Jump to content

radio viļņu traucēšana


Guest prusaks
 Share

Recommended Posts

Lodē vien, tikai ņem vērā, ka par nelegālu frekvences izmantošanu, pie tam "uzsēžotiess" reģistrētai raidītāja frekvencei, atrausies ka maz neliksies. Rīgas tuvumā šādi joki neies cauri, kaut kur dziļos laukos varbūt.

Vēl jo vairāk, ja šis traucējumu avots būs nevis tava nelegālā radiostacija, kas raida mūziku u.t.t., bet speciāli traucējumiem radīta. Ja kas, strādāju vienā no raidošajiem mēdijiem (ne LR2:)).

Elektronisko sakaru likums

52.pants. Kaitīgie radiotraucējumi

 

(1) Radioiekārtas uzstāda un izmanto tā, lai neradītu kaitīgos radiotraucējumus. Jūras un gaisa kuģniecības ārkārtas situāciju, avārijas un briesmu signālu radiofrekvenču izmantošana atļauta tikai attiecīgu situāciju gadījumos.

 

(2) Elektronisko sakaru direkcija izskata pieteikumus par kaitīgajiem radiotraucējumiem radio un televīzijas programmu uztveršanā un radiosakaru darbībā un noskaidro to cēloņus.

 

(3) Satiksmes ministrija aizliedz vai ierobežo radioiekārtas lietošanu, lai novērstu kaitīgos radiotraucējumus vai šādu radiotraucējumu rašanos.

 

(4) Ja radioiekārtas lietošana vai tās radītie kaitīgie radiotraucējumi var izraisīt valsts drošības, sabiedriskās kārtības, kā arī kuģošanas un gaisa satiksmes drošības apdraudējumu, radioiekārtas lietošanas pārtraukšanu pēc Elektronisko sakaru direkcijas pieprasījuma atbilstoši savai kompetencei nekavējoties nodrošina Valsts policija vai Militārā policija, vai valsts drošības iestāde.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.05.2005. un 03.05.2007. likumu, kas stājas spēkā 07.06.2007.)

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es taču jau iedevu linku, kur tas viss ir saprotami aprakstīts. Ja nu tomēr arī tas nav saprotams, tad vieglāk ir uztaisīt pašam nekā uzrakstīt postā visu elektronikas ābeci.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Tie pēdējie izskatās baigi OK. Vienīgi elementārākais nav vadāms vai savādāk regulējams :(

Būs jāiebuko links ;)

Link to comment
Share on other sites

gachoman

izsauc mentus vienreiz, otreiz un kadaa tresaja vai cetrutaja reize, mentiem piebesiis, un vini nostrafees kaiminu. Protams pirms tam jau vari pabridinat kaiminu ka sauksi....

Man vasarnica ar lidzigs gadijums, tacu mes kka ar kaiminu uz mainam, ta es swh rock paklausos ta vins savu rupjmaizi....

Link to comment
Share on other sites

Bik smiekliigi par to 30m radiusu. Tev tak vajag taadu raidiitaaju, kas speetu kaiminja uztveereejaa radiit elektromagneetiskaa lauka intensitaati vismaz par 6 dB lielaaku kaa ir tai vietaa no LR2 raidiitaaja. Tur ar mazajiem perdakiem cauri netikt. :p NC jau pateica, ka tas nav pareizais celjsh. Tici man, ka atliks tik tam kaiminjam iepiiksteeties par trauceejumiem un galu galaa Tu buusi vainiigais likuma priekshaa. Peileet attieciigie cilveeki maak - ar muusdienu aparatuuru tas ir aatri. Meegini tomeer bombiit municipiaaljus, kameer Tu vinjiem apniksi un vinji ar to kaiminju taa niknaak parunaas.

 

P.S. Es arii nestraadaaju LR2. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...