Jump to content

Auto uz kredīta -> pārdot?


Guest ameklis
 Share

Recommended Posts

Tātad, ir doma ņemt auto uz kredīta... summa sanāk paliela un arī auto izmaksas apkopē ir palielas, bet apstākļi ļauj un ir vajadzība. Bet tagad rodas tāds jautājums - vai auto es varēšu pārdot kamēr nav nomaksāts viss kredīts?

 

Auto: 1999 gada Honda Accord

Iestāde: SIA "Inserviss"

Pārdevējs: privātpersona.

 

Šeit nekur tas nav pieminēts: http://www.inserviss.lv/index.php?parent=21

 

 

Varbūt kāds varētu padalīties pieredzē vai kā savādāk?

Link to comment
Share on other sites

Kamēr tu kredītu neesi nomaksājis, mašīna skaitas kredīta devēja īpašums, vismaz man tā liekas, bet tu papēti kādi ir tie nosacījumi !

Link to comment
Share on other sites

Pārdot varēsi.. aizej uz inservisu un klātienē visu aprunā..

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau var paardot, tad visas kreediitsasitiibas tiek formeets uz taa cilveeka vaarda, kas peerk to mashiinu. Vieniigais, vinnam tad ir jaatbilst visiem krediitprasiibas nosaciijumiem....

Link to comment
Share on other sites

Norchello
Kamēr tu kredītu neesi nomaksājis, mašīna skaitas kredīta devēja īpašums, vismaz man tā liekas, bet tu papēti kādi ir tie nosacījumi !

Nee masiina ir uz tava vaarda,bet tiek registreeta kaa komerckiila,paardot var ,bet ar pirceeju jaaiet uz inserviss un jaanomaksaa atlikusaa summa,vai nu jaapaarkreditee.

P.S Izdevīgāk ir ņemt naudas kredītu un tad pērc bez aizķeršanās,mazāk papīru jākārto un mazāks jebatorijs,komercķīla,kasko,....... :!:

Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

Inserviss nav tas izdevīgākais kantoris, % saskries baigais piķis, labāk hansalīzings.

Link to comment
Share on other sites

Guest ameklis

piemērs:

 

Auto maksā 5000Ls

Pērkot no inservisa uz 60 mēnešiem kā auto kredītu, mēnesī sanāk maksāt ~100Ls (+vēl KASKO utt)

Ņemot naudas kredītu uz 60 mēnešiem, mēnesī sanāk maksāt ~126Ls

 

Teorētiski, izdevīgāk sanāk naudas kredīts, bet to es varu arī nedabūt. Autiņa gadījumā man ir galvojums + pats auto kā sava veida ķīlā...

 

 

Hansaliizings būtu ok, bet šiem vajag deklarēt ienākumus...

Inservisam tas nav nepieciešams...

Labots - ameklis
Link to comment
Share on other sites

Norchello ir 100% taisniba un ja tu plano masinu pardot, dari tikai ta. Starp citu laba auti izvele ;)

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Var pārdot, ja pircējs uzņemas kredītsaistību atlikušo daļu, jeb nopērk TL, un pārdevējs nomaksā pirms termiņa. Jebkurā gadījumā CSDD būs nepieciešams dokuments no līzinga kompānijas, kas apliecinātu, ka drīkst veikt pārreģistrāciju, respektīvi - noņemta komercķīla/liegums.

Link to comment
Share on other sites

peedeejie 2 auto pirkti caur hansaliizingu.

nekaadu komerckjiilu nekaadu chakareeshanos.

ar peedeejo (kad kaartoju pats nevis paardeveejs) vispaar nokaartoju rupji runaajot 2 dienu laikaa

 

1. dienaa dabuuju noveerteeju no brc aizbraucu uz banku uztaisiiju pieprasiijumu liizingam. taas pashas dienas vakaraa pazvaniija no bankas pateica ka liizings apstiprinaats

2. dienaa ar paardeveeju aizgaajaam uz banku nokaartojaam dokjus, tad uz csdd paarrakstiit un otraas dienas 15:00 es jau braucu ar jauno car.

 

auto uz 5000ls nebuus vajadziiga komerckjiila nedz galvotaajs ja ir pietiekoshi un stabili ienaakumi ko tu vari pieraadiit (parasti 1meenesha maksaajums nedriikst paarsniegt 30% no ienaakumiem)

 

aa jaa un paardot var elementaari - ja pirceejs paarnjem krediitsaistiibas.

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

49% Latvijas iedzīvotāju netic, ka viņi ar savu rīcību sekmē inflāciju. :>

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...