Jump to content

Galaxy GeForce 6600 256/128 grafiskā karte


Nunez
 Share

Recommended Posts

Guest veb

A ko juus sakat pa 8500gt?

Mosh taaa buutu labaaka tev! kaa nekaa directx 10 atbalsta!

Vareetu paleenaam jau uz vistu biidiit!

Link to comment
Share on other sites

Norchello
A ko juus sakat pa 8500gt?

Mosh taaa buutu labaaka tev! kaa nekaa directx 10 atbalsta!

Vareetu paleenaam jau uz vistu biidiit!

Jā tikai RAM vēl vajag vismaz 1GB,tad jau būs labi :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

pohiņa man čukst, ka Tev karte uz agp slota vajadzīga.

Pasaki labāk maksimālo cenu, ko esi gatavs atdot par karti un, moš, kāds labvēlis piedāvās kādu lietotu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

pohiņa man čukst, ka Tev karte uz agp slota vajadzīga.

Pasaki labāk maksimālo cenu, ko esi gatavs atdot par karti un, moš, kāds labvēlis piedāvās kādu lietotu.

Es itka caur to everest skatījos, kaut kādi sistēmas spraudņi visiem ir PCI, bet tākā no tā maz jēdzu, neesmu parliecintās..

Daudz naudu jau arī par video karti negribas izdot ..

 

Bildiite..

Labots - Nunez
Link to comment
Share on other sites

Master of DISASTER

Vai kāds man var piedāvāt PCI-E videokarti apmaiņā pret SE K610i ar lādētāju, datu kabeli un CD!

 

Ir kādi piedāvājumi?

 

PZ man!

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Es itka caur to everest skatījos, kaut kādi sistēmas spraudņi visiem ir PCI, bet tākā no tā maz jēdzu, neesmu parliecintās..

Daudz naudu jau arī par video karti negribas izdot ..

 

Bildiite..

Nepareizi skatījies Everesta,panem kur ir displejs ,tālāk grafiskais procesors tad arī redzēsi vai AGP vai PCI-Express,bet man domāt ka AGP.Vēl tu neminēji kam domāts tavs upgrade ja spēlēm ,tad tā ir kā ir ar tavu izvēlēto karti ,jaunās spēles nepaspēlēsi. :mrgreen: Vispirms uzraksti kam videokarte būs domāta,tad jau arī varēs kaut ko sakarīgu ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

A ko juus sakat pa 8500gt?

Mosh taaa buutu labaaka tev! kaa nekaa directx 10 atbalsta!

Vareetu paleenaam jau uz vistu biidiit!

Man sieva sūdzas, ka vistas izkašā visas puķes un zirņus,lai to ne īpaši justu,vajag dau naudas....

 

 

 

Ir doma pirkt video karti, jo tagadējā ir 64mb (PC: ram 512mb, P4 2.4GHz, HD 160GB)

Domāju pirkt šo Galaxy GeForce 6600 256/128 grafiskā karte, domāju ka būs laba, a ko jūs sakāt? un varbūt ir kur var nopirkt lētāk??

Apmērm 15 latus vairāk maxsā 7600gs,veiktspēja ( kas par idiotisku vārdu!! ) drusku labāka ,bet sāc tik overklokot.!.!... Laba cena par rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nepareizi skatījies Everesta,panem kur ir displejs ,tālāk grafiskais procesors tad arī redzēsi vai AGP vai PCI-Express,bet man domāt ka AGP.Vēl tu neminēji kam domāts tavs upgrade ja spēlēm ,tad tā ir kā ir ar tavu izvēlēto karti ,jaunās spēles nepaspēlēsi. :mrgreen: Vispirms uzraksti kam videokarte būs domāta,tad jau arī varēs kaut ko sakarīgu ieteikt.

Jap agp ... nu tad iesakiet man kādu labu un par saprātīgu cenu . nu itkā spēlēm, bet tur tadās ka NFC:C man nevajag ...

 

P.s. Ko sakāt par šo??

 

P.s. tad iznāk ka agp ir radeon bet pci ir geforce?

Labots - Nunez
Link to comment
Share on other sites

šite ta pati karte tikai cits ražotajs

 

P.s. tad iznāk ka agp ir radeon bet pci ir geforce?

tad iznak ka alnis ir vista bet diemžēl viņš tāpat lidot nemāk :mrgreen:

Labots - roxio
Link to comment
Share on other sites

Norchello

Ne tak vecās sistēmās videokartes darbojās AGP slotā,jaunajās uz PCI -Express,vienalga vai ATI RADEON vai GEFORCE abām ir gan uz AGP ,gan uz PCI Express.

Link to comment
Share on other sites

Jap agp ... nu tad iesakiet man kādu labu un par saprātīgu cenu . nu itkā spēlēm, bet tur tadās ka NFC:C man nevajag ...

 

P.s. Ko sakāt par šo??

 

P.s. tad iznāk ka agp ir radeon bet pci ir geforce?

Nē,gan Radeon (ATI) gan geforce (nVidia) dara visu iespējamo, lai nopelnītu vairāk (un INTEL, un VIA, un KALVĪTIS, un Es un ............................),un ārpus iekavām minētajiem ir izdevīgāk taisīt produktus uz PCIex.

BET...

Mūsu (uz AGP ) ir daudz,tāpēc gan ATI, gan nVidia tomēr taisa šo to arī priekš mums.

 

Tevis minētais x1650 ir labs produts,tikai jāaizmirst par forsēšanu.

x1950 arī ir labs,tikai dārgāks.Uz AGP izvēle ir niecīga.....

 

šite ta pati karte tikai cits ražotajs

tad iznak ka alnis ir vista bet diemžēl viņš tāpat lidot nemāk :mrgreen:

Gudrs baigi? Vai draņķis?

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Tak vienalga kāda ,skaties lai videokarte atbalsta Pixel shaderus 3.0 un tad jau buusi apmierinaats,savaadaak jaunaas speeles tev neies. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Tak vienalga kāda ,skaties lai videokarte atbalsta Pixel shaderus 3.0 un tad jau buusi apmierinaats,savaadaak jaunaas speeles tev neies. :sad:

Visumā pareizi,bet,lai darbinātu PS3,vajag JAUDU(gan proci,gan video),citādi spēli var tikai apskatīt,ne spēlēt...

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Ziedonis

Da te vispār ir jauns kompis jāpērk, ar šito proci vispār nekas no jaunajām spēlēm normāli neies!

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Protams ka izdēvīgāk uz šodienu ir mainīt visu sistēmu,nekā meklēt ko jēdzīgu uz AGP,bet nu pēc viņa teiktā varētu domāt par Geforce 6600 un uz augšu,cik saprotu budžets apm. grozās 50-65Ls robežās,tā kā jāpērk un jāsamierinās ar to ko var.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jauns kompis man spīd neātrāk kā pēc gada, šitam jau 3.5 gadi :/ ... nu labi.. paldies pat to pašu, vismaz uzzināju, kas ko kā!

 

Pirms vēl nav aizvērts topiks. Domāju pirkt šo, būs laba?

Labots - Nunez
Link to comment
Share on other sites

Guest MierMiilisGodPraatis

Vai negribi pagaidīt līdz HD 2400 Xt.... :???:

Link to comment
Share on other sites

7600GS vai x1650pro ar GDDR3 atmiņām! Šajā gadījumā abas kartes performē līdzīgi! Carbons iet uz High ar spēlējamiem fps!

Link to comment
Share on other sites

Mr.Haljava

Pirms vēl nav aizvērts topiks. Domāju pirkt šo, būs laba?

 

Karte būs ok, tikai cena liela.

Reku ir pa ~10 ls lētāk.

Labots - Mr.Haljava
Link to comment
Share on other sites

Ir doma pirkt video karti, jo tagadējā ir 64mb

 

MB ir pliks cipars. Kāds ir patiesais iemesls kartes maiņai?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

MB ir pliks cipars. Kāds ir patiesais iemesls kartes maiņai?

Spēles lago, pirmkārt cs fps vajag labāku, 2. tos pašus nfs piemēram nfsmw vispār nav iespējams paspēlēt ..

 

bet tad man labāk pirkt club3d(70ls) vai sparkle(60ls) 7600gt 256mb/128bit ?

 

A man barošanas bloku nevajadzēs pirkt klāt??

Labots - Nunez
Link to comment
Share on other sites

7600gs uzskatu ka pilniba pietiksies.. visi NFS ies daudz maz oki. bet baroklim jabut vismaz 350w vai uz augsu (velams laba razotaja) Visdrizak ka ar laiku izjutisi operativas truukumu.. 512 noteikti spiediis.. ..

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es ar everestu varu pateikt vai man pietiks jaudas videokartei??

 

P.s. Un varbūt sākat atbildēt uz jautājumiem, nevis uzdod pretjautājumu, uz kuru es atbildu un tad mans iepriekšējais jautājums tiek aizmirsts.. tātad

 

tad man labāk pirkt club3d(70ls) vai sparkle(60ls) 7600gt 256mb/128bit ?
Labots - Nunez
Link to comment
Share on other sites

 

MB ir pliks cipars. Kāds ir patiesais iemesls kartes maiņai?

shis teiciens man jaapieraksta kad siikiem skolaa atkal kaut kas neies, shie prasiis man, es prasiishu kaada karte un shie ar saviem MB saak dejot :-P un baroshanaa iesaku skatiites, cik minimaali kartei vajag + 50 liidz 100 W tad vajadzeetu pietikt ilgam laikam (protams baroklim no laba razhotaaja jaanaak...)
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...