Jump to content

PC savaakssana


Guest mīlētājs05
 Share

Recommended Posts

CyberGhost

man ar nodereetu dators, liidz 200Ls... CPU Intel Core divkodolnieks...

ko vel negribesi, QuadCore pa 100Ls?

Link to comment
Share on other sites

Guest mīlētājs05

ko vel negribesi, QuadCore pa 100Ls?

 

kaut vai pa 100Ls :) ...

cik tad maatesplate taadam procim izmaksaatu?

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Pa tādu naudu Core 2 divkodolu nesavāksi! Tev upgrade vai jauns PC?

edit: Es neko nepārdodu, prasu intereses pēc

Labots - snail
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

ko vel negribesi, QuadCore pa 100Ls?

Mierīgi var savākt. Ja nepārzini cenas, lūdzu STFU. E2140 maksā ~57Ls iekš m79.lv. Ņemam lētu plati, kura atbalsta c2d par ~35Ls, 1Gb rāmi par ~20Ls, cietni 120Gb pa ~32Ls, videokarti x700 par ~36Ls, un par atlikušajiem ~20Ls lētu kbarokli ar keisu un kautkādu DVD-ROM.

Labots - Sheesh
Link to comment
Share on other sites

Guest mīlētājs05

Pa tādu naudu Core 2 divkodolu nesavāksi! Tev upgrade vai jauns PC?

edit: Es neko nepārdodu, prasu intereses pēc

 

faktiski jaunu fajadzeetu, mans vecais ir vecss kaa pati pasaule, apnicis ar taadu luuzni straadaat... III P

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

o jaa shis laikam ir varenais core2 apgraiziits liidz nemanjai

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ātraks par tavu 3.06Ghz netburstu ir ;)

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Par 200Ls savācot C2D, pēc pusgada varēsi atkal vaimināt, ka tomēr noirkts ir ne tas, ko vēlējies.

Pats lētākais = pats nekvalitatīvākais&lēnākais C2D. Vajag tādu? Tikai lai būtu?

Link to comment
Share on other sites

vispār,varbūt nodefinē savas prasības un darba uzdevumu,lai zinam ko vairāk?

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Par 200Ls savācot C2D, pēc pusgada varēsi atkal vaimināt, ka tomēr noirkts ir ne tas, ko vēlējies.

Pats lētākais = pats nekvalitatīvākais&lēnākais C2D. Vajag tādu? Tikai lai būtu?

Nekvalitatīvākais? Piedod par izteicienu, tu neesi gejs? Kā procesors var būt kvalitatīvs, vai nekvalitatīvs?

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Piedod par izteicienu, tu neesi gejs? Kā procesors var būt kvalitatīvs, vai nekvalitatīvs?

 

Gejs, gejs! Kurš gan cits. Gejs Lisaks - tāds man uzvārds :mrgreen: .

Izņemot procesoru, tanī kastē ir vēl dažas daļas, uz kurām labāk netaupīt.

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Grupa: Biedri

Raksti: 12

Pievienojās: Vakar, 12:43

Biedra Nr.: 67 755

 

Dooooh... Toc gejs!

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Grupa: Biedri

Raksti: 12

Pievienojās: Vakar, 12:43

Biedra Nr.: 67 755

 

Dooooh... Toc gejs!

 

 

......... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Es esmu postojis vel vecajā forumā 2003. gadā, un man varētu būt kopā kādi 50k posti.

Un nemāci man, kā komplektēt, un kā nē, laikam mani slikti pazīsti. Un ja tu spēj pateikt, ka procesors var būt nekvalitatīvs, nu tavs zinašanu līmenis ir skaidrs. Pienu arī pērc litra pakās, puslitrīgās ir nekvalitatīvas.

Labots - Sheesh
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Gint - x2, protams, būs izdevīgāk, bet autors grib Inteli.

Labots - Sheesh
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Vinjam nav naudas tam Intelim :)

Nav rocinju, nav cepuminju :)

 

Lai seezh un lasa saliidzinaajumus kaads ir tas X2 3600 un tas intels.

Man gan klusa aizdoma, ka konkreetais AMD vareetu buut bik jeedziigaaks :)

Pie kam.. tur pa sameeraa mazaam naudinjaam nedaudz piemetot var iebaazt taadu CPU ar kuru stabiili izbaaziis to leeto C2D :)

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

tak pat no parastā 3200+ Venice uz X2 3800 bija jūtams ieguvums,ja čalis pārsēdīsies no P III,tad viņam jebkura dual-core kaste vienkārši lidos.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

E2140 būs ātrāks par x2 3600+. Drīzāk x2 4200+ varētu pielīdzināt E2140.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

4200 tas buus + pacmit Ls

No taa nemirst :)

3600 ir 10Ls leetaaks pa to E2140

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Lai seezh un lasa saliidzinaajumus kaads ir tas X2 3600 un tas intels.

Man gan klusa aizdoma, ka konkreetais AMD vareetu buut bik jeedziigaaks :)

 

Piemetot pie 200Ls vēl Ls2.12, jau iegūstam X2 3800+ ..un tā uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Gint,tas ir vairāk kā padsmit ls,ja grib šitajā budžetā ielīst,tad nu 4200 nekādi neiznāk.

Link to comment
Share on other sites

Jāgrābj ciet , palasot review secināju ka tas procis nemaz nav tik slikts, OC potenciāls ir liels, un jaudas pieaugums arī liels. Vispār laba izvēle ja taisa OC.
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

4200 tas buus + pacmit Ls

No taa nemirst :)

3600 ir 10Ls leetaaks pa to E2140

Bet x2 3600+ ir NEKVALITATĪVS!!!1111oneone, jāņem x2 6000+!

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

starp citu.. paluureeju testus...

E2140 vs x2 3600

Nemaz nav taa, ka intels viennoziimiigi owneetu x2

Kaa kuraa testaa.

Bet taa kaa cilveeku te neuztrauc veiktspeeja, bet gan $... Taa, ka jaanjem tas kam pietiek :)

 

Nekvalitatiivs !!!!

:D

Kaa tie idijoti to nesaprot!!!!!!

 

 

Jāgrābj ciet , palasot review secināju ka tas procis nemaz nav tik slikts, OC potenciāls ir liels, un jaudas pieaugums arī liels. Vispār laba izvēle ja taisa OC.

 

 

Man shkjiet, ka ar cenu tur ir kaut kaads miseeklis :)

cena 1298.7 Ls

:D

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Man tik patīk, ka M79 komplektācijas sadaļā, izvēlnē Procesors ir pieejams tāds labs procesors, kā SONY MEMORY READER FLASH 41 IN 1/BLACK -šo var ņemt, ir lētākais no visiem procesoriem, skatoties pēc tā, kā izmainās datorkomplekta cena :mrgreen: .

Kā Mātesplati varam izvēlēties CREATIVE SPEAKER I-TRIGUE 2.1 ..lieliska izvēle.

Unn.. atmiņa RAM: GIGABYTE WRL 54MBPS ADAPTER PCI.. super! :mrgreen:

...gribētos redzēt šādu datorkomplektu! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Man tik patīk, ka M79 komplektācijas sadaļā, izvēlnē Procesors ir pieejams tāds labs procesors, kā SONY MEMORY READER FLASH 41 IN 1/BLACK -šo var ņemt

A šis ir kvalitatīvs?

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

wi-fi rams kursh baazhaas PCI slotaa..

Normaali :)

Naakotnes tehnologjija :)

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Tūliņ nosprāgšu no smiekliem!

 

Lai beigtu šo diskusiju par kavitatīvs/nekvalitatīvs atsaukšos uz teicienu: skopais maksā 2x.

Lēts vienmēr asociējas ar uzticamības trūkumu pret kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Es esmu postojis vel vecajā forumā 2003. gadā, un man varētu būt kopā kādi 50k posti.

Un nemāci man, kā komplektēt, un kā nē, laikam mani slikti pazīsti. Un ja tu spēj pateikt, ka procesors var būt nekvalitatīvs, nu tavs zinašanu līmenis ir skaidrs. Pienu arī pērc litra pakās, puslitrīgās ir nekvalitatīvas.

 

Atvainojos, bet Pentium vai Celeron nav kvanītatīvs rādītājs, bet gan kvalitatīvs. Respektīvi nevar pateikt ka Pentiums > Celeron., bet par 1400MHz >900 MHz == true. Tātad nekvalitatīvāks ir tas kura kvalitatīvie rādītāji ir zemāki/sliktāki.

Labots - Programmētājs
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Takts frekvence ir viens. Kodola uzbūve atšķiras, kešs atšķiras, atmiņas kontrolieris čipsetā, vai nē, tas viss kopumā dod veikstpēju. Veiktspēja var būt dažāda, dažādiem piepietojuma mērķiem, un teikt ka procesors ar zemāku veiktspēju ir nekvalitatīvs, ir vienkārši gejiski. Tikpatlabi, visi cilvēki zem 1.80m ir nekvalitatīvi, jo redz viņi nevar aizsniegt plauktu 2.30m augstumā, bet 2 metrīgie var. Kvalitāte nav veiktspēja.

Par piemēru ņemam labas firmas auto ar 1.6l motoru, un Ļohas tjūneto žiguli ar 3l motoru. Zigulis ies ātrak, bet kas būs kvalitatīvaks? Protams, ka labas firmas auto, kaut arī tas ir lēnaks.

 

Kvalitāte kā “nulle kļūdu”. Standarti un “nulle kļūdu” pieeja vislabāk izmantojama masu produkcijā, kur produkta nepieciešamās īpašības var tikt noteiktas visās detaļās un kur vienveidīgu produktu standartizēti mērījumi var parādīt atbilstību standartiem.

 

Šajā gadijumā labas firmas auto pielīdzinams "nulle kļūdu" rādītajam, kamēr Žigulis var pēkšņi pieļaut kļūdu.

Labots - Sheesh
Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Ei, Tu, gejiskais tipiņ:

 

Ņemam lētu plati, kura atbalsta c2d par ~35Ls, 1Gb rāmi par ~20Ls, cietni 120Gb pa ~32Ls, videokarti x700 par ~36Ls, un par atlikušajiem ~20Ls lētu kbarokli ar keisu un kautkādu DVD-ROM.

 

Pastāsti, kā par 20Ls vari nopirkt 1Gb kvalitatīvu atmiņu un par 20Ls lētu barokli un DVD-ROM?

...to Tu sauc par kvalitāti? Es tos sauktu par mēsliem!

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Pastāsti, kā par 20Ls vari nopirkt 1Gb kvalitatīvu atmiņu un par 20Ls lētu barokli un DVD-ROM?

...to Tu sauc par kvalitāti? Es tos sauktu par mēsliem!

Atmiņu čipus, un PCB ražo daudzas firmas un uz 20Ls verta rama var būt tadi pat čipi, kā uz 150Ls vērta. Visu izškir atmiņas čipu daudzums, un firma ar kādu šis prdukts nonāk veikala plauktā. Baroklis, piekrīttu, ka ir nekvalitatīvs, bet šeit rādītajs jau pielīdzināms pretēji "Nulle kļūdu" formulai. DVD-ROM maksā tik, cik maksā, un kvalitāti nosaka CE sertifikāts, kas ir visām šīm precēm. Un vispār es teicu, ka procesors nevar būt kvalitatīvs vai nekvalitatīvs, ko pieminēji tu, tāpēc aizver savu gejisko žaunu, un domā pirms raksti.

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Ja pareizi izlasīsi, tad minēju C2D par 200Ls, kas šajā gadījumā ir visa sistēma, ka sistēmā vien figurē viens sakarīgs zīmols, dēļ kura viss pārējais ir mazsvarīgs.

 

Otrkārt: necieņas izrādīšana! Savaldies, pirms gribi ko pateikt. Šeit nav forums savas mazvērtības izstādīšanai ;).

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Izlasi vēlreiz manu tekstu, kas tad īsti ir kvalitāte, ja neesi sapratis.

Mazvertības kompleksi mani vismazāk uztrauc, drīzak man jābaidās no lielvērtības kompleksiem :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...