Jump to content

Internet Explorer 6 neļauj rakstīt latviski


androidz
 Share

Recommended Posts

Sveicināti kolēģi!

 

Paziņām IE 6 neļauj rakstīt latviešu valodā, tobiš kad mēģina iekš IE rakstīt latviešu valodā latvisko burtu vietā (tie kas ar garumzīmēm, mikstinājumiem utt) rāda visādus citus simbolus. WEB lapas attēlo pareizi, bet rakstīt neļauj. Opsistēma ir winxppro.

Mozillā viss OK. Vopčem jebkur citur var rakstīt latviešu valodā a IE nevar. Ne ar vienu tastatūras izkārtojumu:(

Vatētu jau lietot mozillu, bet dāžiem saitiem, kas viņiem ir vajadzīgi der tikai IE.

 

Agrāk varēja un pēkšņi vairāk nevar, kurā brīdī tas tā notika un kāpēc viņi nezina pateikt. Pārstāja un viss...

 

Lūdzu Jūsu padomu, kā to varētu izlabot, bez radikāliem līdzekļiem - sistēmas reinstall?

 

A

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kas nodrošina LV valodas ievadi - Tildes birojs, Winlat, citi tūļi vai iebūvētais izkārtojums ar ALT?

Link to comment
Share on other sites

androidz

Un kas nodrošina LV valodas ievadi - Tildes birojs, Winlat, citi tūļi vai iebūvētais izkārtojums ar ALT?

No paša sākuma viss gāja ar iebūvēto ALT, pēc tam kad pazuda tad provēju Apostrof no laacz. Nepalīdz:(

Ne TB ne Winlata naf.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Paskaties Internet Options-> General -> Languages, kas tur darās.

Link to comment
Share on other sites

androidz
(labots)

Paskaties Internet Options-> General -> Languages, kas tur darās.

Tur ira tikai Latvian [lv]. Vrode tā arī ir jābūt.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ieejot IE tiešām rādās nepieciešamais LV izkārtojums? Ir manīts, kad IE nomaina izkārtojumu.

 

Vai arī latviskie simboli (rakstot) neattēlojas kā nākas - tāds joks arī redzēts (kaut kas ar fontiem nobrucis bij).

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu vrode rādās īstais (LV) uz RU vai EN nepārslēdzas. IE izkārtojumu nemaina.

Lapas saturu attēlo korekti, bet rakstīt neļauj.

Latvisko burtu vietā rāda visādus citādu nepariezos simbolus, tipa "+", "/", no galvas precīzi neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Identiska problēma iekš IE7,bet rakstot IE7 toolbar meklēsanas logā viss kārtībā. Vēl kas, ierakstot, piemēram, google ar ķeburiem, meklejamos rezultatus atgriež korekti.

Link to comment
Share on other sites

Artanis
[..] Vēl kas, ierakstot, piemēram, google ar ķeburiem, meklejamos rezultatus atgriež korekti.
Tad 99% iespēja, ka vaina ir lokālās kārbas fontos. Varbūt pamēģināt pārrakstīt visu [sysdir]/fonts mapi, aizstājot to ar vesela kompja attiecīgo mapi?
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja tiešām kādu simbolu vietā rādās (nevis aizvietojas) citi, tad vaina ir fontos. Var mēģināt iekš opcijām tos fontus patramdīt.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Ja tiešām kādu simbolu vietā rādās (nevis aizvietojas) citi, tad vaina ir fontos. Var mēģināt iekš opcijām tos fontus patramdīt.

Vot manā gadījumā liekas, kas ir tā situācija, ka nevis rādās nepareizei, bet gan aizvietojas ar nepareiziem, tobiš problēma ar izkārtojumu un tikai IE jo mozillā un visur citur ir pareizi.

Kad būšu pie tā kompja tad paprovēšu ar to gūgles variantu.

 

 

 

Identiska problēma iekš IE7,bet rakstot IE7 toolbar meklēsanas logā viss kārtībā. Vēl kas, ierakstot, piemēram, google ar ķeburiem, meklejamos rezultatus atgriež korekti.

Un problēmas risinājumu atradi?

Link to comment
Share on other sites

aigarsa

Dažreiz latviešu un krievu burtu ievadei traucē kāds TOOLBARs. Man tā kādreiz bij ar YAHOO toolbaru, to novācu un viss aizgāja.

Citreiz vainīgs ir kāds no Add-on. Tos var izslēgt:

Tools -> Internet options -> Programs - Manage Add-ons

Link to comment
Share on other sites

man tas pats uz viena kompja ar IE6 uz otra ar IE 7,

instaleets nekas netika, vienu dienu vairs nevar rakstiit un viss :(

pagaidaam veel neesmu atradis vainu

Link to comment
Share on other sites

androidz

Aha izskatās, ka diezgan populāra problēma.

Moža paprovēt IE6 reinstall!?

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Protams, tūlīt man kāds bļaus virsū par 'gaumes lietu' utt, bet teikšu vēlreiz - kopš sāku izmantot Mozillas FF, uz IE i skatīties riebjas. Varbūt tomēr sekojiet manam piemēram, un atzīstat FF par labu esam?..

 

P.S. jā, man besī ka ir saiti, kas nav savietojami ar FF, bet tikai ar smirdīgo IE.. -_-

Link to comment
Share on other sites

androidz

Protams, tūlīt man kāds bļaus virsū par 'gaumes lietu' utt, bet teikšu vēlreiz - kopš sāku izmantot Mozillas FF, uz IE i skatīties riebjas. Varbūt tomēr sekojiet manam piemēram, un atzīstat FF par labu esam?..

 

P.S. jā, man besī ka ir saiti, kas nav savietojami ar FF, bet tikai ar smirdīgo IE.. -_-

Nu bet protams ugunslapsa ir dabest! Bet vajag IE priekš vienas sistēmas un vajag rakstīt latviski:(

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Artani, neķer krenķi. Tādu saiti palikuši maz (viens tāds eksistē - yes.lv). Ne jau lietotājs vainīgs, ka lapas izstrādātājs nemāk uztaisīt tā, lai visur strādā.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Artani, neķer krenķi. Tādu saiti palikuši maz (viens tāds eksistē - yes.lv). Ne jau lietotājs vainīgs, ka lapas izstrādātājs nemāk uztaisīt tā, lai visur strādā.

Domāju kā tādu saitu ir pietiekoši daudz, vai arī saitu, kas nevisai korekti strādā ar IE. Visādas ibankas un sazin kas vēl. Izklaides lapas protams būs tādas kas iet uz visiem browzeriem...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Visas ibankas uz firefox strādā.

Pagaidām dažreiz neiet lattelekom tv, kā arī MS Exchange īpaši korekti nestrādā uz FF - vienīgās lapas kur IE7 vajag.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Visas ibankas uz firefox strādā.

Pagaidām dažreiz neiet lattelekom tv, kā arī MS Exchange īpaši korekti nestrādā uz FF - vienīgās lapas kur IE7 vajag.

Nu vot manā gadījumā, diemžēl atradās tāds saits, kurš ir vajadzīgs un tikai uz IE iet:(

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un vispār - ja lieto IE (es saprotu, daudzām tantēm ir baigais pieradums), tad ļoti vēlams migrēt uz IE7.

 

IE6 ir īsts mēslu savācējs - šitos mēslus esmu kasījis laukā no datoriem n reizes.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Tas ir kautkas jauns. Uz viena IE7 arī redzēju šitādu gļuku burtu vietā rādījās +++++ , slinkums bija rakties - ieteicu FF. Risinājums ir kādam?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprasha

Sveicināti kolēģi!

 

Paziņām IE 6 neļauj rakstīt latviešu valodā, tobiš kad mēģina iekš IE rakstīt latviešu valodā latvisko burtu vietā (tie kas ar garumzīmēm, mikstinājumiem utt) rāda visādus citus simbolus. WEB lapas attēlo pareizi, bet rakstīt neļauj. Opsistēma ir winxppro.

Mozillā viss OK. Vopčem jebkur citur var rakstīt latviešu valodā a IE nevar. Ne ar vienu tastatūras izkārtojumu:(

Vatētu jau lietot mozillu, bet dāžiem saitiem, kas viņiem ir vajadzīgi der tikai IE.

 

Agrāk varēja un pēkšņi vairāk nevar, kurā brīdī tas tā notika un kāpēc viņi nezina pateikt. Pārstāja un viss...

 

Lūdzu Jūsu padomu, kā to varētu izlabot, bez radikāliem līdzekļiem - sistēmas reinstall?

 

A

 

Līdz šim šādos gadījumos vaina bija iekš IE6 kreisajiem tollbariem, kuriem bij savs ENG encodings vai kas tur.

Link to comment
Share on other sites

Pielikšu savu sāpi tepat :) Niekojos ar VISTU un baigi vajag Russian QWERTY draiverīti Vistai, tie kas ir XP neder :( Palīdziet atrast, googles tante tikai kaut kādus kreisos krievu ražotos piedāvā kur 9 krievu burti H.V.Z. kur izmētāti :(

HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

control panel -> regional & language options -> advanced -> select a lang.... -> jebkura -> ok -> restart -> turpat atgriezies -> latvian -> tas pārrakstīs visus latviešu fontus no xp diska!

Link to comment
Share on other sites

mezhavecis

Nu nav tiem krieviem kā latviešiem, kad izmanto apostrofu lai būtu garie un mīkstinājuma zīmes, bet man priekš XP ir smuks dll failiņš un reģistra atslēdziņa un var smuki rakstīt krieviski ar tiem pašiem LV burtiem un izmantot apostrofu. Vienkārši pasaka. Krieviem es te atradu vienu kaut cik, bet bez apostrofa izmantošanas :-( :cry:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

keksis, es n gadus rakstu krieviski, drīzāk standarta burtus tajā vietā, kur tiem jābūt.

 

russian_keyboard.gif

 

Par apastrofiem krievu izkārtojumā vispār man pirmā dzirdēšana. Es nesapratu tavu ideju.

Link to comment
Share on other sites

Autoram -

nu ja tev nebutu piratiskais win tad tev jau sen butu IE7 un nebutu lieku problemu!

risinajums, ej uz veikalu un tadu noperc! :evil:

Link to comment
Share on other sites

nu ja tev nebutu piratiskais win tad tev jau sen butu IE7 un nebutu lieku problemu!

risinajums, ej uz veikalu un tadu noperc!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Tu muļķis esi vai kā? Izlasi visus postus, tas gļuks ir arī IE7. Uz pirātiskā arī mierīgi var lietot IE7...

Link to comment
Share on other sites

Tu muļķis esi vai kā? Izlasi visus postus, tas gļuks ir arī IE7. Uz pirātiskā arī mierīgi var lietot IE7...

 

nu seit ari viens to lieto....

Link to comment
Share on other sites

mezhavecis

atkārtoju velreiz, priekš XP un arī 2000, ME, 98 man ir dll failiņi un reģistra atslēgas, kas ļauj rakstīt KRIEVISKI izmantojot tos pašus burtus ko latviski rakstot un Я,Ж,Ч u.t.t vienkārši tāpat kā latviski izmantojot (') ŠITO taustiņu tāpat kā latviski Ā,Š u.t.t. Ja kas tad arī latviešu valodai ir tādi paši dll failiņi un nevajag nekādu tildes biroju!

Link to comment
Share on other sites

Xeriuss

Man te kaadu laiku atpakall viens taarps bija iemeties, kas nellaava rakstiit ar LV burtiem, moshk pameeggini paskeneet savu PC ar kautko....

Link to comment
Share on other sites

Nu man tagad tas 2 variants ir, bet tak jāatceras kur tie 9 burti ir sabāzti, bet mans tas rakstīšanas veids ir super un visi klienti kuriem to esmu uzlicis ir stāvā sajūsmā, nav jāatceras kur tad tie krievu burti, pie tam man un arī daudziem ir klavas bez krievu burtiem tā kā padomā :)

Link to comment
Share on other sites

Lielais paldies visiem par centību, problēmu iekš IE7 izdevās atrisināt pie add-ons aizliedzot BitComet Helper.

Link to comment
Share on other sites

androidz
(labots)

Autoram -

nu ja tev nebutu piratiskais win tad tev jau sen butu IE7 un nebutu lieku problemu!

risinajums, ej uz veikalu un tadu noperc! :evil:

Tu apdedzis esi? Kāds tam nackuj sakars ar legālo vai nelegālo Windu. Problēma ir ar IE6. Ja nav ko pateikt pa tēmai, topikai tēmai, tad klusē! Winda pie tam ir legāla. Blin, da jebkurai Windai, zagtai vai pirktai var uzlikt IE7 bez problēmām. Experts pi$dec atradies, dzīvot mācīs!

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

androidz

Tai kompī atradu vienu IE adonu, izdzēsu nafik ārā, bet labāk nepalika:( Būs vien jāprovē IE pārinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...