Jump to content

ContraVirus


JanB
 Share

Recommended Posts

Karoč lieta tāda, ka mani palūdza iztīrīt te vienu datoru. Slēdzot iekšā jau tas, ko sākumā noturēju par antivīrusu, kliedz - "Your system is infected". Nu domāju, kā vienmēr, noņemšu nost šito, uzlikšu nod32 un palaidīšu lai iztīra. Šeit seko nepatīkamākais - it kā ContraVirus tiek noinstalēts - viss kārtībā. Bet apmēram pēc minūtēm 5 atkal uzinstalējas atpakaļ. Esmu jau nomēģinājis visas iespējamās bezmaksas/trial programmas, bet dabūt nost neizdodas. Bezmaksas progas viņu par vīrusu neuzskata, dažas maksas atrod, bet lai dabūtu nost, vajag samaksāt zināmu summu. Googlē pameklēju - ir arī manuālā izdzēšana, bet nu registry keys tur norādītas neprecīzas, varbūt arī zināšanas par īsu, bet nu pagaidām nost neizdodas dabūt. Varbūt kāds ir saskāries ar šādu insektu? Un vai pastāv kāds miermīlīgs noņemšanas veids, ne format c:. vienkārši pietiekami daudz vajadzīgu lietu te, un cietais arī nav partīcijās sadalīts, tā kā nevaru noglabāt vajadzīgo un reinstall win.

 

So, any suggestions?

Labots - xn1s
Link to comment
Share on other sites

Izrauj neta vadu uzliec ad-aware un to nod32 izskenē un uzliec firewall uz kādu laiku ;)

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl atkārtojas iepriekšējais - ne nod32, ne ad-aware neuzskata šo par vīrusu. Bet no taskbara msgbox ar uzrakstu your computer is infected lec ik pēc 1 min, kad esi to uzrakstu novācis. Tas tiešām traucē darbā.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav partiicijaas sadaliits tad to var izdariit: defragmentee hdd un peec tam ar GParted LiveCD no briivaas vietas izveido partiiciju.(:

 

P.S.Vari bildi iemest ar to drankji? -> http://zshare.net

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

Pamēģini šo?

 

 

Vari mēģināt ar kādu liveCD (Knoppix) izdzēst windows un program files mapes, un pēc tam instalēt windows no jauna, tika iztiekot bez formatēšanas! Manuprāt tā varēja izdarīt hmm....

Labots - Holmss
Link to comment
Share on other sites

Helmars

Es rīkojos šādi.

1) nopumpēju autoruns un sameklēju sliktās programmas;

2) ar autoruns mēģinu nodzēst attiecīgās reģistru atslēgas, .ini failu ierakstus, failus un pārstartēt datoru;

3) ja programma ir pietiekami gudra un neļaujas notīrīt, ielieku instalācijas CD un startēju datoru recovery console režīmā, nodzēšu izpildāmos failus, kurus nevarēju dzēst windowsā.

Ja nav sabojāti windows izpildāmie faili, šī metode strādā vienmēr.

Link to comment
Share on other sites

NC: jā, visus saitus esmu izskatījies, bet nevienam no tiem piedāvātajiem tūļiem nav bezmaksas versija, kas izdarītu ko vairāk par noskenēšanu. Ja jāsāk tīrīt, tad tikai pēc Order Now.

 

Helmars: tur jau tas labākais, ka programma ne pret ko neiebilst - mierīgi vari uninstall viņu un visus failus no viņas Program Files mapes arī izdzēst, bet tā īstā zaraza, kas viņu uzliek atpakaļ ir kkur citur. Un tā kā es nezinu, kur, tad no comand prompta pagaidām nav ko darīt.

 

 

D_I: skanēšana pēc tam notiek ar kādu online skaneri, cik noprotu. Vai ir kāds skaneris, kam šitāda zaraza ir datu bāzē ielikta?

Link to comment
Share on other sites

Cīņai ar vīrusiem es izmantoju: AVZ un

Cureit. Viss ir bezmaksas. Vīrusu meklēšanai gan būtu ieteicams izmantot SAFE MODE, jo normālā režīmā antivīrusam ir grūti tik galā ar aktīviem vīrusiem.

Link to comment
Share on other sites

Helmars

Helmars: tur jau tas labākais, ka programma ne pret ko neiebilst - mierīgi vari uninstall viņu un visus failus no viņas Program Files mapes arī izdzēst, bet tā īstā zaraza, kas viņu uzliek atpakaļ ir kkur citur. Un tā kā es nezinu, kur, tad no comand prompta pagaidām nav ko darīt.

Tāda jau ir autoruns jēga. Palaid autoruns, ir 99% iespēja, ka tā "zaraza" būs autoruns uzrādītajā sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par palīdzību, problēma tika atrisināta. Tiesa gan, ka nevaru paskaidrot, kurš no visiem ķērājiem viņu izēda, bet pēc daudzu tooļu darbības un viena aizdomīga xpupdata.dll izdzēšanas no system32(aizdomīgs tāpēc ka nebija signed by M$) atpakaļ šis dranķis vairs neparādās.

 

Topiku var slēgt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...