Jump to content

Alternatīva RJ-45 stangām


Guest /Ivars/
 Share

Recommended Posts

Sanācis tā, ka nepieciešams ir uzkniept galus vienam tīkla kabelim, bet nu nav tās stangas dabonamas pie rokas, kādas jums ir bijušas alternatīvas šādās situācijās?

Link to comment
Share on other sites

Tajau labāk pietin pačkorda galu, kur jau ir konektros. Satin vadiņus/salodē/saskrūvē - kvalitāte būs labāka kā ar zobiem spiežot konektoru.

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/
parasts skruvgrieznis

Kur ta tu ar parastu tik labi piespiedīsi tās malas?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tur jau tik 8 kontaktiņi un plastmasa - rupmaizi neesi ēdis, ka saspiest nevari. Cita lieta, cik precīzi, lai kontaktu rinda būtu vienāda.

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

spiest jau ta māku :mrgreen: bet tur jau tā lieta, ka tie kontakti diez vai vienādi iespiedīsies :mrgreen: Bet nu kaut kas alternatīvs jaizdomā šodie vajaga ievilkt vadus, bet pie stangām netieku :mrgreen:

Labots - /Ivars/
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja nevari dabūt vienādus, tad uzliec brilles. Taču +/- 0,1mm neko neietekmēs.

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

nez nez, reiz jau nācās čakarēties ar skrūvjgriezni :mrgreen: Bet nu laikam jau nekas cits neatliks kā atkal tam verķim ķerties klāti, kaut kā jau negribās, bet nu ko darīs :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Domā es stulbs, vai kā ar tevi? Es tev neprasīju kā savienot un ko savienot, ja reiz es zinu kas ir RJ-45 tad jau arī noteikti tik liela saprašana būs kā pareizā secībā krāsas salikt :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

man bija stangas, kuras īsti vienu kontaktu nesaspieda. Tad ņēmu mazās asknaiblītes. Bet jābūt uzmanīgam, lai plastmasu īpaši nesaspiestu- to kas ir starp izvadiem, jo tad tīkla kartes kontaktus deformētā plastmasa uzceļ augšā un nav kontakta.

Link to comment
Share on other sites

nez nez, reiz jau nācās čakarēties ar skrūvjgriezni

Pamēģini skrūvgriezi, moš nevajadzēs čakarēties :razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Redz, ja tev sanāk uzkniebt vismaz 10 galus, vai tad tā nav čakarēšanās? Bet nu kaut ko izštukošu šajā sakarā, vai arī vienkārši atlikšu to pasācienu uz rītdienu :roll:

Link to comment
Share on other sites

es negribētu risināt tīkla problēmas tīklā kur viens umņiks konektorus ar skrūvgriezi štancējis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...