Jump to content

modfest2004


Guest saddam
 Share

Recommended Posts

Guest saddam
pc-ez-bake.jpg un vel vai kaads nezin kur shito var dabuut butu reals veids ka pagatavot brokastis ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest Hell666
un vel pie izdevibas jautajums vai shia butu iespeejams klusinaat proci closeview.jpg

klusinaat domaaju ka jaa

diemzheel arii nosvilinaat

bet tas tik buutu skats ja kaadam naaktos piesleegt pie taada HDD ;))

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

321 nezinu nezinu ssaubos ka pirkts , jo to uzmanu pats arii var sataisiit un vinna ir sskkiibs :D kaa arii var redzeet savienojuma vietu

Link to comment
Share on other sites

Mosh nozagta kaut kur, bet ja selfmade, tad vareja to uzmavu ari nokrasot, nesmuki tada balta (gaumes jautajums protams).

Link to comment
Share on other sites

a man vakar nosvila video kuuleris. shodien visu riigu izbraukaaju lai dabuutu taadu, kas der.. atradu ieksh dakko3, ar visu uzstaadiishanu 7 Ls. atvedu maajaas pierubiiju - skatos visa keisa apakshdalja zila spiid :) tur reaalas lampinjas spiid taadaa neona zilaa kraasaa un pie tam baigi stipri. ja izsleedz istabaa gaismu, ta bezmazvai graamatu var lasiit :) tagad apsveru iespeeju nopirkt caurspiidiigo keisu un sabaazt veel kaadus neonus iekshaa. baigi jaunu labi izskataas :)

 

ak jaa veel kas: jaunajam kuulerim man naaca klaat veel dafiga mazinju radiatorinju kurus var saliimeet uz chipiem. ir jeega to dariit?

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

Ozis gadiijumaa nav Titan VGA cooler ? Ir es ar taadu uzliku pasuuutiiju veikalaa titan tikai ar metaalaa ratu (tas kas ieksssaa taadaa forminnaa griezzas) bet man pardeva ar zilu gaismu :( . Tos radiaatorus vari likt kur gribi tik un taa no vinniem nav jeegas kaut kaads kraasots alumiiniijs :D

Link to comment
Share on other sites

man ar titan vega cooleru ipasas attiecibas:) kautka uz savas gf2 biju nosprudinajis to un atbrivoju pec 3h kad parejie saka blajaut ka smird pec deguma:) lai nu ka pec atbrivosanas aizgaja:D

Link to comment
Share on other sites

ghm... chekaa rakstiits: VGA chipset cooler TITAN TTC-CUV 2AB. radiators ir vara. lai gan man poh no kaada metaala izgatavots - gaisu tak vinsh taapat dzenaa? man liekas, ka normaals, un kas pats galvenais - kluss.

Link to comment
Share on other sites

da iebāžiet to festu sev' date=',, nu nah latviešu puisim, kas tāds vajadzīgs tāpat tur nek`q nav, personīgi es tur neko interesantu neieraudzīju, kurš gan īst mddinga fans savu pc nestu uz turieni, tur kā jau NC teica ir tikai ssīko izdzimumu gara darbi... ja sencis piķo tad es tev ar kaut kādā sūdā CD-rom iebāzīsu.[/quote']

 

hmm.. iesaku Tev attureeties no tamliidziigiem postiem.

 

runa neiet par to no kurienes naak nauda, kuru Tu ieliec savaa kastaa, bet par kastes konfigu kaa taadu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...