Jump to content

zibens defekts?


Guest yoga
 Share

Recommended Posts

lieta taada ka, peec peerkona negaisa izsleedzaas kompis. finaalaa tagad nestraadaa monitors, videokarte ir dziiva, bet iesprauzot citu karti tajaa kompii nekaa neraada, vareetu buut ka mate nodegusi?

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Stiep uz garantiju.

Protams, nesaki, ka tas ir peec negaisa.. Saki, ka vot shodien.. tikko. Veelams lai tajaa dienaa nav negaisa :D

Link to comment
Share on other sites

Guest yoga

nekaadu emociju, ne piikstienu ne kaa, a vot kaapeec neiet monitors, bet v-karte dziiva.

Link to comment
Share on other sites

Guest Geryzz

Nu varētu būt ka mātei kirdikht. A vispār, kas tev teica, ka videokarte ir dzīva?

Labots - Geryzz
Link to comment
Share on other sites

Guest arnizz22

offtopic:

sorry ka netaisiiju jaunu topiku, bet tas ir pa garantiju:ja es netiishaam daljeeji nopleeshu garantijas uzliimi kompim tad man vairs nav vinjam garantija?

Link to comment
Share on other sites

mātesplate beigta, ej uz servisu, mācies melot un nesēdi "traukos"!

Link to comment
Share on other sites

Guest yoga

offtopic:

sorry ka netaisiiju jaunu topiku, bet tas ir pa garantiju:ja es netiishaam daljeeji nopleeshu garantijas uzliimi kompim tad man vairs nav vinjam garantija?

 

ja pilniigs tupaks noticees ka tas tieshaam ir tavs kompis tad jau varbuut iesmereesi uz garantiju

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Normāliem kantoriem pavadzīmēs ir rakstīti sērijas numuri un pēc tiem arī veic garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Normāliem kantoriem pavadzīmēs ir rakstīti sērijas numuri un pēc tiem arī veic garantiju.

Nemēdz gadījumā būt tā, ka citiem lietošanas noteikumos rakstīts, ka lietotājs nedrīkst veikt nekādas modifikācijas datora iekšienē?

 

p.s. Piekrītu, ka sviests, kādas vēl n@h uzlīmes?

Labots - kpab
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...