Jump to content

HALF LIFE 2 GONE GOLD


Guest
 Share

Recommended Posts

Yeeee.... tas ir kruta. Esmu starā.

Vispār jau lai nomierinātu nervus laikam jānokačā un jāpaspēlē Vampīru maskarāde.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hitchcock

    13

  • Ha_Ha

    24

  • jurgis_L

    17

Benchiem ticeeshu kad buus normaali 3rd party, jo ATi noteikti testee ar savaam optimizaacijaam on un nvidia off...

Anyway, stress tests CS:Source man savaaca labu gabalu paari 100FPS

Link to comment
Share on other sites

Esmu HL2 steam kupona ''laimīgais'' īpašnieks kas nāca kopā ar ati bunduli. Vakar reģistrējos stem... gribēju dabūt ilgi gaidīto Half Life2. Viss oki, uzlikku vilkties, aizgāju čučēt saldā miedziņā- domāju no rīta ieprovēšu kas par mantu... no rīta skatos uz skrīna kautkāds eror! Tjip mēģiniet vēlāk. Nospiedu ok, viss izrubījās.. Parstartēju kompi steam vairāk nepalaižas, parādās ''The page cannot be displayed'' uvsjo... nejauši pamanīju no ZA visu laiku ir ienākošais trafiks, palaidu net limiter tiešām stem visu laku kautko velk! Bet ko? Program FilesSteamSteamApps- nekas nemainās arī temp.. Jau gandrīz 24h tā ..pārstartējos tas pats.. Ar kādu progu var redzēt kur, kas tiek likts :?:

Link to comment
Share on other sites

Esmu HL2 steam kupona ''laimīgais'' īpašnieks kas nāca kopā ar ati bunduli. Vakar reģistrējos stem... gribēju dabūt ilgi gaidīto Half Life2. Viss oki' date=' uzlikku vilkties, aizgāju čučēt saldā miedziņā- domāju no rīta ieprovēšu kas par mantu... no rīta skatos uz skrīna kautkāds eror! Tjip mēģiniet vēlāk. Nospiedu ok, viss izrubījās.. Parstartēju kompi steam vairāk nepalaižas, parādās ''The page cannot be displayed'' uvsjo... nejauši pamanīju no ZA visu laiku ir ienākošais trafiks, palaidu net limiter tiešām stem visu laku kautko velk! Bet ko? Program FilesSteamSteamApps- nekas nemainās arī temp.. Jau gandrīz 24h tā ..pārstartējos tas pats.. Ar kādu progu var redzēt kur, kas tiek likts :?:[/quote']

 

Pameegini paarinstaleet, mosh aizies.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

Hmm, bija saakumaa probleemas, ka kaaraas, jo prasiija steam autorizaaciju, atradaam, labi ka liidzi naaca, "patchs", nopatchojaam, konoslee ierakstiijaam ai_disable 0 , un aidaa, tiku liidz tai vietai kur shis a "mociiti" brauc.

Link to comment
Share on other sites

Nu un kāpēc spēles ražošanas sākšanu sauc par "aiziešanu zeltā" ?

Cepšana diskos, kas attālināti atgādina zelta ripu.

 

Nē taču! Pirmais - master disks (jeb kā viņu tur..) - ir zelta disks no kura "štancē" visu pārējo, simtu tūkstošu, kopiju diskus.

Link to comment
Share on other sites

Guest holms

jaunakaa! Nu vienigi no jaunakaa nav Service pack 2, bet tam tak speles ietekmet nevajadzetu!

 

Nesaprotu, kapee taa notiek, visu tak nopachoju pareizi.

 

Jautajums ir tas, kas varetu izsaukt to ka tas DOS lodzinsh nomirgo un spele taa arii neaiziet...

 

Itkaa uzliku arii jaunako Ati Catalistu, tas arii neko nepalidz! :(

Link to comment
Share on other sites

Guest oWnage

Jasaka ka man ir taa pati probleema kas holmsam. Dos lodzinjaa, kursh nozibsnii, ir redzams kas liidziigs shim textam - Program too big to fit into memory

Link to comment
Share on other sites

AdatuGalva

Nezinu kā citi, bet es pie spēlēšanas tiku, izmantojot Daemon. Bez jebkādas instalācijas etc...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā citi' date=' bet es pie spēlēšanas tiku, izmantojot Daemon. Bez jebkādas instalācijas etc...[/quote']

Hehe... spelei NAV instalacija (vismaz tai relizei kas bija pieejama lidz sodienai).

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā citi' date=' bet es pie spēlēšanas tiku, izmantojot Daemon. Bez jebkādas instalācijas etc...[/quote']

paldies, man arii paliidzeeja.. biju atrarojis un negaaja - tagad ar daemonu atveeru - aizgaaja..

Link to comment
Share on other sites

tomeer neiet man - liidz pirmajam loadingam tiek un tad izmet kautkaadu erroru par to ka nevarot no atminjas nolasiit.. un vispaar saglabaat settingus arii nevaru, jo jaaspeelee no taas imeges:(

Link to comment
Share on other sites

nu ko - paspeeleeju un tik tieshaam - WOOW.. game of the year:)

Heh, es arii esmu sajuusmaa par sho speeli, labaakais tas ka uz mana Radeon 9800Pro iet ljoti labi, pat necereeju ka var dabuut taadu grafiku araa ;) Speele labi izstraadaata, tikai jaaliek visadi pachinji lai neraadas tie errori un speele nechakareejas ;) DooM 3 nestaav liidz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Esmu 2/3 cauri spēlei un tiktāl mani komentāri. Geimplejs, šai spēlei ir lielisks geimplejs! Atmosfēra, tev tiešām liekās, ka viss notiekošais notiek ar tevi, līmeņi ir izveidoti tik patiesi, ka žoklis atkarās. Par fiziku un grafisko dzinēju, fizika caurmērā ir ok, viss reaģē diezgan atbilstoši. Grafiskais dzinējs gan vietām sačko, taču ūdens virsma un āra ainas ir apburošas! Gribas pārmest nabadzīgās tekstūras vietām, itsevišķi uz mājam, māju durvīm utt., piekrastē pārsteidza tas, ka no klints iemetot mašīnu (smuku zapiņu) ūdenī, nebija ne mazākās šļakas, nekādas. Es jau biju gaidījis sāļo ūdeni acīs, bet še tev! Vēl, statisks uz tekstūras renderēts apgaismojums.

Grafika doom3 ir līmeni pārāka, it sevišķi efektīgais bump mappings un tekstūras, protams dinamiskais apgaismojums! Taču salīdzinot pašu spēli (visi tiecas salīdzināt D3 un HL2), tas pilnīgi noteikti zaudē daudzveidīgumā un geimpleja plašumā.

 

Novērotie gļuki, - spēle reizēm pieviļ ar savu video atmiņas izmantošanas efektivitāti, - reizēm tā izskrien ārpus pieejamā apjoma (un nokrītas līdz uz pacmit kadriem sekundē), it sevišķi spēlējot ar AA, bez redzama iemesla (pat nelielās istabiņās), jo izlabot to var pavisam triviāli, pamainot izšķirtspēju un uzliekot atpakaļ (kadri atkal uzkāpj virs 60). Varbūt 256mb karšu īpašnieki to nejūt, bet tie, kam ir jaudīgas 128mb kartes, tie gan. Iespējams tas ir draivera gļuks, vai arī paša spēles dzinēja. Kautkāds memory leaks? :) Vēl ir šādi tādi nieki ar skaņu un uzkāršanos, bet tie tik ļoti dzīvi nemaitā.

 

Dīvaini ir arī tas, ka uzliekot izšķirtspēju 1600x1200, bez AA, uz manas videokartes tiek novērots jūtams ātrdarbības kritums, pat gandrīz uz pusi lēnāk nekā 1152x864 ar 4xAA un 16xAF. Nemāku izskaidrot. Varbūt HL2 šeiderus paliek drausmīgi grūti tik precīzi izzīmēt? Tas ir novērots canal līmeņos, kur ir daudz ūdens.

Link to comment
Share on other sites

heheh

kautkjaads bik sviests...

viss nejeegaa rulee viss ir ahuuni kruta.. vot tikai seivi kautkaa nepaaraak saglabaajaas.

un tad kad tu esi nogajis druumaako kluci.. itkaa seivojies tachu pectam to seivu vienkaarshi nava...

tas apbeedina.

Link to comment
Share on other sites

Mon Nov 22' date=' 2004 [b']3:17 pm[/b]

taa ar nepamaniiju ka riitausma pienaaca ^_^

 

Speeliite aizrauj :O)

Apmosfera man dikti atgaadina Herberta Velsa - Pasaulju karsh.

Pagaidaam esmu ticis liidz tam meslam uz gaisaspilvena...

Tie helishi besii araa.. diez jamos varkautkaa civilizeeto nomachiit?

Link to comment
Share on other sites

heheh

kautkjaads bik sviests...

viss nejeegaa rulee viss ir ahuuni kruta.. vot tikai seivi kautkaa nepaaraak saglabaajaas.

un tad kad tu esi nogajis druumaako kluci.. itkaa seivojies tachu pectam to seivu vienkaarshi nava...

tas apbeedina.

 

Man save it OK, tikai datumus gan spēle jauc, kad nākamreiz iestartē, tad visi save ar vienu laiku un datumu, kamēr atrodi īsto var sačakarēties.

 

Nu jau vairākas dienas kā esmu pieveicis šo spēli, kopumā rēķinot man aizgāja 16 stundas laika, spēlēju vieglākajā modē.

 

Patika

1. daudz darbības ārā

2. grafika

3. uz salīdzinoši(ar doom3) mazjaudīgas darbstacijas var spēlēt uz vidējiem un pat nedaudz virs uzstādījumiem

4. kukaiņi pludmalē, lien ārā tikai tad, kad uzkāp uz smiltīm

5. loģikas nepieciešamība spēles gaitā

6. ieroču izvēle

7. vecais labais lomiks :)

8. fizika

 

Nepatika

1. daudz jābrauc(ūdens mocis, bagijs)

2. Kad bija palīgu komanda, tie bieži maisījās pa kājām

3. varēja iedot arī kārtīgu snaipereni, nevis kautkādu arbaletu

 

Nu tā aptuveni

Link to comment
Share on other sites

dispecers

mm man apdulbons iestaajas

Ar seiviem tiktieshaam viss ir ok.. tikai tie laiki..

:O)

Tu es te tagad gaanos pa to fakino helliiti...

Tip izliidu no taa indiigaa tunelja.. un tagad kaajaam jaadeso pa taadu kaa kanaalu un suuda vertapljots vislaik apshauda... fak kaa piebesija :O)

Reizes 3 jau esmu liidis un nedaliidis :O)

Piebesija kaapeleeshana pa trepeem.. tur dzekiem kautkas ir sameties shkjeersaam.

kad tu esi uz trepeem tad tu uz taam trepeem turies ka tadaas tramvajs...

vainu uz priekshu vainu atpakalj.. nokaapt no trepeem var lecot...

nevies vienkaarshi solis palabi vai kreisi :O)

Nu tas ka speele iet cieshami uz GD4 MX440 64bit...

nuujaaa

bet nu arii kad taa padomaa.. kad jamie vinju saaka izstraadaat..? Pasta teica ka gami saaka izstraadaat pirms 5(!!!!!) gadiem!!!!!

Interesanti uz kaadiem datoriem vinji tobriid straadaaja ja tagad kad ir pagaajushi 5ci gadi speele izmanto jaunaako dzelzhu fishkas!!!

Mosh tagad speelju izstraadaataaji arii seezh uz procheim kaadi mums buus pieejami tikai pec gadiem 5ciem? :O))

Link to comment
Share on other sites

helītis ir leveļa "boss",

kājām tur nav jāiet bet jābrauc ar to "gaisapropellerkatamarānu".

kāpnes tiešām bik besī.

seivi ar pirmajā brīdi liekas stulbi, bet po, jo ieraugot tos vienādos datumus vēlāk orientējos pēc skrīnšota.

Link to comment
Share on other sites

njaa' date=' bet 3,5 gb aaraa arii negribas mest:) tas EMPORiO iet???????????[/quote']

 

iet iet, tik biki jāpakrako...

Link to comment
Share on other sites

helītis ir leveļa "boss"' date='

kājām tur nav jāiet bet jābrauc ar to "gaisapropellerkatamarānu".

kāpnes tiešām bik besī.

seivi ar pirmajā brīdi liekas stulbi, bet po, jo ieraugot tos vienādos datumus vēlāk orientējos pēc skrīnšota.[/quote']

 

hmz

blje

ar to meeslu uz gaisa spilvena????

mmm

es vinju kautkur atstaaju

aa aceros

mochiju pa upiiti un tad man priekshaa nogaaza degoshu meeslu...

veeh tak lauzh taadu klusi atpakalj iet.. tas ir pisc gabals...

Tachu taalaak tas trubas ar indiigo fufeli..

Mja

laikam nav citu variantu :O)

Jaabrien atpakalj...

veeh psc

Link to comment
Share on other sites

Es tagad atduuros pret sienu, kjipa nevaru ar to gaisa braucekli ielekt tur kur vajag, bee tajaa tunelii, nu probleema taa, ka lecot atduras, bet nezin kaadeelj! Kjipa tas ir vietaa, kur ir kugju atlieka un no kaisa saakumaa shaava 2 brunjmashiinas! Varbuut kaads zin kas jaadara ?!?

Link to comment
Share on other sites

visu var

 

aiz tiem vrakiem, diikja otraa pusee ir konteiners, kuram jaaizšauj gals, tad jāizbrauc cauri un tad tu būsi drošībā no tām bruņu mašīnām. gar maliņu aizbrauc līdz trampūzim un -> "gāzi grīdā"

 

aizmirsu piebilst, ka liidz tam konteineram ir ar kaajaam jaaiet (jaaaizlavaas gar malinju) un no konteinera iekshpuses jaaizspridzina caurums :)

Link to comment
Share on other sites

helītis ir leveļa "boss"' date='

kājām tur nav jāiet bet jābrauc ar to "gaisapropellerkatamarānu".

kāpnes tiešām bik besī.

seivi ar pirmajā brīdi liekas stulbi, bet po, jo ieraugot tos vienādos datumus vēlāk orientējos pēc skrīnšota.[/quote']

 

hmz

blje

ar to meeslu uz gaisa spilvena????

mmm

es vinju kautkur atstaaju

aa aceros

mochiju pa upiiti un tad man priekshaa nogaaza degoshu meeslu...

veeh tak lauzh taadu klusi atpakalj iet.. tas ir pisc gabals...

Tachu taalaak tas trubas ar indiigo fufeli..

Mja

laikam nav citu variantu :o)

Jaabrien atpakalj...

veeh psc

 

Man tā bija ar bagiju, kad atstāju pašā sākumā, jo nevarēju(nezināju, ka ir boost poga :) ) pārlēkt pāri sagrautam tiltam, kad aizgāju ar kājām pa visu kukaiņu pludmali līdz sabiedroto postenim a šie saka, lai kāpjot bagijā, tad attaisīšot vārtus :-D, tad gan mani trieka ķēra, labi, ka biju saglabājies :-D

Link to comment
Share on other sites

Ar to gaisa velpēdu baigi labi braukt. Pat speciāli vairākas reizers pārbraucu. Baigi labi izdomāts.

 

Man patika, ka nevajag jaudīgus dzelžus. Vienīgi daudz RAM'a. Uz R9600Pro iet ar max(izslēdzu textūras uz Low).

Link to comment
Share on other sites

Man tā bija ar bagiju' date=' kad atstāju pašā sākumā, jo nevarēju(nezināju, ka ir boost poga :) ) pārlēkt pāri sagrautam tiltam, kad aizgāju ar kājām pa visu kukaiņu pludmali līdz sabiedroto postenim a šie saka, lai kāpjot bagijā, tad attaisīšot vārtus :-D, tad gan mani trieka ķēra, labi, ka biju saglabājies :-D[/quote']

 

Haha, es tajā vietā arī nezināju vēl, ka ir turbo poga, taču man izdevās bagiju uzmest uz šosejas ar gravity gunu :) Par turbo atskārtu tikai pēc ceļamkrāna, kur pec tam arī bija salauzts tilts.

Link to comment
Share on other sites

nu pagaidaam esmu 2us gljukus noveerojis - seivu laiki un faksts ka kompanjoni var nofriizot staavot pie lifta - vairaakas reizes taa bija.. itkaa runaa runaa vecene iedama pie lifta durviim un briidii kad atveraas durvis vienkaarshi sastingst - es varu iet likftaa, leekaat, shaut vai spridzinaat vinju - po - nekas nenotiek.. nu parloadingojot viss atkal ir ok..

 

starpcitu labaa vieta ir kur tu dabuun gravity gunu un var ar "dog" paspeeleeties.. riktiigi pieduuriigi:)

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man

Vakadien beidzot dabūju šo geimu pēc 40h ilga downloada.

Jāsaka vīlies neesmu. Grafika baigi laba, iet perfekti uz high settings pie 1024x768 uz radeon 9200 256mb ram.

Fizika arī līmenī, labi ka tā nav tikai butaforijai.

Link to comment
Share on other sites

nu pagaidaam esmu 2us gljukus noveerojis - seivu laiki un faksts ka kompanjoni var nofriizot staavot pie lifta - vairaakas reizes taa bija.. itkaa runaa runaa vecene iedama pie lifta durviim un briidii kad atveraas durvis vienkaarshi sastingst - es varu iet likftaa' date=' leekaat, shaut vai spridzinaat vinju - po - nekas nenotiek.. nu parloadingojot viss atkal ir ok......[/quote']

 

Es pārlādēju seivus un visko izmeiģinu, bet man tā vecene nekust :(. Iestigu tai vieta, laikam jānovelk kāds patch's.

Link to comment
Share on other sites

nu pagaidaam esmu 2us gljukus noveerojis - seivu laiki un faksts ka kompanjoni var nofriizot staavot pie lifta - vairaakas reizes taa bija.. itkaa runaa runaa vecene iedama pie lifta durviim un briidii kad atveraas durvis vienkaarshi sastingst - es varu iet likftaa' date=' leekaat, shaut vai spridzinaat vinju - po - nekas nenotiek.. nu parloadingojot viss atkal ir ok......[/quote']

 

Es pārlādēju seivus un visko izmeiģinu, bet man tā vecene nekust :(. Iestigu tai vieta, laikam jānovelk kāds patch's.

 

Tas, ka sastingst varētu nozīmēt, ka atslēdzas AI(ai_disable), bet man parasti tas nenotika spēlēšanas laikā, bet gan ielādējot kādu seivu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...