Jump to content

2gab GF6800gs SLI!


Guest TeIR
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Velos padomu no gudrajiem!

Ir dators AMD ATHLON 64 X2 5600+ AM2 Dual CORE ;

ASUS AM2 NF590SLI DDR2 SATA2

2giga rams ddr2 800mhz

500w baroshana

VIDEO Gf6800GS 256mb/256bit PCI-R 2gabalas SLI rezhiimaa!

 

Ir taa ka tajaa SLI rezhiim spelees raustaas! Kas varetu but par probleemu?! :o

Link to comment
Share on other sites

ir tā,ka 7950GT ir jaudīgāka par tavām divām kartēm.Tā ka nav nekāds brīnums,ka raustās,jo esi salicis pārāk jaudīgus settingus.

Link to comment
Share on other sites

Guest TeIR

Iespeejams ka jaudiigaaka!

 

Bet ja CS pat raustaas taa - iet tad noraustaa atkal iet utt.

un quake4 arii tas pats fakts - mainot video settingus jebkaadus!

Link to comment
Share on other sites

pārbaudam vai kārtīgi salikti SLi settingi un viss saslēgts pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Moš draiveri nav piemēroti priekš SLI. Man vismaz tā bija ar SLI , kad ar vieniem driveriem vispār kompis tā īsti strādāt negribēja ar ieslēgtu SLI. Uzliku citu driaveru versiju viss aizgāja. Pamaini draiverus, moš palīdz.

Link to comment
Share on other sites

Guest TeIR

Uzraksti ar kuru draiveri tev aizgaaja?! Es izmegjinaaju divus 96 ver - orgjinaals diskaa kas naca un no lapas nvidia 94.24 versiju, rezultaats taads pats!

 

hello!

 

>>> JOPROJAAM situacija aktuaala! :-?

Link to comment
Share on other sites

Tiešām prātīgākais būtu uzlikt citus driverus. Ja jau izdarīji, tad vari mēģināt nonest to sli un pamēģināt paspēlēt ar vienu karti, tikai tā lai pārbaudītu, ka vaina nav @ sli.

Tomēr vaina varētu būt, tajā, ka tev sistēmu noslogo, kas cits, ne tikai spēle. Pārbaudi vai neesi saķēris kādu vīrusu, kas to darītu un pasties, kas tev iet bacgroundā, bez spēlēm.

Link to comment
Share on other sites

Guest TeIR

Dators ir jauns, svaigi komplekteets.

Pie injterneta nav bijis, no ka rakstu sho atbildi ir cits dators,

Ir win XP sp2 , un visidraiveri salikti!

Talak iet speles - ka darbosies , un radaas shi probleema ar speleem!

Link to comment
Share on other sites

Abas v-kartes ir identiskas...no viena ražotāja?

Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

ZINU šito štelli, man pašam ir 2 x GAINWARD 7800GTX in SLI, ar bij līdzīga problēma, zinu iemeslu.

Ja ir Windows VISTA tad tas ir dabiski, kā man :) Tad ir jāieiet iekš nVidia control panel --> Manage 3D settings -->Program Settings Un tur izvēlies geima palaišanas failu (piem mario.exe :) ) un tad zem SLI options uzliec single GPU (esu izmēģinājis visādi, bet ir daži geimi kuri savādāk nežēlīgi raustās, kā uzliek Sinġle GPU tā aiziet, nekādu problēmu.

Windows XP var darīt līdzīgi bet tur Gan zem Global settings Advanced settings iesaku uzlikt Auto SLI mode, ka kompis pats izdomā atbilstoši programmai kādu SLI režīmu lietot un ar viss aizies, vai arī ieliec to single GPU zem Program setttings konkrētajam geimam.

Šitas 100% strādā!!!

 

P.S. Jaunākais XP drivers XP ir 94tais.

Link to comment
Share on other sites

Guest TeIR

Abas video kartes ir 100% vienaadas!

 

Windows XP , GPU single, bet kad GPU ir single tad vish pie Advanced Settings nepiedavaa vispar SLi, kad GPU ir multi, tad piedavaa bet bez iespeejas mainiit prametru!

 

ja speli izvelejos

Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

Nu tjipa pašā sākumā kur piedāvā Tikai 2 opcijas Single GPU or SLI mode, tur protams kad SLI mode.

Tālāk zem neatceros vairs kā bij XP, bet VISTAI Manage 3D settings, var izvēlēties to SLI režīmu, tur to Auto vaig ielikt!!!

Un ja tad vēl raustās tad zem nVidia control panel --> Manage 3D settings -->Program Settings Un tur izvēlies geima palaišanas failu (piem mario.exe ) un tad zem SLI options uzliec single GPU, jāiet!!!

 

Labojums: bet VISTAI Manage 3D settings, var izvēlēties to SLI režīmu, tur to Auto vaig ielikt!!!

par

Manage 3D settings --> SLI performance mode (XP bij iespējams Auto) un tur tad to Auto :), ja tas neiet tad Programmai (mario.exe) Kas ir zem NVIDIA control panel-->Manage 3D settings-->Program settings-->SLI performance mode-->Single GPU :)

Link to comment
Share on other sites

Guest TeIR

Varbūt vajag arī kādreiz defragmentāciju HDD uztaisīt?

 

Izlasot manis iepriekshrakstiitos tekstus vajadzeetu saprasts kad tas ir svaigi instaleets windows!

Link to comment
Share on other sites

Guest TeIR

Risinajumu nesmu radis, vadoties pec Xeroo pamaciibas man nekas neizdevaas.

jo man nav auto funkcijas, ir tikai citas lietas kas nesakriit ar pamaaciibu kuru Xeroo deva!

 

shini gadijumaa nedomaaju ka tagat nu tik defragmantaacija butu jataisa!

 

tas taa pat - kad mashiinai motors nedarbojas riepa japiepummpee! :grin:

 

bet situaciju joprojaam aktuaalaa , ir jabuut tachu kadai izeejai! lai darbotos viss.

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Vot ,caliit te tu kluudies,kad ir uzlikts tikko Windows ,plus programmas,un speeles,utt. HDD jau ir doskaa,uztaisi HDD vispirms analyze un tad redzeesi ko vins tev paraadiis :mrgreen: Daudzaam speeleem pirms instalaacijas BUJ palasi ,tur pat ir rakstiits ka nepieciesams fragmenteet cieto un tad instaleet speeli.

Link to comment
Share on other sites

Norchello
ar barokli viss shtokos 500w pa 40 - 50 ls nopirku labs!

Tas ka uz barokla 500 W veel nenoziimee ka vins arii dod tos 500W ,40-50 Ls leetais gals :mrgreen:

 

 

nu tad fragmetee vesels, izskataas ka nesi sapratis lietas butiibu!

Ne jau man speeles raustaas ,be tev :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest TeIR

cilveka berns, neraksti ja tev nav korektas atbildes!

 

>> joprojaam aktuaali, ja neiet tas viss ko darit?>

Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

Nu tjipa vienk. lieta tāda ka pašam taga ir VISTA uzinstalēta līdz ar to konkrēti pa textiem neeceros kā bij XP, domāju ka vaidzētu būt līzīgi, laikam ka nav, bet HDD te nav vainīgs!!! Tā ir SLI vaina, tikai un vienīgi!!! Man bij tas pats, iespējams ka manas pamācības nesakrīt arī tādēļ ka tas NVIDIA control panel ir atšķirīgs starp 6tās un 7tās sērijas videokartēm :) Bet tjipa doma ir pareiza

Link to comment
Share on other sites

Guest TeIR

ja atskjiras,

esmu izmegjinajis visaadus veidus, ka raustaas taa raustaas :(

Link to comment
Share on other sites

pardod abas un noperc vienu jaudigaku un miers un dievs un piekaast to sli :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

Man šķiet ka tad jau tikai ta ka tad kad gribēsi tieešoi to spēli spēlēt tad atslēdz SLI resp. atstāj uz Single GPU un pēc tam pārslēdz aka uz Multi GPU :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...