Jump to content

Iesakiet i-net veikala skriptu


Jetijs
 Share

Recommended Posts

Tātad čoms izdomājis taisīt i-veikalu. Lai nu būtu. Zinu, ka ir jau gatavi maksas išopa skripti. Varbūt kāds zina ko smalkāk, varbūt ir pieredze kas labāk un ko lanāk ne. Neko sarežģītu nevajag.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

pazinja pirms gadiem 4 ceela shopu uz

osCommerce

bet nu vinjam bija ponja developingaa - njeemaas tulkojaas, parrakstiija konverteeshanu starp poundiem/ls/eiro; meegjinaaja tur cept kaut kaadus savus papildus moduljus, uz to briidi bija viens no labaakajiem risinaajumiem. Shobriid domaajams ka analogu ir kaa seenju peec lietus

Link to comment
Share on other sites

TokRa, būtībā klients ir gatavs maksāt.

Lizard, izskatās labi, būs jāiečolē, bet man gribētos cilvēku atsauksmes, kas reāli lieto kādu no gataviem maksas/bezmaksas skriptiem. Neesmu kontinents šinīs jautājumos un negrbās ieteikt kolēģim kaut kādu štruntu.

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

hmm interesanti kapeec muusdinaas cilveekiem vairs nav laika un pacietiibas untaisiit pashiem (jetij zinu ka tu labi maaki programmet)

Link to comment
Share on other sites

Tas tāpēc, ka nejau man pašam vajag un nav arī laika ķimerēties :)

Un kāpēc no jauna izgudrot riteni, ja var dabūt jau gatavu un ietaupīt pūles?

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

njaa bet gatavu riteni ar var paartaisiit un ar sanaaks labaaks :D

Link to comment
Share on other sites

Šeit manuprāt ir cits jautājums - ar ko šis ritenis (veikals) būs labāks/interesantāks/krutāks/lētāks nekā citi LV ineta veikali?

Beidzot būs normāla pirkumu apstiprināšana pa emailu?

Varēs lietot banku norēķinu kartes jeb kā parasti - maksāšana caur pakaļu?

Piegāde Rīgā bezmaksas un tiešām laikā un nebūs 3 dienas jāzvana un jālūdzās lai atved?

Sorry bet neticu. Pēdējā laikā LV ir ineta veikalu bums, taisa augšā katrs kam nav slinkums. Vienu par otru sūdīgākus. Par amazon.com klientu apkalpošanas līmeni LV protams var tikai cerēt. Cerības kā zināms mirst pēdējās...

Link to comment
Share on other sites

Nosauc man uz sitiena vismaz TRĪS ineta veikalus LV, kur var, ievadot bankas kartes nummuru sekjūri samaksāt onlainā. SSL utt supported.

euroshop.lv nevar, xnet.lv nevar. Man turpināt?

Ar terminu "apmaksāt ar karti" es saprotu tieši to, nevis kurjeru ar mobilo termināli.

Rokas par līkām, vai arī LV banku konspirācijas politika, kura nepieļauj šādu apmaksas veidu, vai ne?

Un tā arī man neviens neatbildēja uz jautājumu - ar ko šis ineta veikals atšķirsies no daudzajiem "datubāze sajūgta ar GNT noliktavu+uzcenojums" saitiem? :)

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Paprasi biedram Birdy

Link to comment
Share on other sites

TokRa

Redzi, man ineta veikala ideāls, vismaz klientu apkalpošanas un lietošanas ērtības līmeņa ziņā, ir amazon.com

LV veikaliem līdz tādam augt un augt.

Euroshop - man no viņiem vēl nekad neko nav izdevies nopirkt ar piegādi, pēc 3 dienu zvanīšanās un lūgšanās parasti nospļaujos un eju pats pakaļ. Tā var darīties ar sīkumiem, nevis ar lielām lietām, ledusskapi vai veļasmašīnu es tur pirkt neriskētu, vidusmēra autiņā tos parasti sabāzt nevar.

Xnet - bezmaksas piegāde pēc principa - gribi bezmaksas piegādi, brauc pats pakaļ. Lieki piebilst, ka nokļūt tur var tikai ar savu auto, no atrodas Xnets pilnīgā pakaļā.

... varu vēl turpināt.

 

Es gribu ineta veikalu, kur es varu visus savus datus VIENREIZ sekjūri sadzīt iekšā un tad tos izmantot nākamajās reizēs. Ieskaitot kredītkartes nummuru. Bezmaksas piegāde Rīgā by default. Un bez līkām otmazkām. Daļai ineta veikalu cenas nav zemākas kā parastā veikalā.

Pagaidām amazon.com līmeņa veikals LV ir utopija. Protams, es neesmu pamēģinājis visus LV ineta veikalus, bet pēc šiem aplauzieniem kaut kā pārgāja patika.

Vēl superīgs keiss ir amizante.lv - skan pazīstami vai ne? Pat dizains nostreļīts no amazon.com, paši pērk no viņiem un tirgo LV. Lieki piebilst, ka uzcenojums ārprātīgs.

 

Man liekas ka boot.lv forumā ir jāveido topiks par interneta veikaliem, kur cilvēki dalās ar savu pieredzi, liek atsauksmes utt...

LV šķiet vēl nekur tas nav darīts, boot.lv būtu pirmais

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām amazon.com līmeņa veikals LV ir utopija.

 

Loģiski, ka utopija (ja tu domā par preču klāstu un lapas navigāciju nevis piegādes ātrumu).

Zem amazon.com slēpjas miljoni $$$ un viņiem ir miljoniem kientu!

Tas ir investīciju potenciāls uz kura var atsperties. Bez tam, tas ir viens no pirmajiem interneta veikaliem pasaulē un vairākus gadus viņš gāja ar būtiskiem mīnusiem. Latviešu uzņēmējs bez pamatīga finansiālā background'a neko tādu nespētu uzturēt. Un ir arī robeža kuru tu vari investēt interneta vidē, jo viss atdurās pret mazo iedzīvotāju skaitu un milzīgo konkurenci.

 

Paredzu, ka amazon.com pāris stundu laikā apmeklē tik pat cilvēki, cik vispār Latvijā iedzīvotāju :D

Par to smieklīgo (ASV mazpilsētas apmēros mērāmu) iedzīvotāju skaitu, kam pieejams internets vispār nerunāsim.

 

Manuprāt tas ir nekorekti salīdzināt Latviešu tīkla risinājumus ar ārzemju miljonu vērtiem risinājumiem!

Link to comment
Share on other sites

TokRa

Amazon.com mani dati glabājas kopš 1998. gada. Nekas nav noticis.'

Runa iet par lietošanas ērtību. Mūsējie ineta veikali parasti jālieto caur pakaļu. Bieži vien pasūtot īsti nav skaidrs kur tas pasūtījums paliek jo nekāda apstiprinājuma nav.

 

Bezmaksas piegāde? Ibio, Maskavā ir. USA ir. Visur ir. Norma.

Pie mums protams, ka nē. Bet nu šajā valstī nekas nav kā pie cilvēkiem.

 

Ja ineta veikala cena nav zemāka kā parastajā veikalā, tad jautājums - a nafig viņš man vajadzīgs? Ponta pēc?

 

Type44

Es domāju amazon.com līmeni klientu apkalpošanas un lietošanas ērtuma ziņā.

Par preču klāstu un cenām es nerunāju, labi zinu ka tas nekad nebūs.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

amazon.com salidzinat ar latvijas neta veikaliem buutu tas pats ka youtube.com salidzinat ar kadu latvijas video glabatuvi, kaut tajos pasos traukos ...

Link to comment
Share on other sites

MarcisB - tavi komentāri šoreiz nav pa tēmu. Šeit nav jāapspriež, kurš no Latvju darinātajiem internetveikaliem spēj līdzināties Tavam dievišķajam amazon.com

 

Šeit vajadzētu meklēt risinājumus, kā ātri, lēti (?) var tikt pie laba internetveikala dzinēja, vai jau pie gatava produkta.

 

Arī man šī problēma bija aktuāla (atkal jau ir, jo megahost.lv pazuda bez pēdām ar visu manis pasūtīto veikalu). Apjautājot dažādus kantorus to cenas svārstījās no 300 līdz 30000LVL, lai arī visiem nosūtīju vienādus kritērijus. Lētie varianti parasti balstījās uz oscommerce, dārgākie uz labāk slēptu oscommerce, citiem dzinējiem, vai arī pašu rakstītajiem.

 

Kāds nezin, kas noticis ar megahost.lv? Būs laikam jāmeklē cits inet veikala taisītājs

 

drunk_lizard ieteiktajam nav ne vainas, ja grib tirgot savus ražojumus (nelielā apjomā), ~15 minūšu laikā var uzstādīt, nokonfigurēt un iztulkot latviski. Ir dažas lietas, kas nepatīk, bet visā visumā OK.

 

uzstādīt vieglāk nekā apčurāt divus pirkstus.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Jautājums - varbūt kādam aizķēries pilnais WebAsyst Shop skripts un vēlās padalīties? drinks.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ziemelis

Te jau sak iet offtopiks.

 

Autoram katra zina neiesaku oscommerce (par aizgajusajiem neruna), ir magento,virtuemart. No maksas varu ieteikt ShopCMS,cubecart,interspire shopping cart. Ar ieprieks minetajiem ir bijusi saskarsme.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...