Jump to content

Radmin alternatīva MACam


UJO
 Share

Recommended Posts

lieta sekojoša: darbā sēžu pie MAC, savukārt mājās ir PC.

tad nu ir nepieciešamība pēc kādas programmas ar kuru es no darba varētu pieslēgties mājas datoram. kaut ko līdzīgu Radmin (Remote Administrator), kurš MACiem diemžēl nav paredzēts.

ja ir freeware - ideali. taču no kādiem 50 $ (max) esmu gatavs arī šķirties.

Link to comment
Share on other sites

es nez kad es tev uzkakāju :? parasti kakāju podā, mošk kāds cits tev ... aizej nomazgājies tad

Link to comment
Share on other sites

Slēdzies caur RDP protoklu vai VNC.

Apšaubu, ka vēlēsies likt savam windowsam SSH serveri...

Link to comment
Share on other sites

nenormālais, tu gan tāds uzvilkts, mošk kāda trauma no bērnības ar Mac :-| vēlies izrunāties? un kā tu juties? un ko citi teica?

Link to comment
Share on other sites

Guest intars

NormaalsCilveeks

es te lasu un lasu bet kka nevaru atrast kur mac tiek nosaukts par KOMPUUTERI

Link to comment
Share on other sites

Guest intars
taakaa maks nav nekas vairaak kaa jipodi jifoni un jihuinja ...

tikpat labi vareji apgalvot ka microsoft ir dators

Link to comment
Share on other sites

Pats Apple ir uztaisījis Apple Remote. Tā ir maksas programma, baigi labā, bet darbojas tikai starp makiem, līdz ar to lietošanas iespējas ierobežotas. Labākais, man liekas, ir VNC - freeware, dažādu platformu atbalsts, tikai bišku bremzīgs. Vēl viena lieta, par ko bieži aizmirst - macam ir windows iebūvētā remote servera klients. Darbojās uz FF.

 

Tie, kas te ar to Normālo Cilvēku strīdās, netērējiet laiku. Paskatieties, ko viņš citur ir samuldējis - pilnīgs profāns, turklāt nemāk pat pats latviešu valodas atbalstu windowsā ieinstallēt. Kad brīvprātīgi pieteicos šim ar to līdzēt, atteicās. Lepns putns - neiespersi, nelidos. Bet spārdīt nav jēgas, acīmredzama galvas trauma bērnībā čomam bijusi.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Nu nu - parasti gan respekteeju NC viedokli, bet nu sheit bishk tu laid paar striipu. Ok - nav forshi, ka kaut kaadi antoshas, kas lieto mac sevi uzskata par dieviem un PC lietotaaji vinju aciis ir salagas - tur saprotu.

Bet ja cilveeks vienkaarshi lieto mac, nekaadaa veidaa ar to nelieliidamies (nu kamoon - spljaudies kaa gribi, bet nu Mac ir un paliek datori), tad nevajag jau uzreiz saakt apsaukaat un lamaaties...

Tas ir apmeeram taapat kaa Opel un Audi lietotaaji rullz, bet tie, kas brauc ar VW un Mercedes ir idioti, cirvji, djebili un sazin kas veel...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...