Jump to content

kaa var nokonfigureet ruuteri no mana kompja


Snake5
 Share

Recommended Posts

vsp labaak neteikshu kas par probleemu citaadaak te buus Kongress savaacies un pljaapaas bet lieta ir taada ka man vajag nokonfigureet ruuteri no sava kompja, bet nezinu iisti kaa to dara.. ieprieksh paldies par atbildeem!

Link to comment
Share on other sites

parasti lietotāja instrukcijā ir raks'tita tā rootera IP adrese, kuru ievada interneta pārlūkā, un tad atvērsies konfigurācijas logs. Vajadzēs arī zināt paroli.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pamegini 192.168.1.0

Šitā gan nekas vaļā nevērsies , 192.168.0.1 , 192.168.1.1 vai 192.168.2.1 jāmēģina .

 

Rūtera modeli jau nu varēji norādīt .

Link to comment
Share on other sites

par to ruutera ip browserii izmeeginssahu

 

kas buutu rtfm? read the f***ing manual?

 

un kas taa pa IP? izskataas ka nekaa tur nav - ierakstiiju browserii un nekaa!

 

ruutera modeli diemzheel nezinu..

 

naakamaas 3 ip tuuliit izmeeginaashu

 

 

 

ruuterim taada diivaina IP - 78.84.96.1 bet ja tajaa caur browseri gribu ieiet... man neljauj tur ieiet nemaz - kaa uzspiezhu enter taa kjipa itkaa nebuutu piekonnekteejies... aizdomiigi

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tu no iekšējā vai ārējā tīkla konektējies ? Un uz rūtera nekāda uzvedinoša info arī nav sarakstīta ? Kā tev tur viss ir saslēgts ?

Link to comment
Share on other sites

tur taa lieta ka ruuteris pie manis nestaav taapeec nezinu par vinju neko daudz... tikai zinu to ka kaads vinju ir nedaudz pachakareejis...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ja nav ierubīts remote access , tad klāt viņam netiksi .

Link to comment
Share on other sites

(labots)

oi zheel...tieshaam nevienas iespeejas nav? pilniigi jebkaada attaalaa iespeeja nodereetu... caur explorer'i nevar?

 

ew tieshi taa - ar exploreri meeginaaju un raadiija ka tas tur otraa galaa nav uzlicis ka es vinjam caur remote connection nevaru savienoties...

 

bet kaa jau es teicu vinju kaads ir sachakareejis - pingojot - 25% loss

 

ew bet caur cmd -> net komandaam vareetu?

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

ja tu esi ieksheejaa tiiklaa, tad kaa jau noradiija, lieto adressi 192.168.0.1 (vismaz dlink routeriem taa ir), citiem vareetu buut savaadaaka.

 

Ja gribi no aarpuses, tad diez vai sanaaks, jo parasti remote access ir atsleegts.

 

Bet kam tev vajag konfigureet routeri, ja es pareizi sapratu, ja tu vispaar neesi taa tiiklaa?

 

 

un rotera gateway adressi viegli noskaidrot, peec adreses kaada tev ir iedota. pirmie divi cipari, tad nulle, tad 1 (vismaz parasti taa ir)

 

ja netiec iekshaa, tad vainu nezini paroli, vai .... tad man pagaidaam aptruukaas izdeju.

Labots - MrGreen
Link to comment
Share on other sites

bet kaa jau es teicu vinju kaads ir sachakareejis - pingojot - 25% loss

Tavuprāt tu esi visgudrākais? Gribi kaut ko, pats īsti nezini ko.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

mana ip arii saakas ar 78.84.xx.xx

ruuterim - 78.84.96.1

esmu es ruutera tiiklaa, to es droshi zinu

peec taa "96" varbuut vareetu noteikt, kas ruuterim pa firmu?

izchekoshu ar angry ip scanner, mozh kautkas buus skaidraaks

to wxy:

un es neteicu, ka esmu pats gudraakais, un es zinu, ko man vajag izdariit, jo visam tiiklam shajaa daudzdziivoklju maajaa ir slikts nets, taapat kaa man un mums te ir arii kopiigs ruuteris, un vsp - ja neko sakariigu nevari pateikt tad nerunaa un maacies no cilveekiem kuri maak normaali atbildeet nevis te grauzties

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
peec taa "96" varbuut vareetu noteikt, kas ruuterim pa firmu?

:shock: , neesi saulē pārkarsis ? Tas cipars absolūti neattiecas uz rūtera izgatavotājfirmu .

Link to comment
Share on other sites

:shock: , neesi saulē pārkarsis ? Tas cipars absolūti neattiecas uz rūtera izgatavotājfirmu .

 

nu labi, neko daudz par ruuteriem nezinu, bet tur sauca, ka ruuteriem var piekluut caur xxx.xxx.0.1,xxx.xxx.1.1, u.t.t., taapeec es taa padomaaju, bet 127.0.0.1 ja atkal nekluudas vareetu buut tas pats localhost, kas katram datoram savs, un sorry bet es dievam neticu :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest Xtreme_Addict

Ērgļu rūteriem nav IP adrešu.

Tak aizej un atrodi to rūteri, paņem rokās un gōglē ibio. Ja tev rūteris tiešām ir iekšējā tīklā, tad pie My Network Places ir jābūt arī rūterim.

Link to comment
Share on other sites

ja neesi ruutera ieksheejajaa tiiklaa tad aizmirsti - prieksh tam jau arii ir domaats ruuters, lai buutu maksimaali samazinaatas iespeejas tikt klaat ruuterim. Punkts.

 

25% lost data un uzreiz ruuters vainiigs. Lai tauta pameegjina vinju paarstarteet vismaz.

Link to comment
Share on other sites

diemzheel es pie vinja netieku...

 

tur taa lieta... droshi vien, ka neesmu ieksheejaa tiiklaa...

 

omfg, laikam nesanaaks...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

mana ip arii saakas ar 78.84.xx.xx

ruuterim - 78.84.96.1

esmu es ruutera tiiklaa, to es droshi zinu

snjaga, tev tak mdsl, kaads veel ruuteris?

mhhhh

pie kam - spriezjot peec ip - kaads veel ieksjeejais tiikls???

jeb tocj eergljos visi debili?!

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
un es neteicu, ka esmu pats gudraakais, un es zinu, ko man vajag izdariit, jo visam tiiklam shajaa daudzdziivoklju maajaa ir slikts nets, taapat kaa man un mums te ir arii kopiigs ruuteris

Ļoti interesanti - rūteris kopīgs , bet iekšējā tīklā neesmu . Varētu varbūt tīkla struktūru nedaudz aprakstīt - kas , kur ir pievienots etc. ?

Link to comment
Share on other sites

tad nu caur ko veel netu vareetu sadaliit vairaakiem + tai lietaai jaabuut IP adresei, to var tikai ar ruuteri vai nee?

 

veel pa vidu visam viens neta sadaliitaajs staav, mozh tas bremzee?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Paga , paga - tev rūters aiz rūtera ?

 

Netu parasti bremzē p2p programmas , kas aizsit upload`u .

Link to comment
Share on other sites

tad nu caur ko veel netu vareetu sadaliit vairaakiem + tai lietaai jaabuut IP adresei, to var tikai ar ruuteri vai nee?

 

veel pa vidu visam viens neta sadaliitaajs staav, mozh tas bremzee?

Tu gribi netu sadalīt vai atrast lielā pinga iemeslu? Neko nevar saprast no taviem murgiem.
Link to comment
Share on other sites

Guest fagots

Labāk pamēģini uzzināt rootera modeļa numuru, ievadi Googlā kautvai sērijas numuru, vai jebko citu, kas uz koprusa uzlīmes uzrakstīts.

Link to comment
Share on other sites

man vajag nonjemt tu lielo pingu kursh ir te tikai tiem, kuri aiz viena ruutera/switch'a/hvzkaa seezh, paareejiem nav.. es te chakareejos ar progu cFosSpeed - taa kaut ko nedaudz dara.. bet tik un taa kautkaa diivaini ka aatrumi mazaaki... pat p2p progas nelietojot biezhi meedz buut nezheeliigs pings... un tur diemzheel neko citu es padariit nevaru.. vieniigi tagad meeginu te...

Link to comment
Share on other sites

Guest MetalZone

Nu jopcik, kāda tad Tev pašam ir tā IP???

Kāds Gateway?

Ar to tad vajadzēty sākt!

Ieraksti Comand Promtā: ipconfig un apskaties!!!

:-)

 

Pilnīgi murgains topiks...

Link to comment
Share on other sites

te es windows'aa redzu kas tas ir vai nu kautkaads gateway ar taadu ip, vai arii dhcp serveris...

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Vai Tu, Snake5, kurš maz ko sajēdz no rūteriem un kurš nezina (tu pats tā rakstīji), ko windā nozīmē ipconfig /all, spēsi ko sakonfigurēt, ja arī notiks brīnums un tu pieslēgsies pie tā sasodītā rūtera?

 

vispār ir labs links http://en.wikipedia.org/wiki/RTFM

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Guest Xtreme_Addict

Gan jau ka mazais puikiņš grib provaidera rūterim tik klāt un tēlot kūlo ciema ūberhaxorzu.

Link to comment
Share on other sites

blja kaadam savu ip dot... te haxx0r'u p44r44|< d4udz

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

to var tikai ar ruuteri vai nee?

Jā un nē, jaunajiem Lattelecom modēmiem nāk jau iekšā tīkla dalītājs un tas ir paradzēts 4 datoriem. Bet spriežot pēc tavas uzvedības un atvara, varētu minēt, ka Contra kaut ko nelaiž līdz galam ielādēt :mrgreen: , moš kāda karte, vai velsviņzin vēl kas, bet nu tev laikam nav cerības tikt ne rūterī, ne arī modēma, ja pat nezini kas tas pa modeli...

Link to comment
Share on other sites

Njaa, man saak rasties taada nojauta, ka tu pats nemaz nezini ko gribi panaakt......

Starp citu, routera optionos nav taadu iespeeju palielinaat vai samazinaat packet lossss, tapeec tev nav nekaada vajadziiba liist tajaa ruuterii.

kaa jau te mineeja p2p progas aizsit upload, tapeec nets kljuust juuuutami leenaaks. un ja jums vairaakiem ir sadaliita liinija, tad vaino paareejos, ka shie savus torrentus uz pilnu klapi laiz valjaa.

ja tu esi ieksheejaa tiiklaa tad tava ip neko nenoziimee, jo pie vinjas taapat nevar tikt (iznjemot specialiistus).

 

snake5 atkal vaac postu skaitu ar vislabaakajiem topikiem....

Labots - MrGreen
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...