Jump to content

Kuru Antec labāk izvēlēties?


Gonzo
 Share

Recommended Posts

Esmu noskatījis divus:

1) Antec SL450PEC 450W ATX

2) Antec TruePower TRUE 430PEC 430W ATX

 

Kas attiecas uz kvalitāti, tad šajā gadījumā jautājums atkrīt : )

 

Tā kā kompis reizēm strādā arī pa naktīm, tad vajag klusu barokli. Vai ir kāds ar šamējiem saskāries? Kādas atsauksmes?

Link to comment
Share on other sites

Esmu noskatījis divus:

1) Antec SL450PEC 450W ATX

2) Antec TruePower TRUE 430PEC 430W ATX

 

Kas attiecas uz kvalitāti' date=' tad šajā gadījumā jautājums atkrīt : )

 

Tā kā kompis reizēm strādā arī pa naktīm, tad vajag klusu barokli. Vai ir kāds ar šamējiem saskāries? Kādas atsauksmes?[/quote']

 

Perc tik nost ! Antec TruePower TRUE 430PEC 430W ATX

Antec NeoPower 480W ATX

Link to comment
Share on other sites

Nu cik pats lietoju TruePower550W EPS12V - lielisks un kluss :) Nedomaaju ka tam 430W vajadzeetu buut iipashi skaljaakam... tas taads mans pienjeemums :)

Link to comment
Share on other sites

Nu cik pats lietoju TruePower550W EPS12V - lielisks un kluss :) Nedomaaju ka tam 430W vajadzeetu buut iipashi skaljaakam... tas taads mans pienjeemums :)

 

Nu manējais HEC arī skaitās Low-Noise, bet paskaļs tik un tā...

Link to comment
Share on other sites

low noisem - būs aptuveni 22-23 vai pat 25db (decibelu skaļums) - izcili smalkiem - ar ventilatoru sazin cik krutu - būs 20db. - klusāk vairs nav manīts. - tad ja baroklis ir vienīgā nenoklusinātā tava kompja daļa - tad arī tie 20db būs dzirdami. - bet ja tev vēl ir paŗis rūcēji - hārds vai video cūleris - tad oki doki:)

 

noiselesam - (beztrokšņa) baroklim - nebūs skaņas, bet cena būs sākot no 100Ls.

 

selfmeida noiselesam - cena būs vienāda parasta barokļa cenai plus ~2stundu darbs - mazai palodēšanai. (sk vecas modinga sadaļas)

 

selfmeida low noisem - cena varētu būt prasta barokļa cena plus 120mm parasta ventilatora cena (~4Ls) un 30min darbs. - izgrauž lielus robus un pieliek lielo ventilatoru - uz 5v lai griežs lēni. - tādējādi iegūst skaļumu kas iekļaujas lownoises standartā - 21-23db vai pat klusāk, - lēti un labi, un jebkuram lāmem saprotami:)

 

 

okidoki - lai veicas:)!

Link to comment
Share on other sites

Eksperimenta pēc pasūtīju no Aigasnama Antec 12 cm ventilatoru. tad jau redzēs cik noiseless tas pribambas ir..

 

P.S. Tie p...ri atsūtīja e-mail ar atvainošanos, ka sakārā ar globālo ekonomisko krīzi, degvielas cenas kāpšanu un tuvojošos apokalipsi ir spiesti pacelt cenas, un jau no 1 oktobra (!). Tāpēc reālā cenas varot atšķirties no katalogā esošajām. Vot ētika bļin.... : (

Link to comment
Share on other sites

Tomēr esmu spiests ņemt atpakaļ savus vārdus.

Viss bija godam : )

 

šovakar redzēšu, kas tas ir par zvēru

Link to comment
Share on other sites

Nu cik pats lietoju TruePower550W EPS12V - lielisks un kluss icon_smile.gif Nedomaaju ka tam 430W vajadzeetu buut iipashi skaljaakam... tas taads mans pienjeemums icon_smile.gif

 

Nu manējais HEC arī skaitās Low-Noise, bet paskaļs tik un tā...

 

Ariii man pirmstam bija 300W Low-Noise HEC - krietni skaljaaks par sho Antecu kuram ir 2 ventilatori icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Pielauzāt...

Turēšu pie vārda : )

Jāsāk domāt, kur nopārdot savu HEC 350 W -tinieku

Pārdotu pa 15-18 Ls, ja kādu interesē -tel: 9773434

Link to comment
Share on other sites

Nu cik pats lietoju TruePower550W EPS12V - lielisks un kluss icon_smile.gif Nedomaaju ka tam 430W vajadzeetu buut iipashi skaljaakam... tas taads mans pienjeemums icon_smile.gif

 

Nu manējais HEC arī skaitās Low-Noise, bet paskaļs tik un tā...

 

HEC paliek krietni skaļāks ar laiku, tāpēc ņem tik ciet Antecu icon_smile.gif)

Link to comment
Share on other sites

Vai tik shitaa teema nebuutu jaapaarvieto Datortehnika?

 

nu, manis pēc, pārvieto ar...

Link to comment
Share on other sites

taupi.lv vispār strādā?

Nav ne kādas atbildes un sazvanīt arī nevar...

icon_confused.gif

Link to comment
Share on other sites

ko labu ietaupīsi:)? - taupi.lv? - šie laikam būs ietaupījuši, un aizvēruši savu bodīti:) - nuja - ja tev negribas čakarētis - bet cena jau paliela, klusajiem - zem 20ls nekas kluss nebūs? = ābet - ja parastajam 10ls baroklim vienkārši ventilatoru pieslēdz pie samazinātas jaudas - piem 5v - ņeštrunta jau šis nedegs, bet klusāks būs krietni! janu vienīgi negribas bojāt garantijas uzlīmi?

Link to comment
Share on other sites

Paga, paga... Cik lietotāju ar vārdu gonzo mums ir? ir GOnZO vai kautkas tml un šis te gonzo, kuram atavars ir vienāds ar FIB atavaru, bet GOnZO ir smaidīgais atavars. Kautkas nav kārtībā...

Link to comment
Share on other sites

nure, Nexodus:))) - tev darbs - izmest abus gonzos ais škurkas laukā, lejā pa trepēm:) - pēctam - ja viens būs īstais - varēsi atvainoties, un uzņemt atpakaļ forumā:)))

Link to comment
Share on other sites

Paga, paga... Cik lietotāju ar vārdu gonzo mums ir? ir GOnZO vai kautkas tml un šis te gonzo, kuram atavars ir vienāds ar FIB atavaru, bet GOnZO ir smaidīgais atavars. Kautkas nav kārtībā...

Jā, šito izlasot točno liekas, ka kaut kas nav kārtībā icon_mrgreen.gif

 

Paskatīties nevar kurš pirmais?

 

Par bildīti atzīstos, ka ir tāda pati, ka kolēģim icon_rolleyes.gif

Mēģināšu laboties

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...