Pagaidām velk uz papildus barošanas trūkumu.

Link to comment
Share on other sites

Acīmredzot kaut kur kontakts nebija - kā nekā pirmo reizi tajos slotos dzelzis iekšā. Spraud vien to vienu moduli iekšā un vajadzētu iet...

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz

OK es tagad off un pačakarēšos ar tiem RAM. Ja nekas nebūs tad skatīšos ko tālāk :/

Link to comment
Share on other sites

uz maatenes ir dzamperis ar kuru noreseto biosa iestatiijumus, lai to atrastu skaties maatenes manuaali.

vispaar pirms kaut ko taalaak dari izlasi vispirms to manuaali no viena vaka lidz otra :-D

 

tas lielais 24-pin tā mazliet ir izbīdīts

parliecinies labi vai patieshaam tur vis kaa naakaas !

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz

YAY WIIIIIIIII VIss iet!!! woohoo laikam ram dimm1 vajadzēja likt pirmo un otru pēc tam. Visiem aliņš no manis! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kad dators izslēgts ir vienalga, kuru DIMM moduli liek pirmo.

Aber citādi ir kā teicu - jauns dzelzis, kontakts pietrūka kādā vietā.

Prieks, ka aizgāja viss. Kādu CPU temp. rāda BIOSā? Tur arī viss štokos?

 

P.S. No aliņa 5dien pēcpusdienā neatteiktos ;)...

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz

temperatūras norm. Tikai kad izmantoju rulīti tad neslīd kā parasti bet tā pamazām pa daļām slīd...

Link to comment
Share on other sites

temperatūras norm. Tikai kad izmantoju rulīti tad neslīd kā parasti bet tā pamazām pa daļām slīd...

Ko tu rullē??

Link to comment
Share on other sites

Jā, Tev draiveri jāsamaina.

Jaunam datoram Tev vajadzētu likt svaigu OS versiju...

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

OMFG!!!! Negribu man jau ZB tā pārinstalēšana stulbais Windows! tiko visu biju salicis kā vaig doh nē neceri es nepārinstalēšu tuvākajā laikā neko :/

 

PS

 

Redzi kad atvērts piem FireFox tur labajā ekrāna malā ir tāds sūdiņš kuru rullējot web lapas parādās tas kas ir zemāk...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

un kaa tu maates draiverus korekti pieinstaleesi?

ar laiku tev ne tikai nerulleesies, bet arii notiisies kautkas, mhhh

Link to comment
Share on other sites

...kad izmantoju rulīti tad neslīd kā parasti bet tā pamazām pa daļām slīd...

99,99%, ka nav īstie videokartes draiveri. Vismaz, instalējot sistēmas, kam vēlāk jāmeklē videodraiveri tīklā, ir gadījies sastapt šādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Latvianzz

K man viss norm tagad rulējas OMFG!!!! so nepierasti!!! Skan abas tumbas ^^ Me ir 7. debesīs Vēl G3 jāizspēlējas moš arī WWE un varu mirt laimīgs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Xtreme_Addict

OMFG!!!! Negribu man jau ZB tā pārinstalēšana stulbais Windows! tiko visu biju salicis kā vaig doh nē neceri es nepārinstalēšu tuvākajā laikā neko :/

 

PS

 

Redzi kad atvērts piem FireFox tur labajā ekrāna malā ir tāds sūdiņš kuru rullējot web lapas parādās tas kas ir zemāk...

Tu man esi parādā pusdienas, jo tikko visu izspļāvu šito lasot.

Link to comment
Share on other sites

es brīnos kā Tev vispār Win palaidies ar vecās kastes draiveriem un visu pārējo

 

 

pasties device manager, cik jautajumzīmes tur ir? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...