Jump to content

LCD TV iegāde:


kakulacis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Apsveru iespēju iegādāties LCD TV. Finanses šim pasākumam tādas pašvakas - apmēram 550Ls :) Galvenā doma ir 32 collas un HD atbalsts (ne jau full HD, tur cena >1K), katram gadījumam TV "tjuneris" un A/V in/out, lai var lūkot arī dažāda formāta bildi (16:9; 4:3 un hvz vēl tur kādas ir). Domāju arī par PIP, bet nezinu vai tam ir jēga? Cik saprotu, tad, ja man piemēram ir baltkom kabeļtelevīzija, vai satelīts, tad tas tik un tā ir ar savu "tjuneri", tad PIP tāpat nevarēšu izmantot?

Pagaidām doma ir par šādiem modeļiem:

Sony KDL-32U2000

Sony KDL-32S2520K

Samsung LE-32R82BX

Philips 32PF3321 (šim gan nav PIP, bet kā jau minēju, nezinu vai PIP vispār varēšu izmantot)

 

Varbūt kādas atsauksmes vai rekomendācijas par kādu citu modeli?

 

Esmu atpalicis no TV lietām :) Pēdējo reizi pirms kādiem padsmit gadiem TV tika iegādāts :)

Link to comment
Share on other sites

edmundss

Man pašam ir Philips(ne šis, bet cenu ziņā tāds pats aparāts) - esmu apmierināts, īstenībā šitie aparāti visi diezgan līdzīgi, manuprāt, visiem ir HDMI vietas, component, parastais A/V in/out. Katrs bildi rāda nedaudz savādāku. Lētā gala LCD vajag pievērst uzmanību, kā viņš attēlo tumšas ainas - vai nav tikai melns pleķis.

 

P.S. Galu galā - lai izbaudītu HD labumus, vajag jau arī avotu. Bija nonācis rīcībā uz īsu brīdi HD DVD player - noskatījos Ultraviolet - bilde tiešām izskatās graujoši.Jau datorā savilktie HD DVD likās iespaidīgi, bet uz 32 collām ir tiešām SKAISTI!

Pie tam uz 32 collām principā lielu atšķirību starp(720p) HD ready un Full HD īsti nevar just.

Labots - edmundss
Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Es jau saku, ka esmu atpalicis no tā visa :) Tādā ziņā, ka iet skatīties veikalā un pēc tam pirkt interneta veikalā kautrējos (nemāku dzīvot laikam, bet neērti, ka tikai paskatos bez domas tur pirkt), tādēļ domāju no citiem zinības un atzinības iegūt un tikai pasūtīt kādā i-veikalā.

Link to comment
Share on other sites

Es palsotu par Sony, LCD lauciņā nozīmīgs spēlētājs!

 

To edmundss: Kas tas par formātu HD DVD? :?

Link to comment
Share on other sites

edmundss

Es palsotu par Sony, LCD lauciņā nozīmīgs spēlētājs!

 

To edmundss: Kas tas par formātu HD DVD? :?

 

Ar HD DVD domāti High Definition DVD - šur tur Latvijā nopērkami, vajag HD DVD atskaņotāju utt.

 

Ar formātu domāts video faili, kas laikam kodēti iekš h.264(HD DVD ripi). (iespējams maldos terminoloģijā;)

Link to comment
Share on other sites

Tas man ir kaut kas jauns...

Ir piemērm kādi dvd playeru modeļi?

 

Oi, fuck, sajaucu, ak es auns, protmas zinu kas ir HD-DVD! :mrgreen:

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

edmundss

To kakulacis:

 

Tā viņš ir ar tiem i-veikaliem!

 

Šeit jau vēl pāris faktori - dizains, brenda nosaukums utt. Man no pieredzes nav bijušas problēmas un tāpēc patīk Philips aparāti(arī DVD atskaņotājs ir Philips), citam Sony, citam pofig, a citam tikai dārgā gala aparāti.

 

Tā teikt - pēc prioritātēm:)

Link to comment
Share on other sites

Tu par savu sievu (meitenei) arī uzzini no draugiem, kaimiņiem?!

 

Ej uz veikalu, prasi pārdevējam-konsultantam par tevi interesējošo preci - spaidi, skaties utt. Izvelies pats, jo tu jau viņu lietosi, nevis tavs kaimiņš!

Link to comment
Share on other sites

Aizej uz elkoru paskaties paspaidi un izdoma kas tev patik.

Pats jau tas elkors vainigs ka uz 100 ls pieliek 40ls saprastu labi un 100 +5:10 ls.

Kad es pirku moni no darga gala elkor 540 ls aizstaigaju vismaz 5*reizes un izvelejos labako un man bija po ko tie perdejevi doma IV 365ls.

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Veikalā paskatījos un neko nesapratu :) Citi daudz maz līdzīgi, bet acīs iekrita, ka nepatīk JVC, baigi graudains bija. Vidēji starpība starp veikala un i-veikala cenu kādi 70-100Ls uz manis minēto summu, tas ir kādi 15-20 procenti dārgāk. Nopietns uzcenojums... Tā arī neesmu izdomājis, kurš ir labāks :)

Un kā ir ar to PIP, to var izmantot tikai ar televizora "tjuneri"?

Link to comment
Share on other sites

PIP funkcija pieejama no dažādām sourcēm, tas ir, ja skaties TV tuneri, tad paralēli vari skatīties ko rāda, teiksim Input-1 (SCART, HDMI, S-Video u.tml.) vai Input-2, vai arī ja ir divi tūneri, piemēram DTV un analogais, tad paralēli vari lūrēt analogo TV signalu un digitālo TV, utt...

Link to comment
Share on other sites

njaa man shii pasha probleema i aktuaala :)

esmu skatiijies ka min 4m attaalumaa visi raada +/- vienaadi bet ja pieiet tuvaak ... it seviski tas attiecas uz TV paarraideem, bet taa kaa tv (LNT, TV3 u.t.t.) aiznjem 70-80% no kopeejaa skatiijuma laika , gribeetos kaadu lcd kas raada tieshaam normaali

aciis iekrita Samsung LE32R75BX

saliidzinoshi jauns modelis u.t..t ....

ir kaadas idejas ?

Link to comment
Share on other sites

aizmirsti - sd signalu normali neradis neviens, palzamai biku normalak izskataas...bet tapat garām - jo īpaši pēc HDMI patestēšanas :) ja 80% skatisies parasto TV - nav jēga pirkt LCD.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Priekš patreizējā tv signāla lcd un plazma ir galīgi garām. Mana izeja no situācijas bija,kad crt paliek tur kur tas bija,bet aiz viņa pie sienas pieliku to plazmu,uz kuras skatos tikai platekrāna kino. Priekš tv pāraidēm ieslēdzu apakšējo,priekš kino ,augšējo ekrānu.

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Man esošais TV ir kaut kāds 19'', jau kādu 2g. kopš sāku patstāvīgu dzīvi :) līdz ar to uz monitora izmēra TV negribas īsti skatīties vairs, bet pirkt tagad CRT televizoru manuprāt arī ir garām...

 

Ko sakat par Sony KDL-32S2530K?

Link to comment
Share on other sites

Sony būs ok. Es ar tādu paņemšu guļamistabai, tikai ar digitālo tūneri, lai nav lieka kaste priekš DTV jākarina klāt!

 

Par sūdīgo attēlu no analogas TV.

Jūtami labāk rāda (plazma), ja skatās digitālo kabeļtelevīziju izmantojot teļuka digitālo tūneri. Nav protams nekāds kosmoss, bet patīkamāk ir.

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

Pats ilgi meklēju LCD un kritu citiem uz nerviem.

man jau tagad liekās, ka visi tie teļuki +/- rāda vienādi labi priekš Televīzijas skatīšanās, galvenais lai labs signāls pienāk no antenas (veikalā tas parasti ir reti draņķīgs) un tad arī LTV-1 rāda ļoti labi. Pēc pus gada skatīšanās vairs uz veco 4:3 skatīties negribās.

Pats paņēmu šitādu http://www.euroshop.lv/lcd_plazmas_televiz..._myrica_vq32_1/

tikai cena bija cita!

 

Esmu apmierināts, vienīgi nožēloju, ka neņēmu 37" vai lielāku.

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Pasūtīju beigās Sony KDL-32S2530K :) Cerams, ka būs ok. No digitalā uztvērēja gan laikam baltkom gadījumā nav jēgas (jo tam ir pašam savs dekoderis), ja pareizi saprotu kā tas viss darbojas :)

Link to comment
Share on other sites

Tieši tad ir jēga, nevajadzēs to baltkoma sūda dekoderu, tikai pasaki večiem ka tu gribi izmantot iebūvēto uztvērēju, tad šie pamaina kaut kādu diapazonu (iespējams par papildus samaksu), lai derētu free air DTV uztvērējam!

Nāksies gan piepirkt CI slota adapteri priekš CONAX sistēmas.

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

kakulacis

 

Kā jau minēju esmu atpalicis TV lietās :) Kur tādu CI adapteri var nopirkt? Wiki info maz, bet saprotu, ka TV var pielikt kaut kādu interfeisu, kurā tad var ievietot dekodēšanas karti?

 

Paskatījos šim TV, laika nekāda Common Interface nav, bet viņam ir PCMCIA slots, varbūt tur var kaut ko "iespraust" :)

Link to comment
Share on other sites

Teļukam ir šis te CI slots, kas pēc izskata ir tieši tāds pats kā PCMCIA, un tas adapters arī izskatās pēc PCMCIA kartes, tikai no gala var iebāzt dekodēšanas karti. Sākumā no Baltkoma večiem uzzini vai šie tev pielāgos to diapazonu, jo tas adapters kādi 30Ls maksā!

Meklē pēc salikuma: CI conax module

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Tam TV ir tieši PCMCIA slots, un cik saprotu tajā slotā tad arī bāž to CAM moduli. Ārzemēs lētākais ko atradu ir kaut kādi Ls 30 bez shipping-a.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, un tas PCMCIA teļukam saucas Common interface. Bet adapteri meklē to kas domāts Conax sistēmai, tādā Baltkoms kodē!

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

To jau es "izkodu" :) Tikai TV aprakstā nevarēju atrast kādus tad frekvenču diapazonus digitālajai TV viņš ņem... Citādi uzzvanīšu uz baltkomu, uzprasīšu kādās viņi pārraida un ar TV parametriem salīdzināt nevarēsu :mrgreen:

 

LV nevaru nekur CAM CONAX-am atrast :(

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

 

Kaut kādu atradu ebay svz vai der, par viņu (CAM) versijām arī neko nezinu (nezinu kāda baltkomam nepieciešama).

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Tak saku: Balkomam vajag CONAX lai atbalsta!

 

Bet vai tad tad CONAX kriptējumam nav vairākas versijas? Piemēram, ja Baltkomam ir 4-tā versija un es nopērku moduli ar 3-šo, tad iespējams, ka čiks vien būs :)

Bet par to jau laikam būs vien jāuzzvana uz baltkom-u un jāpainteresējas.

Katrā ziņā +/- man šo to ieskaidroji un uzvedi uz pareizā ceļa. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, par tām versijām nepateikšu gan.... vrodji onka neko neminēja, tikai ka Conax i viss....

Bet, protams, labāk piezvanīt nekā zīlēt! ;)

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Nu tad beidzot arī dabūju TV :) Analogais TV rādās labāk kā ciparu :mrgreen: Skaņa laba, kvalitāte stipri atkarīga no attiecīgā TV kanāla, bet tā kā skatos no kādiem 3-4 metriem, tad ir ok.

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Jā, tas ir baltkoms :) Analogajam protams vairāk kanālu, bet vispār +/- rāda vienādi, taču analogajam ir tādi kanāli, kas rāda stipri sliktāk, kā digitālajam, ber ir arī tādi, kas rāda labāk :) Es pats brīnos par tādu komiksu...

 

Piezvanīju uz baltkom, ceru, ka visu pareizi sapratu :) Pie viņiem var par 42-viem latiem itkā nopirkt to CAM. Tad laikam būs arī jāpērk, lai ar divām pultīm nav jāskraida :)

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Iečekoju, laikam tomēr neizlīdīšu :mrgreen:

Vispār ilgi meklēju vakar pa visurieni tos CAM, lētākais ko atradu kaut kādā čingu čangu lapā pa Ls 30 ar šippingu :)

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

P.S. Pie tam šitas sūta tikai uz vāciju... lbss-sā jāreģistrējas... Citādi jau protams būtu patīkami pa Ls 10 dabūt to iekārtu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...