Jump to content

izbanots no beernudaarza...


Guest drunk_lizard
 Share

Recommended Posts

Lapelis

Salmo, D_l ir tads skills, ka vinju nekas neietekmees

pietam, ja spamo, tad spamo lai skan - angliski shis teksts skan labaaak, nekaa latviski.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

cik gudrs viens, tik gudrs otrs. un diez vai ar to vajadzētu lielīties.

cieniijamo jarajara un anton

atbilse iipasji jums abiem>

nebija man iekaariena raknjaaties pa statistikas saitiem un atcereesimies - ir mazi meli, lieli meli un statistika, pie kam statistika vienmeer ir krasaa pretrunaa ar realitaati, mhhhh

neba nu jums buus spriest par manu inteligjences liimeni, jo nesodi un tu netapsi sodiits...

diemzjeel naakas piemeeroties videejaa liimenja (sjodienas) "inteligjencei", jo tie nesaprot klasisko latviesju valodu un veel mazaak saprot ko pasji runaa.

pie kam es ar savaam nieciigajaam zinaasjanaam nelielos

diemzjeel ir homo sapiens pasuga, kura nesaprot, pirms nav iebliezts ar mietu pa pieri(vairojaas gan jamie gjeometriskaa progresijaa), taapeec gaisjaas naakotnes vaardaa naakas izmantot vinju pasju ierocjus....

un jaa, es noteikti neskumsju peec jums abiem...

 

ps. tam, kursj paarmet manu nespeeju noraadiit probleemu risinaajumu (pretstataa NC) - ja cilveeks neveelas domaat, tad nu piedod, ar karotiiti es jamo nebarosju!

Link to comment
Share on other sites

malacis

Kāda bija galvenā doma, šo incidentu atspoguļot šajā forumā?

 

Man tas drusku atgādina cilvēku, kurš noliek kluci publiskā vietā un pēc tam boot forumā uztaisa topiku, kā viņš to izdarīja un kā menti šo noštrāfēja.

 

Turklāt šim nebūtu jāatrodas pie kurioziem (nu kas tur smieklīgs vai kuriozs), bet gan beztēmā.

Link to comment
Share on other sites

D-L nav pamanījis vienu lietu, kad citāds nāca no datuves, nevis no notepada. Vienkārši notepadā to ielika. Un par ko Jūs te forumu noliekat, ja to poustu ir ierakstījis viens cilvēks. Un notepadā ir speciāli izveidoti noteikumi. Tad priekš kam tādi ir vajadzīgi, prikola pēc? Gribi teikt samurajs ir mazais bērns? Nedomāju viss. Ja jau patīk cilvēkiem lamāties, tad lamājaties, nodiršiet viens otru. Patīk dzīvot nekulturālā vidē, tad dzīvojiet. Tik nesaprotu, datuves lietotāja rakstīto, kurš ticis citēts notepad.lv nevis notepadā izveidots. Laikam lasīt nemāk.

Labots - foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

Vispār paņemat palasāt to forumu vienkārši smiekli nāk :wink: pareizi Drunk_lizard dara :wink:

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

iekrita aciis citaats, kursj esot paarpubliceets no datuves. sjis citaats tur tika mineets kaa neapgaazjama aksioma...

bloknotinja admin, mhhhhh, kursj nemaak lasiit?

un rakstiit arii.....

Link to comment
Share on other sites

bloknotinja admin, mhhhhh, kursj nemaak lasiit?

un rakstiit arii.....

 

Ak dievs par vienu burtu piesienās. Pats DL kaut kādā translītā raksta.

Link to comment
Share on other sites

Ja cits buutu iemetis ko liidziigu, tad DL buutu vinju izbanojis par da jebko...

Tagad tik visi priecaajamies par DL skaisto valodu... vaRONIS ibio :D

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur forumā viens bija iemetis šādu te lietu, kā moderē bootā. Nezinu vai tā ir, bet nu te ir fakts. Smieklīgi, vai tas tā starp savējiem joka pēc?

 

drunk_lizard Brīdināts/a kad Apr 26 2007, 17:25 PM

Palielināta brīdinājuma pakāpe. par to ka zakusona nav !!!!

 

drunk_lizard Brīdināts/a kad Apr 26 2007, 17:24 PM

Palielināta brīdinājuma pakāpe. par to ka alus ir aldara ...

 

drunk_lizard Brīdināts/a kad Apr 26 2007, 17:24 PM

Palielināta brīdinājuma pakāpe. par to ka alu dzer maita taads ....

 

drunk_lizard Brīdināts/a kad Apr 26 2007, 17:23 PM

Palielināta brīdinājuma pakāpe. par to ka sieviesha nav maajaas !!!!

 

drunk_lizard Brīdināts/a kad Apr 25 2007, 19:37 PM

Palielināta brīdinājuma pakāpe. mhhh

sen taa gribeeju....

reason - nekorekta attieksme pret alus/draugu attieciibu kubaa, kura njem 7tiitaas pakaapes kvadraatsakni no 1

mle!

 

:D

Labots - foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Ja cits buutu iemetis ko liidziigu, tad DL buutu vinju izbanojis par da jebko...

Tagad tik visi priecaajamies par DL skaisto valodu... vaRONIS ibio :D

biete, es esmu RONIS, bet tu daarzenis....

manu attieksmi pret sevi tu zini (mhhh, pozitiiva un bez vazeliina)

atkaartoju peedeejo reizi - es NEKAD neesmu liedzis pieeju boot.lv DOMAAJOSJIEM cilveekiem!

zjeel, ka tu esi bruts, mhhh

 

un ko es te taisnojos, m?

veiksmiigas briivdienas

Link to comment
Share on other sites

Loading

Man gan liekās viss šis pasākums veltīgs no #1 posta. Aizejam uz citu forumu, nolamājamies, pastāstam par to 'savējiem' un visi kopā norokam to forumu... DL tevi kaut kā šis forums traucē? Pilnībā saprotu banu, ja es šeit tādus lamvārdus lietotu, ātri tiktu padzīts!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

sociaalaa aptauja ieksj skolas projekta (paliku uz otru gadu sestajaa klasee) ir veikta

paldies visiem

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...