Jump to content

Linksys WRT54GC


Guest Lycan
 Share

Recommended Posts

Sveicinaati visi foruma biedri

 

veershos pie jums peec atsauksmeem peec konkreeta produkta

 

pastaasties visu ko varat ludzu visus + un -

 

Linksys WRT54GC

 

ps taisos taadu pirkt

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

šajā cenu kategorijā visi šie brīnumi (netikai linksys) ir apmēram līdzvērtīgi (nekas īpaši labs) (tomēr, ja jaizvēlas starp edinax, belkin, utml., linksys - es tomēr ņemtu linksys ;)

(īstenībā - gribētu pamēģināt kautko no TrendNet un Allied varbūt kādam ir kas aizbilstams par šamajiem?)

 

WRT54GC - WRT54G kompaktā versija... mm nav tik monstrālas marsiešu-like antenas, vāaarbūt būs sliktāks pārklājums (tas tikai loģisks? minējums...)

ja dzīvoklis? nav klusajā centrā (or smth) ar 70cm nežēlīgām betona sienām utml.. ganjau būs labi...

 

patīk?(pēc izskata? - manuprāt nevajag izvēlēties tīkla produktus...) - pērc! - nav ar tak mūža ieguldījums

 

līdzi nākošais setup wizards ir dievīgi vienkārši stulbs (vismaz tāds tas bija WRT54G) labāk caur www pārlūku..

Link to comment
Share on other sites

(labots)

NEPĒRC!

 

Man bija divi šādi te no xnet.lv, cena 41Ls. Abi divi gļukoja kā traks. Bija viena un tā pati problēma, kas aprakstīta manā blogā.

 

Vēl jāpiebilst, ka biju stipri izbrīnīts, kad ieraudzīju kasti - virsū uzraksts Linksys WRT54GC, bet bildē un dzīvē bija verķis ar antenu. Man tas nebija svarīgi tādēļ necēlu paniku, bet tas, ka reāli nestrādāja divi pēc kārtas, tas gan pierādīja man, ka Linksys vairs nekad!

 

WRT54GC bez antenas

 

WRT54GC ar antenu

 

P.S. bildes no googles ierakstot "wrt54gc"

Labots - kliks
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Nezinu par GC, bet pašam ir GL, ko paņēmu n-to ļauzu labo ieteikumu dēļ - ne mirkli neesmu nožēlojis. Tā ka pret LinkSys nekādu nepatiku nejūtu :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Guest Lycan
(labots)

NEPĒRC!

 

Man bija divi šādi te no xnet.lv, cena 41Ls. Abi divi gļukoja kā traks. Bija viena un tā pati problēma, kas aprakstīta manā blogā.

 

Vēl jāpiebilst, ka biju stipri izbrīnīts, kad ieraudzīju kasti - virsū uzraksts Linksys WRT54GC, bet bildē un dzīvē bija verķis ar antenu. Man tas nebija svarīgi tādēļ necēlu paniku, bet tas, ka reāli nestrādāja divi pēc kārtas, tas gan pierādīja man, ka Linksys vairs nekad!

 

WRT54GC bez antenas

 

WRT54GC ar antenu

 

P.S. bildes no googles ierakstot "wrt54gc"

 

tas ka vinji visi saak riities ciet pie normaalas slodzes (3-4 PC uz katra dc vai torrenti palaisti) tas ir visiem mazajiem maajas routeriishiem

ja grib tieshaam labu ta reekjinies ka tas tev ne router jaapeerk bet gan firewal dzelzis ar DHCP serveriiti iebuuveetu bet vinjsh maksaa 800 ls bez pvn

 

 

 

Nezinu par GC, bet pašam ir GL, ko paņēmu n-to ļauzu labo ieteikumu dēļ - ne mirkli neesmu nožēlojis. Tā ka pret LinkSys nekādu nepatiku nejūtu :)

 

par GL dzeks teica ka tie saak zegoties pat pie 2 PC ar norm trafiku kaut gan parasti tas notiek pie 3-4 PC

 

 

 

vot hz ko lai dara ko lai peerk :@

Labots - Lycan
Link to comment
Share on other sites

Lapais

nekas īpašs.... piemērots mazgabarīta ofisam, lai nav jāpinās vadā, lai var migrēt no viena galda uz otru. Ja dzīvoklim kārtīgas betona sienas, tad bez papildu antenas būs problēmas. Par kārtīgu savrupmāju pat nerunāšu.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Lycan

kas man dziivoklis kjiegjelja sienas apshuutas ar regjipsi starpsienas tiir regjipsis ar vati pa vidu

bet tam tikai 1 istaba

tapee man tas wlan taa kaa biki nekrata ar savu mazo range tikai + no tas ka no mazaak range meeginaas pie mana neta klaat tikt

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

Pasham arii ir GL, esmu ļoti apmierinaats. Par slodzi runaajot: pie ruuteriisha staav 1 serveriitis, kam torenti un citi P2P briinumi griezas visu laiku uz pilnu klapi. Pie ruuteriisha arii staav viens workstations un caur wirelesu laptops. Bieži no vina uz 2. tiek taisiiti backupi, paarnesti faili utt. Veel ne reizi nekas nav glukojis.

Arii uptime buutiibaa ir kopsh uzlikshanas briiza.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa
(labots)

tas ka vinji visi saak riities ciet pie normaalas slodzes (3-4 PC uz katra dc vai torrenti palaisti) tas ir visiem mazajiem maajas routeriishiem

ja grib tieshaam labu ta reekjinies ka tas tev ne router jaapeerk bet gan firewal dzelzis ar DHCP serveriiti iebuuveetu bet vinjsh maksaa 800 ls bez pvn

par GL dzeks teica ka tie saak zegoties pat pie 2 PC ar norm trafiku kaut gan parasti tas notiek pie 3-4 PC

vot hz ko lai dara ko lai peerk :@

 

negribu piekrist ka rijas ciet pats routers , rijas ciet iebuuveetais switch , ja aiz routera pieliek labu switch , nekas nekur nerijas

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lycan, nu tu gan aizgāji galējībās, ka priekš 2 PC jāpērk rūters pa 800Ls.

 

Man ir WRT54G, nu reizi mēnesī pakarās, bet nu tā normāli strādā (labāk par Edimax) pie trafika līdz 5MBit/s.

Vispār atkarīgs kā paveicas. Vienā mājā uz 5 datoriem ir D-Link, neesmu dzirdējis par gļukiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Lycan, nu tu gan aizgāji galējībās, ka priekš 2 PC jāpērk rūters pa 800Ls.

 

Man ir WRT54G, nu reizi mēnesī pakarās, bet nu tā normāli strādā (labāk par Edimax) pie trafika līdz 5MBit/s.

Vispār atkarīgs kā paveicas. Vienā mājā uz 5 datoriem ir D-Link, neesmu dzirdējis par gļukiem.

 

 

man teiksim ir DI-604 + DWL-700AP un nekas nekaras

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

un man vēljoprojām šķiet ka ir sacelta vētra tējasglāzē.. buaha..

 

mja.. vispār taisnība par D-Link ar nav dzirdētas izcili lielas žēlabas no ļaužiem...

Link to comment
Share on other sites

Guest Lycan

un man vēljoprojām šķiet ka ir sacelta vētra tējasglāzē.. buaha..

 

mja.. vispār taisnība par D-Link ar nav dzirdētas izcili lielas žēlabas no ļaužiem...

 

 

uz dlinka nevar uzlikt alternatiivo softu tapee arii skatos uz Linksys

 

negribu piekrist ka rijas ciet pats routers , rijas ciet iebuuveetais switch , ja aiz routera pieliek labu switch , nekas nekur nerijas

 

ja tev lokaalajaa buus normaals datu koliiziju skaits ta tev nekaads switch aiz rootera nepaliidzeest

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

ko tev dos tas alternatiivais softs , kas iespeejams pat ir liiki uzrakstiits?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lycon, nu tak alternatīvo softu liek uz PC kastēm, menedžmē tās, nevis kaut ko vājprātīgu gribi bāzt standartražojuma kastītē.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lycan

a tev kaa taada ideja to ka tu pats wlan-am protection pieliec priekshaa jo tas kas tur ir galiigi suc

visus stoka protection shitus var pachakareet

 

ko zinjas nemaz nelasat, wlan-a kriptograafijas shits lauzams aukshaa 1 min laikaa ar iespeeju 95%

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa
(labots)

paraadi kur wpa un wpa2 lauzas 1naa minuutee , salasiijies visaadus murgus un tagad teelo gudro

 

 

 

un paraadi man kaadu alternatiivo firmwari ar kaadu alternatiivu wlan kodeeshans principu ;-)

 

esi paranoikis liec radius serveri

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

tu esi nenormaals jo runaa par lietaam no kaa nekaa nesajeedz

 

aizej un palasi par wpa un wpa2 un tad te murmulee

Link to comment
Share on other sites

Guest Ansis Vīksniņš

Nesaprotu, ko jūs visi esat atraduši tajā rūterī Linksys WRT54GC un vispār šāda veida rūteros. Man strādā parakstā redzamais AP. Manā galā pieslēgti divi datori un vēl pārnesamais. Visi iet uz nebēdu caur visām sienām. Vajag tikai pareizi sakonfigurēt.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Lycan , tu pats savu linku izlasīji ? WEP un WPA ir dažādas lietas .

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

kad taadu nopeerk uzreiz kraans paliek garaaks ;-)

Link to comment
Share on other sites

Vaivars

1kaart

nekas tur nelauzhaas valjaa 1 minuutee

2kaart

visi shitie wep atsleegu lauzshanas tuulji nemaak darboties ar visaam wireless tiikleneem (tur der tikai dazhi chipi)

ja jau taada paranoja tad papeeti logfailus un ja nu ir baigi sasleegushies klaat tad nomaini wep un dziivo taalaak.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

mulkiem WRT54GL nav vajadziigs

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
(labots)

Linksys WRT54GC ir ideāls rūteris.

 

- Bez antenas ir pirmais vecākais modelis, tāds ir manai māsai lieto jau ap 2 gadiem - nulle probleemu iet ideaali. Staav koridoraa aizmests aiz dreebju skapja un nevainojami pilda savas funkcijas.

 

- Ar antenu ir otrais, jaunākais modelis. Taads ir man mājās jau ap gadu. Arī ideāli, stāv virtuvē aizbāzts aiz ledusskapja.

 

Mazi, kompakti, pilnīgi ideāli var kautkur aizbāzt un vietu neaizņem.

 

Pie manēja pastāvīgi ir pieslēgti 2 kompji, kacājas gan filmas pastāvīgi uz pāris megabitiem - nekas nekaras, nepārslogojas un viss ir kārtībā.

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

eziitiss

1kaart

nekas tur nelauzhaas valjaa 1 minuutee

Jaa, agraak vajadzeea apmeeram 4 -10 minutes, bet es arii pabriinijos, kad uzzinaaju un izmeeginaaju, ka pastaav jauni softi kas ar pakeshu injeceeshanu speej WEP atsleegu uzzinaat jau apmeeram 1 minuutes laikaa

 

2kaart

visi shitie wep atsleegu lauzshanas tuulji nemaak darboties ar visaam wireless tiikleneem (tur der tikai dazhi chipi)

Taisniiba, bet parasti tie kas maak to un dara, tiem ir arii iegaadaatas nepiecieshamaas tiiklenes.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

ir paarak daudz valeeji wifi tiikli lai kaads nemtos un lauztu kaadu aizsargaatu tiiklu

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Pameiģināju dažādus iepatikās Bufallo WHR-HP-G54

Par aizsardzību kas jums žēl ka nabaga students aizraksta vāstuli savai slimajai māmiņai ,jo mēs taču godīgie lietojam licenzētas programas un maksājam nodokļus ......

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs teiksiet par šito: WRT54GR Wireless-G Broadband Router with RangeBooster

 

Kas ir tā RangeBooster tehnoloģija mārketinga triks vai kas vairāk?

Link to comment
Share on other sites

pats izmantoju un ieteiktu arī citiem - "ugunssiena" ražojumu http://www.firewall.lv/produkti/komplekti/...p?suite_id=1074 var savu dzelzi, var ari viņējo, nodrošina visu ko vien vajag. cena arī nav liela :-D

 

ja nopietni, tad mājas apstākļiem var ņemt gandrīz jebkuru - pats lietoju hawking kā arī netgear nav nekādu problēmu.

Ja atmiņa neviļ, tad Linksys bija saistīts ar CISCO.

Labots - Es pac
Link to comment
Share on other sites

ir paarak daudz valeeji wifi tiikli lai kaads nemtos un lauztu kaadu aizsargaatu tiiklu

Ha, izmantot aizsargātus tīklus ir foršāk - visādi haļafšiki nenoēd tīkla trafiku !

Ja lietotājs liek atvērtu pieēju, tad visticamāk, ka arī viņa dators ir atvērts visiem interneta triperiem - ēd trafiku...

 

Un vēl zelta likums, ka visstiprākais signāls būs taisni tiem AP, kuriem ir aizsardzība.. :D - Citur zāle vienmēr ir zaļāka....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Lycan

nu taa beidzot esu nopircis sho produktu

 

suudzeeties nevar straadaat straadaa pakarinaajis esi vinju 1 reizi jau esu

 

paldies jums par juusu dotajaam atsauksmeem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...