Jump to content

Nedarbojas papildus baroshana Video Kartei!


Fufy
 Share

Recommended Posts

Tatad problema tada sledzot pie v-kartes Papildus baroshanu iebutojoties windowsa rada ka nav pievienots :( ko darit ? kontaktus parbaudiiju visi 8 stradajoshi .. ka domajat ar draivera parinstalesshanu palidzetu ?

V-karet Geforce Fx5900XT `128/256

 

Man var kads palidzet vai ka ? Windows Reinstall nedeva nekadu tolku draiveris ari ko darit ?? garantijas nav ;/ varbut kkas ar barokli ? tas var but ?

Labots - Fufy
Link to comment
Share on other sites

(labots)

nav man ta meritaja ;/

 

to Voltrix: nu ne ta izteicos parbaudiju visus 8 shtekerus pa 4pin visi hdd utt strada .. tagad panemu paraustiju psu vadus itka strada baroshana bet dazreiz atkal pazud un izlec kadi 300 kljudas ka tipa nav pievienota baroshana ..

Labots - Fufy
Link to comment
Share on other sites

Nu tad atceries, ko tu tādu izdarīji, ka pēkšņi vairs viss nav štokos. Vai neesi kaut ko mainījis pc konfigurācijā?

Link to comment
Share on other sites

Uztaisiju restartu un viss .. tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos apmeram skaidrs ka psu spragst jo paraustot psu vadus itka viss ok pagaidam bet dazreiz jebkura bridi atkal izlec ..

 

Bet pienemsim ka kkas ar video karti cik varetu maksat laboshana ? itka nekas nodedzis nav bet nu .. labaku karti man nevajag nesu geimeris .. vel ir x1650 pro bet prieks tas man baroklis par isu !

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Atvainojos nepareizi jautajumu izlasiju, garantija ja ir vajadzetu bezmaksas servisam buut

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

Video kartes jau neviens nekur nelabo, varbūt tikai kādu kondensatoru u. tml. pārlodēs, labāk nopērc jaunu, normālu barokli.

Link to comment
Share on other sites

nu parlodet kondensatoru es ari pats varu! nee garantijas nav :( nu ja par laikam ta ari vajadzes darit bus japerk baroklis oke paldies visiem ..

Link to comment
Share on other sites

NU ta baroklis ne pie ka nav vajniegs .. vienalga tas pats lec ara :( ko darit ? jaunu pirkt negribu un nav vajadziba .. var kka kko izdarit ?

Link to comment
Share on other sites

Jaa NOpirku un pameginaju !

 

eeeuu ;/ nu ko darit ? KOndishkas parlodet uz V-kartes ? visas vai ?

Link to comment
Share on other sites

tur tak skaidrs kaa diena, ka v-kartei kur sprauz molexu ir sapisies stekeris. Nu kontakts kaut kur truukst. Iespeejams slikts lodeejums. Vai arii esi neuzmaniigi raustiijis vadus iekshaa araa un nocakareejies.

Link to comment
Share on other sites

cik zinu,tad Argus varētu kaut kas tāds būt...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...