Jump to content

Kā izgriezt caurumu keisam augšā?


Guest KEPKE
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir ATX-Codegen 6014 korpuss:

korpus.jpg

Kuram man vēl nav izdevies noņemt priekšējo paneli, lai varētu noņemt augšu nost. Ja kāds zin, kā to izdarīt tad palīdziet, jo negribas jau salaust.

Tas ko gribu izgriezt izskatās šādi:

korpusa_kapots2.gif

Bet, problēma ir tāda, ka mans zāģis:

zagis01.gifzagis02.jpg ir par lielu... nu tad kā lai es izgriežu šādas formas caurumu.

Link to comment
Share on other sites

es liidziigu joku izgriezu ar nazi un izpleesu ar stangam.

tad ar viili apviileeju malas.

izskataas normaali.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
ar rokas zāģi.

kā to saprast' date=' ar rokas zāģi?

es liidziigu joku izgriezu ar nazi un izpleesu ar stangam.

tad ar viili apviileeju malas.

izskataas normaali.

Ar nazi... blin bet tas tak ir mežonīgs darbs, un tad vēl tā vīlēšana.

Link to comment
Share on other sites

ar rokas zāģi.

kā to saprast' date=' ar rokas zāģi?[/quote']

 

ar urbi izurb caurumu un liidziigu fiera zaagji izgriez, tikai panjem biki rupjaaku/plataaku to zaagiiti kas paredzeets arii met. vai rii ar parasto met. zaagiiti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Nez kāpēc es bildi iemetu, Jūs formu redzat?

korpusa_kapots2.gif

būtu jau labi paņemt zāģi un izzāģēt tāpat kā logu korpusā, bet šitos stūrus jau ar zāģi neizgriezīsi!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja ir pacietiba vari panjemt motorzagja viliti pasu tievaako un kadu vakaru paviileet!!! ja kas iet samera atri!!! me gan nevileja visu apli bet sadas tadas vietinjas+ CG jau nav biezs tas materials!!! Vel jau vari taisit tadu 8xstuuri!!! un tad ievilet vel tajas malas ieksa lai paliek tadi ka atzari (baigi labi izskatas man casem aizmugure ta ir:D

Link to comment
Share on other sites

Kuram man vēl nav izdevies noņemt priekšējo paneli' date=' lai varētu noņemt augšu nost. Ja kāds zin, kā to izdarīt tad palīdziet, jo negribas jau salaust.[/quote'] Maneejais Codegen korpuss gan drusku savaadaak izskataas, bet prieksheejais panelis vinjam no iekshpuses ar 4 skruuveem pieskruuveets.
Link to comment
Share on other sites

Guest jurchix

Organiskais ļoti labi zāģējas ar rokas finierzāģīti, tikai bez steigas, jo tad asmenītis sakarst un iekūst. Izurb kur vajag caurumus, iever pa caurumu asmenīti, ieskrūvē un aiziet.

Link to comment
Share on other sites

Izsist ar kaltu 1 cm. spraudzinju un talak ar metala zagiiti.

Btw, cik taalu pats esi ticis ar savu keisu?? ((:

Caurumu kkaa izviileeji, a stiklu iekshaa dabuuji??

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Kuram man vēl nav izdevies noņemt priekšējo paneli' date=' lai varētu noņemt augšu nost. Ja kāds zin, kā to izdarīt tad palīdziet, jo negribas jau salaust.[/quote'] Maneejais Codegen korpuss gan drusku savaadaak izskataas, bet prieksheejais panelis vinjam no iekshpuses ar 4 skruuveem pieskruuveets.

Nu tur jau ir tas āķis, ka es 4 skrūves atskrūvēju, bet tas maita augšā turās vel klāt. Vot pie kā?

Organiskais ļoti labi zāģējas ar rokas finierzāģīti' date=' tikai bez steigas, jo tad asmenītis sakarst un iekūst. Izurb kur vajag caurumus, iever pa caurumu asmenīti, ieskrūvē un aiziet.[/quote']

ko tu murgo, kāds tev organiskais stikls?

Link to comment
Share on other sites

Izsist ar kaltu 1 cm. spraudzinju un talak ar metala zagiiti.

Btw' date=' cik taalu pats esi ticis ar savu keisu?? ((:

Caurumu kkaa izviileeji, a stiklu iekshaa dabuuji??[/quote']

 

Caurumu dabuju, malas tagad nogludinu ar viili, bet stikls veel skapii atpushas. Man veel iekshejais dzelzis (tas uz kura matene skruvejas) jasazagee. Domaju veel kadam 2 nedeljam darbs vismaz.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
taadus griezh ar shitaadu

schneiden.JPG

asprātis!!! tev tāds ir? man aizdot varēsi? Moš man vēl veselu cehu nofočēsi un pateiksi ka tā izgriezt var... blin man naudas vairs nav kur nu vēl tādu pa 30 Ls pirkt, ai nah, karo4e sorry stulbais alus, moš rīt ko norm uzrakstīsu bet tagad kaut kā poh!

Link to comment
Share on other sites

Manuprat vislabakais variants bus to augshejo vaku augshpedus (tb. pa saniem ganjau locijuma vietas bus) uz metala plaksnes (uz koka Tev lieksies malas uz iekshu) un ar kaltu izdauziit. Ja ir labs keiss, ar metala zagiti pirsdams nedelju zageesi (pec pasha pieredzes saku), pats lielako dalju ar kaltu dauziju.

Link to comment
Share on other sites

taadus griezh ar shitaadu

schneiden.JPG

asprātis!!! tev tāds ir? man aizdot varēsi? Moš man vēl veselu cehu nofočēsi un pateiksi ka tā izgriezt var... blin man naudas vairs nav kur nu vēl tādu pa 30 Ls pirkt' date=' ai nah, karo4e sorry stulbais alus, moš rīt ko norm uzrakstīsu bet tagad kaut kā poh![/quote']

Nu nav vinsh jaapeerk pa 30ls

taadu var nopirkt pa dazhiem latiem kuru pieliek pie urbja...

Link to comment
Share on other sites

taadus griezh ar shitaadu

schneiden.JPG

asprātis!!! tev tāds ir? man aizdot varēsi? Moš man vēl veselu cehu nofočēsi un pateiksi ka tā izgriezt var... blin man naudas vairs nav kur nu vēl tādu pa 30 Ls pirkt' date=' ai nah, karo4e sorry stulbais alus, moš rīt ko norm uzrakstīsu bet tagad kaut kā poh![/quote']

Nu nav vinsh jaapeerk pa 30ls

taadu var nopirkt pa dazhiem latiem kuru pieliek pie urbja...

 

Ilgi meklēju tādu ko var pielikt pie urbi! Kur tāds ir redzēts?

 

P.S. Tas komplekts maksā ~18LS

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Nu nav vinsh jaapeerk pa 30ls

taadu var nopirkt pa dazhiem latiem kuru pieliek pie urbja...

Tu ar smago urbi' date=' neko diži precīzu neizzāģēsi, tāpēc es laikam pieturēšos pie:

Manuprat vislabakais variants bus to augshejo vaku augshpedus (tb. pa saniem ganjau locijuma vietas bus) uz metala plaksnes (uz koka Tev lieksies malas uz iekshu) un ar kaltu izdauziit. Ja ir labs keiss, ar metala zagiti pirsdams nedelju zageesi (pec pasha pieredzes saku), pats lielako dalju ar kaltu dauziju.

Protams, ja izdosies saprast pie kā tas priekšējais panelis piestiprināts, jo vēl joprojām neesmu to izpratis... principā atskrūvējot tās 4 skrūves viņam vajadzēja atnākt jau vaļā.

Link to comment
Share on other sites

taadus griezh ar shitaadu

schneiden.JPG

asprātis!!! tev tāds ir? man aizdot varēsi? Moš man vēl veselu cehu nofočēsi un pateiksi ka tā izgriezt var... blin man naudas vairs nav kur nu vēl tādu pa 30 Ls pirkt' date=' ai nah, karo4e sorry stulbais alus, moš rīt ko norm uzrakstīsu bet tagad kaut kā poh![/quote']

Nu nav vinsh jaapeerk pa 30ls

taadu var nopirkt pa dazhiem latiem kuru pieliek pie urbja...

 

Ilgi meklēju tādu ko var pielikt pie urbi! Kur tāds ir redzēts?

 

P.S. Tas komplekts maksā ~18LS

tad kad man remonteeja maaju tad straadnieiem taads bij... es nezinu iisti kur lai taadu nopeerk zinu tikai to ka vinsh bija vienreizeejais tipa kad nodilst tad izmet un viss...

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi baigi sarežģitu formu , ņem šito agregātu http://www.vseprodilnu.cz/DetailPage.asp?D...ED+n%E1%F8ad%ED. Uzklikšinot uz bildi ar uzrakstu ''Dolši ...'' tanī lapā, var apskatīt kā darbojas

Tikai tāds, Latvijā maksā 37.60 Ls (dārgi, bet tā ir manta) , bet ja pasākums vienreizējs- jāiet uz nomas punktu).

Ar visādiem kaltiem un urbjiem arī var, bet , ja nav juveliermākslinieka roku veiklība, galarezultātā griezums izskatīsies ne visai (uz reiz redz, ka tāts pašbrūvējums) Vienīgi , to apaļo caurumu, var izurbt ar urbmāšinā iestiprināmu urji( vai nu ts ''balerīna'' vai vainagurbis- tas būs dārgāk, bet ērtāk, arī dabūnami nomas punktos )

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi baigi sarežģitu formu ' date=' ņem šito agregātu http://www.vseprodilnu.cz/DetailPage.asp?D...ED+n%E1%F8ad%ED. Uzklikšinot uz bildi ar uzrakstu ''Dolši ...'' tanī lapā, var apskatīt kā darbojas

Tikai tāds, Latvijā maksā 37.60 Ls (dārgi, bet tā ir manta) , bet ja pasākums vienreizējs- jāiet uz nomas punktu).

Ar visādiem kaltiem un urbjiem arī var, bet , ja nav juveliermākslinieka roku veiklība, galarezultātā griezums izskatīsies ne visai (uz reiz redz, ka tāts pašbrūvējums) Vienīgi , to apaļo caurumu, var izurbt ar urbmāšinā iestiprināmu urji( vai nu ts ''balerīna'' vai vainagurbis- tas būs dārgāk, bet ērtāk, arī dabūnami nomas punktos )

Man tas firmas fleksis:)

Link to comment
Share on other sites

Pirms paris gadiem man no lietuvas atveda bardas skujamo, liels bija mans izbrins, kad izjaucot vinu atklaju, ka darbojas vinja uz mikromotorina. Protams vina gana atri izjuka, tas pats bija ar Citymarket velsoipeedu. Neiesaku pirkt tadas letas mantas.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Vienvārdsakot caurums būs vien man ar kaltu jāvālē, jo šito augstāk zīmēto agregātu kaut kādā humpalu veikalā es tāpat nepirkšu... nez, varbūt jāaizvelkās uz bijušo skolu pie darbmācības učuka, moš tam kas ir!

Link to comment
Share on other sites

eurotriper

aizņemies no kāda elektrisko finiera zāģi (tas nav nekas ekskluzīvs kā šeit pieminētie) jo tam ir arī metālam paredzēti maināmie uzgaļi kas pārdodas da kaut vai nelsā

Link to comment
Share on other sites

Ar elektrisko finierzāģi ir viena prob-tas ir salīdzinoši plats , būs grūti izgriest stipri izliektas līnijas. Labāk ņem rokas - tam ir krietni šaurāks asmenis, nebūs prob. Ja paņemsi priekš viņa speciālo asmeni (precīzāk stiepli ar ciesakausējuma graudiņiem), kurš domāts keramikai- var griezt (precīzak vīlet) jekura liekuma līniju (tas principā ir lētākais un labākais analogs tai elektriskai frēzei pa 36Ls) .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...