Jump to content

Programmētāja budžeta darba stacija


Guest Kaigars
 Share

Recommended Posts

Komplektācija "Programmētāja budžeta darba stacija cilvēkiem ar četrām acīm"

 

Centos salikt optimālo komplektāciju, ņemot vērā:

  • "Taupi naudu" / 500ls considered "daudz"
  • MB vajag 2x PCIe x16
  • Divas video, četras izejas(divi DVI + divi DVI/Analogie)
    Jo vajadzēs pieslēgt četrus moņus
  • Grafiskā performance 7600gt līmenī
  • hardwarisks RAID 0 ar diviem cietajiem VAI vienu cieto 10000rpm (70gb pilnīgi pietiek)
    Jo vajag ātru piekļuvi datiem
  • 2gb rama
    Jo būs atvērta opera ar piecsimts tabiem, feedreaderis, 3d maksis, msvs2005, utml.
  • Negribēšu apgreidoties vismaz divus gadus

--------------------------------------------------------------------------------------------

Mēģinājums No: 1

 

CPU:

AMD Athlon64 X2 Dual Core 5600+ (2800Mhz/ FSB2000MHz/ L2 Cache 2MB) Socket AM2 BOX ADA5600CZBOX

http://itshop.lv/?id=5005&aid=740&...id=ADA5600CZBOX

121ls

 

MB:

Asus M2N-SLI DELUXE, nForce570 SLI/ FSB2000/ 2xPCI-E x16/ PCI-E x1/ 3xPCI/ 4xDUAL DDR2-800, 2xATA/ 6xSATAII, 8-ch Sound/ SPDIF, RAID 0.1,0+1.5, eSATA RAID 0.1, 2x1394a, 2xGb-e LAN, ATX

http://itshop.lv/?id=5005&aid=740&...05AUVNM2N-SLI+D

75ls

 

VIDEO:

Biostar VGA PCI-E GF7600GT 256MB DDR3 128bit w/ Fan, DVI, TV-Out, HDTV, SLI, Retail

http://itshop.lv/?id=5005&aid=740&...p;pid=V7603GT21

76ls

 

RAM:

MEMORY DIMM 1GB PC6400 DDRII/ APA 78.01G9I.AUC APACER

http://itshop.lv/?id=5005&aid=740&...id=78.01G9I.AUC

 

2x

60ls

 

PSU:

Fortron 400W (24pin) ATX12V v2.0 (silent 120mm FAN) High efficiency PFC PSU

http://itshop.lv/?id=5005&aid=740&...id=ADA5600CZBOX

 

24ls

 

SECONDARY VIDEO:

GF 6200 TC PCI-E 256M 64BIT DDR VGA+DVI

http://itshop.lv/?id=5005&aid=740&...%2fTD%2f64M%2fA

 

24ls

 

HDD (RAID 0):

Samsung HDD 400GB SATA II 7200 RPM 8MB

http://m79.lv/product/single/group/13/vendor/3/product/18988

 

2x

120ls

 

500ls (plūkā matus, tieši sakrīt ar tēriņu jumtu 500ls un vēl vajag keisu - var vairāk, bet negribu ;))

 

Ja noņem "nevajadzīgās fīčas"(t.i. izrauj vienu cieto, "lieko" video, ņem MB bez raida un 2xPCIEx16),

var šo pašu komplektāciju dabūt par ~ 375ls.

 

125ls atšķirība - dabū krietni(?) ātrāku RAID 0 HDD piekļuvi un + divus monitora spraudņus(tas ir to vērts)

 

--------------------------------------------------------

 

PS - Jautājumi:

  • Sistēmā noteikti būs divas videokartes, četri moņi. Tā kā mb uztur SLI, vai ir izdevīgāk ielikt divas palētas SLI videokartes, nevis vienu normālu primāro(7600gt) un otru lētu draņķi(6100)?
  • Cik svarīga ir rama ātrdarbība? (ne spēlēm, vienkārši daudz atvērta softa)
  • Cik liela apmēram ir ātrdarbības atšķirība starp 10000rpm cieto un raid0 diviem 7200rpm?
  • RAID 0 2xHDD ir nestabīlāks, vai tas ir ievērojami? :D
  • Ieteikumi cenas samazināšanā, nezaudējot(vai nedaudz) performanci.
  • Mātenes alternatīvas?
  • Ieteikumi par divu "lētu" SLI video kombo, kas performancē iespārdīs 7600gt?

Link to comment
Share on other sites

ja ir SLi,tad otrās videokartes izejas nestrādā,atmet šo domu.

RAID 0 ir ātrs un stabils,taču gadījumā,ja nobrūk,tad pakās datus uzreiz.Man domāt,ka izdevīgāk 2x40gb RAID 0 + storage.

Ja nevēlies upgrade,tad skaties tikai uz C2D pusi,šas piemetīšu kaut ko tādu.Cena būs labāka.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Programētājam pietiks ar 10x vājāku datoru, šitas posts ir pilnīgs ūdens

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Nu tad tā- ņem ati grafikenes krosfairā- jau ietaupīsi pāris laķiku- sanāx kaste, tālāk RAM derētu vairāk, mazāku cpu vari ņemt- 4800+ ja nemaldos- zem 110 ls maksā, tālāk hdd tew pietiks mmm ar 80 gb un nevajag tew 10000rpm tu to nejutīsi, ja netaisiisi spēles, datoranimācijas- hq līmenī. tālāk par to operu ar ntajiem tabiem- vienkārši tur baig vajag RAM- vismaz mmm 5 GB- vajadzēs tew 64bit edition OS ja lietosi kko vecāku par VISTA! jo XP max ram ir 4GB ja nemaldos, varbūt 6GB.

Nu un ko tad tu plāno darīt?? kāda veida programmēšana?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaigars

Programētājam pietiks ar 10x vājāku datoru, šitas posts ir pilnīgs ūdens

Hello world programmer dude.

 

Gah, es redzu te tik tipiskus banānu republikas replijus.

Zelts.

 

Skaidrs ir viens, ja komplektē kaut ko krietni specifisku, neskaitot tipisko "geimara" un "skolnieks" datoru,

tad jālien ir ārzemju forumā.

 

Mana threada posta apakšā ir saraksts ar jautājumiem.

 

Ja nevari atbildēt uz kādu jautājumu, tad turi savu mutīti ciet.

Tavs tipiskais banāna viedoklis par lietderīgumu tiek ignorēts.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Kaigars:

 

Piedod cilvēk bet tu nespēj savas prasības/vajadzības definēt, tavā rakstā ir tikai kautkādi parametri un viss, pietam pats d**s citiem uz galvas, lūdzu

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaigars

ja ir SLi,tad otrās videokartes izejas nestrādā,atmet šo domu.

RAID 0 ir ātrs un stabils,taču gadījumā,ja nobrūk,tad pakās datus uzreiz.Man domāt,ka izdevīgāk 2x40gb RAID 0 + storage.

Ja nevēlies upgrade,tad skaties tikai uz C2D pusi,šas piemetīšu kaut ko tādu.Cena būs labāka.

 

Man arī tieši bija doma 2x mazus + storage(storage neskaitu klāt komplektācijai, jo storage cieto var paņemt no kāda cita kompja). Mazākus neņēmu, jo vienkārši tā HDD cenu līkne man ļoti nepatīk, galīgi neizdevīga apjoma ziņā. Skatījos 250gb divus, tā pat cenu atšķirība kaut kādi 20ls.

 

Bet tādi jauni solīdi divi 40gb SATAII cik varētu sanākt?

Labots - Kaigars
Link to comment
Share on other sites

Armand,Gint,nebļaut,es tirgojos :mrgreen:

tikai atceries par SLi

šas pateikšu arī cik maksās 2x40

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

raid 0 atkriit.

Nedrosh.

 

Raptors buus leetaaks un x2 droshaaks :)

 

Kopsh kuriem laikiem koderim vajag 7600 liimenja VGA ?

Ideaali buutu dabuut lietotu Matrox kursh uztur 4trus monjus.

Koderim DVI... naher ? :>

Un nafiga koderim video out ?

Kaa rezultaats var ietaupiit uz deelja reikjina. (nav jaabuut ar to SLI )

 

Rams 2GB.. var izraadiities pa iisu., bet nu enivei vairaak pa 3 laikam nav jeegas likt :)

Ja nav jaakompilee kaut kas es nezinu kas.. tad nav nepiecieshamiibas peec spicaakaa 2kodolnieka.

Pilniigi pietiek ar X2 4200 kursh maksaa teju 2x leetaak kaa tevis izveeleetais.

Pa to naudinju kura ietaupaas uz CPU reikjina, labaak piepirkt otru HDD uz kura glabaasies backupi :)

 

Jaadomaa reaali, nevis jaameetaa pirkti pa gaisu :)

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

nu tad 2x120 RAID1,būs tas pats,kas Raptor,toties drošāks.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaigars

Kaigars:

 

Piedod cilvēk bet tu nespēj savas prasības/vajadzības definēt, tavā rakstā ir tikai kautkādi parametri un viss, pietam pats d**s citiem uz galvas, lūdzu

Thredā ir jautājumi.

Tu neatbildi neuzvienu no jautājumiem, bet izpaud savu negatīvo viedokli.

Pie tam tavs posts ir nepatiess, pat galīgam iesācējam, kas strādā mūsdienīgā IDE(teiksim MS Visual Studio 2005) 10x vājāks būs krietni par maz un strādāt būs diskomforts.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

nu tad 2x120 RAID1,būs tas pats,kas Raptor,toties drošāks.

 

 

Vai tad parastie SATA2 ir tik pat aatri kaa raptori ?

Koderiem disku aatrums ir diezgan kritisks.. vairumaa gadijumu. Nu vismaz tiem kuri kaut ko kompilee, nevis masee kaut kaadus php kodus :)

Taadiem php koderiem vispar jaadot kaut kaads P2 500Mhz ar 256 ramu. Lai virp un nepiikst :D

Link to comment
Share on other sites

sorry,sajaucos meistarībā..

būs cenā tāpat,bet drošāk.. un single raptor,vēl pie tam 36gb (lielāks budžetā nelien) neko diži ātrāks par parasto nebūs.Nu vismaz ne tik ļoti,lai par viņu maksātu 2x vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Kaigars:

Man prieks kā jaunā paaudze ir "izlepusi", man pat fantāzijas nepietiek kur ir vajadzīgs SLI u.t.t., programmētājs blin, ja arī tu būtu programmētajs tad neprasītu šeit šādus padomus t.i. zinātu no a līdz z visas dzelžu vajadzības, pat nēsi pateicis kādā programēšanas vidē strādāsi, gameris kārtējais

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaigars

raid 0 atkriit.

Nedrosh.

 

Raptors buus leetaaks un x2 droshaaks :)

 

Kopsh kuriem laikiem koderim vajag 7600 liimenja VGA ?

Ideaali buutu dabuut lietotu Matrox kursh uztur 4trus monjus.

Koderim DVI... naher ? :>

Un nafiga koderim video out ?

Kaa rezultaats var ietaupiit uz deelja reikjina. (nav jaabuut ar to SLI )

 

Rams 2GB.. var izraadiities pa iisu., bet nu enivei vairaak pa 3 laikam nav jeegas likt :)

Ja nav jaakompilee kaut kas es nezinu kas.. tad nav nepiecieshamiibas peec spicaakaa 2kodolnieka.

Pilniigi pietiek ar X2 4200 kursh maksaa teju 2x leetaak kaa tevis izveeleetais.

Pa to naudinju kura ietaupaas uz CPU reikjina, labaak piepirkt otru HDD uz kura glabaasies backupi :)

 

Jaadomaa reaali, nevis jaameetaa pirkti pa gaisu :)

Nu raid 0 jau izmanto ar domu, ka uz viņa neko ilgstoši neko neglabā.

Darba beigās SVN pārsūta to, kas svarīgs. Pārējais var nahrenizēties. :)

 

Attiecībā uz DVI es biju domājis divas video katra DVI/Analogo.

Jo diviem moņiem ir tikai analogās izejas. Pārējiem ir DVI un analogās

 

Un 7600gt ir gluži viduvēja video.

 

Proci lēnu neredzu jēgu pirkt, gribu pēc iespējas ātrāku kompile laiku.

Un apgreidoties negribēšu ievērojamu laiku.

 

Lasīju viki, ka RAID1 performances ieguvums ir neliels.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

tolx

aa nu jaa.

Taa skatoties, protams :)

Raid1 buus droshaaks.

Cik tur taa atrdarbiiba atshkjiras.. nav ne jausmas :)

Neesmu iipashi lietojis tos raptorus :)

Peedejoreiz kad instaleeju kasti ar raptoru.. pabrinijos kaadaa tempaa viss instaleejaas :)

Nepaspeeju pat uzpiipeet kaa TBR jau ir uzkraameejies :)

Bet nu kaa uz kodera darbu ietekmeetu sata vai raptors.. nezinu :)

Bet fakts kaa taads, ka droshaak ir 2x sata.

Un koderim iiipashi svariigi ir datu droshiiba. Tas ir svariigaak kaa disku aatrdarbiiba.

Ibo ir stulbi pakaast meenesha darbu tachu katru dienu kopeet sakodeeto plaacenii arii vlom. :)

 

Kaigars

Kopsh kuriem laikiem koderim vajag kaut vai viduveeju VGA ? :)

Tu speeles kodeesi ? :)

 

Kopsh kuriem laikiem raid1 uzdevums buutu uzlabot veiktspeeju ?

Cik lieli ir tie projekti, kas jaakompilee ?

Es neredzu jeegu izmest 50Ls pa to lai nokompileejaas 5sec aatraak.

Cik es esmu lureejis kaa koleegjis bakstaas ar Delphi.. man kaut kaa visu laiku ir iespaids, ka vinja kastei pie kompileeshanas patalogjiski truukst atminjas. Un cik vinsh ir upgreidojies.. tik vinjam vienmeer ir truucis atminjas.. Pa manam tagad laikam ir 1gb.. bet nu.. :)

Nedomaaju, ka veiktspeejaa ir milzu starpiiba starp 4200 un 5600 :>

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

vēl ir variants:automātiski kopējam no RAID 0 prom uz citu cietni to darbu... Imho,vienalga sanāk tas RAID 0 lētāks par Raptor.Un klusāks arī.

Aber ar to upgrade nesanāks tik viegli,pie esošajiem tempiem,vienaga,nāksies kaut ko mainīt,vai likt klāt.Tādā ziņā Intel varētu būt labāks,jo pašlaik ir jaudīgāks,pie kam P35 dēļi uzturēs arī 45nm CPU>

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaigars

Kaigars:

Man prieks kā jaunā paaudze ir "izlepusi", man pat fantāzijas nepietiek kur ir vajadzīgs SLI u.t.t., programmētājs blin, ja arī tu būtu programmētajs tad neprasītu šeit šādus padomus t.i. zinātu no a līdz z visas dzelžu vajadzības, pat nēsi pateicis kādā programēšanas vidē strādāsi, gameris kārtējais

Kaut kāda interesanta vīzija, ka programmētājs perfekti pārzin visus dzelžus un it īpaši jaunākās tehnoloģijas.

Regulāri kompjiem parādās dažādi jauni porti, sloti, maģistrāles un vēl sazinkas, kas gandrīz pilnīgi neatiecas uz mani, in fact, nemaz neinteresē.

 

SLI man nav vajadzīgs, man ir vajadzīgas divas video kartes ar četrām izejām, četriem monitoriem un cik es skatījos, tad ērtākais variants ir dabūt māteni ar divām PCIE x16, kas parasti ir mātenēm ar sli. Viena štruntīga video tikai lai dabūtu papildus moņu spraudņus. Otra vidusmēra video vēl divi spraudņi.

 

Ak, jā, es gan neliegšos, ka es reizēm spēlēju spēles. Bet, ja es būtu geimeris, tad ietaupītu naudu uz raid un dēli un paņemtu 8800gts.

Link to comment
Share on other sites

ir čupa dēļu uz P965,kam ir tādi divi sloti...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaigars

tolx

aa nu jaa.

Taa skatoties, protams :)

Raid1 buus droshaaks.

Cik tur taa atrdarbiiba atshkjiras.. nav ne jausmas :)

Neesmu iipashi lietojis tos raptorus :)

Peedejoreiz kad instaleeju kasti ar raptoru.. pabrinijos kaadaa tempaa viss instaleejaas :)

Nepaspeeju pat uzpiipeet kaa TBR jau ir uzkraameejies :)

Bet nu kaa uz kodera darbu ietekmeetu sata vai raptors.. nezinu :)

Bet fakts kaa taads, ka droshaak ir 2x sata.

Un koderim iiipashi svariigi ir datu droshiiba. Tas ir svariigaak kaa disku aatrdarbiiba.

Ibo ir stulbi pakaast meenesha darbu tachu katru dienu kopeet sakodeeto plaacenii arii vlom. :)

 

Kaigars

Kopsh kuriem laikiem koderim vajag kaut vai viduveeju VGA ? :)

Tu speeles kodeesi ? :)

 

Kopsh kuriem laikiem raid1 uzdevums buutu uzlabot veiktspeeju ?

Cik lieli ir tie projekti, kas jaakompilee ?

Es neredzu jeegu izmest 50Ls pa to lai nokompileejaas 5sec aatraak.

Cik es esmu lureejis kaa koleegjis bakstaas ar Delphi.. man kaut kaa visu laiku ir iespaids, ka vinja kastei pie kompileeshanas patalogjiski truukst atminjas. Un cik vinsh ir upgreidojies.. tik vinjam vienmeer ir truucis atminjas.. Pa manam tagad laikam ir 1gb.. bet nu.. :)

Nedomaaju, ka veiktspeejaa ir milzu starpiiba starp 4200 un 5600 :>

Es izmestu 50ls, ja vidusmēra incremental buildi kompilētos par 5 sekundēm ātrāk. :)

 

Un, lai cik skaisti koda dependencies netiktu kārtoti, vienalga sanāk samērā bieži rediģēt kādu daļu,

pēc kā praktiski tiek pārkompilēta liela daļa koda.

 

Programmēšanas process jau sastāv no edit-compile-debug cikla.

Un, ja tas incremental-compile laiks pārsniedz kaut kādu pusminūti, tad uzmanība tiek ātri vien zaudēta.

 

Un es to kompile laiku gribētu dabūt pēc iespējas zemāku. Katra sekunde no svara. :)

 

ir čupa dēļu uz P965,kam ir tādi divi sloti...

Ja nav problēma, vari pamest linku.

 

P965 dēļus es īpaši nepētīju.

 

Bet apmēram pārskatīju AM2 dēļus un nemanīju kādu AM2 dēli, kam vienkārši būtu divas pcie x16 bez SLI.

Labots - Kaigars
Link to comment
Share on other sites

Es esmu programmētājs, un diendienā strādāju ar VS2005. Mans viedoklis:

 

CPU un RAM vajadzētu jaudīgus - t.i. kaut ko no Intel Core 2 Duo sērijas droši vien un 2GB+ RAM. Tad būs ērti. Bet pārējais ir fufelis. 80GB HDD ir vairāk nekā atgrieztiem galiem; video arī der onboardā (naf 4 monitorus? :???:)

 

OK, man ar onboardo sanāca kaut kāds sviests, ka ar konkrēto manu monitoru viņa taisa pārkontrastētu bildi. Ar citiem monitoriem savukārt izskatās normāli (un mans monitors citiem datoriem arī). Bet tas ir rets izņēmuma gadījums.

 

Par HDD un datu drošību - source tāpat glabāsies primāri iekš kādas nebūt versiju kontroles; tāpat arī projektu dokumentācijas būs uz serveriem. Tur arī taisi visādus RAID'us un regulāros backupus. Par lokālajiem HDD un to ātrdarbību/drošību vari pārāk neuztraukties - par MP3 kolekcijām neviens daudz neraudās.

 

Ja gribas smalku studijas performanci, moš var kaut kādu tādu variantu, ka sistēma ar ProgramFailiem un swapu stāv uz kaut kāda 16GB Flash diska, kamēr paši dati uz parasta HDD. Taču tā arī ir tikai spalvaina ideja.

 

Tie 4 monitori man toč nepielec. Es vēl no diviem jēgu redzu, bet 4 ir... nu, nezinu. IMHO tas vairs nebūs tik ērti - un cena arī tāpēc monstrīgi pieaug. 3D karte arī ir vajadzīga tikai tad, ja Tu patiesi ar 3D gatavojies strādāt.

 

Varbūt patiesi vari mazliet precīzāk pateikt, kas tieši būs jākodē? :roll:

Link to comment
Share on other sites

uz fikso pameklējo newegg,atrod normālus variantus no Foxconn,Asus un ECS.

tātad,P5B Deluxe,P9657AB-8EKRS2H un PX-1

man domāt,ka pirmais būtu tieši laikā.Otrais arī nav slikts.

 

Link to comment
Share on other sites

Vēl ideja performancei:

 

Ņem 3x 40GB HDD:

  1. Sistēmai + Program Files. Šis tiks vienreiz sainstalēts & defragots. Pēc tam nebūs praktiski nekādas rakstīšanas.
  2. Swap failam (un tikai);
  3. Documents And Settings folderis, kā arī pārējā lietotāja draza - visa aktīvā rakstīšana būs šeit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Vilx-

Koderiem tak vienmeer vietas uz ekraana pa maz.

Es nezinu, bet man shkjiet, ka 2x kaut kaadi 17" ir minimums lai ar komfortu vareetu kodeet.

Eikjini, ka uz viena visu laiku valjaa browseris ar dohuja tabiem.. uz otra kodee..

Kauch vai tas pats delphi.. visi tie suudi gar malaam .. tur kodam nehera vietas nepaliek..

 

4tri monji tas ir diezgan ekstreemi.. iistu pielietojumu neredzu, tiiri subjektiivi.. 2vi ir to 4to dokter propisal :)

Pa manam labaak 2x20 platekraani, nekaa 4x17" parastie 4:3

 

Gribeetos nedaudz oponeet pa darbstacijas disku droshiibu..

Kaa likums.. koderiem ir sainsteleets miljons ar visaadiem siikiem krapiem, bez kuriem vinji nespeej izdziivot.

Ja suuda disks aiziet pa grunti..

Darbs apstaajas.. gaidam disku... instaleejam ..

Pat ja disku dabonam mm teiksim 1h laikaa.. lai sainstaleetu pilnu kodera dzentelmenju komplektu nabagam aizies bezmaz visa diena...

A ir taad alieta kaa terminji.. bla bla bla :)

RAID 1 buutiiba ir uzlabot uptime, nevis nodroshinaat datu droshiibu.. datu droshiibai ir jaabuut backupiem :)

Nu vo.. a koderim uptaims ir ljoti svariigs :)

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest Kaigars

Tieši tā vilx-,

Sources darba beigās tiek pārsūtīta uz SVN

Tāpēc droši var izmantot RAID 0

 

video arī der onboardā (naf 4 monitorus? :???:)

Man tagad ir pieslēgti divi, gribu vēl. Pie tam, ja jau nepievienoti divi mētājas, kādēļ viņus nepievienot? :)

Vienīgi tehniski solis no divu līdz četru pieslēgšanai ir tāds neskaidrs. Un tagad arī izskatās, ka samērā dārgs. (bet daudz lētāks nekā 4 izeju matrox video kartes) :)

 

Par tām HDD performancēm ir jāeksperimentē. Galvenais iemesls kāpec es gribu RAID 0 vai Raptoru ir pēc iespējas samazināt incremental-compile laiku.

 

Ņem 3x 40GB HDD:

1. Sistēmai + Program Files. Šis tiks vienreiz sainstalēts & defragots. Pēc tam nebūs praktiski nekādas rakstīšanas.

2. Swap failam (un tikai);

3. Documents And Settings folderis, kā arī pārējā lietotāja draza - visa aktīvā rakstīšana būs šeit.

Man bija līdzīga doma, tikai 1. un 2. apvienot vienā un 3. uz raid 0

Link to comment
Share on other sites

nu var jau diezgan mierīgi noorganizēt tos 4 moņus,tikai ar 2 atsevišķām videokartēm.

swap vajag atsevišķi,ideālā variantā uz SSD,bet tas nekādos finanšu rāmjos nelien... :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaigars

Vilx-

Koderiem tak vienmeer vietas uz ekraana pa maz.

Es nezinu, bet man shkjiet, ka 2x kaut kaadi 17" ir minimums lai ar komfortu vareetu kodeet.

Eikjini, ka uz viena visu laiku valjaa browseris ar dohuja tabiem.. uz otra kodee..

Kauch vai tas pats delphi.. visi tie suudi gar malaam .. tur kodam nehera vietas nepaliek..

 

4tri monji tas ir diezgan ekstreemi.. iistu pielietojumu neredzu, tiiri subjektiivi.. 2vi ir to 4to dokter propisal :)

 

"2vi ir to 4to dokter propisal :)"

Exactly. :)

 

Nu, tagad man ir pieslēgti divi 20" un 21", abi laižas uz 1600x1200. Un lai nu kā, bet gribās vairāk.

Brīvi moņi ir. Un eksperiments interesants. :)

Minimizēt ALT-TAB usage.

 

Attiecībā uz softu, kas vajadzīgs tieši primāri kodēšanas darbam:

FAR/TC

MS VS2005

VAssistX

Ifran

Opera

SVN klients

 

Nav tik traki daudz.

 

Un sistēmu jau droši vien turēs uz atsevišķa diska, redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Es shkjiet, ka chakars deelj papildus 2viem monjiem nebuust rentabls.

Papildus 2vi monji nekaadi necels razhiigumu un eertiibas.

Paaraak daudz monji arii nav iisti eerti :)

Man ar bija lidiziiga doma.. maajas piepiljiit veel kaadu moni.. bet w2k3 nepakam negribeeja draudzeeties ar PCI vga :(

Naakaas samierinaaties ar 2viem :(

Bet nu.. es ir buut admins.. man pietiek :)Uz viena google uz otra rdc/vnc :)

Link to comment
Share on other sites

Ah, es sapratu! Tu nevis komplektee seerijveida datorus daudziem koderiem, bet gan gribi salikt vienu konkreetu kompi pats sev! :D Nu, tad tur nav ko kapeikas zjeelot! :D Par 500Ls buus taada iesaakuma liimenja kaarba vien! :D

 

Tachu, ja nopietni - IMHO tieshi swapu ir jeega likt uz atseviskja diska. Paareejais pat var kopaa sadziivot, tikai dazjaadaas partiicijaas.

Link to comment
Share on other sites

swapam vispaar neko nevajaga - swapdiska vietaa nopeerc ramu un swapu atsleedz

 

2gb rama vareetu buut par iisu ja tieshaam vienlaiciigi valjaa buus opera/studija/maxis (gadienaa ja maxi tieshaam lieto nopietni)

 

par cpu - man kaukaa atminjaa staav ka visual studija nu nekaadiigi nespeej paraleeli kompileeties - tb nav jamai jeegas no vairaak kaa vienas cores. maxim varbuut.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaigars

swapam vispaar neko nevajaga - swapdiska vietaa nopeerc ramu un swapu atsleedz

 

2gb rama vareetu buut par iisu ja tieshaam vienlaiciigi valjaa buus opera/studija/maxis (gadienaa ja maxi tieshaam lieto nopietni)

 

par cpu - man kaukaa atminjaa staav ka visual studija nu nekaadiigi nespeej paraleeli kompileeties - tb nav jamai jeegas no vairaak kaa vienas cores. maxim varbuut.

 

Vai ta?

 

Lielākā daļa(praktiski viss) softs nav speciāli optimizēts, lai strādātu uz vairākām korēm.

 

Ja dual coru arhitektūra būtu tāda, ka, lai izmantotu otro cori, būtu nepieciešama katra softa individuāls supports, tad tādus procesorus pirktu tikai specifiskiem gadījumiem un pročus uzturošiem softiem.

 

Es minu, ka dual cores kaut kādā veidā sadala instrukcijas pa diviem procesoriem hardwariski. Jo, ja tam vajadzētu softwārisku atbalstu, tad c2d varētu iepērt ar analogu vienkodolu.

 

Nē?

 

-------------

 

Attiecībā uz komplektāciju:

 

Atradu vienu "vienīgo" PCI video:

http://m79.lv/product/single/group/14/vend...I_I_TV_PCI_ROHS

 

Tad ar šito PCI video var ņemt arī māteni bez sli(bet ar raid supportu), bet tad vajag ati primāro video, jo, cik lasīju, tad var būt problēmas, ja ir divas video ar dažādiem draiveriem.

 

Praktiski lētākie SATAII cietie ir 120gb 8mb ~32ls

 

Vārdu sakot, cenu šim aparātam var nomest kādus 80ls īpaši nezaudējot perfo.

 

Un nē, es nedomāju, ka 500ls ir gluži iesākuma līmeņa kārba. Domāju, ka tā ir cena, ar

vislabāko performance/real value attiecību(like ātrāks procis, vairāk rama, etc būtu jau overkills)

Labots - Kaigars
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

OS ir instrumets kursh atbalsta HW.

OS ljauj programmaam izmantot vairaakus kodolus/cpu.

Ja programma nav speciaali tam optimizeeta, netiek izmantots daudzkodolu speeks.

 

Ne pa velti daudzos testos vienkodolu CPU izraadaas aatraaki kaa 2kodolnieki.

Veiktspeejas pieaugums ir tikai un vieniigi, ja pats koderis ir taisijis pergu taa lai vinja izmanto 2vus CPU.

 

Tev kaa koderim vajadzeeja pasham liidz tam aizdomaaties :)

Briinumi nenotiek :)

 

Ar pci jaauzmanaas..

Man windulis pateica, ka truukst resursu (IRQ laikmjau) un nefega tas PCI meesls nestradaaja.

Izgoogleejos.. papisos stundu un metu mieru :)

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Komenti Kaigaram,

 

nav poņas ko tu taisies ar viņu darīt vai programmēt, bet ja jau tev viss ir skaidrs, tad ko tu vēl te argumentē un d..rs virsū pārējiem. Pagūglē un pasūti tās savas detaļas, lieko izmetīsi vai uzdāvināsi mazturīgajiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kaigars

Komenti Kaigaram,

 

nav poņas ko tu taisies ar viņu darīt vai programmēt, bet ja jau tev viss ir skaidrs, tad ko tu vēl te argumentē un d..rs virsū pārējiem. Pagūglē un pasūti tās savas detaļas, lieko izmetīsi vai uzdāvināsi mazturīgajiem.

"d..rs" Huh?

 

Izņemot tevi un snail, nekas tamlīdzīgs nav novērots. :)

 

Skaidrāks apmēram ir tapis gan. Sure.

Link to comment
Share on other sites

..

[*]Sistēmā noteikti būs divas videokartes, četri moņi. Tā kā mb uztur SLI, vai ir izdevīgāk ielikt divas palētas SLI videokartes, nevis vienu normālu primāro(7600gt) un otru lētu draņķi(6100)?...

Nejauc ar Cross Fire - tur var izmantot atšķirīgus modeļus, ne SLI slēgumā.

 

Un vispār jā - es arī īsti nesaprotu, kam tur SLI slēgums vajadzīgs.

Labots - krelin
Link to comment
Share on other sites

es tak jau vienreiz uzrakstīju,ka SLi ir tapēc,lai palielinātu videokaršu jaudu spēlēs,nevis lai pieslēgtu 4 moņus.Saslēdzot kartes SLi,otrās kartes izejas atslēdzas!

Link to comment
Share on other sites

voltrix

Var kāds izskaidrot priekškam programmētājam sli un 4 monitori, nerunājot par visu pārējo?

Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

Tas tak © BHC :D

BHC korporācija bez tādās sistēmas kodēt nevar 8)

Link to comment
Share on other sites

4 monitori manuprāt ir perebors. Divi gan ir tīri ok.

 

 

 

Par dual-core - VS2005 nemāk kompilēt uz vairākām corēm, bet VS Orcas jau mācēs. Tā kā, ja negribi upgrade, tad jāņem dualcore. Ar tiem cietajiem diskiem gan man liekas, ka nav īsti tā ko mocīties. Labāk varētu paprovēt ielikt vēl 1Gb ram un to uztaisīt par ramdisk :)

Link to comment
Share on other sites

Lai arī kompilējoties varbūt netiks izmantoti vairāki kodoli, taču ātrāks CPU gan tam derēs. Un visi studijas dizaineri 'n stuff jau gan taisa n-tos threadus, tā kā vairākus kodolus Tu nenožēlosi. It sevišķi tajos brīžos, kad studija kārtējo reizi nokārsies. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...