Jump to content

Motorola L6 un V3 drivera ustadishana


Guest KILLARMY
 Share

Recommended Posts

ir problema, nevaru parkopet bildes savocetas nosaviem L6 un V3 modeliem caur Motorola Mobile Phone tools, jo laikam driveris jauzstada, vienreiz pirms kada pusgada es kaukaa uz bobi palaidu un viss gaja, bet pec pedejas windows parinstelesanas reizes nekas neiet, os man ir win xp, jo zinu ka V3 driverisx der preks L6 modelja arii, caur to toreiz kopeju bildes no L6 mobiljnika caur v3 driveri, kads varbut nezin kur lai pasu driveri nokacaaju?

Link to comment
Share on other sites

Guest KILLARMY

nu ta ne, kada jega ja caur to pasu USB var palaist, toreiz kauka palaidu, bet tagat nekadi nesanak, WU

Link to comment
Share on other sites

Guest KILLARMY

bet pag, ko dos caur bloetooth? tikunta driveris bus jauzstada no mobilaa puses.. kompim! ne jau kad pieslegsu caur bloetooth, man pie My computer paradisies ka digitalam kameram jauns HDD kur staves uzreiz visas manas bildites!

Link to comment
Share on other sites

Guest skopais

nu baac , sapratu ka vajag bildes iedabuut kompii - es ka vel bija l6 caur bluetooth to dariju. i sjo.

Link to comment
Share on other sites

Guest KILLARMY

nu ok pienemsim noperku bloetoth, a kadu softi tu lietoji? to pasu Motorola mobile phone tools? vai kaukadu kas naca liidzi tam bloetootham?

Link to comment
Share on other sites

Guest skopais

kas naaca liidzi bluetooth.

manaa gadiijumaa - kkaads bluesoleil.

Link to comment
Share on other sites

Guest KILLARMY

tiesham vins tik vierlgi atrada pats visu, neticas, tas ir tads mazs USB flashins ja? kadi 8 ls ja nemaldos? vqai kaukads originalais Motorola razojums?

Labots - KILLARMY
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt ir nepieciešams MPT sākot ar 4.0 versiju, ieteicams ir lejumplādēt update no motorola, un usb kābelis vai bluetooth adapteris. Uzliekot šo softu tas automātiski uzliek visus nepieciešamos driver, tālāk palaižam MPT wizard un izvēlamies vajadzīgo pieslēguma veidu tavā gadījumā usb vai bluetooth, tālāk default profile un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...