Jump to content

macities gribu


Sturkis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Gribetu jautat par macibam! varbut ne taja sadala trapiju bet tomer ar so temu kautka ir saistits! jau kadus gadus divus nemos ar datordzelziem... lieku kopa datorus instaleju u.t.t. bet nav neviena dokumenta uz rokas ka es to maku... varbut kads zina kur var kadu neklatieni atrast par sadu sferu (datortehnikis) vai vismaz kadus kursus...

 

Nenonieciniet mani.... varbut labak kautko iesakiet... Klatieni nevar apvienot ar darbu un ari tas trakas matematikas un kimijas man nav pa pratam...

 

ar cienu, Sturkis!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Gribetu jautat par macibam! varbut ne taja sadala trapiju bet tomer ar so temu kautka ir saistits! jau kadus gadus divus nemos ar datordzelziem... lieku kopa datorus instaleju u.t.t. bet nav neviena dokumenta uz rokas ka es to maku... varbut kads zina kur var kadu neklatieni atrast par sadu sferu (datortehnikis) vai vismaz kadus kursus...

 

Nenonieciniet mani.... varbut labak kautko iesakiet... Klatieni nevar apvienot ar darbu un ari tas trakas matematikas un kimijas man nav pa pratam...

 

ar cienu, Sturkis!

ej uz LU tur ja nemaldos bija kkāds datoru novirziens 8-)

neko citu nezinu

Link to comment
Share on other sites

ej uz LU tur ja nemaldos bija kkāds datoru novirziens 8-)

neko citu nezinu

 

tur ir ļoti nopietni jāstudē matemātika

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Es domāju, ka neviena akadēmiskā izglītība tevis interesējošā sfērā neiztiks bez matemātikas.

Tāpēc atliek vienīgi kaut kādi kursi, kur sertifikātu dod visiem, kas samaksājuši kursu maksu.

Link to comment
Share on other sites

BDA riktīgos sertifikātus (nevis tos tualetes papīreļus, kurus dod par kursa atsēdēšanu) dod tikai pēc eksāmenu nolikšanas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...