Jump to content

DVD to Adobe Premiere! Help!


JurisIT
 Share

Recommended Posts

Izmantoju Samsung DVD videokameru! Filmeetais materiaals ir DVD formaataa!!! Kaa Es varu vairaakus ssaadus DVD diskus iedziit iekss Adobe Premiere paartaisiit un izveidot vienu! Vai arii labaak darboties ar Pinacli??? Un ja jaa kaa Tur dabuut to materiaalu ieksaaa!????

 

Buussu loti pateiciigs par info!

Link to comment
Share on other sites

illegal

Ieliec DVD datorā, tad caur Pinnacle/Premiere importē failus no DVD - domāju, ka vajadzētu būt tādai iespējai. Ja vēlies caur kameru - vajadzēs FireWire - šeit sākumā ir apraksts kā vienkārši sanest video datorā.

 

Ja vajag ļoti minimālu montāžu (piemēram, nevēlamo daļu izgriešanu), ieteiktu Pinnacle, ar to pietiks.

 

Kad esi samontējis, meklē opcijās "Export to DVD" vai kaut ko tamlīdzīgu, vajadzētu būt. Vai arī izmanto šo manuāli.

 

Tiešām to visu pats nevarēji izdomāt? :)

Link to comment
Share on other sites

JurisIT

Ieliec DVD datorā, tad caur Pinnacle/Premiere importē failus no DVD - domāju, ka vajadzētu būt tādai iespējai. Ja vēlies caur kameru - vajadzēs FireWire - šeit sākumā ir apraksts kā vienkārši sanest video datorā.

 

Ja vajag ļoti minimālu montāžu (piemēram, nevēlamo daļu izgriešanu), ieteiktu Pinnacle, ar to pietiks.

 

Kad esi samontējis, meklē opcijās "Export to DVD" vai kaut ko tamlīdzīgu, vajadzētu būt. Vai arī izmanto šo manuāli.

 

Tiešām to visu pats nevarēji izdomāt? :)

 

Probleema ir taada!!!! Adobe iekss opcijas import nellauj importeet failus kas atrodas uz DVD (manaa gadiijumaa DVD img file (iso))!!!!! :(

Es Te saaku domaat man to DVD gadiijumaa nevag no saakuma paarkonverteet uz avi?????

Ar kaadu soft visaatraak var uztaisiit konvertaaciju?????

Link to comment
Share on other sites

Guest klf

ja tev uz hdd ir dvd iso ielādē šo virtuālajā cd room.un no turienes arī atver.nezinu gan vai dvd var apstrādāt ar pinakli un premjeri

Link to comment
Share on other sites

JurisIT

ja tev uz hdd ir dvd iso ielādē šo virtuālajā cd room.un no turienes arī atver.nezinu gan vai dvd var apstrādāt ar pinakli un premjeri

 

 

To jau Es izdariiju caur DEAMON viss ok normaali attaisa, bet Premier un pinacle nenem pretiii!!!!

Mosska Tad visu vienkaarssot un DVD converteet uz kaut kaadu DIVX utml... Ko sakiet???

 

 

Ar kaadu softu to aatri var izdariit????? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

Konvertējot zūd kvalitāte. DVD jāmontē ar mpeg2 atbalstošu softu (Premjeram ipa tādam būtu jābūt). Forumā te jau kaut kur apspriests (pie viena DVD kameru pirkšanas topika, ja nemaldos).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...