Jump to content

Lattelekom instalācijas komplekts


Guest usins
 Share

Recommended Posts

Lattelekom instalācijas komplekts.

Iegādājos šādu komplektu. Itkā viss labi, bet izrādās telefona vads par īsu. Varat lūdzu pateikt, kur var nopirkt (ieteicams kurzemē) un cik maksā metrā.

Būšu pateicīgs par informāciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

:roll: slinkums dara savu, kas tas par cilvēku, ka nepazīst savu apkārtni, kur dzīvo...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

beernudaarza cieniigs jautaajums...

kaapeec tur nevaicaa???

pagarini ar jebkuru divdziislu vadu akuraati savienojot, mhhh

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Zin, man nekad nav bijusi vajadzība. Vismaz uzraksti kāda tipa veikalos? Elektropreču (elektriķu nevis TOPO centrā) būtu? man jau galvenais uzzināt- vajag netu!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nu psc...

galjas veikalaa meklee, ibio

tocj pieziimjlapeles liimenis...

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

ja nu kas- tad bez offtopic vecīt- tomēr likumi visiem. Ja nebuus gaļas veicī- tu man kasti alus :D:D

lab sapratu. Iešu uz tuvāko kompju bodi un prasīšu. :/

Link to comment
Share on other sites

Lattelekom instalācijas komplekts.

Iegādājos šādu komplektu. Itkā viss labi, bet izrādās telefona vads par īsu. Varat lūdzu pateikt, kur var nopirkt (ieteicams kurzemē) un cik maksā metrā.

Būšu pateicīgs par informāciju.

Kurzemē divdzīslu vadu nopirkt ir nereāli!jābrauc uz Rīgu,bet tur arī ātri izķer,labāk pasūtīt eBayā! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

ja nu kas- tad bez offtopic vecīt- tomēr likumi visiem.

Joptvai, kas tu tiešām esi stulbs, vai kā ar tevim. No saimnieciskās dzīves nekā nejēdz? aizej uz tuvāko elektro preču veikalu un gan jau, ka tev apstāstīs visu, kas un kā...

Labots - /Ivars/
Link to comment
Share on other sites

cik garu Tev vajag un kaapeec taads topika virsraksts? varu atdot, man meetaajas ljoti daudz telefona vadi.

Link to comment
Share on other sites

jā,tiešām!nav autors minējis cik garu vadu vajag!varbūt lattelekoma vads beidzas Liepājā,a dators Aizputē!?tiešam tad kabeļa cena/m ir svarīga! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izmantoshu iespeeju pareklameet savu darba vietu "Profs" k.ulmanja 140.kabeljos straadaaju tieshi! :-D

Link to comment
Share on other sites

Izmantoshu iespeeju pareklameet savu darba vietu "Profs" k.ulmanja 140.kabeljos straadaaju tieshi! :-D

k.ulmanja 140,cipars liels!vai nu liepaja vai ventspils,bla-tas nav uz jurmalas sosejas riga? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

gaļas veikalā tādu vadu droši vien arī varētu atrast.

tikai pastāv ievērojams risks atrauties ar gaļas cirvīti, ja to vadu mēģināsi saritināt :)

Link to comment
Share on other sites

ir,ir.atbrauksi sarunaashu ar atlaidi!! 8)

bla,tad kur?uz jurmalas sosejas vai liepaja?

p.s.man nevajag,autoram vajag,Kurzemee! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

tagad sapratu, ka boot ir cirvju forums! da man pohuj tagad par banu! te paprasa, a jus tik ņirdzat! lab, bez jums jau uzzināju kas un kā! vienkārši smieties vai raudāt- pat nezinu ko arīt- itkā pieauguši cilvēki (vismaz ceru), bet sajēga nekāda! Da na**jā tādu forumu... ja attieksme šitāda!

Labots - usins
Link to comment
Share on other sites

tagad sapratu, ka boot ir cirvju forums! da man pohuj tagad par banu! te paprasa, a jus tik ņirdzat! lab, bez jums jau uzzināju kas un kā! vienkārši smieties vai raudāt- pat nezinu ko arīt- itkā pieauguši cilvēki (vismaz ceru), bet sajēga nekāda! Da na**jā tādu forumu... ja attieksme šitāda!

idiots!kurzeme ir 1/3 latvijas! :wink: no kurienes tad esi?

Link to comment
Share on other sites

Nu puis, kā jautā, tā arī atbild. Ja būtu vismaz pilsētu norādījis, bet citādi - nu protams, ka šādus kabeļus jāmeklē elektropreču veikalos, bet kur tie ir Jelgavā, Kuldīgā, vai Valdemārpilī, tev te neuzskaitīs:).

Link to comment
Share on other sites

Nu puis, kā jautā, tā arī atbild. Ja būtu vismaz pilsētu norādījis, bet citādi - nu protams, ka šādus kabeļus jāmeklē elektropreču veikalos, bet kur tie ir Jelgavā, Kuldīgā, vai Valdemārpilī, tev te neuzskaitīs:).

p.s.jelgava ir zemgale!pat galvspilseta!tipa!zemgales! :wink:

Link to comment
Share on other sites

tagad sapratu, ka boot ir cirvju forums! da man pohuj tagad par banu! te paprasa, a jus tik ņirdzat! lab, bez jums jau uzzināju kas un kā! vienkārši smieties vai raudāt- pat nezinu ko arīt- itkā pieauguši cilvēki (vismaz ceru), bet sajēga nekāda! Da na**jā tādu forumu... ja attieksme šitāda!

Tu losis neesi? es, manupraat, izteicu normaalu piedaavaajumu, bet tu davaj, uzreiz uzdrist.[p]

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

zin- kurzeme- nav tik liela- saki jebkuru pilseetu un uushu tur peec 1-2 h aa likts! nu kiril- a tu palasi visus topikus!! tad sapratiisi. ne welti ilgi neko neraxtiiju, domaaju, lai jau papriecaajs, bet nu izskataas tagad tikai saakaat nopietni domaat!

Liepaajaa atradu ko vajadzeeja- ir taads tur kraamu tirgus- kjipalatgaliite riigaa :) tur ar uzraku!

Link to comment
Share on other sites

zin- kurzeme- nav tik liela- saki jebkuru pilseetu un uushu tur peec 1-2 h aa likts! nu kiril- a tu palasi visus topikus!! tad sapratiisi. ne welti ilgi neko neraxtiiju, domaaju, lai jau papriecaajs, bet nu izskataas tagad tikai saakaat nopietni domaat!

Liepaajaa atradu ko vajadzeeja- ir taads tur kraamu tirgus- kjipalatgaliite riigaa :) tur ar uzraku

blaa,ar air baltic no liepajas var riga tikt 40minūtēs! :wink:

Link to comment
Share on other sites

tikai neaizmirsti stundu pirms reisa būt lidostā, gudrīti. :p

nu pēc noteikumiem jābut 2stundas! :wink:

āā..nu vismaz Rigas Starptautiskajā lidostā! :wink:

Labots - nono
Link to comment
Share on other sites

...jelgava ir zemgale!pat galvspilseta!tipa!zemgales! :wink:

Tagad jau laikam sanāk Zemgale, bet kādreiz tā bija Kurzemes hercogistes galvaspilsēta :).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Tagad jau laikam sanāk Zemgale, bet kādreiz tā bija Kurzemes hercogistes galvaspilsēta :).

tā pat kā gambija un un kādas tur salas bij Latvijas rajoni! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...