Jump to content

Kas vareetu but Par Vainu Ventilators vaj Draiveros


Guest eXe
 Share

Recommended Posts

Karoča ira ta....Man bja agrak ta es speleju kadu speli vaj vienalga ko dariju....Man kompis jebkur abridi vareja izmest tadu Zilu logu un radas Windows Has been Detected a probleem and needs to Cloas....Labi es aiznesu pie meistariem viniem vispaar kompis gaja 30 min tkaj un tad restarteeja sta ka uz taimeru...Viņi bija nesaprašana labi parinsteleja Windows...Visss Ok Atnezu maja 2 dienas pajiet tad atkal saka sbet man restarteejas PC tikaj tad ja es pats viņu parstarteeju piemeram kadai programaj vajag laj parstarteeju kompi.....Labi parstarteeju...Tad sakas gļučīt..Vaj nu izmet Don`t Send internetam vaj kaut kam citam....Un pec kada laika Restarteejas..

 

 

Es te palaisju Datuve un ctas lapas dažiem tada pati probleema....Daži saka ka Draiveros vaina Daži ka Ventilatora kur tad Īsti ir ta vajna......??????????

 

:cry: :cry:

Labots - eXe
Link to comment
Share on other sites

OffSide

Skaties kas eventaa rakstiits un kas zilajaa logaa, ja taads ir...

Link to comment
Share on other sites

Igelkott
(labots)

Nez vai aftor zin kur taads evenviiveris maz atrodaas :mrgreen:

Restarteejas peec bsod skriina, vai uzreiz restarteejas - kaa pie paarmeeriigas temperatuuras?

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

Guest eXe

Tagad tak man nav vairs tas boot skriinsTikaj tad ja parstarteeju kompi un ielsedzu pa jaunu Vaj spelej Vajag Rstart parstarteeju tad vins saak ģļučīt....Un kaads tur vispar sakars tempreturaj ja es kompi parstarteeju un pectam viņš ģļuko...Domaa ar galvu...

Link to comment
Share on other sites

Nez vai jau otrajā rakstā vajadzētu sākt ar aurošanu, ne? :)

 

Tev pajautāja, vai restarts ir vienkārši tāpat (pārkaršana/MB aizsardzība), vai arī pēc 'zilā ekrāna' (BSOD) ar kļūdas kodu.

Tev pateica pārbaudīt temperatūru procesoram/kastes iekšpusē, jo, ja pārkarst, tad gļučī.

Tev pateica arī paskatīties Event Viewer žurnālā.

 

Pie tāda problēmas apraksta (haotiska, ne pārāk saprotama, iespējams, alus iedvesmota) tas ir gana labs sākums...

Link to comment
Share on other sites

OffSide

Es te tiko kafijas biezumos ieskatiijos, izskataas, ka tev RAM saak atvadiities no dziives :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Igelkott
Domaa ar galvu...

 

Dazjam labam pa ljaunu nenaaktu - priecaajies ka peec taviem hieroglifiem te vispaar kaads meegjina paliidzeet :evil:

 

Es te palaisju Datuve un ctas lapas dažiem tada pati probleema
- tad meklee risinaajumu TUR!
Link to comment
Share on other sites

redkeny

Nju man taadi pate probleema, nu gandriiz!

Es piemeeram varu nedariit neko pie kompja un vinss peekssnni izmet zilo logu.

Man tik naf tas pres ctrl+alt+del to restart man vienkaarssi katkaadi skaitlli paraadaas.

Nospiezzu reset un kompis vairs nelaadee winu, jaaatsleedz vispaar no straavas un peec tam jaapiekontaccii,

lai vareetu palaist.

 

Nez itkaa ar barokli viss kaartiibaa 400 W baroklis vai 460 W iisti neatceros, visas komponentes teju 5 meenessus jaunas. Taa kaa iisti nesaprotu kas par probleemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest eXe

Datuve es lasiju...tur itkaa bija Rakstiits ka kompis Pārkarts bet man rada 50 graadu...Ja tad kad man bija tas Zilais logs man tur bija Tas ķļūdas kods...

 

Hmmm Ram.....Man liekas ka Ram gan nevareetu but pie vainas....Man atkal liekas ka kaut kas ar Ventilatoru nav kaartiba Jo pedeja laika viņš Tā Divaini ruuc...Jo ipaši kad iesledzu...

Link to comment
Share on other sites

lodzinjsh

vot to ar to kļūdas kodu arī ir jāsāk meklēt vainu savā datarā. Vso!

Link to comment
Share on other sites

Guest eXe

Bet Es tak to kodu nezinu no galvas...Man jau viņš vairaak neradas Tikaj prsota Restarteejas....

Link to comment
Share on other sites

Xeriuss

Nu ir jau arii taada lieta kaa ziimulis un pildspalva, ar ko pierakstiit, kad vinsh atkal paraadiisies...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Atslēdz automātisko restartu. Kā - pameklē tepat forumā. Atsaucas meklētājā uz automatically.

Link to comment
Share on other sites

redkeny
(labots)

toccen jaapaseko bisssku temperatuurai. Moshka man jaapameeggina iztiiriit cooleris, bet man baigaa shaise man, lai iztiiriitu cooleri vinss jaaskruuvee nost no maatenes un vot tas ir baigais ccakars. (coolers TITAN AMANDA)

 

Kautkad es skatiijos liidz cik ta man sakarst Gf 7900 bija 70 C moska taadeell man izmet to

klludu kodu zilajaa logaa ??

aizmirsu piemirst ka liidz 70 C sakarsa tikai kad notika aktiiva geimossana, taa teperatuura visu laiku ir 45 C.

A procca temperatuura visu laiku turaas normaas.

 

 

SSovakar vakaraa jaapanjem pildspalva un jaapieraksta, varbuut tad man kaads paliidzees.

Labots - redkeny
Link to comment
Share on other sites

Guest eXe

Saproti Man airs neradas Tas Zilais logs...Man viņš pazuda kad Parinsteleju Windowu.....Tagad tikaj prosta parstarteejas....

Link to comment
Share on other sites

Xeriuss

Tas taapeec, ka tev nav uzlikts, lai raadiitu zilo logu, bet restarteetos!!!!

Win XP - Control Panel-System-Advanced-Startup and Recovery-Settings-iznnem kkeksi Automatically restart

Link to comment
Share on other sites

redkeny

nju tad jau laikam kautkas ar operatiivo vai tik vinja netaisaas pie dieviem,

vai arii nespeej paargremot to ko tu dari uz sava PC.

Link to comment
Share on other sites

kazarma
(labots)

Loti iespējams, ka tu dzīvo putekļos un tavs procesora ventilators ir pilns ar putekļiem nesen manam draugam tāda pati problēma bija dators restartejās kad atskrūvēju skatos ventilators vispār pie gaisa netiek nu iztīriju viss aigāja normāli.

 

Otrs variants ir DAZREIZ, ka detaļās problēma piem. nesen man bija viena socA mātesplate, kurai bija nezināma vaina un meta zilos ekrānus ārā atdevu pazīstamam meistaram sis esot BIOSU pāršuvis un viss bija normāli nu tagad mazruscin žēl, ka uzdāvināju.

 

Trešais variants un visbiežāk sastopamais ir problēma pašā Windowsā tur tev var palīdzēt tikai svaiga windowsa pārinstalācija (ļoti ieteicams ar SP2 integrētu) vai meklēt event viewerā problēmu tā lūk...

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Guest eXe

Par tiem putekļiem ira taa ja man es šodien paskatijos ira...Busus jaiztiira..Bet ja ta butu putekļu vaina..Kapec tad kompis man Saak ĢĻuČit Tikaj tad kad Es pats Parstarteeju PC.....Putekļu vaina man lieka ska nav...POar to Mates Plati hmm nja....Bet man leikas tur normaali piķi var izsgruust...Un Trešaj ira taa....Ka Es jau parinsteleju Windowsu...Bet tas pats vieniigajs zilais ekraaaans nebija.... :-(

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Nu ko lai saku, ir ļoti daudz dažādu problēmu un defektu tāpēc vienīgais veids kā tev palīdzēt ir to kompi aizvest uz servisu vai pie kāda drauga, kas saprot šo to un spēs novērst tev problēmu. Nu protams pēdējais ir ka tu to event wieveri parādi šeit un sniedz pēc iespējas detalizētāku informāciju kāds programs izmanto kādi updeiti ir utt. Jo vairāk uzrakstīsi, jo vieglāk varēs tev cilvēki palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest eXe

Dodat kaads padomu ka laj isuma visu pasaku...Es pat nevaru izdomaat jo neesmu nekads Pro kas visu saprot

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Automātisko restartu atslēdzi? Kāds kļūdas kods?

Link to comment
Share on other sites

Guest eXe

Un ko tu ar to gribi pateikt...Man Angļu valoda ne ipaši padodas

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

par sjiem pkseljiem tevi nosjaut vajag!

downs

Link to comment
Share on other sites

Guest eXe

par sjiem pkseljiem tevi nosjaut vajag!

downs

 

 

 

Ja nevari neko nromaalu pateikt Tad nerunaa...Aksts

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tu gribi, lai es sameklēju pašu derīgāko linku un vēl iztulkoju? 10Ls/h. Ja esi ar mieru, konta numuru dabūsi uz PM.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka putekļus kādreiz vajadzētu iztīrīt. Datoram arī vajag apkopi. Tu pats arī nemazgājies staigā apkārt?

Labots - xn1s
Link to comment
Share on other sites

kāds tev procesors? page fault norāda uz to (pēc pieredzes), ka diskā page failā lika informāciju tur, kur tāds neatrodas - tā varētu būt, ja diskā maz vietas vai kāda cita problēma un procim tik liela temp. varētu būt tad, ja tev ir celeron procis vai līdzīgs, vienam pazīstamam temperatūras neuztrauc un tāpēc viņam 2x MB maiņa un kompis šad un tad temp. dēļ izslēdzas! jo ar 2k rpm viņa cooleris neko nevar nodzesēt! neviens stock cooleris neko labu uz 2k nedos

Link to comment
Share on other sites

BugMaker

apdeito biosu, palaid memtestu, uzliec svaigu windu ar draiveriem un apdeitiem - skaties vai raadaas BSOD, ja vis ok - tad kaac sofc tev 4akaree dziivi - maybe firewalls

 

nu jaa - Intel procis - tu maz zini cik intel pro4u ir?! konkreetu modeli vajaga!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu ja. Procis karst, tāpēc Windows jāpārinstalē. :mrgreen:

Interesanti - kad cilvēki beidzot sapratīs, ka no curve_hands.dll nevar atbrīvoties, formatējot disku? Šis fails taču atrodas nevis uz HDD, bet gan starp klaviatūru un krēslu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest eXe

Bet man lieka ska Vetilatoru kaut kas nav kartiba..Vins Ta ruuc itka es iedarbinatu nevis datoru bet smago mašīnu.....

Link to comment
Share on other sites

BugMaker

nu logjisko ka ruuc! pie taadaam temperatuuraam vinsh driiz aizlidos :p

 

palaid cpu-z un pasaki beidzot kas tev par proci! ka tik nav kaads prescotts ;)

Link to comment
Share on other sites

Xeriuss

Kautkas tev tur nav iisti kaartiibaa ar to temperatuuru. Man dazzaadi Intel bijushi, P4, 2,4, D940, C2D. Karstaakais no vinniem ar stok dzesi D940, bet nu arii pie noslodzes vairaak par 75 C nav. Ja tev bez noslodzes 78 C, tad visdriizaak vaina mekleejama propeleraa, vai varbuut arii pasta izzuvusi galiigi.

Link to comment
Share on other sites

Kautkas tev tur nav iisti kaartiibaa ar to temperatuuru. Man dazzaadi Intel bijushi, P4, 2,4, D940, C2D. Karstaakais no vinniem ar stok dzesi D940, bet nu arii pie noslodzes vairaak par 75 C nav. Ja tev bez noslodzes 78 C, tad visdriizaak vaina mekleejama propeleraa, vai varbuut arii pasta izzuvusi galiigi.
BIOS veido noslodzi! ja netici, pārbaudi pats! un vispār vajadzētu tev aiznest kompi pie kāda, kurš tev no coolera mācēs visu nevajadzīgo iztīrīt!!! ;-) vai arī pērc citu cooleri, kas nav tik labs risinājums, ja vecais strādā! btw.. kad tev tāda temperatūra sāka rādīties? un cik vecs kompis?
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...