Jump to content

Ipod Nano Remonts.


Guest b-d
 Share

Recommended Posts

chau , man baigie suudi.

ipods gaja ideali liidz soriit sleedzot jamo ieksha nekas nenotika.. nu ok pielieku pie kompja.. paradas apple zimite uz 0,1 sec iedegas gaisma un viss sak pixseloties lidz izdziest. :D

nu ko. nejau pirmo reizi ar pipi uz jumta un uzreiz prata doma- kads no siikajiem laikam izmazgajis. nu ko lieku zaveeties ,bet soreiz ( 3reize) laikam nepaliidz.. ;( + ja bik pakrata ,tad kkas ieksha taka kustas minimali. :D

nu vienvardsakot - sudi vaga.

ok. saku domat , ka javed ipods celojuma uz capital veikalinju kur man vinju sataisiitu , ja ne pa garantiju tad vismaz kka. bet nu kaa gadijaas kaa ne , tad man garantija pazuduse. :)

 

bet fishka tada ,ka es nezinu kur lai savu oldschool nanikii 1gb vedu :D nu negribu es izmest araa :sad: jamais jau driz ka gadu bus vesels :( un patiesham man ir loti mils.

 

varbut kadam ir bijusi lidziga prob. un var pateikt ka rikoties.

Link to comment
Share on other sites

Lopelis

ZInu tikai to, ka man pašam iPod (ārī vecais 1 gb) iekrita ūdenī un viss....

Atstāju žāvēties

Apmēram pēc 4 dienām viss atsāka darboties (notika tas pirms 1/2 gada) un darbojas vēl tagad.

 

Protams tas nenozīmē, ka tev viss būs tieši tāpat, bet var jau būt visādi - labāk paturi kādu laiku lai pažūst un ja nekas nemainās tad gan nes uz remontu

Jo nekas jau nemainās, vai tu aiznes rīt vai pēc nedēļas (garantija ta tev nav)

Link to comment
Share on other sites

Guest b-d

nu man arii ta bija ar mazgashanu bet tgd ta nav.

un velns. capital pateica, ka es bez garantijas varu sukat iet. un ka ja man butu garantija man iedotu jaunu vietaa..:/

tada skrobe....;/

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...