Jump to content

GPS uztverejs portativajam


sierists
 Share

Recommended Posts

Kādu GPS uztvērēju priekš portatīvā ieteiktu. Interesē braukšanai pa Latviju un Eiropu. Uztvērējs interesē universāls - lai būtu ari "zilais zobs" (lai varētu deret ari prieks SE 750 , ja tas vispar ir iespejams).

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Suudiigi parametri, it iipashi juutiigums. -147 db ir krietni sliktaak nekaa -159 db. Tobish suudiigaak kjers pavadonjus. Ja gribas ko nopietnaaku vai nu paskaties ss.lv vai par godiigu atliidziibu varu tev no ebay atvilkt.

Link to comment
Share on other sites

sierists

vieniga keza. ka laptopam nav zila zoba (tikai piesprauzams). Vai ustverejiem, kam ir zilais zobs ir ari usb kabelis?

Link to comment
Share on other sites

Vaivars

cik esmu saksaaries tad nav !

un nav probleema nopirkt laptopam usb bluetooth uztveereeju/raidiitaaju

Labots - Vaivars
Link to comment
Share on other sites

Vai ustverejiem, kam ir zilais zobs ir ari usb kabelis?

 

Puis! Tu lasīt māki angļu mēlē?

Apskaties augstākminēto linku, kur ir Holux aparāts. Viņš ir īpašs ar to , ka ir gan BT gan USB/RS232 savienojumi.

Link to comment
Share on other sites

Slammer

Problēma tāda, ka sakarīgie softi strādā tikai caur komunikācijas portu, čakars viennozīmīgi būs ar usb pārveidošanu uz com (par buetooth nez), bet attiecīgos draiverus atrast jau laikam var.

Link to comment
Share on other sites

sierists

tagad man kompi ir JS3 un autorout 2006. ja noperku uzsanu mtvereju, tad ar to pietiek, vai vajag vel kaut ko? zinasanu limenis saja joma ir minimals

Link to comment
Share on other sites

sierists

pirksti liki - tas bija domats GPS uztverejs...

 

kadi ir galvenie GPSa parametri uz ko butu japiegriez veriba?

Link to comment
Share on other sites

Bluetooth gps antenas neiet kopā ar jāņa sētu, ar citām iet.. esmu mocījies ar bluetooth antenām līdz beidzot veči kas tirgo mani apskaidroja lai nemocās. tāpēc labāk ņemt ar vadu, vai vismaz kam ir abi divi, i vads ,i bluetooth...

Link to comment
Share on other sites

sierists

kuru no siem tirm ieteiktu-neieteiktu:

1) gr-213 usb

2) holux m1000 + usb vads

3)globalsat bu-353.

Kuru ieteiksiet, to nemsu...

 

:!:

 

:!:

Link to comment
Share on other sites

Bija nepieciešamība uz vienu pasākumu pēc GPS un nomā paņēmu TomTom Go 510. Diemžēl šamais nevēlējās darboties kopā ar JS Latvija. Precīzāk sakot JS Latvija 3, neatbalstīja USB savienojumu. Varbūt ilgākā laika posmā es būtu atradis kā JS pierunāt ņemt vērā arī USB (šamā prasījās pēc COM savienojuma), taču viena vakara laikā man tas neizdevās un pasākuma laikā nebija laika čakarēties.

Tas tā no manas pieredzes ar JS Latvija 3 un USB GPS uztvērēju, ja nu noder. JS Baltija man vēl nav ticis tas gods pamocīt, taču kā cilvēki izsakās, tad tur praktiski tikai jaunas kartes pieliktas klāt (nedaudz no Igaunijas un liela daļas Lietuvas), pat tas pats iepriekšējās versijas pretkopēšanas aizsardzības mehānisms tur esot.

Link to comment
Share on other sites

sierists

nu tad kuru no minetajiem trijiem nemt? It ka vairak pats sliecos uz holuxu. Kadi Jusu ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

GlobalSat BT-359W GPS Receiver, Bluetooth, SIRF Star III, WAAS and EGNOS, 11h battery

 

61ls JAG

 

pats taadu lietoju , labs aparaats

, ja intresee tad PM

 

Holux GR-236 GPS Receiver/ Bluetooth/ SIRF Star III/ 20 Channels/ WAAS/ 10h Li battery/ Hardware Power Button/ Car Charger/ AC adaptor

 

62ls JAG

 

Holux M-1000 GPS Receiver/ Bluetooth/ 32 Channels/ WAAS, EGNOS support/ 17h Li battery/ Car Charger/ 43x67x17.6mm

 

50ls JAG

 

un veel daudzi citi

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

Guest GG

Lietoju šo: Holux GR-236

 

Normāli, forši ka akumulators tāds pats kā Nokia mobilajiem - rezerves akumulatoru var jebkur dabūt pa 7-9Ls.

Ja ļoti vajag - var pieslēgt arī caur USB kabeli.

Link to comment
Share on other sites

sierists

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

laikam ari nemsu so pasu modeliti. Esi sledzis caur USB? JS3 un autorouts iet normali?

Link to comment
Share on other sites

Guest GG

Caur USB neesmu slēdzis, man vajadzīgajiem verķiem ir BT. JS iet, tik pati JS bremzē salīdzinot ar TomTom.

 

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

Link to comment
Share on other sites

sierists

tik pati JS bremzē salīdzinot ar TomTom.

Ka ta bremzesana izpauzas un vai tur nevar kaut ko darit? TomTom ari ir latvijas karte?

Link to comment
Share on other sites

Guest GG

Ja JS lieto mašīnā - paziņojums par to ka jānogriežas visbiežāk atskan jau pēc krustojuma :) TomTom ir normāli - jau pirms krusta. Darīt tur neko nevar, tīri JS gļuks. Varbūt jaunjā versijā ir labāk.

Ir TomTom ar Latvijas karti. Sliktāku kā JS, bet ir. Tiesa - PocketPC formātā.

 

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...