Jump to content

Akumulators Prieks muzikas


Bless
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Nesmu te ilgi bijis bet nu uzradusies velme uzzinat kur var dabut un vai pardodas akumulators (baterija) prieks dazadam iericem.

 

Doma ir tada ka velos braukt zaljumos bet nav attiecigas elektriibas/barosanas padeves

 

Man teica ka pardototies "sausaas baterijas" Pie kuram var pieslegt dazdazado tehniku un padzirdeju ka no motocikla akumulatora ar varot uztaisit.

 

Bushu ljoti pateicigs ja kads man palidzes :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ko tu gribi likt klāt pie tā akumulatora?

 

Ja ko nopietnu, piemēram, diskotēku uzrīkot mežā, tad bez ģeneratora neiztikt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pēc pieredzes - mašīnas aķis, ja tāds labs, tad jau 4h laikā nomirst pie pilnas slodzes uz 40-50W.

Link to comment
Share on other sites

ventolin

Es ir redzējis bildes no riktīga open-air'a. Aizbrauc cilvēki pie dabas ar busiņu, kur ir kārtīgas tumbas un kārtīgs ĢENERĀTORS :twisted: (uz benzīna), un forši pavada laiku, netraucējot kaimiņiem gulēt :)

 

A baterijas hz. Daudzi mēdza skatīties dāčās mazos leišu televizoriņus no vienkārša mašīnas akumulatora. Bija kādreiz vajadzība spridzekļu detonācijai kārtīgu barošanas avotu (gari vadi, liela pretestība). Tā arī nekāds prātīgās variants netika atrasts. Vispār māc aizdomas, ka kaut kādas lielas baterijas varētu maksāt daudz. Kaut vai, ja padomā, ka mobzī ir maziņa un dārga, tad diez cik varētu maksāt tāda, kas ir X reiz lielāka...

Link to comment
Share on other sites

Tā sausā baterija nemaz tik sausa nav. Tie saucās želejas akumulatori. Tie ir salīdzinoši dārgi, toties nenāk ārā ūdeņradis, nav arī šķidra skābe, kas var izlīt. Citas atšķirības no parastā auto aķa nav. Lieto tos želejniekus gan auto, gan močiem kur tik vajag

Link to comment
Share on other sites

Nu ir laiki pienākuši, nevar pat atpūsties zaļumos bez elektronikas klātbūtnes.

Kas liedz paņemt pārnēsājamo maģi un dažus komplektus ar duracel (skaits atkarīgs no laika cik taisās pavadīt)

Vai arī nopērc 12V-->220V pārveidotāju un pieslēdz pie auto, kad vajag tad padarbini un palādē.

Labots - emalja
Link to comment
Share on other sites

Nu ne gluzi zaljumi bet lieta ka masina nav ir doma par kautko veseligaku - izbraukt ar riteniem un tadam akumulatori nemedz but lidz :roll:

Link to comment
Share on other sites

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

man tā liekas neko tādu ko ar ričuku brīvi varētu vadāt nepiedāvās! :wink:

āāā..kas to sarkano tur mauc?baigi prikolīgi! :mrgreen:

Labots - nono
Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

Normāls aķītis un auto audio sistēma zaļumos ir pietiekama...

 

Un par šoti vispār var norēkties:

kārtīgs ĢENERĀTORS :twisted: (uz benzīna), un forši pavada laiku
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Laikam nedrīkst, bet kāpšļi un āķi ir labs risinājums.

Link to comment
Share on other sites

ventolin

Un kas vainas? Družba ne uz benzīna? Mašīna ne uz benzīna? Daudziem ir benzīna ģeneratori. Tumbas bija adekvāta lieluma, lai ģeneratora troksnis ne pārāk traucētu. Vismaz izārdīties var, nevis roxy style kloāku pagrozīt.

Link to comment
Share on other sites

Laikam nedrīkst, bet kāpšļi un āķi ir labs risinājums.

kāpšli varētu būt pedāļi,a kas ir āķi,ne jau aķi? :wink:

 

Un kas vainas? Družba ne uz benzīna? Mašīna ne uz benzīna? Daudziem ir benzīna ģeneratori. Tumbas bija adekvāta lieluma, lai ģeneratora troksnis ne pārāk traucētu. Vismaz izārdīties var, nevis roxy style kloāku pagrozīt.

viņi parasti ir uz seļarkas,man škiet,bet skaļums līdzvertigs! :wink:

Link to comment
Share on other sites

elektriķa stabos rāpjamie kāpšļi, tie dzelži ko auj kājās, dzelzs nagi. Un āķis no stieples, kuru uzāķē uz fāzes vada zemsprieguma līnijās (nejaujt ar 20KV !!!!)

varbūt var mēģināt iztikt bez kāpšļiem, bet tad vajag ~5m sausa (!!!) koka kārti ar kuru uzāķēt to āķi... un zināmu izveicību protams

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

āāā..sorry!man profesija-maiznieks!tā i pasaki! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

elektriķa stabos rāpjamie kāpšļi, tie dzelži ko auj kājās, dzelzs nagi. Un āķis no stieples, kuru uzāķē uz fāzes vada zemsprieguma līnijās (nejaujt ar 20KV !!!!)

varbūt var mēģināt iztikt bez kāpšļiem, bet tad vajag ~5m sausa (!!!) koka kārti ar kuru uzāķēt to āķi... un zināmu izveicību protams

 

šausmas :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Jaa protams ieshu un karinashu :lol:

 

Taa adrese izskatas interesanta... Jauzzin vai tos generatorus pa visu Latviju piegada :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...