Jump to content

Problēma ar bildi pēc Mac OS X 10.4.8 ieinstalēšanas


Mihijs
 Share

Recommended Posts

Uz vienas PC partīcijas blakus WinXP ieinstalēju Mac OS X 10.4.8.

 

Iebūtojoties Mac OS X uz pelēka fona parādās iekostais ābolītis un zem tā aplītis rāda, ka kaut kas notiek. Bet pēc pelēkās bildes pazušanas tad arī sākas nesaprotamais - ekrāns (LCD Viewsonic VX922) noraustās, uz mirkli parādās melns ekrāns ar zīmi NO SIGNAL, tad zilais fons kurs plūdeni pāriet melnumā un tālāk nekas nenotiek.

 

Mēģināju iebūtoties vairākas reizes - ar minimālām izmaiņām rādās tas pats. Ir manīts arī OUT OF RANGE uzreiz pēc NO SIGNAL.

Divreiz gadījās nonākt līdz logam kas prasīja izvēlēties manu valsti, bet nebija iespējas darboties ar peli kursoras trūkuma dēļ un ekrāna izšķirtspēja uz acumēru bija ~ 600x1024 (augsējā mala īsāka un viss ekrāna visū.

 

Palīdziet saprast kas pie vainas. Nav kaut kas ar tiem X failiem vai X logiem ko piedāvāja instalēt un es nespēju attiekties?

Link to comment
Share on other sites

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

Cik sapratu, tad Tu esi to mac-u jau uzinstalējis. Pēc tā KĀ Tu apraksti sava PC dzelžus, saprotu, ka Tev vēl stipri par agru mēģināt instalēt kaut ko MacOS veidīgu. Lai uzinstalētu *nix-veidīgu OS ir vajadzīgas kaut minimālas zināšanas par datoriem.

 

Padzīvojies pa aizjūras forumiem un palasies ko par instalācijas procesu saka spečuki.

Kad būsi kaut mazliet apguvis kas un kā - tad arī mēģini instalēt. Tici man, būs arī rezultāti. Pozitīvi rezultāti.

 

Varu pateikt priekšā - Tu neesi salicis vai, gluži otrādi esi salicis par daudz patčus. Intel mašīnai NEVAJAG AMD patčus un attiecīgi otrādi. Neliec patčus, kurus neatbalsta Tava PC dzelži.

Link to comment
Share on other sites

Man ir INTEL un AMD SSE2 SSE3 es neieinstalēju.

 

Pa angliskiem forumiem es jau esmu izdzīvojies padaudz, bet īsti risinājumu neatrodu. Sapratu tikai to, ka pie vainas ir videokartes [ne]atbalts MAC OS X. Bet neko konrēti par savu v-karti ASUS GeForce 7600 GS neatradu.

Link to comment
Share on other sites

...vienkārši ņem un nopērc īstu Mac-u!

 

Personīgi es pamazām gatavojos kļūt par switcheri... ņemšu PowerBook G4 ...iesākumam.

Labots - Vecais
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...